Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Az Icaughtu Pro fontosabb, szóval nem települ egy ideig :(

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#3) stutga


stutga
tag

Ebben végre sikerult mukodoképesre megirni a vízállóság feature-t???

(#4) Tibee86 válasza stutga (#3) üzenetére


Tibee86
veterán

Az eddig is működött rendesen. :P ;]

(#5) zolij7


zolij7
csendes tag

Hivas bug maradt?

GALAXY Note3 | STOCK KitKat + ROOT | Telenor HU

(#6) alkatraz3000 válasza zolij7 (#5) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Melyik? A tovább csorges, vagy hogy fel sem bírod venni?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#7) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Állítólag nagyon sokat javult a sebesség iPhone 5-nél. Én megvárom a JB-t azért, a Winterboard és a ReachAll fontosabb most...

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8) zolij7 válasza alkatraz3000 (#6) üzenetére


zolij7
csendes tag

Az, hogy tovabb csorog

GALAXY Note3 | STOCK KitKat + ROOT | Telenor HU

(#9) alkatraz3000 válasza zolij7 (#8) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nekem 8.1.2-n csak FaceTime eseten van ilyen.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#10) alkatraz3000 válasza tDr1v3r (#7) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

En meg kifizettem a cydias tolvaj védelmet, nincs azaz isten , hogy frissitsek. Pedig tok jo dolgok jöttek.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#11) Mohhoj1986 válasza zolij7 (#5) üzenetére


Mohhoj1986
tag

Nekem maradt. [moderálva]

Ne káromkodj!

[ Módosította: Qru ]

(#12) Dave46


Dave46
tag

SMS-törlés dátum bug (timestamp bug) idestova röpke másfél év óta benne van és nem csalódtam, most sem lett javítva. Tényleg érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#13) Tibee86 válasza Dave46 (#12) üzenetére


Tibee86
veterán

"SMS-törlés dátum bug "
Ezt kifejtenéd, hogy mit takar?

(#14) WiZARD


WiZARD
addikt

30 napnál régebbi törölt képek nem törlődése bug maradt?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#15) Dave46 válasza Tibee86 (#13) üzenetére


Dave46
tag

Ez azt jelenti, hogy ha törölsz a beszélgetésből üzeneteket, akkor a törölt üzenet ellenére továbbra is annak a dátuma és időpontja alatt fog feltűnni.

Tehát küldtél nekem egy SMS-t januárban, meg egy másikat tegnap. A tegnapi SMS miatt az üzenetekben az első pár helyre kerültél sorrendileg, mert értelemszerűen dátum alapján listázza ki azokat. Ha törlöm a legújabb üzenetedet (és így a legutóbbi a januári sms marad), akkor ugyanúgy benne maradsz az első párban, mintha a januári üzenetet is tegnap küldted volna.

És ezt képtelenek javítani. Világos, vannak az életben sokkal komolyabb dolgok is, de akkor is bosszantó.

[ Szerkesztve ]

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#16) Tibee86 válasza Dave46 (#15) üzenetére


Tibee86
veterán

Értem, köszi!
Látod ez nekem teljesen új, mondjuk nem szoktam törölni a beszélgetésből 1-1 üzenetet csak, ezért se tűnt fel.

(#17) Jeanne d'Arc

Töltöm, meglátjuk mi valtozott benne!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#18) Oliverda válasza alkatraz3000 (#1) üzenetére


Oliverda
félisten

Az értékelések alapján "sokat" érhet.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#19) Krugszvele válasza alkatraz3000 (#10) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

Mitől védi a tolvajokat?

(#20) Menslee


Menslee
tag

Én feltettem az 5öm-re. Ami elsőre feltűnt az a billentyűzet és hogy valóban fürgébb lett mintamilyen a 8.2-vel volt :)

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#21) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Na akkor már megy is fel az iPad-re, remélem segít rajta egy picikét még :)

Finn the human

(#22) mightymo3


mightymo3
tag

Nekem I6nál a 8.2 egy trágya volt, meg amúgy összeségeben sem vagyok megelégedve ezzel annyira mint amire számitottam, kijelenhető hogy a Wp megbizhatobb!

(#23) Tibee86 válasza mightymo3 (#22) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerinted. ;)

(#24) mightymo3 válasza Tibee86 (#23) üzenetére


mightymo3
tag

Igen, vegyük akkor személyes véleménynek!

(#25) Simi87


Simi87
senior tag

iPad 4 okés, de az 5S-em nem csatlakozik wifi-re! Reggel még jó volt. :W

(#26) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

ipad air: sokkal gyorsabb a safari, wifit sem dobálja el. viszont ha a kezdöképernyön lapozgatok 10/8 mini akadások vannak, amik eddig nem voltak.

(#27) HardRic


HardRic
addikt

Az a k*rva spotlight még mindig szaggat amikor jön fel a billentyűzet. Meh....
(iPad Air)

(#28) szabka83


szabka83
csendes tag

Sziasztok!

5C-re telepítve a hívás fogadási késlekedés gyakorlatilag megszűnt.

A böngésző hasít, bár lassú eddig sem volt.

Hibával még nem találkoztam...

(#29) alkatraz3000 válasza Oliverda (#18) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Csak ez a kamu app. Ami nekem van az a cydiabol lett vásárolva. Nem lehet kikapcsolni a telefont, egy bizonyos telefonról bizonyos szövegekkel parancsokat adhatok neki. A wi-fi minden lehetőségre felugrik, fényképeket készít a tolvajrol, helyzetet is küld stb stb. A fényképeket azonnal elküldi egy e-mail címre. Be van állítva, hogy bármilyen jelkodra oldjon fel, de akkor a toltottseg fals értéket mutat, es természetesen semmihez nem fér hozza.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#30) #40359168


#40359168
törölt tag

Akinek a 8.2 kilőtte a wifijét, az nem tud OTA frissíteni. :))

(#31) Oliverda válasza alkatraz3000 (#29) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja, de ha kikapja belőle gyorsan a kártyát és olyan helyen van ahol nincs ismert Wi-Fi, akkor ez sem ér sokat, vagy inkább semmit. A Touch ID és a iOS 7 szigorításai óta a legtöbb lopott iPhone alkatrészként végzi. A rendszeres iCloud mentés megfelelő biztosítással kombinálva az egyetlen valamirevaló megoldás az ilyen esetekre.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#32) legiaap


legiaap
nagyúr

immár mindenki számára elérhetővé tették a béta verziók telepítését

Na ez az ami nem igaz. Még mindig nem elérhető nekem például. Ennyit a mindenkiről.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#33) r3dsnake válasza Oliverda (#18) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem erről az appról volt szó. A rendes cydiásnál pedig elég, ha valaki egyszer rosszul írja be a passcode-ot (az 1234-et úgyis megpróbálná a tolvaj), már megy is a mail a front kamera képéről és a tolvajról.

[ Szerkesztve ]

(#34) Oliverda válasza r3dsnake (#33) üzenetére


Oliverda
félisten

Értettem, viszont azt továbbra sem értem, hogy hogyan küldi el a fotó, ha nincs mobil hálózat vagy net kapcsolat.

De még ha valahogy el is jut a címzetthez, majd jó eséllyel a rendőrség archivált anyagai között végzi.:(

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#35) r3dsnake válasza Oliverda (#34) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem hiszem, hogy valószínűbb, hogy a tolvaj sim tűvel kiveszi a sim kártyát ahelyett, hogy egyáltalán megnézné fel tudja-e oldani.

(#36) alkatraz3000 válasza r3dsnake (#35) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Amúgyis olyan tokban van, amit nehéz lehamozni. Nekem elég egy fénykép es Facebookon elinditom. Azt is kétlem, hogy egy indián SIM tuvel maszkalna.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#37) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Egy bug nálam messengerben. Ha smiley-t küldök akkor ott hagyja a pirossal jelölt részt. Ha nem küldök smiley-t akkor nincs ott. Csak nálam van ilyen hiba?
Air

(#38) Oliverda válasza r3dsnake (#35) üzenetére


Oliverda
félisten

Ha egy amatőr tulajdonítja el akkor talán, viszont egy gyakorlott zsebmetsző nem fog nekiállni tippelgetni, mivel tudja, hogy esélye sincs. Ez az egész megoldás csak a biztonság illúzióját nyújtja annak aki használja. Komplett idióták ellen talán ér valamit, de aki az utcán úgy veszi ki a zsebedből a telefont, hogy csak 100 méter után veszed észre, az nem ilyen.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#39) r3dsnake válasza Oliverda (#38) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor minek lopná el? Ha nem amatőr, tudja, hogy iOS7 óta alapból esélye sincs, max levélnehezéknek lesz jó a telefon.

(#40) legiaap válasza csipszikutya (#37) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam nincs ilyen.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#41) Oliverda válasza r3dsnake (#39) üzenetére


Oliverda
félisten

Alkatrésznek. Kijelző, ház, akku, meg amit még el lehet adni belőle. Pár 10 ezret valószínűleg így is ki lehet hozni belőle, ami még mindig elég jó "órabér".

Az enyémen semmilyen kód vagy zár nem volt amikor ellopták. Valószínűleg épp ennek köszönhettem, hogy bevitték egy szervizbe kicseréltetni.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#42) r3dsnake válasza Oliverda (#41) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kétlem, hogy bárki ennyiért kockáztatna. Főleg hogy az alkatrészeket eladni sem lenne túl egyszerű, ráadásul semmivel sem tudná bizonyítani, hogy eredeti apple alkatrész.

(#43) alkatraz3000 válasza Oliverda (#38) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Szerencsére nem vagyok az a fizimiskaju ember, akik zsebét csesztetnek. A bordzsekim belsozsebet nem fogjak felmetszeni úgysem. Máskülönben autóval járok :) engem megnyugtat a program létezése.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#44) Oliverda válasza r3dsnake (#42) üzenetére


Oliverda
félisten

Szíved joga kételkedni, viszont a gyakorlat sajnos teljesen másról árulkodik.:(

alkatraz3000: Arra tökéletes, hogy megnyugtasson. Engem a készülékbiztosítás nyugtat meg.:)

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#45) alkatraz3000 válasza Oliverda (#44) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Engem is megnyugtatna, de 250 helyett 180-ért vettem, nem ért ennyit a biztosítás .

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#46) csipszikutya válasza legiaap (#40) üzenetére


csipszikutya
senior tag

király... írtam már a messengernek hátha kezdenek vele valamit.
Vissza állítani hogy lehet a 8.2-re?

Újraindította, letöröltem, újra raktam de még mindig produkálja és nagyon idegesít

[ Szerkesztve ]

(#47) alkatraz3000 válasza csipszikutya (#46) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Töltsd le az IPSW-t -> Itunesban SHIFT+restore ha talán aláírja meg az Apple.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#48) Tomi_Ohl válasza zolij7 (#5) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Hirtelen azt hittem, egy Xperia U topikba csöppentem :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#49) Simi87 válasza Tomi_Ohl (#48) üzenetére


Simi87
senior tag

Topkomment. :R :)

[ Szerkesztve ]

(#50) legiaap válasza Tomi_Ohl (#48) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kicsit fel van fújva ez a dolog. Az összes eddig telefonomnál jelen volt szóval szerintem nem az.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#51) oszi666 válasza r3dsnake (#42) üzenetére


oszi666
őstag

Azert ugye erzed mennyire fura az ervelesed. A tolvajok altalaban nem figyelik argus szemmel a frissiteseket. Lopnak, aztan megprobaljak elpasszolni. Nem hinnem, hogy egy tolvaj fanyalogva dobna ki a kukaba egy i6-ot csak mert azon mar ios7+ fut. :)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#52) Tomi_Ohl válasza legiaap (#50) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Itt a mértéke a lényeg. Nem tudom, iPhonon mennyit késik, de Xperia U-n állítólag elég durva volt.
Szerk: látom van itt többféle hívás bug is, a továbbcsörgés az pont nem jellemző a telefonokra, de ilyen nem mindjárt az első pillanatban kapcsol be a kijelző igen.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#53) B4ndiBuild3r


B4ndiBuild3r
tag

Végre, már vártam! A telefonhívás bug nálam is jelen van, remélem ebben már javított lesz.

[ Szerkesztve ]

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#54) cstom


cstom
aktív tag

Ma délelőtt felraktam az Ipad mini 2-re és I5S-re. Eddig mindkettő faxa.

(#55) szabka83


szabka83
csendes tag

Na már találtam bug-ot :(
VIBER üzenetnél nem ugrik a legutolsó kapott üzenethez, hanem ott marad ahol utoljára néztem az üzeneteket. Amikor meg írok a szövegdobozba, akkor nem követi hanem a szöveg elején marad és a második mondat már nem látszik a boxban, csak ha rábökök és legörgetem. Nem túlélhetetlen dolgok, egyelőre ennyi.

(#56) alkatraz3000 válasza szabka83 (#55) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Használj iMessage-t es messengert :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#57) legiaap válasza szabka83 (#55) üzenetére


legiaap
nagyúr

De ennek mi köze a 8.3-hoz? Inkább viber bug. Írj nekik egy feedback-et.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#58) Agrippa22 válasza csipszikutya (#46) üzenetére


Agrippa22
tag

Nálam is van, ha elküldöm a smile-t. De ha vissza megyek smile-s bill-re, aztán visszaváltok sima keyboardra, eltűnik. Gondolom, ha face-knél kihozzák a 8.3-asra tervezett Messengert megoldódik a probléma.
Egyébként csak a Face Messengernél csinálja ezt, Hangouts-nál nincs ilyen gond, szal ez nem az iOS sara.
De én most Mortal Kombat X-re nyáladzok :D

[ Szerkesztve ]

(#59) alkatraz3000 válasza Agrippa22 (#58) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Hát a mortal kombat igen elmebetegre sikeredett.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#60) Coleszi


Coleszi
tag

i5-re ment fel, engem a legjobban az akadós elfordulakijelző idegesített amit még az ios5-tel rendelkező iPhone 4-em is képes volt hiba nélkül véghez vinni, 8.3-al úgy tűnik eljutottunk idáig :) . Remélem maradnak a rendszer stabilizálásán továbbra is mert kezdett android szaga lenni a dolognak az ios6 óta ;]

[ Szerkesztve ]

(#61) alkatraz3000 válasza Coleszi (#60) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ohh az ios 6 maga volt az álom. Hat igen, abban azért benne lehetett Jobs munkája, aztán raszabaditottak egy designert egy oprendszer fejlesztésére...

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#63) hekky26 válasza csipszikutya (#37) üzenetére


hekky26
újonc

Nálam is ugyan ez van a messengerrel 😱

(#64) zolij7 válasza alkatraz3000 (#61) üzenetére


zolij7
csendes tag

En mindig azt mondom, hogy vagy no van abba designer csapatba vagy b*zi. Egy ferfinek kizart, hogy tetszik mindenfele feltetel nelkul ez a design. Es nem a tizenevesekre gondolok.

GALAXY Note3 | STOCK KitKat + ROOT | Telenor HU

(#65) alkatraz3000 válasza zolij7 (#64) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Egy dolog miatt szükségszerű volt. Kezdett Ellaposodni az ios, es unalmassá vált 5 ev alatt.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#66) HardRic válasza zolij7 (#64) üzenetére


HardRic
addikt

Hát a CEO is ....

(#67) Tibee86 válasza zolij7 (#64) üzenetére


Tibee86
veterán

Utóbbi, nyíltan büszkén vállalva...

[ Szerkesztve ]

(#68) tDr1v3r válasza zolij7 (#64) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Miért ne tetszhetne egy férfinak? Nem értem hogy miért kell ezt nemhez kötni... nekem tetszene az iOS design-ja, DE nagyon elrontották az arányokat, az ikonok pl. tele vannak olyan aránytalanságokkal amik a WWDC utáni pár órában javítottak lelkes amatőrök. Persze semmit se vett át az Apple, ugye minek...

Vannak jól kinéző dolgok, pl. a Safari vagy a Reminders app de a többi gáz. De akár azt is mondhatnám hogy a Remote mennyi kört ver a Music appra... de hát ez ilyen, amikor ilyen Jony Ive-oknak van széthype-olva a segge nem is lehet mást várni.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#70) govietnam válasza Simi87 (#49) üzenetére


govietnam
újonc

:R :R :DD

To be or not to be

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.