Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) joey04 válasza Ulkesh (#32) üzenetére


joey04
titán

Érdekes, egy olyan felhasználóval sem talákoztam, aki 8 gigányi lossless zenét tárolt volna egy telefonon, olyannal igen, akinek mondtam, hogy konvertálni kell, azzal reagált, hogy ne már. szóval teljesen más tapasztalataink vannak, viszont a lényeg megint nem ez. Lényegtelen, hogy te vagy én mire hogyan használjuk.

Azt meg nem tudom miért várná el bárki, hogy egy cég hivatalosan támogassa a warez-t
igen, inkább nem raknak divx támogatást, és jól elgáncsolják ezzel a warezt mi? a te szemléleted szerint is hülyeség amit beszélsz, mert a 8perc úgyis semmi ugye, meg hát amúgy is mindenki gy csinálja. :DD

Szóval, ne fogalmazd már meg általánosságban, hogy kinek mi az értelmes felhasználás. Sokaknak megérné a nagyobb fájlméret (főleg ha máshogy használja, nekem pl van fent 220 szám, ez 1.13GB) , 0 macera kombó, mint amit te csinálsz.

Én értem, elfogadom, felfogom az érveidet, hogy miért úgy és arra használod a telefont ahogy. De vannak homlokegyenest más felhasználók is. Nekik baromi fontos lenne a divx támogatás.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.