Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Ez jó! Traviannak is van egy ilyen jellegű neten elterjedt "ha függő vagy" szövege! :C

when the sun shines, we'll shine together

(#2) samfishR


samfishR
senior tag

ismerem, de ettől függetlenül marha yó:DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) Lenry


Lenry
félisten

ezt régebben asszem egy Gamestarban olvastam, de még most is jót röhögtem rajta :D :C

természetesen rám egyik se igaz :U
WoW accom is lejárt már egy hete :O

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) nomotmo


nomotmo
csendes tag

Hát én ebből semmit sem értek.

DIÓ!

(#5) lúzer


lúzer
veterán

- ha a lépcsőházban "öleled a falat"

ezt hogy kell érteni?
wow-ot kb. a sp-ben láttam :)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#6) fekeandras


fekeandras
őstag

Egy kukkot sem értek.WOW meg olyan szinten nem kötött le, hogy 2,5óra múlva már uninstalláltam is az egy újsághoz kapott próbaverzióját. :DDD :N

(#7) tildy


tildy
nagyúr

- ha vásárlás közben elszakadsz a párodtól, és a jobb felső sarokban keresed a minimapen...
wowban a minimap , ami egy ksi térkép, a jobb felső sarokban van

- ha nem tudod intézni a hivatali ügyeidet, mert nem találod a kérdőjeles embert
Kérdőjeles embernél lehet leadni a questeket , azaz a feladatokat

- ha nem tudsz ruhát vásárolni, mert a plázákban mindenhol csak cloth cuccokat árulnak
wowban többféle ruhatípus van, bőr, ruha , láncvért, stb... cloth nem minden kasztnak jó

- ha a lépcsőházban "öleled a falat"
ez akkor következik be, ha nem figyelsz, és folyamatosan futsz a falnak :D

- ha az autópályán megállsz a kivasalt kutya/cica mellett, hogy lootold
kiszedni az álatkából a cuccot

- ha kocsival mész, és meg kell állnod tankolni, viszed a pajzsodat a csomagtartóból (és már messziről tauntolsz mindenkit)
no ezt nem tudom én mage vagyok:D

- ha a Déli pu.-ra érkezve keresed a flight mastert az Oktogonra
flight master a repülős ember :):) Tőle kell kérni "repülőt" ha messzebbre akarsz menni

- ha mindig van nálad gyertya meg a kristályvíz
MAGE -s téma :D reagens , illetve a manát ad

- ha vonaton/távolsági buszon ülve dolgozol a notebookon, és kinézve az ablakon az elsuhanó fákat figyelve azon kapod magad, hogy végig tartottad a W gombot.
W-fel lehet előre menni

- ha visszakérdeznek, nem tudsz válaszolni az 1 mp-es general cooldown miatt
Vannak cooldownok, amikor addig nem tudsz csinálni semmit amíg az le nem jár

- ha ugrálva közlekedsz a városban
Városban szinte midnenki ugrál :D

- ha heavy metal koncerten megtámadod a melletted álló halálfejes pólós srácot, mert ki volt jelölve
halálfejjel szokták jelölni azt, akit meg kell ölni

- ha a boltban "WTB" szöveggel próbálsz vásárolni
want to buy :D

- ha a gyorsétterem előtt megkérdezed, hogy hány fős insta ez a KFC
instába többen szoktak menni :D

- ha kinőtt / megunt ruhádat próbálod disenchantolni
ami ruha nem kell , azt szétbontod elemekre

- ha csak rövídétésekkel legalább fél percig tökéletesen el tudsz beszélgetni egy "sorstárssal"
ööö ez még nekem nem megy:D

- ha a terráriumban tartott pókodnak medvehúst adsz enni
Ez szerintem egy quest

- ha a metrótérképen a sárga pöttyök szerinted gyógynövény/ásvány lelőhelyek.
mapen ugyanis azok jelölik

- ha szabóhoz mész, hogy csináljon neked hátizsákot
kell a hátizsák, hogy elférjen a sok cucc

- ha kiakadsz a zombis horrorfilmeken, mert a béna szereplők egyszer sem próbáltak meg shackle-özni
pap , undeadeket tud elrakni vele

- ha földrajzórán Kanada fővárosaként Orgrimmart nevezed meg.
Orgrimmar az egyik főváros

Remélem nem írtam hülyeségeket.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) Thunderzolee

"- ha vonaton/távolsági buszon ülve dolgozol a notebookon, és kinézve az ablakon az elsuhanó fákat figyelve azon kapod magad, hogy végig tartottad a W gombot."

Huhh... ezen felröhögtem. :C

Persze a többi is jó.
Szerencsére nem vagyok WOW fan, de jópár lakótársam az volt.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) Wolverine válasza lúzer (#5) üzenetére


Wolverine
félisten

tildy adott egy magyarázatot a #7-ben, de nincs igaza: sok helyen a mobok mellett el tudsz menni, ha a falhoz lapulva közlekedsz (pléne, ha jóval magasabb szintű vagy náluk) - még akkor is, ha a karaktered nem képes a lopakodásra (azaz nem rogue vagy druid vagy). Ezt hívják úgy, hogy "öleli a falat" :)

szerk: ami még nem pontos a #7-ben:
- medvehús a póknak - hunter :P etetni kell a petet, hogy nem menjen el; a WoW-ban a pókok húsevők.
- tankolás: így nevezik, ha valaki magára húzza az ellenfeleket, miközben a group többi tagja kivégzi őket. A tank vgy warrior/paladin pajzssal (erre utal a szöveg), vagy egy medvealakban levő druida, vagy egy death knight (utóbbi kettő nem használ pajzsot). A taunt az az ability, amivel a tank magára rántja az ellenfeleket.
- KFC: a legtöbb instance nevét rövidítve használják a cheten, és a legtöbb ilyen rövidítés 3-4 betűs.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10) tildy válasza Wolverine (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszönöm, hogy javítottál, tényleg akkor kell a fal mellett lenni . Azt még nem is mondtam, ha valaki elkiáltja magát, hogy hátra! , akkor elkezdesz hátrafutni :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) Xirtam


Xirtam
veterán

Hát ez jó, a W gomb tartásán én is felnevettem! Tetszik, ezzel csak egy a baj, hogy WoW Függő vagyok és hiányzik 2 hónapja nem játszottam, elvből nyár miatt!De már hiányzik! Fel akarok tolni egy magit! na de ez agusztus végén kezdetét veszi! :C :C

(#12) csimav


csimav
senior tag

Az osztályomban az egyik gyerek egész nap wowozik, reggeltől estig.
Akkora kocka a gyerek...
Még szünet előtt volt egy doga, amit kikaptunk. 2-es lett neki, erre beordítja:
-A pics*ba csak 2 XP kellett volna a következő Levelhez.
:DDD

Tehát 2 pont, hogy 3-as legyen a dolgozat...

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#13) lúzer válasza csimav (#12) üzenetére


lúzer
veterán

aztaqrva :DD

Wolverine
:R
jó a rangod

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#14) skyl380 válasza csimav (#12) üzenetére


skyl380
csendes tag

De durva :D :D :D

(#15) Wolverine válasza lúzer (#13) üzenetére


Wolverine
félisten

:) Köszi.

Amúgy ezt fel lehet fogni viccesen is - a születésnapomon én is poénkodtam azzal, hogy megvan a lvl29 és nincs elég goldom a 30-nál vehető mountra :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) Dany007 válasza lúzer (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Mijaza gamepodder? : o

Ilyenkor sajnálom, hogy sosem próbáltam ki a wow-ot. Biztos baromi nagyokat röhögnék :) Imádom ezt a fajta humort!

(#17) eastsider


eastsider
nagyúr

bár sose wowoztam, szoktam ugrálva közlekedni, és ezért nyomorék osztálytársam konkrétan lebuzizott :W
jó mondjuk igaz, hogy így megbámulnak mindenhol, hogy ki ez a hülye... bár ez érdekel a legkevésbé :D

(#18) FefeeX válasza Wolverine (#9) üzenetére


FefeeX
veterán

"medvehús a póknak - hunter :P etetni kell a petet"

tudtommal már nem, legalábbis hunteremnél nem jelzi, hogy szomorú lenne a pet, bár a kajákat még mindig kijelzi, mit eszik meg, de már nincs az 1-6ig tartó hűség (ami talentpontokat adott), nincs meg a piros/sárga/zöld jóllakottság jelzés (hűség fel/le, +-25% sebzés) -> tehát szerintem nem kell már etetni (ezért nem értem a talentekben hogy a happinesst miért növeli a gyógyítás, ha nincs is happyness)

(#19) Wolverine válasza FefeeX (#18) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz van happiness és a sebzésre hat; kicsi hunteremnél mindig jelez, ha nomálra esett.

szerk: #16: röviden official Gamepod-hírező, aki nem caps lockos egyéb módon :)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20) chungee válasza Wolverine (#19) üzenetére


chungee
addikt

Hogy lehet ilyen rangot szerezni:F :B

(#21) Wolverine válasza chungee (#20) üzenetére


Wolverine
félisten

Nehezen. Ha hivatalos Gamepod-hírező vagy, és még nem capslockos (azaz házigazda vagy moderátor), akkor lehetsz Gamepodder. Ahogy azt a #19-ben le is írtam ;)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) Xirtam válasza Dany007 (#16) üzenetére


Xirtam
veterán

Ne sajnáld, legalább van életed! :U :U

(#23) puttputt


puttputt
őstag

Egy lengyel programozó/teszter/tervezőmérnök barátomnak lefordítottam a művet angolra.
Odáig volt érte, megírta, hogy ő is tutira a WoW világban él. :))
Alátámasztom... mikor látogatom, majdnem mindig Wow és Rohan - + temérdek pia, cigi, kávé. Igazi :Y (WoW) mode! :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#24) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Teljesen kiszívja az emberek agyát ez a játék....én nem adtam meg magam

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#25) <NewL> válasza csimav (#12) üzenetére


<NewL>
addikt

atyaég:D:D:D

elküldöm haveromnak a topicot mélben :)

There's an app for that

(#26) tildy válasza kovacsroli (#24) üzenetére


tildy
nagyúr

Dehogyis :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) mephi666 válasza kovacsroli (#24) üzenetére


mephi666
nagyúr

mégegy ilyet írsz, megverlek és kilootollak :DD ;] (nem komolyan venni)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) kovacsroli válasza mephi666 (#27) üzenetére


kovacsroli
senior tag

akkor inkább legyen az én CoD4-es karakterem a te, és tildy karaktere ellen:) meglátjuk ki a góré;);) :C

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#29) tildy válasza mephi666 (#27) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha van spell poweres clothja , az tradeld már át nekem :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) mephi666 válasza tildy (#29) üzenetére


mephi666
nagyúr

most nézem, hogy győri... azért olyan messzire nem megyek... így is be vagyok kicsit ivva és csak a hűtőig találok el :DD nincs +300%-os mountom :DD meg amúgy is szerintem eltévednék, ha elindulnék...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31) <NewL> válasza tildy (#29) üzenetére


<NewL>
addikt

nem tudom lefordítani,pedig beszereztem egy szótárt :DDD

There's an app for that

(#32) kovacsroli válasza <NewL> (#31) üzenetére


kovacsroli
senior tag

nekem egyik haverom gm, állítólag 6ezret kap havonta:) ez igaz lehet?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.