Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Vakegérke válasza antikomcsi (#50) üzenetére


Vakegérke
veterán

"... én minden esetre hagytam volna őket egy hétig szenvedni legalább. ;]"

Én is. Hú, de gonoszak vagyunk. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#52) rosejbli


rosejbli
senior tag

Kicsit úgy tűnt tegnap, hogy az agila csapat kb. fel is adta a következő versenyt, pedig pár alap dolgon kívül sok mindent meg tudtak volna a "szegény" szigeten is oldani maguknak. Ehelyett inkább veszekedtek és ármánykodtak.
Mondjuk már a versenyen sem voltak valami meggyőzőek. Nagyon eddig nem volt olyan szereplő sem, akivel szimpatizálni tudnék, de remélem ha jobban megismerjük őket, akkor lesznek szerethetőbb emberek. Az biztos, hogy Alexandrát jól megbeszélték a fiúk, hogy szúrnák. :DD

(#53) Vakegérke válasza rosejbli (#52) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem agiláék mindent bedobnak majd, mert kikövetkeztethető, hogy nem állandó lakhelyük a szegények szigete, ők is szeretnének dúskálni a földi javakban.
A védettségi játékban kíváncsi leszek Nórira, hiszen fitneszizé, neki bírnia kell(, vagy kéne) a terhelést.

Számomra is semleges az egész banda. Viki csak azért szimpatikus egy picit, mert szeretem a husikat, neki meg jó nagy sejhaja van. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#54) rosejbli válasza Vakegérke (#53) üzenetére


rosejbli
senior tag

:DD
Nekem Vikiben nem szimpatikus, hogy egyből rácuppant szegény srácra, pedig az láthatóan nem akar közeledni.

(#55) Vakegérke válasza rosejbli (#54) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy dolog a vágy, más dolog, hogy teljesül-e. Rácuppant, de nem tolakodóan, kihívóan. Majd meglátjuk, mi sül ki belőle. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#56) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#57) rosejbli válasza Vakegérke (#56) üzenetére


rosejbli
senior tag

Na erre nem számítottam, a két csajnak respect, elég kemény feladat volt.

(#58) Vakegérke válasza rosejbli (#57) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kész röhej, hogy a kemény bikák lepotyognak, a csajok meg jóval tovább bírják erővel, akarattal.

Holnap törzsi tanács. Kittynek jó esélye van, hogy kiszavazzák, mert sérült. Ha nem ő lesz az áldozat, akkor szerintem vagy Viki, vagy Gábor int búcsút a törzsnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#59) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Jó volt ez a feladat. Egyszerűnek néz ki, de mégsem az, sőt, elég embert próbáló!

A végén mindkét lány az ereje végén volt, de nagyon elszántak voltak, mentálisan, akaraterőből tartották magukat. Mindketten győzelmet érdemeltek volna, de ugye ez nem lehetséges.

A sárgáknak, ha már nem nyertek, jól jött társuk sérülése. Így könnyedén rá tudnak majd szavazni, és az önigazolásuk is meg lesz. Kíváncsian várom hányan fognak eszerint szavazni. Ami bizony egyfajta gyávaság lesz, de majd meglátjuk.

(#60) rosejbli válasza antikomcsi (#59) üzenetére


rosejbli
senior tag

Azért a végén lett egy érdekes fordulat és az előzetes alapján kiegyenlített lesz a szavazás.

(#61) Vakegérke válasza antikomcsi (#59) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nóri és Vera is hibáztak. Háttal kellett volna megtámaszkodni a lejtőn, a súrlódás segített volna, a kötélen a csomót meg lábközt meg kellett volna lovagolni. No persze a fotelból könnyű okosakat mondani. :)

Az előzetes szerint még nem egyértelmű a kiszavazás eredménye. Bence azt mondta, hogy még két szavazat van a bödönben. No most ez jelentheti azt is, hogy Nóri négy szavazatot kapott, valaki meg kettőt, aztán ha a két szavazat azé, aki kettő kapott, akkor döntetlen. De jelentheti azt is, hogy két játékos kapott 3-3 szavazatot, a két utolsó pedig eldönti, hogy ki esik ki. Utóbbi elmélkedésem sántít kicsit, hiszen nem biztos, hogy a kettő közül kap bármelyik még egyet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#63) rosejbli


rosejbli
senior tag

Az agilás lányok eléggé undorítóan viselkednek, én már elküldtem volna őket a francba.

(#64) Vakegérke


Vakegérke
veterán

rosejbli: Azonos a véleményünk. :K

Az agilás csajokra ráférne pár hét kényszermunka tábor. A srácok güriznek, a csajok dagonyáznak. A srácok helyében 4 személyre építeném meg a hálóhelyet, a csajok meg aludjanak ott, ahol akarnak.

Viki szépen kitárgyalta Alexandrát. Nem is gondoltam volna, hogy ilyen sunyi, vagy hogy is mondjam.

Vajon lesz megint holtak szigete?

Az agilát tudom, hogy sas, de a gagambát már elfelejtettem, hogy mit jelent.

Gagambáék elindultak a törzsi tanácsra. 8-an mennek, 7-en jönnek. Vajon ki hullik ki? Sanyi ellen nagyon szervezkednek Dávid, Gábor és Alexandra. Dávid még Vikit is fűzte, aki talán megtesz neki mindent, mert izé, meg csak úgy.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#65) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az Agilás lányok ma sem lopták be magukat a szívembe. Igazi elkényeztetett egoista mind. A fiúk dolgoznának, de egyszerűen felfoghatatlan, hogy lehetnek ennyire analfabéták a barkácsoláshoz.

Komolyan ők lesznek a jövőnk? Műszaki embernek felfoghatatlan, amit lát. Van már anyaguk, van munkaerő, de egy használható menedéket nem tudnak összehozni. :U

Mit tippeltek? Raknak be egy új embert a távozó helyére?

(#64) Vakegérke

pók

[ Szerkesztve ]

(#66) rosejbli válasza Vakegérke (#64) üzenetére


rosejbli
senior tag

Gagamba = pók

(#67) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szóval pók, köszönöm. :)

Sanyit szépen kigolyózták. Négyet megmondtam az ötből, Verán viszont csodálkozom, hogy rá szavazott. Azt hittem, hogy kemény lány létére Vikire szavaz, hiszen ő az, akinek sok hasznát nem veszik.

antikomcsi: Elég gyorsan történnek az események, holtak szigete sincs, így nem hiszem, hogy pótolják a Sanyi után támadt űrt.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#68) rosejbli válasza Vakegérke (#67) üzenetére


rosejbli
senior tag

Nem lesz holtak szigete? Tavaly úgy emlékszem csak az egyesülés után alakult.
Mondjuk ha nem lesz, szerintem valahogy megoldják, hogy legyen valami hasonló fordulat.

(#69) Vakegérke válasza rosejbli (#68) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csak az egyesülés után? Meglehet, nem járnánk rosszul vele, mint ahogy azzal se, hogy visszahoznának kiszavazott játékosokat, mint az előző játékban. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#70) rosejbli válasza Vakegérke (#69) üzenetére


rosejbli
senior tag

Az egyesülés előtti utolsó kiszavazáson rakták ki Nórit másodszor és ő került először a holtak szigetére.
Bár lehet eggyel hamarabb volt?
Abban 100%-ig biztos vagyok, hogy nem az elejétől kerültek oda a kiszavazottak. Ugye Nórit is az egyik feladat előtt hozták vissza a "semmiből".

(#71) antikomcsi válasza rosejbli (#70) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Holtak szigetére csak az egyesülés után kiesettek mehettek, ha vállalták, jól emlékszel.
Ha holtak szigete nem is lesz, valamit ki fognak biztos találni, hogy a végére se laposodjon el a műsor.

Én mostanra is vártam volna valamit, mert ezt a 3. napon kiesést nagyon korainak érzem.

(#72) -=Jam=- válasza rosejbli (#70) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Anita került a holtak szigetére elsőnek...

(#73) antikomcsi válasza -=Jam=- (#72) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ja, és szerintem érdemtelenül, hisz ő pont akkor esett ki. Ha kötekedni akarnék azt mondanám, hogy technikailag még az egyesülés előtt történt.

(#74) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#75) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gagambáéknak volt eszük, agiláéknak nem. A csimpaszkodós játékban Vera és Nóri bírták a legtovább. Ebből az következik, hogy most is nekik kellett volna a kosarat tartani a kötéllel. Gagambáéknál ez így is volt, agiláék meg balf*sz módon másképp osztották a szerepeket. Jó kérdés, hogy mi lett volna, ha az egyik kosarat Nóri és Bence tartja.

Gagambáéknál szövetkeznek a csajok keményen. Dávid üveggé vált, keresztül látnak rajta. Kérdés, hogy a következő törzsi tanácsukon Dávidot, vagy Gábort szórják ki.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#76) antikomcsi válasza Vakegérke (#74) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Valahogy túl akarják taktikázni az egészet.

Az első héten inkább csak élvezniük kéne a szigetet!

Elég sok öntelt személyiség van köztük, és sajnos nincs is igazán alapja a dolognak, mert nincs mire büszkének lenniük.

(#77) Vakegérke válasza antikomcsi (#76) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gagambáék csapat, agiláék nem. Ilyen egyszerű.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#78) rosejbli válasza antikomcsi (#76) üzenetére


rosejbli
senior tag

Nem taktikázzák túl, ki fogják dobni Dávidot az első adandó alkalommal, viszont ezzel a játékok során nagyon lecsökkentik az esélyeiket.

(#79) Vakegérke válasza antikomcsi (#65) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Mit tippeltek? Raknak be egy új embert a távozó helyére?"

Jut eszembe, az előző játékban akkor érkezett az anyámasszony katona, amikor valaki (ha jól emlékszem, Bálint) feladta a játékot.

Nekem pillanatnyilag Robi és Bence szimpatikus, az agilás csajok egytől egyig unfrankók.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#80) updog


updog
senior tag

Kíváncsi leszek a nézettségi adatokra 2-3 hét után. Ez az iszonyatos taktikázás (főleg a csajok részéről) bennem vegyes érzelmeket kelt, egyrészt mert az életben én ettől undorodok, másrészt nézőként viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége. Szívesen látnám majd hetekig kaja nélkül, roskadozó viskóban, tűz nélkül senyvedni a lányokat, miután gyorsan kigolyózták a fiúkat ;]

Meg rettenetesen zavar az a kínlódás, amit levágnak, főleg a "szegények", nincs egy tökös srác/csaj, aki összefogná a csapatot, ugyanakkor meg baromi vicces nézni, hogy mit összevergődnek.

Tegnap is úgy néztem az adást, hogy háromszor mormogtam magamnak, hogy ez így ****, nem is érdekel, de azért még kicsit nézem. Aztán hirtelen vége lett :DDD ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#81) rosejbli válasza Vakegérke (#79) üzenetére


rosejbli
senior tag

Az új játékos nem akkor jött, mikor Bálint feladta, hanem a másik csapat folyton veszített, ezért kevesen lettek és oda hoztak plusz egy embert, hogy kicsit kiegyenlített legyen a dolog. Szerintem páran még ki fognak esni mire raknak be újakat/hoznak vissza valakit.

(#82) Vakegérke válasza rosejbli (#81) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már megint tévedtem. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#83) Shadowfax válasza Vakegérke (#53) üzenetére


Shadowfax
addikt

Számomra is semleges az egész banda. Viki csak azért szimpatikus egy picit, mert szeretem a husikat, neki meg jó nagy sejhaja van. :)

Csak Neked, csak most: [link]
Azért a TV-ben nem így néz ki. ;]

[ Szerkesztve ]

(#84) rosejbli válasza Shadowfax (#83) üzenetére


rosejbli
senior tag

Gondolom direkt raktak be ilyen instacelebeket is 😁

(#85) Vakegérke válasza Shadowfax (#83) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mit mondjak, csalódtam. Néhány képen akkora a sejhaja, hogy az már nekem is sok.

Mikor mutatják, azt lesem, mit rejt a szürke nadrág, vagy a kendő, amit a derekára kötött. Igazából soha nem derül ki, hogy milyen is valójában.
No de messze még a játék vége, jó esély van rá, hogy elveszít pár kilót, kérdés, hogy honnan. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#86) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#87) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gagambáék vesztettek, bár nem vérre ment, csak a következő játékban az agila kap valamiféle előnyt. Nem katasztrófa, leküzdhető.

Eszti vagy nagyon maga alatt van, vagy csak megjátssza. Feladásról beszél, de hiszem, ha akarom. Talán taktikázik, kóstolgatja támogatottságát. Ha viszont komolyan gondolja PÁR NAP UTÁN, akkor adja már fel, menjen a fenébe haza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#88) rosejbli


rosejbli
senior tag

Gagamba elég jól nyomja, agila elbénázta az elejét.

(#89) Vakegérke válasza rosejbli (#88) üzenetére


Vakegérke
veterán

No persze, nem azt a felét kell kiásni a cölöpnek, amerre dönteni akarom. :)

Gagambáék győztek, nekik drukkoltam.
Bence elkövetett egy hibát. Dávidot szólította, mint szervezőt, vagy vezetőt, hogy vegye át a totemet, ezzel akaratlanul is hangsúlyozva, hogy ő a csapat góréja.

Agiláéknál törzsi tanács lesz. A csajok a fiúk ellen, a fiúk a csajok ellen szövetkeznek. Na, kit golyóznak ki?
Szerintem Eszti lenne a logikus döntés, de maradni fog.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#90) rosejbli válasza Vakegérke (#89) üzenetére


rosejbli
senior tag

Eszti és a fitneszanyuka tuti maradnak még.

(#91) Shadowfax válasza Vakegérke (#89) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nem értem, hogy az ilyen Esztiféléket minek válogatják be? :F Már a kisfilmjében is elmondta, hogy eddig mindent félbehagyott az életében. Mégis most mire számított?
Csak elveszi a helyet más elől.

(#92) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Hiába 1 órásak, valahogy mégis olyan üresek az összefoglalók. Vagy maguk a szereplők üresek?

A 2 törzs egy napjáról ezek a legizgalmasabb bevágható jelenetek? Ma is volt 2 verseny, és megtudtuk, hogy Miss Mindentabbahagyok már unja az egészet. Akkor itt is van az alkalom, lehet szépen hazamenni. Ha 4-4 lesz az állás remélem a hirtelen halál párbajon a lány fog alulmaradni és megy szépen haza.

Gagambában az a féle taktikázás, amit Gábor csinál nagyon nem szimpatikus, inkább már átmegy a dolog sz@rkavarásba.

Már a kezdetekkor gondoltam, hogy Sanyit ki fogják rakni, mert tartanak az öregtől, mert más generáció, mert nem értik meg. Szépen ki is rakták. A két nagy taktikus elintézte. És ezzel azt is, hogy saját magukat szívatták meg. Ha olyan nagy taktikusok, arra nem gondoltak, hogy a lányok majd szépen összefognak, és egyesével kirakják őket? Szóval ez a Gábor gyerek nem taktikus, hanem egy kis sunyi, csakúgy mint Dávid, bár utóbbi, legalább nem annyira együgyű.

Kire fognak szavazni a lányok holnap? Én Bencét, és Robit nem érzem veszélyben általuk, Tamás szinte nincs is a műsorban, marad a francia gyerek, aki gyakran hangod ad nemtetszésének, így jó esélye van a szavazatok begyűjtésére.

Ja, és Alexandra mindig frissen van sminkelve? Ez fontos, el sem tudom, hogy lehetne meglenni egy trópusi szigeten alapos smink nélkül.

(#91) Shadowfax

Tökéletesen egyet értek!
Se az ilyen jelentkezőt nem értem, se azt aki ennek tudatában beválogatta.
Hacsak nem eleve a dráma a cél, és már ott van a csónakban a "tartalék" játékos, akit eleve a helyére szántak.

[ Szerkesztve ]

(#93) rosejbli válasza antikomcsi (#92) üzenetére


rosejbli
senior tag

Mondjuk ez a sminkelés dolog elég fura nekem. Azt vihettek szerintetek magukkal vagy ő azt rakta be mint személyes tárgy? Mintha a többiek nem lennének ennyire látványosan kikenve.

(#94) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#95) antikomcsi válasza Vakegérke (#94) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha már így alakultak a dolgok, akkor remélem, hogy nagy koppanás lesz Bencének, és haza is küldik a lányok! Akkor fog majd rájönni, hogy miről beszélt neki Robi, és a fiúk!

(#96) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem bánnám, ha a franciát szavaznák ki, de a csajok úgy döntöttek, hogy Bence lesz az áldozat. Remélem, hogy nem így lesz.

Ahogy láttam hátulról Alexandrát menni, eléggé csúnyácska fara van. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#97) Vakegérke válasza antikomcsi (#95) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem szimpatikus a srác. Az tény, hogy a srácok nem beszéltek butaságot és jobb lenne, ha összefogna velük. Addig persze semmi nem biztos, amíg valakinek a fáklyája ki nem alszik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#98) tuki2200 válasza antikomcsi (#92) üzenetére


tuki2200
senior tag

Igen, olyan semmilyen az egesz, 3 reszt neztunk meg, meg olyan sincs akit utalnank, nemhogy szurkolni valamelyiknek. Egy csapat semmilyen, szurke, buta ember nyaral.. total erdektelen az egesz, pedig az elozo evad nem volt ennyire gaz

Szerintem a legjobb castingosai a Viasatnak vannak, erthetetlen miert nem kornyekezi meg oket az RTL, mar sokadik musort rontjak el a rossz valogatassal

[ Szerkesztve ]

(#99) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eszti kikotyogta Jérémynek, Jérémy elmondta Bencének, hogy ő a célpont. Az nem derült ki, hogy miben maradtak a srácok, hogy megegyeztek-e valamiben.
Mivel Eszti kotyogott, nem tartom kizártnak, hogy a csajok bosszúból rá szavaznak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#100) antikomcsi válasza Vakegérke (#99) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nagyon együgyű az a kis csaj. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.