Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [tildy:] Hiteltelen

Hozzászólások

(#46) tildy válasza saguaro (#39) üzenetére


tildy
nagyúr

Valószínűleg 60 évesen de inkább 35-40 már lesz egy nem hitelből vásárolt saját lakásom. Azt hiszem félreértetted amit leírtam. Nem saját lakás ellenes vagyok ,nagyon nem, hanem a felelőtlen hitelfelvételt nem szeretem. Bármilyen téren. Tekints el a lakástól, mondhattam volna plazmatévét, autót, vagy világkörüli utat, hitelből , minimális önerővel finanszírozva. A lakás csak egy a sok közül.

Nem a saját lakással van problémám, de amíg a hitelt fizeti valaki, hiába papíron ő a tulajdonos, az a ház nem igazán az övé. Sőt, inkább a banké.

RexpecT:
két mód:
-öngondoskodás előre -mint eddig is
-biztosítás arra az esetre, ha kiesnék a munkából. (munkanélküli biztosításnak hívják , azt hiszem )
Érdemes megnézni a budapesti lakásárakat, hogy változtak az elmúlt 5-10 évben. És az albérletárakat is. Érdekes.

saguaro: amikor 2005ben még exszel felmerült az ötlet, hogy esetleg hitel, akkor 50%al volt olcsóbb az albérlet a hitelnél 15 évre, többre meg nem vettünk volna fel .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [tildy:] Hiteltelen
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.