Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#364) updog válasza Vakegérke (#363) üzenetére


updog
senior tag

Ahogy írtad is korábban, itt (már?) senkinek sem lehet őszintén szurkolni. Többek közt én Verának sem tudok ("székely Sarah Connor" :D © Hogyvolt blog), nagyon nem szimpatikus, ahogy szólogatott be a fiúknak, hogy "könnyű nektek, a lányok ellen összefogni".... mintha legalábbis külön lenne Survivor a fúknak meg lányoknak.

Egy kis ügyességgel, trükközéssel simán bármilyen erős embert is le lehet(ett volna) győzni, pl. a saras gödrös játéknál is, de látszott hogy elszállt az agyuk Nórival, és erőből küzdöttek.

Nyerjen Fanni? Aki az elejétől irritál, és többször majdnem kiesett? Robi, aki konkrétan már kiesett? Csakacsalád Tomi, aki minden taktikai húzást bekapott eddig, úgy, hogy észre se vette, és még büszke is volt rá, hogy ő mennyire ismeri a játékostársait, és mindenkinek megköszönte, hogy milyen őszinte vele? :) Napraforgó Szandi? Bár talán ő az, aki a legkevésbé undorítóan taktikázott, de neki is voltak viselt dolgai... a Holtak szigetéről nem is beszélve. Passz. Jövő héten meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.