Hirdetés

2018. szeptember 21., péntek

Gyorskeresés

(#1) rosejbli

rosejbli
(fanatikus tag)

Már alig várom, hogy elkezdődjön!
A tavalyi évad is elég jóra sikeredett.

(#2) Vakegérke válasza rosejbli (#1) üzenetére

Én már a tavalyi befejezése óta várom. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) doeeg válasza Vakegérke (#2) üzenetére

doeeg
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Nagyon kíváncsi leszek, hogy a tavalyi alapokra építkezve (mert nyilván prekoncepciókkal érkezik mindenki) mit fognak kihozni a játékosok magukból :)

Persze már most látom hogy lesz egy játékos, aki "sosem látott még Survivort, csak szeretné kipróbálni magát".

[ Szerkesztve ]

"Akinek takarják a szemét, elhiszi hogy szép a sötét, és ha mellé még ételt is kap, örökre sötét marad..." || "Nincs mentség a bűneimre, ne is keress szavakat, hisz, jó szándékkal indul útnak minden önző akarat." - Road

(#4) rosejbli válasza doeeg (#3) üzenetére

rosejbli
(fanatikus tag)

Azért remélem picit megkavarintják az események menetét, hogy ne lehessen az elejétől rátaktikázni pl. arra, mikor a törzsek között cserélgettek embereket.

(#5) Vakegérke válasza doeeg (#3) üzenetére

Szerintem hiába terveznek, ha nincs kitartás, vasakarat. No meg ott van az emberi gyarlóság, talán épp az szúrja hátba, akiben a legjobban bízik a játékos. Lesz szövetkezés, intrika főleg akkor, ha már egyesül a két törzs.

Kemény dolog egysíkú étrenden élni, éhezni, majd' meghalni egy szelet sült húsért, egy sütiért, miközben a feladatok, próbatételek keményen kiszipolyozzák őket. Ezért is mondom, hogy vajmi kevés a 20 milkós főnyeremény, mikor a (novemberben induló) NyalóVilág 9-ben dagonyázók győztese a játék végén 36 milkót vihet haza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) bkercso válasza Vakegérke (#5) üzenetére

bkercso
(PH! nagyúr)

Már a tavalyit se néztem. :D
De a műsorvezető itt is frissen borotvált lesz, mint anno Stohl Andris? (Az volt az utolsó ilyesmi, amit láttam.)
Életszerű vajon, hogy a stábnak mindene megvan, míg a mellettük élők nélkülöznek? Vagy megrendezett a dolog? (Költői kérdés volt, hiszen televíziózásról van szó.)

Nem tudom, milyen a színvonal, de ha érdeklődtök iránta, akkor biztos nem olyan, mint a villában. Azok között az emberi karikatúrák között szerintem nagyobb szívás lenne számomra, mint kókuszdión élni egy szigeten... A villában az agysorvadást megelőzendő keverik a sz@rt, míg itt strukturált az idő, vannak próbák stb. Vagy tévedek? :)

Audio termékek (és Tápszűrő adapterhez): http://hardverapro.hu/tag/mkercso

(#7) Vakegérke válasza bkercso (#6) üzenetére

Bence általában borostás, én még csupasz képpel nem láttam.

A stábnak nem hiszem, hogy szűkölködnie kéne. Nem ők versenyeznek a 20 milkóért.

A NyalóVilág és a Survivor ég és föld. Míg az előzőben dagonyáznak, az utóbbiban nélkülözve küzdenek.
Mindkettőt nézem, az emberi reakciók érdekelnek. :)

(#8) bkercso válasza Vakegérke (#7) üzenetére

bkercso
(PH! nagyúr)

És ezek nem megírt reakciók? Az Xfaktorban is azok..

(#9) Vakegérke válasza bkercso (#8) üzenetére

Ez legyen a szerkesztők "titka". :)

Azt hiszem, egy ember a valós jelleméből nem tud kivetkőzni akkor sem, ha szerepet játszik.

(#10) antikomcsi

antikomcsi
(PH! kedvence)

Ha novemberben jön a VV, akkor ez a műsor sem lesz túl hosszú, mert kizártnak tartom, hogy átfedéssel fusson a kettő.

(#11) Vakegérke válasza antikomcsi (#10) üzenetére

Az előzőt is lezavarták hat hét alatt. Ha most is így lesz, (és miért ne lenne,) november második felében indulhat a NyalóVilág.

(#12) antikomcsi válasza Vakegérke (#11) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Hat hét alatt még megéhezni sincs idejük! ;]

Vannak jópofa feladatok, de mégis az a baj, hogy főleg erről szól a műsor a túlélő része pedig nagyon le van egyszerűsítve. Én kicsit keményebben játszatnám.

(#13) Vakegérke válasza antikomcsi (#12) üzenetére

Ha a kedvenc kajádat kapod minden nap, egy idő után már azt is undorral eszed. A banán, vagy kókusz kúra erőteljesen fogyasztó hatású.

A puhányoknak így is nehéz teljesíteni, túlélni. Ha keményebb lenne a játék, hamar feladnák többen, mint ebben a könnyített verzióban.

(#14) Vakegérke

10...

(#15) Vakegérke

9...

(#16) Vakegérke

Lesz a szigeten kockás piton, tarantula, skorpió...

Ez a játék elméletileg még kegyetlenebb lesz, mint az eddigiek.

Az előző játékban 16 szereplő volt, így meglep, hogy itt csak 10-et látok.

(#17) Shadowfax válasza Vakegérke (#16) üzenetére

Shadowfax
(PH! addikt)

Itt 16-an vanak. Aki a weboldalt szerkeszti nincs a helyzet magaslatán.
A bemutatkozó videók mind fent vannak, de csak úgy érhető el, ha lejjebb gördítünk a "kapcsolódó tartalmakra".

Belenézegettem. Több is van, aki már most kivágja nálam a biztosítékot. Pl. Nóri. "Sportmodell és fitnessz anyuka." Ezzel a férfias fejjel?! :Y

"Nekem ugye a gyerekeket kellett itthagyni. (:..) Ez olyan személyiségre vall, aki csakis kitartó és erős lehet."
Nem, kispofám, ez arra vall, hogy mérhetetlenül önző vagy. ;) Csak kérdezd meg a gyerekeidet...

Amúgy meg kissé túltoltad a tesztót: [link] :U

(#18) Vakegérke válasza Shadowfax (#17) üzenetére

Én bizony csak 8 játékost látok, Nóri pont nincs köztük. A róla szóló linkeket megnéztem, osztom a véleményedet. Hozzátenném, hogy (már bocs,) de gusztustalan a csaj, egy igazi nő nem így néz ki.

Szerk: Érdekes, újra rákattintottam a linkre, már ott van Nóri, de még mindig csak nyolcan vannak.

[ Szerkesztve ]

(#19) Vakegérke válasza Vakegérke (#18) üzenetére

Kíváncsiságból ismételt kattintás a linken, már megint nincs Nóri. Van Fanni, Vera, Gábor, Viki, Alexandra, Jérémy, Bence, Kitty, ismét csak nyolcan.

Huba, Szameg, ha frissítek, a névsor változik, de a létszám marad 8.

Szerk: Az eredeti linken már megvan a 16 szereplő.

[ Szerkesztve ]

(#20) Vakegérke

8...

(#21) antikomcsi válasza Vakegérke (#19) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Feri benevezte a barátját, Sanyit! És hogy, hogy nem be is került a műsorba.

48 évesen neki sem lesz egyszerű a fiatalokkal szemben.

(#22) Vakegérke válasza antikomcsi (#21) üzenetére

Szikár manus, úgy nézem, van benne kitartás. Lenne rá egy fogadásom, hogy nem elsőként fog kiesni, ha kiesik egyáltalán.

(#23) antikomcsi válasza Vakegérke (#22) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Lehet, ha csak a "nyers" túlélésről szólna a műsor, jó helyezést érne el, de majd meglátjuk, mit tud nyújtani a feladatokban. Ha vesztenek és törzsi tanács jön, lehet hamar kiszórják a leg gyengébbnek vélt láncszemet.

(#24) Vakegérke válasza antikomcsi (#23) üzenetére

Ránézésre úgy érzem, hogy jól bírja majd az éhezést, így a próbatételek nem okoznak majd gondot neki.
No persze korai még ezen agyalni, majd kiderül, hogy mit bír.

(#25) antikomcsi válasza Vakegérke (#24) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Az éhezéssel valószínű nem lesz gond.

A sorversenyekre gondolok, ahol nem ez számít, hanem a fürgeség, mozgékonyság friss erő. Azért az ő ízületei már nem feltétlen olyanok, mint egy húsz évesé. Feri is jól bírta a hétköznapokat, de mint láttuk az elején, a csapatversenyekben nem nagyon volt ott a toppon.

Nekem néha már reggel az ágyból kikelni is egy kész 7 próba! ;]

(#26) Vakegérke válasza antikomcsi (#25) üzenetére

Sok pénz a 20 milkó, ami van benne, biztos kiadja magából. Kérdés, mire lesz elég.

Nos igen, egy kor fölött a reggeli merevedés a derékban jelentkezik. :D

Ja, és 7...

(#27) Vakegérke

6...

(#28) Vakegérke

5...

(#29) antikomcsi válasza Vakegérke (#28) üzenetére

antikomcsi
(PH! kedvence)

Hétfőn kezdés, és mivel már átfutottam a játékosok bemutatkozását, nagyon kíváncsi vagyok, hogy valamelyik elnyeri e majd a szimpátiám. Mert az eddigi kevés infó alapján egyik sem szimpatikus. Talán csak Feri cimborája az, akitől nem kapok frászt rögtön. Nemsokára kiderül, melyik nyápicból, mit hoz ki a nélkülözés. Sajnos úgy látom megint arra mennek, hogy a beválogatott fiúk és lányok között valami románc szövődjön, pedig még egy ilyen Anita-Gergő féle love sztorira kicsit sem vagyok kíváncsi.

(#30) Vakegérke válasza antikomcsi (#29) üzenetére

Most nézem őket. Szerintem:

Önteltek: Dávid, Eszter.
Gyenge: Eszti.
Unszimpatikus: Nóri
Szimpatikus: Bence, Beni, Sanyi.

Biztos, hogy ez a lista változni fog, hiszen pár másodpercnyi megnyilatkozás alapján nehéz, vagy talán nem is lehet megítélni valakit.

Nagyon rohangálnak. Lehet, hogy ez lesz a belépőjük a szigetre?

(#31) doeeg

doeeg
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

A Velveten (tudom, pfuj :DD) olvastam a játékosok leírását, haláli :D

Szerintem nem változtat az RTL a bevált sémán (biztos lesznek "románcok", meg hiszti dögivel). Aki leül ezt a műsort nézni, az pontosan tudja, hogy mire számítson, de úgyis lesz, aki panaszkodik majd :)

"Akinek takarják a szemét, elhiszi hogy szép a sötét, és ha mellé még ételt is kap, örökre sötét marad..." || "Nincs mentség a bűneimre, ne is keress szavakat, hisz, jó szándékkal indul útnak minden önző akarat." - Road

(#32) Vakegérke válasza doeeg (#31) üzenetére

Linkelnéd a cikket?

Románc meg hiszti nélkül száraz lenne a műsor. :)

(#33) doeeg válasza Vakegérke (#32) üzenetére

doeeg
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

[link]

(#34) Vakegérke válasza doeeg (#33) üzenetére

Köszi. :)

(#35) Vakegérke

4...

(#36) bkercso válasza Vakegérke (#32) üzenetére

bkercso
(PH! nagyúr)

száraz lenne?

[ Szerkesztve ]

(#37) Vakegérke válasza bkercso (#36) üzenetére

Majd meglátjuk, melyik csaj marad szárazon. :)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.