Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Kaba válasza alaves (#499) üzenetére


Kaba
veterán

A Telekom otthoni topikjában a 139868-as hsz. alatti megoldás megoldhatja.

[ Szerkesztve ]

(#502) alaves válasza Kaba (#501) üzenetére


alaves
addikt

Köszönöm, legalább az epg listánál jó és megjegyzi a listabeállítást. Azonban nem ugyan az a kettő. Az általam említett beállítás eredményezné, hogy a CH gomb le- fel nyomogatása csak a kedvenc csatornákat jelenítené meg, átugorva azokat amelyek nem kellenek. A megoldás az lesz egyelőre, hogy a sorba rendezéssel előre húzzuk a kívánt csatornákat.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#503) tothbe válasza blint63 (#496) üzenetére


tothbe
addikt

A konkurencia (pl digi) továbbra is ad digitális csatornákat, amiket a TV-re tudsz hangolni. azzal maradhat a setup. Persze kérdés, hogy szolgáltat-e ott.

By(e) Tothbe

(#504) zolokas válasza Robiusz (#500) üzenetére


zolokas
aktív tag

akkor addig minek adták ki frissítés

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#505) zolokas válasza alaves (#502) üzenetére


zolokas
aktív tag

max az igen

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#506) Bogyi007 válasza tothbe (#503) üzenetére


Bogyi007
veterán

Konkurencia?! Onnan jövök, mostanság a legtöbb csatornáján Pride parádé van - színes zászlós képek a legtöbb csatornán és a HD adásaikat SD minőségben továbbítják...

Egy hulladék lett az egész a 4IG érkeztével...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#507) fulton válasza Vicarious1 (#239) üzenetére


fulton
addikt

Sziasztok
Segítsegetek kérném. Adott a TvSat nálam. Ezt kivezetik es a telefonos ügyfélszolgálatissal beszéltük hogy van lehetőség átállni android box ra. Az ügyfélszolgálatos nagyon kedvesem mondta hogy kiküldik futárral és nekem nincs semmi dolgom csak rá dugni a routerre a 2 beltérit. Mondtam legyen akkor így.
Másnap kapcsoltam hogy ez így mégse jó jobb lenne ha kijönne a szerelő ráadásul lehet a kábel nem is lesz elég a router ig.
Felhívtam és akkor már azt mondták hogy fizetnem kell 5000 Ft ért jön ki a szerelő bekötni. Mondtam nekik akkor visszamondom a megrendelést és majd megrendelem később.
Ez esetben át kapcsolt egy harmadik kollégához akinek Miután elmondtam a problémám közölte hogy már hiába mondom vissza akkor is fizetnem kell 5000 Ft ot ha kijönnek beszerelni. Ez mi? Mióta van így a Telekomnál hogy fizetni kell azért hogy üzembe helyezzék?

(#508) alaves válasza fulton (#507) üzenetére


alaves
addikt

Minden szolgáltatónál a meglévő ügyfélnek szinte nem jár semmi. Az új ügyfeleknek jár minden kedvezmény, ingyen szerelés. De ne így legyen.

Ui.: régen a UPC-nél is hiába hivatkoztam a 28 éves előfizetésemre, valamennyi kedvezményt kaptam, de korántsem annyit mint egy új előfizető...

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#509) fulton válasza alaves (#508) üzenetére


fulton
addikt

Tudod az a baj hogy ahany ügyfélszolgálatissal beszélsz annyi verzió van. Total káosz van, senki nem tudja a tutit náluk. A nőket hanyagolni kell csak arra jók hogy megemeljék a telefont...mondanak össze vissza mindent.

(#510) Kaba válasza fulton (#507) üzenetére


Kaba
veterán

Amennyiben hűség nélkül rendeled, akkor díjköteles a bekötés.
Rendeld meg 1 év hűséggel, akkor ingyenes lesz és az első hónap is kedvezményes lesz.

(#511) svbela


svbela
csendes tag

Sziasztok!
A Disney+-t és a HBO MAX-ot lehet rajta nézni.
Nem a Telekomnál fizettem elő.

(#512) alaves válasza svbela (#511) üzenetére


alaves
addikt

Mindkettő van.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#513) ptesza


ptesza
senior tag

Mióta frissítették a szoftvert azóta laggol... Mindhárom tv-box.
Másnak is van ilyen problémája?

(#514) Robiusz válasza svbela (#511) üzenetére


Robiusz
kezdő

Hbo Max-on nem lehet hangerőt állítani. Jönnek még meglepetések? :(((

(#515) Vicarious1


Vicarious1
aktív tag

A csatornaváltás gyorsasága - ami a kevés pozitívumok egyike volt az IPTV-hez képest - az is belassult nagyon nálam.

[ Szerkesztve ]

(#516) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Több ezer fizető előfizetőből csinálnak beta testert, vicc

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#517) fulton


fulton
addikt

Sziasztok
Nem tud valaki megoldást hogy lehetne megoldani ezt a problémát?
Adott a Telekomnak a routere és van egy saját routerem És eddig úgy volt beállítva hogy a saját routeren volt a fő router (vagy mi a szakszó erre). Sajnos az android tv nem megy, csak akkor ha a telekom routerébe csatlakozik közvetlen. Viszont így nem tudom használni a saját routerem. Hogy lehetne megoldani hogy a saját routerembőp is fusson a tv? Már adtam neki fix IP de nem segített. Mi ennek az oka h nem megy?
A telekom saját routeréről fut de így meg nem tudom használni a saját routert ahogy eddig.
Elore is koszonom.

[ Szerkesztve ]

(#518) fulton válasza fulton (#517) üzenetére


fulton
addikt

Egyébként okádék a minőség. Eskuszom a sima sat tv HD adása sokkal szebb volt.
Borzalmas a kepminosege..

[ Szerkesztve ]

(#519) fulton válasza fulton (#518) üzenetére


fulton
addikt

Nem szóltam, itt máshogy a csati kiosztás. A sat on hátul voltak a HD itt meg elől😁 teljesen jó a kép

(#520) modd3r


modd3r
őstag

A fejlesztői beállításokban kapcsoljátok ki az animációkat, az sokat javít a sebességen!

(#521) fulton válasza fulton (#517) üzenetére


fulton
addikt

megoldás: Ha esetleg valaki hasonló cipellőbe kerülne:
azokon a routereken amik támogatják az "igmp"-t, beállítható. Ez az assus routeremen, az iptv menüpont alatt volt elérhető beállítható. Így mostmár megy a tv ahogy szerettem volna.

(#522) Robiusz válasza modd3r (#520) üzenetére


Robiusz
kezdő

Ez tényleg bevált! Ahang- kép csúszásra nem tudsz valami varázslatot? 😀

(#523) alaves válasza modd3r (#520) üzenetére


alaves
addikt

Kérhetek egy pontos útvonalat a beállításhoz, mert én nem találom.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#524) adamhun94 válasza alaves (#523) üzenetére


adamhun94
tag

Android TV beállítások - Eszközbeállítások - Névjegy (itt a build pontra kezdj el OK-ot nyomkodni, amíg ki nem írja, hogy fejlesztő lettél) - Lépj vissza egy menüt, és ott van

[ Szerkesztve ]

(#525) alaves válasza adamhun94 (#524) üzenetére


alaves
addikt

Köszönöm, tényleg jelentősen gyorsabb lett. :)

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#526) #71470592


#71470592
törölt tag

Urak!

Akinek még van működő régi fw-es Android csodaboxa, nem tudnánk valahogy lementeni ROM-nak és feltenni úgy recovery-ből a már lefrissített foshulladékra, hogy ne téglásodjon? Telefonnal bohóckodtam régen sokat, de a TV box szerintem gyorsabban kukázható és kevés a netes forrás hozzá.

(#527) zolokas válasza #71470592 (#526) üzenetére


zolokas
aktív tag

Arra én is vevő vagyok vissza rakni a előzőt.

[ Szerkesztve ]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#528) Hujikolp válasza #71470592 (#526) üzenetére


Hujikolp
őstag

Üdv!

Hiába tennéd vissza a ROM-ot, amikor betölti a rendszert, akkor ellenőrzi, hogy van-e rendszer frissítés és automatán letölti, újraindul, felteszi.

Mi a gondod a fw-vel?

(#529) Zoshi85 válasza Hujikolp (#528) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Néhol, szarakszik pattog a hang.. Indulásnal van hogy, nem tölt be a csatorna.. Tegnap nekem pl bekapcsolásnal totál megfagyott.. 5 perc volt mire sikerült elinditani. Tele van hibával...
Igen. Gyári beállítás.. Telekom appok adat törlés már volt.
Várjuk a javítást. 🙏

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#530) Robiusz válasza Zoshi85 (#529) üzenetére


Robiusz
kezdő

És közben fizetjük az előfizetést....

(#531) Zoshi85 válasza Robiusz (#530) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

Igen.. :U :U :U

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#532) Robiusz


Robiusz
kezdő

Tvgo mobil app- ra most jött valami frissítés. Reméljük érkezik akkor az android box-ra is. :R

(#533) Hujikolp válasza Robiusz (#532) üzenetére


Hujikolp
őstag

9.3.63 ami mostanság érkezik (Android), elvileg a bejelentkezős is frissülni fog.

#529 Zoshi85
A TV kép meg nem jelenését én is tapasztaltam. Ekkor a főkapcsolóval szundiba teszem, majd vissza és utána már jó. HDMI-s vagy AV-s kimenetűt használsz?
Mennyire pattog a hang? (Nem valószínű, de lehet a tápegység gyengébb. Más csatornákkal is csinálja?)

(#534) Hujikolp válasza fulton (#507) üzenetére


Hujikolp
őstag

Szia!

Nagyon egyszerű a beállítása, itt le is van írva: https://www.telekom.hu/static-la/sw/file/TelekomTV_vevoegyseg_kezelesi_utmutato_SmartBox.pdf

Ha kérdés van, próbálok majd segíteni . :)

[ Szerkesztve ]

(#535) -Solt- válasza Hujikolp (#533) üzenetére


-Solt-
veterán

Apple TV-re nincs tervben app?

www.smart-bus.hu

(#536) fulton válasza Hujikolp (#534) üzenetére


fulton
addikt

már minden megoldódott, ahány hívás annyi verzió, de végül nem volt szó fizetéses kijövetelről.. telekom. Igaz a szerelő nem tudta megoldani hogy saját routeremről menjen (ez nem is feladata), de miután elment sikerült megcsinálnom, így működik minden ahogy kell.
Köszönöm azért.

[ Szerkesztve ]

(#537) pitör84


pitör84
tag

Sziasztok új Smart box iptv van. Mióta a nagy frissítés megtörtént azóta a felvételek használhatatlanok, mindennap hívom az ügyfélszolgálatot de nem nagyon tudnak mit mondani. Konkrétan ha felveszek valamit, például egy sorozatot akkor az összes felvételre váró sorozat részt beteszi a felvételek közé, így fogalmam sincs melyik az amit felvett és melyik az ami felvételre vár, így teljesen használhatatlan az egész, mert egy hatalmas káosz az egész, (pl. A colombo sorozatot felvettem és körülbelül 20 részt betett a felvételek közé és nem tudom melyik az amit felvett) Más is tapasztalt ilyet ,ti ezt hogy oldottátok meg, mi ez az egész?

:W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#538) rezelek


rezelek
újonc

A Sat-tv szolgáltatás a lakcímemen megszűnik, ezért kellet nekem is Telekom-tv-re váltani.
Hát nem örültem neki.
Kérdésem: hogyan lehet működtetni az egységet más netes szolgáltató területén.
Csak kizárólag a telekom hálózatán működik, vagy van valami megoldás rá?

(#539) Hujikolp válasza rezelek (#538) üzenetére


Hujikolp
őstag

Netre csatlakoztatod, majd az eszközben belépsz az email címeddel / jelszó párossal. Ha jön az SSO beléptetés, akkor elvileg csak netre kell csatlakoztatni, mert hozzád lesz regisztrálva a készülék.

(#540) Jocohun


Jocohun
tag

Sziasztok. Nemrég kaptam meg az új smart box ot a telekomtól. Ki akartam próbálni pár játékot rajta de mikor kiválasztok egy játékot és telepíteném kiírja, hogy kevés a tárhely és töröljek belőle. Viszont a probléma az hogy nincs már mit törölni. Van erre valami megoldás, hogy lehessen telepíteni rá játékot a play áruházból?

(#541) rezelek válasza Hujikolp (#539) üzenetére


rezelek
újonc

Az a gondom ezzel, hogy amikor megkaptam a készülékeket netre csatlakoztattam, máris működött. Nem kért se milyen azonosítást se email címet, se MT azonosítót.
Ugyanígy működik más címen ahol Telekom hálózat van, de nem működik ahol nem a Telekom a szolgáltató. Minden működik a Tv streamingen kívül. Valószínű, hogy az ip. tartományokat figyeli a rendszer. Ennek megoldására szeretnék kapni segítséget.

(#542) tothbe válasza rezelek (#541) üzenetére


tothbe
addikt

ezt max úgy tudod áthidalni, hogy csinálsz egy site to site vpn-t otthon. És ha távol vagy, akkor csatlakozol oda, majd azon keresztül mész ki internetre.
De StS VPN-en meg kérdés, hogy működik-e minden ami kellhet neki. Ennyire részletesen nem ismerem. Persze egy próbát megér.
Lehet, hogy akár egy sima vpn is elég lehet, de valami eszköz is biztosan kelleni fog, amiről indítod a vpn kapcsolódást és a másik oldalon belekötöd az STB-t.
Én mondjuk biztos nem szenvednék vele ennyit, hogy legyen telekomos tv-m bárhol.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#543) totya1973


totya1973
csendes tag

Üdv, azt látom hogy másoknál se jegyzi meg a kedvenc csatornát de olyan hogy belépsz a műsor újságba és a távirányító nem működik tovább semmire nem reagál csak kikapcsolás gomb működik,a gombok meg nyomásra villog a LED de semmit nem csinál új elemmel is próbáltam úgy se jobb.

(#544) AL válasza totya1973 (#543) üzenetére


AL
addikt

Szia. Nem az elemmel van gond. Ez a lefagyás az utóbbi időben Nálam is rendszeresen előfordul. Csak az áramtalanítás segít. Van amikor semmit sem lehet kapcsolni és van amikor csak egy bizonyos funkció nem működik. Sajnos egy nagy 0 ez a készülék. Egyedül a nagyfelbontásu szép kép ami tetszik benne. Tavaj a régi felvevős készüléket cserém erre. Sajnos jól átvertek vele, mert szinte semmit sem ér. "Csak azt vesz fel, amit ők engednek, és úgy működik, ahogy ő akar". Üdv.

(#545) adodaniel


adodaniel
őstag

Telekom androidos set top box esetén a hang folyamatos csúszásban van, pl m4 esetén. Akkor is, ha tv-n jön ki a hang és akkor is, ha a tv-ből optikain viszem az erősítőbe. Hol lehet utána állítani, korrigálni? Köszi!

(#546) Robiusz válasza adodaniel (#545) üzenetére


Robiusz
kezdő

Sehol. Ez ilyen. Tudnak róla majd javítják. Nekem ezt mondták hetekkel ezelőtt :W A közszolgálati csatornák mindegyike ilyen

(#547) mrx1212


mrx1212
tag

A csatornákat hogyan lehet rendezni nem találom?

(#548) krizsanz


krizsanz
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy megoldható-e valahogyan az alábbi probléma:
Egy szobában van egy (okos) TV, ahhoz csatlakozik a Telekomos router és set top box.
Mellette lévő szobában van egy másik okos TV, Wi-Fi kapcsolattal.
Hogyan lehet a kábeltévé képét átvinni a másik szobában lévő TV-re, káblek nélkül?
Esetleg valami media lejátszóval wi-fin, keresztül, Bluetooth, bármi más.
Szíves válaszotok előre is köszönöm!

(#549) mgaben válasza krizsanz (#548) üzenetére


mgaben
senior tag

Vezetéknélküli hdmi adapter? Nyilván ennek megvannak az előnyei és hátrányai is. De egy boxhoz csak egy tv-t tudsz csatlakoztatni. Vagy akkor csak azon menne a tv adás?

[ Szerkesztve ]

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen, pedig nem...

(#550) SAIKON


SAIKON
tag

Sziasztok! Én is megkaptam ezt a csodát: dv8519b
Korábban PC-n használtam a Kodit, ahol letöltötte a borítókat és egyéb infókat a filmekhez. Most rákötöttem a boxra egy vincsesztert. Be lehet valahol állítani, hogy itt is letöltsön tartalmakat, vagy ezt nem tudja a Kodi app? Csak a mappákban tudok tallózgatni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.