Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) d@vee


d@vee
őstag

Szokásos jófogásos tahó paraszt...
Sokszor hirdettem már, illetve vásároltam onnan, de ha te megmondod a tutit, pl. nem akarod eladni az árudat annyiért, amennyiért akarja, vagy netán megmondod, hogy szerinted kicsit drága, te vagy a seggfej.
Hirdettem múltkor egy telót, 50 ezres értékben, de írtam, hogy cserét is elfogadok, viszont hasonló árú és tudású készülék ellenében. Sokszor megesett már, régen nagy telefon bizniszes voltam :D Írtak, hogy adnák a vacak kis 15 ezres telójukat érte. Mondom nem cserélek, mert nem egy ár kategória, stb...Erre akkor pótolnak egy 10-est...szintén nem cserélem, de ilyenkor meg én vagyok a hülye, mert szerintük a tuti üzletet hagyom ki :W
Kicsit off...szintén telefonnál maradva, ajánlják a telóikat, hogy pici hibája van csak...berepedt kijelző. De érted, szerintük pici hiba...Vagy mikor azt hirdetik pici hibával, hogy nem lehet vele telefonálni, mert nincs térerő (letiltott gondolom, vagy a függetlenítést elrontották), de csak pici hiba, mert lehet rajta wifin netezni meg játszani...
Vagy 2 éve notit kerestem és valami strapabíróba gondolkodtam. Találtam is egy jó állapotú ThinkPad T500-ast, ATI HD 3650-es vga-val. Címben az volt, hogy Lenovo Thinkpad T500 GAMER laptop.
Ráírtam, hogy ez amúgy nem gamer, hanem egy jóféle igásló, stb...teljesen normálisan. Erre jön a válasz, hogy én egy "tudatlan idióta k*csög vagyok", mert ezzel lehet játszani is, hogy a fenébe ne lenne gamer, elmehetek az anyukámba. Na képzelhetitek :D Nem vagyok egy indulatos egyén, de a lapost körbetekertem volna a csávón.
Vagy szintén laptop keresés, oda volt írva, hogy postán is küldi, felhívom...hát ő nem postázza. Vagy ha igen, max 2 hét múlva :F
Vagy a mostani laposom :D Felrakás után vagy 20 perccel már írtam is, ledumáltam az illetővel, hogy semmi baja, minden frankón működik...én hittem neki, rendesnek tűnt. Ja azt elfelejtette közölni, hogy az "y" gomb a billentyűn nem jó, vagy csak szökő évente működik. :C

[ Szerkesztve ]

Ja

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.