Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 8Ball


8Ball
tag

:DDD :DDD :DDD LOL :C
Nem vagy semmi :DDD
Egyébként megértette a ''célzást''?

[Szerkesztve]

Vajon mit fognak ehhez szólni mások?

(#2) Pukkancs


Pukkancs
tag

valahogy beállítottam volna egy webkamerát azt egész nap azt nézném újra meg újra

(#3) Tzombi válasza 8Ball (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

A folytatásból majd meg tudod. :D
Elfelejtettem megírni, :W hogy ez csak az első rész. Bár a végkifejlet az ..... :F De nem mondok többet egyenlőre.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#4) Tzombi válasza Pukkancs (#2) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Sajnos a video kamera beadta az unalmast. :o
Az a hülye Murphy!

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#5) Brekk


Brekk
addikt

Megerdemelte, remeljuk tanult belole...

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#6) koob


koob
senior tag

Tzombi:
- Megtörtént eset?
- Mennyire ismered a szereplőket?

jóóó

[Szerkesztve]

(#7) Tzombi válasza koob (#6) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Az egyik, nagyon közel áll hozzám (én vagyok), a másik meg túl közel lakik hozzám (a szomszédom).
Szerinted?

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#8) george11


george11
senior tag

Nemrég volt valami gyökér film a TV-ben, és abban is ugyan ezzel szórakoztak a srácok (bár ott csak poénból csinálták, nem volt indíték). :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#9) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Le ne maradjak a következő részről..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10) PPeter


PPeter
addikt

Neten keringő sztoriként tíz éve fel-felbukkan a történet, kisebb változtatásokkal. Ugyanolyan kamusztori, hogy Te csináltad ezt, mint az előző bejegyzésed.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#11) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ne haragudj, de....


;]
körbeküldtem a linket barátok/munkatársak között körbeküldtem...

a taposós résznél - mivel vizuális típus vagyok - már vonyítottam a röhögéstől... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12) george11 válasza PPeter (#10) üzenetére


george11
senior tag

Nem lenne ezzel baj, elvégre mindenkit felvidít, csak furcsa, hogy saját emlékeiként íja le, majd a fórumban is úgy válaszol, mintha vele történt volna meg :F
(bár az sincs kizárva :DDD )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#13) koob válasza PPeter (#10) üzenetére


koob
senior tag

ezért volt deja vu érzésem :R

[Szerkesztve]

(#14) PPeter válasza george11 (#12) üzenetére


PPeter
addikt

Rettenesen ciki és fals, nem tudom miért jó ennyire egyértelműen kamu dolgokkal égetni magát.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#15) koob válasza PPeter (#14) üzenetére


koob
senior tag

újszülötteknek minden vicc új, csak..

(#17) george11 válasza PPeter (#14) üzenetére


george11
senior tag

Ezt én sem értem, de a történetek tetszenek. :)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#18) Tzombi


Tzombi
csendes tag

Lehet, fikázni, lehet irigykedni, lehet derülni. Szabadon választott a kérdés.
Balázspirin és Hofin nőttem fel, és azóta sem vetem meg a humoros dolgokat.
Lehet, hogy a valamikor olvastam, láttam hasonlót és egyszer csak, mint a hóvirág a tavaszi nap sugarára előbújik az „ötlet” a tudatalattimból. Ha ti mondjátok, elhiszem hogy ez a sztori már szerepelt valahol. Bár örülnék egy linknek is, mert így e nélkül annyira hitelesnek tűnik nekem a „fikázásotok”, mint nektek a sztori.
A házban azóta is beszédtéma a dolog. Akár volt már ilyen, akár nem.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#19) george11 válasza Tzombi (#18) üzenetére


george11
senior tag

Nem fikázott senki, csak az utolsó két írásod már fellelhető máshol is, így nem egészen hiteles a dolog.
Ettől függetlenül, mivel nem vagyok ott, nem is foglalok állást ;)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#20) Daudi Baldr válasza Kalandor (#16) üzenetére


Daudi Baldr
tag

Nem a MadMind félében volt..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.