Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Vakegérke válasza Csoffadalom (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

:D :C

Konditerem volt a kórház alagsorában, ahol melóztam. Engem nem érdekelt, de a haver kedvéért lementem megnézni, hogy kínozza magát. Semmi komoly készülék, gép, csak barkácsolt súlyzók, falból kiálló rudak, csövek, ilyesmik.
Te már tudod hogy nézek ki, nem vagyok egy Herkules típus. A haver viszont tudta, hogy a látszat csal, és szorult belém némi erő. Anno a suliban tizennyolcszor húzódzkodtam a nyújtón, és bár ennyire nem hiszem, hogy képes voltam ekkorra, a haver kiprovokált egy fogadást az egyik izompacsirtával. A tét az volt, hogy amennyivel többször húzom ki magam ötnél, annyi üveg sört kapunk, ha viszont nem megy a hat sem, akkor ő kap öt üveg sört.
No, a haver dumálhatott nekem, nem érdekelt a dolog. Az izompacsirta lenéző röhögése, gúnyos leszólása viszont felbosszantott, így ledobtam a köpenyt, és elkezdtem a sorozatot. A haver ott állt előttem, és drukkolt, hogy ez az, Józsi, húúúzd meg!
A tizedik húzódzkodás felénél tartottam, amikor a haver rittyentett egy dörgedelmest, és én ettől szárnyaszegett madárként estem le a szerről. Röhögve nem lehet erőlködni. Pedig volt még bennem pár sörnyi erő.
Szóval négy sört nyertünk, másnap hozta is az izompacsirta, természetesen vele együtt ittuk meg, természetesen meló után. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.