Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Kicsit szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy, hogyan kerül egy emberhez szokott házi szárnyas egy lakatlan szigetre. No mindegy, ez van, nem akarja a stáb, hogy elhulljanak a szigetlakók! :)

Akkor nézzük, ki megy haza, ki mennyire izgult vajon ez előtt a tanács előtt?

(#302) Vakegérke válasza antikomcsi (#300) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem volt tilos a kötélen ácsorgás. Vera is megtette, Nóri is megtehette volna.

A hullák fogtak egy libát, a meló oroszlánrészét Vera csinálta. Ő fogta, ő végezte ki. Lehet, hogy éhen halnék, de tele hassal azt mondom, hogy képtelen lennék elvágni egy állat nyakát.

Most jönnek lényegre törő kérdéseid:
"Megtalálta e valaki az amulettet?
Ha igen, akkor ki?"

Mindjárt kiderül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#303) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Benit kigolyózták. Várható volt, túl látványosan nyert két védettségi játékot, megijedtek tőle.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#304) antikomcsi válasza Vakegérke (#303) üzenetére


antikomcsi
veterán

Sajnálom, hogy kiesett, viszont tetszik a pozitív hozzáállása.

(#305) Vakegérke válasza antikomcsi (#304) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amolyan "életművész" figura. Én is sajnálom, de van még esélye a nagy lóvéra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#306) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#307) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tamás nyerte a "kincses" térképet.

Emese és Dávid veszélyzónába került. Nem állták meg szó nélkül, pedig veszíteni szépen kell.
Gábor pampog, morog, mert Robi az ő csövébe hordta a vizet. Mintha a tisztesség szót is használta volna, pedig az tőle áll a legmesszebb.

Egyre keményebben jönnek elő az ellentétek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#308) antikomcsi válasza Vakegérke (#307) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én még mindig azon gondolkodom, hogy Gábor tulajdonképpen miért szólt be Robinak, amiért az ő csövébe öntötte a vizet?

Senki nem veszi észre, hogy bagoly mondja verébnek?

(#309) Vakegérke válasza antikomcsi (#308) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mert egy tetű.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#310) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ebben a játékban, aminek nagy tétje volt, valóban egyenlő esélyekkel indulhatott egy 50 éves nő, és egy huszonéves erős fiú???

Már a csónak vízre tételénél bukott a dolog.

Ez szerintem most nem volt korrekt ebben a formában. A feladat jó volt, csak a résztvevők nem. Meg néztem volna, mondjuk Beni ellen is Dávidot.

(#311) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jérémy bőszen fenyegetőzik, csak azt felejti el hogy ha még egy-két napig egyedül lett volna a szigeten, akkor vagy feladja, vagy éhen hal. Inkább hálás lehetne a csajoknak.

Emese megnyerhette volna a párbajt, de az evezés nem ment neki, aztán rossz irányba úszott, úgy, ahogy evezett.

Visszatérve Gáborra, nem tudom, mit képzel magáról. Ő a sérthetetlen, akire csak félve szabad nézni? Szerintem a viselkedésének meglesz a böjtje.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#312) Vakegérke válasza antikomcsi (#310) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha Emese egyszer se tévesztett volna irányt, megalázó vereséget mért volna Dávidra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#313) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sztamindenit! Ha Fanni egy nappal korábban vágja le azt a fürt banánt, övé az amulett. Így Tamás szerezte meg.
Szerintem Fanni butaságot tanácsolt Tamásnak. Nem titkolni kellene az amulettet, hanem villogni vele, aztán a törzsi tanácson Tamásra úgyse szavazna senki, ő viszont átadhatná Fanninak. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#314) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#315) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azt hittem, hogy Alexandra a legbelesebb, de Dávid rám cáfolt. Robi kettőt nyomott be a hotdogokból, de legalább annyira rosszul volt, mint Dávid. Gábor pampogott, hogy a csajok megeszik Robi részét a vacsorából, de amikor hívták enni, azt mondta, hogy egyék meg. Rajta se lehet kiigazodni, vagy csak mindig duzzogni akar valamiért.
Ez a zabaverseny akkor lett volna korrekt, ha mindenki előtt vagy egy-egy csupor kecsap, mustár és majonéz, hogy kedvére ízesíthesse a hotdogot, ami azért magában eléggé száraz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#316) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Emese megy haza.

Jérémy továbbjutott, pedig szemmel vertem, varázsigéket mondtam. Az viszont vigasztal, hogy hiába nyomta Verára a hátrányt, mégis abszolút fölénnyel jutott tovább.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#317) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gábor gyökérnek nevezi a törzset, bagoly mondja verébnek, hogy pöcsorrú.

Vera zokon vette a hátrányt, amit Jérémynek "köszönhetett". Ha sikerül meggyőznie Nórit, egy kicsit megkeserítik a francia életét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#318) rosejbli válasza Vakegérke (#317) üzenetére


rosejbli
senior tag

Az előzetes alapján nem sikerült.

(#319) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Este sokáig melóztam, így lemaradtam, délután érdemes visszanézni a tegnapit, vagy kihagyható? Vagy reklám nélkül a lényeget azért nem árthat?

(#320) rosejbli válasza antikomcsi (#319) üzenetére


rosejbli
senior tag

Hotdog evő verseny volt a bayaninál és pár veszekedés utána. A holtak harcoltak, Emesét gyorsan el is küldték majd ők is összevesztek. Nem voltak a legizgibb versenyek a veszekedések meg engem hidegen hagynak. Szerintem nem sokról maradtál le.

(#321) Vakegérke válasza antikomcsi (#319) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha nincs jobb dolgod, nézd meg. Gábor jelleme egyre jobban kiütközik, Vera nagyon küzd. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#322) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Köszönöm a visszajelzéseket, akkor azért meglesem a mai adás előtt a tegnapit.

Gáborból egyre jobban kitör a kisebbségi komplexusos, régebben elnyomott, és most kompenzálni akaró énje. Elég gusztustalan a srác jelleme emiatt.

(#323) rosejbli válasza Vakegérke (#321) üzenetére


rosejbli
senior tag

Azon mondjuk jót nevetten, hogy Szandit próbálta meggyőzni, hogy azért van még ott, mert ő megvédte. :DD

(#324) updog válasza Vakegérke (#321) üzenetére


updog
senior tag

A Hogyvolt alkotott jót a témában :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#325) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#326) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ez a mai védettségi játék az előzetes kívánságaimmal szemben teljesen fordítva sült el.

Nyerte volna bárki más, csak ne Gábor!

(#327) Vakegérke válasza antikomcsi (#326) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahogy mondod. :K

Bocsánatot kell kérnem a tetvektől, mert Gábort korábban tetűnek tituláltam. Azok legalább becsületesek.
Mit ér ez a sz*rkupac, mikor még Dávidot is meg akarta fűzni, hogy a kedvéért veszítse el a védettségi játékot, hogy őt ne tudják kiszavazni a törzsi tanácson?

Dávidnak harangoztak. Meg is érdemli. Az mondjuk jobban tetszett volna, ha Gábor toppan be a hullaszigetre, de az sincs messze.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#328) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gábor még szervezkedik, de ez már veszett fejsze nyele. Alexandrát majdnem megvezette Dávid, de csak majdnem, sikertelen volt az akció.

A holtak küzdenek keményen. Beni nézhetné a saját érdekét (is), Jérémy ellen lehetne, de hol ide, hol oda húz. Ha Jérémy kihullik, mondok egy est imát.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#329) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Már bíztam benne, hogy holnap Dávid simán kiesik 4 szavazattal, erre párbaj lesz. :U

A holtak szigetén Veráék kicsit túltolják a dolgokat. Mit kéne csinálni a fiúknak? Minden feladat előtt feltartani a kezüket, és feladni, mert ők úri emberek, és nem akarnak lányokkal versengeni, mert igazi férfiak?

(#330) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jérémy mit keres még a holtak között? Nem arról volt szó, hogy a kötélhúzás vesztese kiesik?

Valaki felrúgta a megállapodást, Dávidra csak hárman szavaztak. Szerintem vagy Alexandra szédült meg, vagy Robi. Párbaj dönt.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#331) antikomcsi válasza Vakegérke (#330) üzenetére


antikomcsi
veterán

Vagy Tamás levele.

(#332) Shadowfax válasza Vakegérke (#330) üzenetére


Shadowfax
addikt

Jérémy mit keres még a holtak között? Nem arról volt szó, hogy a kötélhúzás vesztese kiesik?

Ez most nem a párbaj volt még, csak egy játék, ahol a nyertes kap egy előnyt a párbajra, de ezt az előnyt át is adhatja majd egy társának.
Vera nyafogása baromi unalmas kezd lenni. Nincs külön férfi vagy női Survivor, ez van, ezt kell szeretni. Ha nem tetszik, menjen haza az örökös vinyogásával. Jeremy nem a szívem csücske, de azért nem ítélem el, mert ő is nyerni akar. Amúgy tök értelmesen levezette tegnap, hogy miért Verának adott hátrányt. Kb. azért, mert őt és a szövetségeseit, Nórit és Esztit pont Vera paterolta ki a Holtak szigetére...

A szerkesztők megint belenyúltak a holnapi full egyértelmű szavazásba ezzel a láda dologgal. Gáborék nyilván úgy döntenek, hogy a kávét, cukrot választják, illetve Tamásnak viszik el a szerettei által írt levelet. Ezzel hatnak a srác érzelmeire, s mellettük fog szavazni valakire.
Szerintem Szandra lesz a másik párbajozó...

(#333) Vakegérke válasza Shadowfax (#332) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg. Csak az ragadt meg bennem, hogy kiesik, pedig ez a játékra vonatkozott.

Ha Tamás az "áruló", nagyot fogok csalódni benne. Határozottan kijelentette, hogy Dávidra szavaz, aztán eladja a lelkét, miután már a kezében a levél? Taktikai szempontból (is) hibás döntés.

Szerintem Fanni lesz Dávid ellenfele. Gáborék hihetik azt, hogy Alexandrát meggyőzték, Fanni meg rég a bögyükben van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#334) rosejbli válasza Vakegérke (#333) üzenetére


rosejbli
senior tag

Pedig amilyen egyszerű gyerek ez a Tamás szerintem bőven benne van, hogy átáll a két fiúhoz. Azért én meg is tudom érteni a döntését, mert ez mindenképpen nagy gesztus felé, hiába csak a szavazatát akarják vele megvenni.

(#335) Vakegérke válasza rosejbli (#334) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kapott egy számára kedves levelet, de egyértelmű, hogy ez nem más, mint júdáspénz. Átvette, megköszönte, de nem kellett volna megkajolnia a kortesdumát.
Gesztus? Maradjunk annyiban, hogy taktika, ami bejött Dávidnak.

Tény, hogy még nem tudjuk, ki tért el az eredeti tervtől. Akár Robi is lehetett.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#336) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#337) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tamás benyalta a mézesmadzagot. Még a végén tényleg az ő szavazatán múlik, hogy Dávid lehetőséget kap a párbajra, amit hárman zokon fognak venni.

A hullák huzakodnak, Jérémynek fáj a térde, bár lehet, hogy ebben van egy kis színészkedés. Nórinak is fáj a válla, bokája, mégse nyafog.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#338) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mit mondjak, nem izgultam magasra a vérnyomásom, mert az előzetesben már lelőtték a poént, hogy párbaj lesz. Gábor személye nem volt kérdéses, Alexandra viszont meglepett, Fannira számítottam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#339) antikomcsi válasza Vakegérke (#338) üzenetére


antikomcsi
veterán

Már tegnap is gondoltam, hogy Tamás fog átszavazni, és azt is, hogy Szandira. Nem rossz szándékból tette ezt, csupán azért, mert egyszerű a srác, mint a fa ék. És ezt most nem bántásnak szánom. Ő ilyen, már nagykorú ugyan, de még gyerek.

(#340) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kegyetlen párbaj volt. Nem próbáltam, de biztosra veszem, hogy képtelen lennék egy órán keresztül vízszintesen tartani a karomat. Alexandra ebben jónak bizonyult, így Dávidból hulla lett.

Holnap kajás játék lesz, no meg védettségi. Ha a csajok továbbra is ilyen kitartóak, akkor Gábornak szivattyú van, mert nem lesz védett, az pedig a "halálát" jelenti.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#341) Vakegérke válasza antikomcsi (#339) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt viszont észrevehette volna, hogy nem Gábor, hanem Dávid adta át neki a levelet, az pedig nem volt véletlen. Végül is mindegy volt, hogy hálából átállt a "sötét" oldalra, Dávid "meghalt".

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#342) antikomcsi válasza Vakegérke (#341) üzenetére


antikomcsi
veterán

Mindegy, hogy miért tette, nem látta át, hogy az egész nem érte történt, csupán befolyásolni, manipulálni akarták. Sikerült is.

Még így megvágva is hosszú volt ez a párbaj, mindketten erejükön felül teljesítettek, de azért örülhetünk,hogy Dávid esett ki. Remélem Gábor lesz a következő!

Az előzetes alapján nem értem, hogy Robi miért van úgy oda egy kihűlt bundás kenyérért, mikor nemrég 2 hotdogtól is elhányta magát.

(#343) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#344) updog


updog
senior tag

Gábor :Y

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#345) Vakegérke válasza updog (#344) üzenetére


Vakegérke
veterán

Madarat tolláról, Gábort barátjáról. Dávid is fíreg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#346) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tamás szeme felnyílt, megtudta, hogy Dávid nem jóindulatú, hanem fíreg.

Dávid a hullaszigeten rögtön elkezdett kamuzni, hogy ő milyen rendes. Jérémyvel egymásra találtak, hallgatólagosan meg is van a szövetségük.

Robi lecsapott a bundás kenyérre, de fintorogni kezdett, mikor meglátta a grillcsirkét. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#347) zsoltee10 válasza Vakegérke (#346) üzenetére


zsoltee10
addikt

Robi helyében lett volna annyi eszem, hogy nem az első ajánlat lesz a legdurvább :D

(#348) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Robinak, Fanninak, és Szandinak össze kellett volna fogni, hogy nem adják fel addig, míg Gábor játékban van. Az ő biztonságuk érdekében nem kerülhet a dupla szavazat Gáborhoz, mert Tamást befűzve megint párbaj jöhet. Kár, hogy ezt nem látták át.

(#349) Vakegérke válasza zsoltee10 (#347) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gusztus dolga, nekem inkább kéne a bundás kenyér, mint például a bolognai. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#350) Vakegérke válasza antikomcsi (#348) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem Szandi kifogja a szelet Gábor vitorlájából.

Mondtam! :K :C

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.