Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) breiner


breiner
aktív tag

Ismerős a szitu Tomi :((( nálam is ez van......

"A gépedet nem a processzorod sebessége határozza, meg hanem a pénztárcád"

(#2) grabber


grabber
addikt

Nekem majdnem alapból ennyi és fizethetek 4k havonta,mert a világvégén lakom :(

(#3) Armahun


Armahun
addikt

Mennyit fizetsz érte?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#4) szombatitomi válasza grabber (#2) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Hát, igen... nekem is vannak ismerőseim, akik kisebb falukban laknak, és hozzájuk még kábelt sem vittek, hanem ilyen infrás rendszerű megoldás van, és annyit fizetnek a fél megáért, mint én a tizenötösért.

(#3) Arni: 6250 Ft, mert mindenem náluk van. (TV, Internet, Telefon)

[ Szerkesztve ]

(#5) .bableWes


.bableWes
őstag

én a datanetnél vagyok, 5mb-s a netem és semmi baj nincs vele 3éve

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#6) Daweee


Daweee
őstag

Nekem is csinál hasonlókat, pedig annyira nem is világvége, tizen X kilométer megyeszékhelytől...

(#7) szombatitomi válasza .bableWes (#5) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Én 2005-ben kezdtem a T-nél, akkor még matávnak hívták. Először betárcsázós volt, aztán fél megás, amiből később 1 megás lett. 2008ban váltottunk 8megára, tavaly pedig a 15-ösre. Eddig nekem sem volt ezzel soha gondom.

(#6) Daweee: Hát nézd, megyeszékhelytől én is 25km-re lakom, de mindig 15.5Mbit letöltési, és 0.90 feltöltési sebesség stabilan megvan.

(#8) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Mindnenkinek szarakodik most! Elviekben javítják! Hívd fel a munkatárst ad egy címet, a sebességtezst, elvégzed ad egy kódot bediktálod neki és így hivatalosan megtörténik a hibabejelntés!

when the sun shines, we'll shine together

(#9) szombatitomi válasza mexicanraven (#8) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Megvolt! Pontosan ezt csináltam, hivatalos hibabejelentést. Közölték is, hogy majd hívnak. És ma reggel telefonáltak, hogy "kijavították a hibát." Akkor jó is volt, de most még rosszabb mint tegnap este...

(#10) zolikaDB válasza szombatitomi (#9) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nekünk is szarakodott szombat-vasárnap, vasárnap telefonáltam, fenti szitu eljátszva, ma ott a papír a postaládában, h voltak kint 8-kor, de zárva volt az ajtó, időpontegyeztetés céljából hívjam őket. 5/0.5-ös a net, és olyan 9 körül 5.25-öt mértem, minden rendben volt.

(#11) szombatitomi válasza zolikaDB (#10) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Nálam a hiba most is ugyanúgy fennáll, úgyhogy este megy megint a telefon...

(#12) tkazmer


tkazmer
addikt

t-home...vicces bagázs:)
január elején hívtak, hogy változnak a csomagok, az eddigi 8mbites már nincs, van helyette 5 és 15mbites, de sajnos nálunk nem működik a 15mbit, ezért csak 5mbiteset tudnának adni.
10 percig kellett őket győzködni, hogy nem érdekel, hogy drágább, meg nem jön majd 15mbit, adják azt, mert az 5mbit kevés. értitek, rá kellett őket beszélni, hogy a drágább csomagot adják :)) (ami még mindig olcsóbb, mint amennyit a 8mbitesért kellett fizetni).

...kb 2-3 hete mértem sebességtesztet, mert gyanús volt, hogy mindig 1100-1200KB/s-el tudok letölteni, és 13mbitet mutatott lefelé.
hát ennyit arról, hogy nem tudnak és nem is akarnak itt szolgáltatni:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#13) szombatitomi válasza tkazmer (#12) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Jah... Annyi, hogy engem nem kerestek meg a csomagváltozással kapcsolatban, hanem én hívtam őket, hogy 15Mbitest akarok bekötni. Az ügyintézés végülis mindig korrekt volt, legalábbis nálam. És eddig nem volt ilyen bajom. Most például a sebességek jók, de a késleltetés (ping) annyira magas, (600ms+) hogy nem tudok mit kezdeni a nettel.

(#14) Roland06


Roland06
aktív tag

Sziasztok!
Hasonló problémák vannak nálam is! Másfél éve van t-home internetem , egészen mult hónap (jan.) -ig 8Mbit/s sebességű (8750ft) és tökéletesen ment! jan.-ban váltottam 15Mbit/s-re (6450ft tehát olcsóbb mint a 8 és persze nem szóltak) és két - három hétig tökéletesen működött (fel- le töltésem a max.-on ment)! Most kb 4-5 napja délután majdnem pontosan 17:00 körül megszakad és utána folyamatosan van mikor 10percenként! Többszöri telefonálgatás után most ott tartok, hogy viszavették 8Mbit/s-re és már itt sem tökéletes!
Most akkor mi a f... van????Kérdeztem, hogy ha nem bírja a rendszer vagy ha túl messze lennék a központhoz akkor miért volt jó két hétig??? Nem tudnak rá mit mondani!!!

(#15) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Továbbra is szarakodik, kár volt örülni, úh egyeztetek a cédulát itthagyó szerelővel!

(#16) zolikaDB


zolikaDB
veterán

A hozzám való hozzáállásukkal nincs baj. Felhívtam őket, megadtam édesanyám számát, h leghamarabb ő van otthon, elviekben pénteken már jön is a szerelő bácsi. Hivatalos álláspont nincs arról, h a térségben mi lenne a hiba, azt javasolták, h a hasonló panasszal rendelkező ismerőseim is keressék fel a 1412-t időpontegyeztetés céljából.
Ellenőrzik majd a szűrőt, modemet, kábeleket stb. De kérdem én: ha az adott pillanatban pont "jó" a net, azaz nem produkál hibát, akkor mi lesz? A modemmel eddig sem volt baj, villámlás, vagy hasonló nem történt azóta.

(#17) Roland06 válasza zolikaDB (#16) üzenetére


Roland06
aktív tag

A hozzáállásukkal nincs is baj!
Igen, ha az adott pillanatban jó a net akkor szétteszik a kezüket és nem tudnak mit csinálni!
Az a legnagyobb problémám (pont egy órája beszéltem velük), hogy az lesz a vége , hogy azt fogják mondani - nem bírja a sok előfizetőt a 15mega-! Feltettem a nagy kérdést, hogy ha nem bírja a rendszer , akkor mi lesz mert ugye már nincs meg náluk a 8megás opció csak az 5 vagy utána a 15 ! Tehát ha nem bírja a 15 , akkor marad az 5mega IGY RÁBASZOK MERT EDDIG LEGALÁBB 8 volt!!!!! Azt mondták, hogy ez van!!!
Fizettem eddig a 8-ért 8740ft-ot (persze eszük ágában sem volt szólni, hogy a 15 az olcsóbb) most gondoltam jobb lesz 8helyett 15 olcsóbban DE A VÉGÉRE ÉN HUZTAM A RÖVIDEBBET.............!!!!!
NO KOMMENT!!
Eddig ajánlottam mindenkinek de mostanra már lebeszélnék mindenkit a T-HOME-ról!!!
Az elmúlt öt napban 2x volt kint szerelő, ötször beszéltem a központal, hatszor a szerelővel és annyit értünk el, hogy papíron 15 Mbit/s a sebességem, gyakorlatban meg a 8 Mbit/s- sem éri el!!!!!!!!!!!!!
:((( :((( :((( :((( :W :W :W :W :W

(#18) zolikaDB válasza Roland06 (#17) üzenetére


zolikaDB
veterán

Rendben! De hogy lehet az, h nálunk majd egy éve stabil 5 mbit, most meg szarakszik a ping, meg a sávszélesség is?
És nem vergődhetek, mert nálunk vidéken nincs más lehetőség. (na jó, ez egy hosszú történet, de az előző szolgáltatóm tudta volna adni hűség lejártával 8000 ft-ért az 1mbit/128kbit-et, ill újabb hűséggel meg vmi 6-7 ezerért, ez meg 5mbit 5600-ért...)

(#19) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Nos igen, látom, Nektek is vannak problémáitok velük.
Fejlemények nálam: Kijöttek a "szakemberek", átkötöttek valamit a padláson, mondván úgy nem volt jó. Most ott tartunk, hogy nem működik a telefonom, teljesen süket, van netem (15Mbites) JÓ ESETBEN átjön 7-8Mega, de legalább alacsony a pingem. Szánalom. 10 percenként megszakad a net... :W :((( Nekem is az a bajom, hogy itt nincs más szolgátató, másképp már rég átmentem volna. Emiatt az egy hiba miatt, mert ezt nagyon nagy hibának tartom. Óriásinak. X napja szenvedek velük, közben fizetem a szolgáltatás árát. Ja, nem említettem, hogy a szerelő megmérte, 12Mbit sebességet állapított meg, és vidáman közölte, hogy ettől nem is lesz jobb, mert ennyit bír a vonal. "SZAKEMBER". Kérdem én, akkor miért volt több hónapon át stabil 15.5Mbit a letöltés? És a telefon is tökéletesen működött. No mindegy, kicsit felhúztam most magam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.