Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#286) timar88


timar88
tag

Nekem is csalódás. Én azért rendeltem, mert a gyerekeknek feltettük a régi tévénket, és az nem okos. Úgyhogy kiemeltem az ügyfélszolgálatosnak, hogy a netflix miatt szeretném erre cserélni a régit. Mondta persze... Kijött a szerelő, ő is helyeselt erre... Majd feltűnt, hogy nincs... Ügyfélszolgálat megint, 3ik ember szerint is van netflix, csak telepítsem a google playből... Mondom nem, nincs... 4ik ügyfélszolgálatos mondja, hogy valóban nincs, miután utánanézett. Ez nonszensz, az is hogy nincs, meg az is hogy mindenki a telekomnál úgy tudja hogy van. Ezzel az erővel a lidl ügyfélszolgálatát is hívhattam volna.
Másik:
Gyerekzár gyakorlatilag nincs. Ebben a korhatáros formában használhatatlan. Úgyhogy akinek gyereke van és használja az előző verzión a csatornánkénti zárást, az le ne cserélje erre ha nem muszáj. Itt csak korhatár szerint tudod szabni, ami a következőt jelenti:
Lekódolod 12+-tól mondjuk, a besorolás nélkülieket nem tiltod. Így a gyerek pl simán nézheti a híradót, meg bármit aminél nincs besorolás, tehát gyakorlatilag mindent. Magyar népmesék 12-es tehát kódolva... Ha letiltod a besorolás nélkülieket akkor nem megy szinte semmi, pl a mancs őrjárat nevű ovis csodaműsor se, mert nincs besorolva. Így ha a gyerek el akar kapcsolni, 10-ből 5-ször biztos kódolsz, ha rögtön visszakapcsolna megint csak kódolsz. Ha nézi a 6+-os műsort, de jön a mancs őrjárat besorolás nélkül, akkor kódolsz. Legegyszerűbb, ha minden kódolásnál kitalálsz a gyereknek valamilyen "büntit", zoknihajtogatás, mosogatás stb, és akkor tuti egész nap egy csatornát fog nézni (persze ekkor sem úszod meg a kódolást, ha olyan műsor jön ami besorolás nélküli, pl mancs csoda).
A menü borzasztó amúgy, a kedvencek nem működnek gyakorlatilag, mert amint kiválasztom őket, amik egyébként is csak a műsorújságban működnek, pár perc múlva már a műsorújságban is a teljes műsor látszik megint, és ha épp a százakarhányason vagy, akkor végig kell menned a legelső csatornáig, hogy a kedvenceket ki tudd választani. Nonszensz. És mégegyszer, csak itt látod a kedvenceket, tehát ahogy a műsorújságból kilépsz már minden csatornát mutat ugyanúgy és váltasz közöttük. Tehát ez sem opció a gyerekzárra, mint előzőleg írták, nincs ugyanis olyan, hogy csak a kedvenceket mutassa.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.