Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Remek szerkezetet tervezett a SE csapata.
A sokak által rettenetesen idegennek vélt navigációs keret is használható - kíváncsi leszek melyik konkurens fogja legelőször lemásolni - a forma szép SE-os.
A külső burkolat milyensége a készülék hovatartozását hivatott mutatni, értelmetlen az ujjlenyomatgyűjtést olyan nagy hibának felróni, hisz a Samsung, LG, Apple ... is rendelkezik - némelyik több - ilyen tapis modellel.
Ami a készülék erőssége az az optika.
A neten nyugodtan lehet keresgélni ezen teló testvéreivel készített fotókat, és lehet is találni lényegesen jobbat is, bár rosszabb is akad.
Szerintem abban mindannyian egyetértünk, hogy a megfelelő beállítás a lelke mindennek.
Nem beszélve arról, hogy ez sem a végleges verzió.
Nézzük csak meg a nagy rivális modelljét.
Kijött, csúnya képeket csinált, mégis díjat zsebelt be az N95. Azóta több SW frissítéssel korrigálta a Nokia a képek minőségét (is), sőt magát a készüléket is módosította az amerikai piacnak.
Ezek fényében szerintem nem akkora nagy érvágás, hogy a SE megengedte magának, hogy tesztre szórjon ki pár készüléket ilyen, vagy ehhez hasonló képeket produkáló szoftverekkel. A SE legalább így kísérletez.
A fentebb említett gyártó pedig rajtunk - pontosabban a vevőkön - kísérletezett egy finomított verzió elkészítéséhez, ráadásul nem is nekünk európaiaknak... :((

Visszatérve a telefonhoz, végre megtört a jég, a 3G mellett EDGE is van, kicsivel emelkedett a videórögzítés mérete, sőt lepipáltuk az eddigi érintőbillentyűs ketyeréket is.

Nekem bejön. A T650i-vel együtt...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.