Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gábor milyen rendes! Akire Szandi teszi a dupla()! szavazatát, ő is arra teszi. Ha van egy csöpp esze Szandinak, Gáborra szavaz, feltéve, hogy nem lesz védett.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#352) antikomcsi válasza Vakegérke (#351) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Érdekesen fog alakulni a holnapi szavazás! Valakinek mindig sikerül kicsesznie saját magával!

(#353) Vakegérke válasza antikomcsi (#352) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fanni védett, Tamásnak van amulettje, amit most valószínűleg használni fog, mivel Szandi közölte vele, hogy ellene szervezkednek. Kérdés, hogy Robit meg tudta-e szédíteni Gábor. Annyi már a keverés-kavarás, hogy tippem sincs, ki fog a törzsi tanácson elvérezni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#354) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha belegondolok, egyetlen valóban szimpatikus játékos sincs, akinek szívből tudnék drukkolni. Annál több, aki unszimpatikus.
A sok hulladék közül Vera az, akinek ha nem is szívből, de drukkolok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#355) antikomcsi válasza Vakegérke (#354) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Valahogy így vagyok vele én is. Annyi különbséggel, hogy akkor már inkább Beni nyerje meg.

Ebben a szériában valahogy gyengébbek voltak a szereplők, mint az előzőben, az egész "évad" sokkal laposabb!

(#356) Vakegérke válasza antikomcsi (#355) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azért van egy-egy izgalmasabb nap, a játékok meg (szerintem) jók.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#357) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#358) Vakegérke válasza antikomcsi (#355) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kedvenced sajnos végleg kiesett a játékból.

Robi jól számol, de azt láttuk az előzetesben, hogy Szandi elárulja Tamásnak, hogy ellene folyik szövetkezés. Valószínűnek tartom, hogy a srác a törzsi tanácson előveszi az amulettet. Habár megegyezhetnek Szandival, hogy Gáborra szavaznak, és akkor meghagyja a következő kiszavazásra.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#359) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ordenáré baromság volt, hogy Fanni elárulta Szandinak Robi fondorkodását. Ha nem tudja meg, talán meggyőzhető lett volna, hogy Tamásra szavazzon, de így tartok tőle, hogy Robié a szivattyú.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#360) updog


updog
senior tag

Na ez játék volt. :K

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#361) Vakegérke válasza updog (#360) üzenetére


Vakegérke
veterán

Naggyon kemééény! Lám, ennyit ér a taktika. :)

Gábor meghullásodott. Kétlem, hogy jól fogja magát érezni a hullák között, a csajok gondoskodnak róla, hogy ne így legyen.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#362) antikomcsi válasza Vakegérke (#361) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem az első perctől kapni fogja az ívet, nem sok értelme van az ő versengésének, mert a vissza is jut teljesen esélytelen, hogy kellő számú szavazatot kapjon a döntőben.

Tamás tegnap ember maradt, nem pedig játékos. Morálisan értékes döntést hozott, a játék szempontjából viszont több ponton is kiszúrt magával. Az biztos, ha esetleg ő lesz ott a végén, akkor pár szavazatot most nyert magának.

Egyébként a játék elején, amikor még külön törzsek voltak, kicsit sem gondoltam, hogy Fanni és Alexandra az utolsó négy játékos között lesz.

Egyébként nem volt a kedvencem Beni, csak úgy voltam vele, ha már valakinek meg kell nyerni, akkor inkább ő, mint ilyen Gábor, Dávid féle személy.

(#363) Vakegérke válasza antikomcsi (#362) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gábor amilyen sunyi és aljas "fíreg", megérdemli a gyehenna tüzét, hát élvezze, ha tudja. Ha vannak barátai, valószínűleg elpártoltak tőle, hacsak nem hasonszőrűek.

Tamás tette tapsot érdemel, önzetlenségről tett tanúbizonyságot, csak értelmetlennek találom. Ha rá szavaznak, mehet a hullaszigetre, ha meg nem, Robi megmenekül, amit el is ért váratlan húzásával. De ennek mi értelme volt? Láthatja Robi szemében a hálát. Na és? Ezzel előrébb van? Jobban járt volna, ha hallgat és őrzi az amulettet a következő kiszavazásig.

Beni semmit nem vett komolyan, ő tényleg nyaralni ment. Már bocsásson meg a világ, én neheztelek érte. Rengetegen vannak, akik a tüdejüket kiköpték volna a játékokon, izzadva szenvedtek volna, hogy közelebb jussanak a 20 milkós nyereményhez, ő pedig előlük vette el a lehetőséget.

Fanni és Szandi idáig jutása talán annak betudható, hogy a többiek az erősnek vélt játékosokra koncentráltak a kiszavazásokon, ők valahogy kiestek a fókuszból. Pedig voltak figyelmeztető jelek, a lányokat sosem szabad lebecsülni, az akaraterejük, kitartásuk akár erősebb is lehet, mint egy izomkolosszusé.

A törzsben maradottak még nem nyugodhatnak meg. Pillanatnyilag csak egymást látják, de a hullák még küzdenek, hogy szétcsapjanak köztük.

Ha már hullák.
Jérémy annyit nyafogott már, hogy ideje gyengélkedőre mennie.
A Gábor-Dávid páros szőheti fondor terveit, nem bejövős, itt már egyénileg kell helytállni, ami nem könnyű, kétlem, hogy megállják a helyüket.
Vera és Nóri kemény, nagyon kemény. Kösse fel a gatyáját az, aki le akarja győzni őket. Mondjuk a következő "fuldoklós" játék nem csak akaraterőről szól, hanem tüdőkapacitásról is, de remélem, hogy tovább jutnak. Pontosabban Vera érdekében beszélek, aki szívét lelkét beleteszi a küzdelmekbe, nem csak nyaralni jött.

Hajrá Vera!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#364) updog válasza Vakegérke (#363) üzenetére


updog
senior tag

Ahogy írtad is korábban, itt (már?) senkinek sem lehet őszintén szurkolni. Többek közt én Verának sem tudok ("székely Sarah Connor" :D © Hogyvolt blog), nagyon nem szimpatikus, ahogy szólogatott be a fiúknak, hogy "könnyű nektek, a lányok ellen összefogni".... mintha legalábbis külön lenne Survivor a fúknak meg lányoknak.

Egy kis ügyességgel, trükközéssel simán bármilyen erős embert is le lehet(ett volna) győzni, pl. a saras gödrös játéknál is, de látszott hogy elszállt az agyuk Nórival, és erőből küzdöttek.

Nyerjen Fanni? Aki az elejétől irritál, és többször majdnem kiesett? Robi, aki konkrétan már kiesett? Csakacsalád Tomi, aki minden taktikai húzást bekapott eddig, úgy, hogy észre se vette, és még büszke is volt rá, hogy ő mennyire ismeri a játékostársait, és mindenkinek megköszönte, hogy milyen őszinte vele? :) Napraforgó Szandi? Bár talán ő az, aki a legkevésbé undorítóan taktikázott, de neki is voltak viselt dolgai... a Holtak szigetéről nem is beszélve. Passz. Jövő héten meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#365) updog


updog
senior tag

Eszembe jutott mit akartam írni még tegnap este, csak annyira sokkban voltam, hogy kiment a fejemből :D

Szóval Tomi kérte, hogy hadd állhasson szembe a csapattal, és úgy mondjon valamit. Majd később (ha jól emlékszem) fejtegette, hogy látni az embereken az őszinteséget stb. Szerintem azért állt ki, hogy lássa a reakciókat a kis beszédére (először ugye felsorolta hogy 1. vagy saját magát menti 2. vagy valaki mást), és ez on-the-fly befolyásolhatta a döntését.

Nem mondom hogy ezt szabálytalannak vélem (sőt, némi szerkesztői sugallatot is el tudok képzelni), de érdekes húzás volt.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#366) antikomcsi válasza updog (#364) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Pontosan így vagyok ezzel én is. Lesz, ami lesz, egyiknek sem szurkolok, mi több annak örülnék, ha valamilyen csoda folytán mindenki kiesne, és a nyereményt halmoznák, mint a lottón, a következő évi játékosok 40 millkát nyerhetnek! :D

(#367) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#368) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gábor csutkára egyedül maradt. A csajok rühellik, Dávid se partner a továbbiakban.

A védettségi játék győztese nemcsak magának szerez biztonságot, hanem a hullák közül is választhat valakit, akinek előnyt biztosít a következő kiesési játékban. Nagyon nem mindegy, hogy ki nyer.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#369) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szandi megszerezte a védettséget. Ki lesz a kieső? Tamás meglepne, ha Robira szavazna. Ez visszafelé is igaz. Ki marad prédának? Fanni.

Na, vajon kit támogat a hullák közül Szandi? Mindjárt kiderül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#370) antikomcsi válasza Vakegérke (#369) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nehéz helyzet az biztos!

Robi nem akart Fannira rakni, de most, hogy nézne ki, ha a megvédése után Tamásra szavazna?

Mivel Robi már egyszer kiesett, és megint kiesett volna, mondhatná azt, hogy párbajozzanak. Ő lenne az egyik résztvevő, a másik pedig vagy Fanni, vagy Tamás, ezt eldönthetnék a helyben a tanács előtt. Csak Szandit kéne megkérni, hogy úgy szavazzon, hogy a 2-2 jöjjön ki.

Tamás és Fanni csinálhatna egy külön párbajt. Bármit. Ki pucol meg 5 kókuszt hamarabb, vagy rak 50 centis tornyot kövekből. És a vesztes párbajozna Robival.

(#371) rosejbli


rosejbli
senior tag

Végre kiesett Nóri! Pár rész óta én már csak ezért szurkoltam.

(#372) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szandi Gábort védte, így továbbjutott. Megjegyezném érdemtelenül.

Nóri "fulladt meg" elsőként, így végérvényesen kiesett a játékból, mehet haza. Igazából nem sajnálom, de nagy segítség lett volna a továbbiakban Verának, akinek ki kell szórnia a többieket, hogy bejusson a döntőbe.

antikomcsi: Tisztességet, karakánságot ne várj. 20 milkó a tét, bármelyikük felrúgna bármilyen megállapodást, hogy megnyerje.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#373) antikomcsi válasza Vakegérke (#372) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Látod, Robi mégis csak bevallotta Tamásnak a viselt dolgaikat.

Kérdés, hogy valóban a lelkiismerete vette rá, vagy csak így akart, őszinteséget álcázni, és előnybe kerülni Fannival szemben. Lehet úgy van vele, hogy egy kis lelkizés Tamással az ő malmára hajtja a vizet, hisz ő őszinte volt, Fanni meg tovább sunnyog, kamuzik. Szavazni meg kell. Szandira nem lehet, Robi legalább őszinte volt, így hát más nem lévén Fanni neve kerül a lapra.

Sejtettem, hogy Gábort fogja megvédeni, pedig megnéztem volna fuldokolni, és talán itt ki is esett volna kis szerencsével. Amúgy mindegy, hogy ő nyeri e a holtak szigetét, vagy sem, mert maximum 2 szavazatot kapna.

Viszont ha Tamás eljut a döntőbe, nagyon jó eséllyel indul a végső győzelemért. Nem nagyon tudnak rosszat felhozni ellene, míg pl. Szandi banános sztorijára emlékezni fognak.

(#374) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#375) antikomcsi válasza Vakegérke (#374) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Csak kéne egy Robi-Fanni párbaj.

Szerintem Robi, és Tamás Fannira fog szavazni. Fanni a kialakult helyzet miatt Robira. De Szandit ki győzi meg magának?

(#376) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az az érzésem, hogy Robi már megint túlkombinált valamit. Szándéka ellenére szerintem elintézett magának legalább két szavazatot.

Hála az égnek Jérémyt viszi a francba a motorcsónak. Hát persze, hogy még most is alaptalanul nagyképű volt, szerinte ha eljut odáig, ő nyerte volna meg a döntőt.
Édes kisfiam, akkor hogy lehet, hogy még tüzet se vagy képes gyújtani?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#377) Vakegérke válasza antikomcsi (#375) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szandi nagyon tracsizik Tamással, nem éppen hízelgően beszél Robiról. Amondó lennék, hogy Robi egyhangú szavazattal esik ki, hiszen Fanni is neheztel rá.

Hopp, úgy néz ki, tévedtem.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#378) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Páros baj van, kérem szépen. Tomi győzelme valószínű.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#379) antikomcsi válasza Vakegérke (#377) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én is tévedtem!
Nem erre számítottam!
Fanni lett a nevető harmadik, aki besétál a döntőbe!
Ha van igazság, akkor Tomi nyeri a párbajt!

(#380) Vakegérke válasza antikomcsi (#379) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is Tominak drukkolok. Ha nem is észkombájn, egyenes ember.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#381) Vakegérke válasza Vakegérke (#380) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tomi nyert. Meglepne, ha Robi vissza tudná magát verekedni a döntőbe.

A hullák utolsó játéka Verának kedvez. Szívós, kitartó.

Örülnék, ha a végső párbaj Vera és Tomi közt zajlana, aztán győzzön a jobb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#382) updog válasza Vakegérke (#381) üzenetére


updog
senior tag

Tomi - Vera párbajt támogatok, de azt is csak azért mert az egész bagázsból a Tomin kívül Vera a legkevésbé unszimpatikus :) Ha úgy nézzük, Tomi sem feltétlenül érdemli meg a túlélő címet, mert valódi túlélési helyzetben kb. már ő ajánlotta volna fel saját magát ebédre a többieknek, annyira naiv és becsületes :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#383) zsoltee10 válasza antikomcsi (#373) üzenetére


zsoltee10
addikt

Lemaradtam arról a banános epizódról, mai napig nem tudom pontosan mi történt. Összefoglalnád? Köszönöm! :R

(#384) rosejbli válasza zsoltee10 (#383) üzenetére


rosejbli
senior tag

Viki és Szandi voltak a táborban a többiek valamit ügyködtek. Viki éhes volt, Szandi mondta neki, hogy egyen egy banánt. Majd mikor kiderült Szandi sunnyogott, meg ő is beleszállt Vikibe, mire a többiek lebaszták őt is.

(#385) antikomcsi válasza zsoltee10 (#383) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ülnek a törzs tagjai a táborban, majd szemfülesen kiszúrják, hogy eltűnt egy banán az érlelőből! Egyre jobban spanolják magukat, hogy ki vette el szó nélkül. Egyes szarkavarók szerint nem is csak egy banán tűnt el, hanem több, ezzel még jobban hergeli a tömeget. Lassan lincshangulat alakul ki egy nyüves banán miatt. Ekkor Szandi benyögi, hogy amúgy ő reggel látta, hogy Viki vett el egy banánt. Vikit gondolatban már fel is kötik bűneiért, aki épp nincs ott ugyan. Amikor megérkezik kérdőre vonják, hogy hogyan gondolta, hogy el mer venni egy banánt anélkül, hogy körbekérdezne mindenkit a szigeten, hogy megteheti e. Viki beismerte, hogy elvett egyet, mert éhes volt, és nem gondolta, hogy ekkora gond lesz belőle.

De azért elmondta, hogy reggel ketten voltak a táborban Szandival, és mondta, hogy nagyon éhes, és ekkor Szandi mondta neki, hogy egyen gyorsan egy banánt, míg a többiek nem látják! Ekkor Szand lett a Sátán földi helytartója és mindenki nekiesett, hogy ezt, hogy képzelte. Szandi azzal védekezett, hogy ez annyira lényegtelen esemény volt, hogy pontosan nem is emlékszik, hogyan történt, és maximum amúgy is csak viccből mondta, hogy egyél gyorsan egyet, míg a többiek nem látják, mert nem gondolta, hogy gond lesz ha valaki éhes és eszik.

Igazából a szinte semmiből lett egy hatalmas ügy kreálva, amiben Viki lett áldozatnak kikiáltva, és az egész törzs közellenségként nézett Szandira.

Egyébként az kifelejtődött, hogy az eset megtörtént ugyan, de szarkavaró Gábor direkt borzolta a kedélyeket, és hergelte a többieket, persze mindezt a háttérből, és ő nem is lett felelősségre vonva a dolog miatt.

Survivor 4x10

(#386) zsoltee10 válasza antikomcsi (#385) üzenetére


zsoltee10
addikt

Köszi szépen, na így már tisztán látok. Valami ilyesmit sejtettem, de hogy egy banánból minek kellett ekkora ügyet csinálni nem értettem. :D

(#387) Vakegérke válasza zsoltee10 (#386) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tegyük hozzá, hogy mindenki éhezett, ilyen esetben (finoman szólva) etikátlan a közösből lopni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#388) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#389) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó kis bevásárlás, lesz habzsi-dőzsi.

Legnagyobb sajnálatomra Vera kiesett, aminek viszont örülök, Gábor is.
Gábor, vagy Robi vehet részt a nagy zabáláson?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#390) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dávid győzött, de biztos, hogy keserű a szája íze. Szíves fogadtatásról szó sincs. Megjegyzendő azt kapta, amit megérdemel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#391) antikomcsi válasza Vakegérke (#389) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én nem sajnálom Verát, mert nagyon ellenszenvesen viselkedett Robival, mikor meglátta!

Én már csak abban bízom, hogy nem Dávid nyeri meg a játékot.

(#392) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csóró Dávid, hozzá nem érkezett senki.

Megint lelőttek egy poént. Az előzetesből úgy tűnik, hogy Szandi kiesik a játékból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#393) updog válasza Vakegérke (#392) üzenetére


updog
senior tag

Tavaly is az volt, hogy a holtaktól visszatérőhöz nem jött senki.

Szandi sírt mert nagyon nem ment neki a feladat. Nekem az előzetesből nagyon kusza volt, lehet hogy nem is egyetlen játék képeit vágták be hanem többét.

Ha feladta az elődöntőt pl., akkor az még csak azt jelenti hogy nem ő lesz az első, aki biztos döntőben van. :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#394) Vakegérke válasza updog (#393) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Ha feladta az elődöntőt pl., akkor az még csak azt jelenti hogy nem ő lesz az első, aki biztos döntőben van. :)"

Tényleg, lesz még egy párbaj.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#395) antikomcsi válasza Vakegérke (#394) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Kivéve, ha az első bejut, az utolsó kiesik, és a másik párbajon a két megmaradt mérkőzik meg.

(#396) Vakegérke válasza antikomcsi (#395) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bence azt mondta, hogy a győztes tovább jut, a következő versengés a másik három között zajlik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#397) Shadowfax válasza updog (#393) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nekem is úgy tűnt, hogy az előzetesben két feladatból mutattak összevágva részleteket. Ebből még nem nagyon lehet normális következtetéseket levonni.

Örülök, hogy Vera nem jutott tovább, mert amióta a Holtak szigetére került, teljesen kifordult önmagából, s iszonyat bunkó módon oltotta a többieket. Pl. mikor Szandi jött át a csónakkal, s ők ott álltak a párbajra várva, minősíthetetlen stílusban szidta Szandit, aztán mikor megtudta, hogy miért jött, akkor persze bekussolt. Tegnap meg baromi vicces volt, mikor Bence kérdezte tőle, hogy mit tanult itt, akkor azt felelte, hogy "Megtanulta tisztelni az ellenfelet.". :C Eltelt két perc, Robi megérkezett, elkezdett pofákat vágni és Robit is elkezdte ócsárolni. Önismeret rulz. :D Aztán jól pofára esett, mert Robi simán lekörözte az erőfeladatban. Szóval örülök, hogy nem ő nyeri a Survivort.
Sajnos úgy néz ki, hogy Dáviddal akarják megnyeretni a versenyt, pedig ő sem érdemli meg. :((

(#398) updog válasza Shadowfax (#397) üzenetére


updog
senior tag

Érdekes ez a Dávid gyerek amúgy. Szandi ellen hasonló, nem is annyira erőt, mint inkább koncentrációt és kitartást igénylő feladataban esett ki (a kés ugye), míg itt most "kősziklaként" tartott (egyébként már látszott hogy a lábában kicsit neki is benne volt a boogie, amikor Robi kiesett, már ő is helyezgette a testsúlyát oda-vissza).

Igen, jó esélyei vannak, főleg ahogy láttam megint erő+kitartás feladat (is) lesz (ha jól láttam, egy kézzel kellett tartani valami hosszú gerendát, sokáig).

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#399) Shadowfax válasza updog (#398) üzenetére


Shadowfax
addikt

Ebben a feladatban Dávidnak volt a legnagyobb esélye. Itt azért a nyers izomerő is számított, míg a kést tartó feladatban kevésbé. Verának lett volna még esélye, ha nem azzal foglalkozik, hogy a többieket nézegeti. Robi meg nem túl izmos, Gábornak meg a bal válla tropa (valószínűleg rotátorköpeny sérülése van, sajnos képben vagyok a vállproblémákkal), tehát itt nem volt sansza. Tehát ezt Vera is megnyerhette volna, de szerencsére nem így történt (nem mintha Dávidnak drukkolnék.)

(#400) -=Jam=-


-=Jam=-
őstag

Sokan írjátok, hogy egyénre szabottak a játékok, hogy az jusson tovább akit az RTL akar. Ha megnézitek a kibeszélő műsorokat, akkor abból kiderül, hogy ez nem így van, már jóval a műsor előtt gondosan előre meg van tervezve minden játék, mikor melyik lesz, függetlenül attól, hogy éppen kik fognak benne részt venni.

Klaudia is elmondja, hogy ők is mindig azt hitték, hogy azért van erőfeladat pl., hogy fiú jusson tovább, de most, hogy a másik oldalon is tevékenykedik látja, hogy nem így működik a dolog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.