Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szente


szente
addikt

Ötletek? :R

(#2) kenwood válasza szente (#1) üzenetére


kenwood
veterán

ket ejszakara erdemes nezni, mert akkor nem kell masnap delben elhagyni a szallast.
Nem kotelezo ottmaradni meg egy ejszakat.
Delutan/este kipihenten elindultok haza,aki akar,meg maradhat.

100k 8 fore annyira nem huzos. azt szerintem nem kell kulon bejelenteni,hogy buli,mert ha nem sikitva ordibaltok, akkoris arra szamitanak.
a kulturalt bulizas pedig ugyanaz,mint amikor lemegy 4 paros,es az urak kicsit felontenek a garatra.
ok se azt mondjak,hogy bulizni mennek.
booking.com sok ilyen szallast tartalmaz,de 2-3 honapra erdemes elroe gondolkodni.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#3) dugynok


dugynok
senior tag

1; Szarvas - Békésszentandrás :)
Gyönyörű táj, lehet a Holt-Kőrösön kajakozni, pecás hely.
2; Lázbérci víztározó

(#4) kenwood


kenwood
veterán

kozben beugrott,hogy azzal szamolj,hogy a hagyomanyos szallasok parokkal szamolnak,es lesz tobb ketszemelyes fekvohely is.
hostelekben megoldott a 8 egyagyas,de ott altalaban van 1 kis szoba,a kozos teruleten pedig sok idegennel kell osztozni.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#5) szente válasza kenwood (#4) üzenetére


szente
addikt

Lehet, hogy csak 4en leszünk úgy már azèrt húzós az ár, illetve szerintem irreális is. Mint írtam, hogy hogyan fèrünk el, az rèszletkèrdès. :) Viszont a 2 napos bèrlès az jó ötlet.
Amúgy direkt nem is mondtam senkinek, hogy legènybúcsú, csak baráti összejövetelkènt hivatkoztam az esemènyre. :)

dugynok: Azt elfelejtettem írni, hogy leginkább csak Dunántúl jöhet szóba, amiket te írtál ugyan tènyleg szèpek, de marha messze vannak.

[ Szerkesztve ]

(#6) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ajánlom gyékényest, dél somogyban a horvát határ mellett rengeteg tóparti nyaraló van.

Videó a tóról.

Gyékényes szállások

[ Szerkesztve ]

(#7) ivana


ivana
Ármester

Menjetek a Tiszához, olcsó, a strand is jobb és nyugi van :)) Mi ki szoktunk jönni haverokkal 30-ból egy hétre, étteremben evés és mindennapi berugás mellett :DD

[ Szerkesztve ]

(#8) Poultier


Poultier
tag

Zimmerinfo.hu itt lehet találni egész tűrhető áron Balatonparti szállásokat is. :R

(#9) szente válasza KISDUCK (#6) üzenetére


szente
addikt

Na ez jól néz ki! :) Igaz Dunántúl, de marha messze van. De ez tényleg tetszik.
ivana: Tisza sajnos az ország másik fele.

(#10) kenwood válasza szente (#9) üzenetére


kenwood
veterán

es az miert baj ?
Nekem volt olyan,hogy delelott a csajom ballagasa Keszthelyen,este meg Dj Rush Sarandon.
Pesti vok :D
mondjuk az most volt majusban 15 eve.
Iden mar nem biztos,h bevallalnam :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#11) szente válasza kenwood (#10) üzenetére


szente
addikt

15 ève mèg èn is simán bevállaltam volna azt a kombót. ;)

Nem feltétlenül baj, nyilván jobb lett volna 1-2 óra autó útra. Mindenesetre megkérdezem a többieket, hogy mit szólnak hozzá.

Ettől függetlenül ha tud valaki valamit még ne tartsa magában. :K

[ Szerkesztve ]

(#12) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Guga meg a Bánki tó?

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) bambano válasza kenwood (#10) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

15 évvel ezelőtt ha Keszthelyen végeztél volna mondjuk délben, akkor egy bő óra alatt egy 2x1 sávos úton valami ócskább autóval elzötykölődtél volna Szántódig, majd onnan egy fél autópályán az m7-es végéig. Utána metronómként zötykölődő betonlapos m7-esen Buda, megcélzod valamelyik hidat, át Pestre, Andrássyn Szerencs utca felé. Majd húzás 120-szal az autópályán a frissen átadott szakaszon Füzesabonyig, ott egy jobbos a 33-asra, és 90-nel meg néhol kevesebbel Debrecenig. Bejöttél volna a Balmazújvárosi úton Debrecenbe, keresztül a városon a Mikepércsi útra, majd a 47-esen irány Sáránd.

Próbálom fejben összeadni, ez kb. 7 óra Sárándig. Tehát este hétre odaértél volna.

Ma lezötyögsz Keszthelytől az m7-esig, nyomsz egy kövér gázt, Fehérvárnál már 3 sávból választhatsz, be sem jössz a városba, hanem az m0-n megkerülöd, majd átmész az m31-re Gödöllőig, ott jobbra a geleji pihenő felé. utána a miskolci elágazásnál választod ukrajnát, Görbeházánál Debrecent, és eljössz az m35-ön a 4-es útig. Ha nem vagy bátor, akkor Keszthelytől Debrecen 3-3.5 óra. Sáránd még egy fél. Az m3-as kivezetőjén levő mekktől a Debrecen tábláig határozott, de nem szabálytalan vezetéssel 1 óra 40 perc.

Szóval most fele annyi idő alatt érnél ide, ha nem vagy bátor. Ha bátor vagy, és a Véda nem izgat, akkor ennél kevesebb. És ami legtöbbet számít: végig autópálya, nem kell városon keresztül kóricálni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Szigetköz? Gyönyörű hely, sokféle programlehetőséggel.

Tiszta Windows rendes ház

(#15) kenwood válasza bambano (#13) üzenetére


kenwood
veterán

6 korul indult a vonat Keszthelyre, 23:30- ra ertunk Debrecenbe. A sarandi partibusz mar elment,ezert a haver felhivta Imi bacsit,aki kikuldte ertunk az egyik ruhatarost. Annyira sietett a srac,h jogsit se hozott. Ezt egy tizessel dijazta a rendorseg :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#16) SunyaMacs válasza bambano (#13) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Kálló?

(#17) mephi666 válasza dugynok (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

+1 szavazat szentandrásra: mellette szól még a helyi sörfőzde is :K csak ha erre szavaztok, akkor érdemes megfontolni, hogy a holtág melyik oldalán van a szállás, mert nehezebb oda-vissza gyalogolni, ha a holtág túloldalán (ami az egyik oldalról 500m séta, másik oldalról 5km)

ui: mi 2.5éve voltunk először szentandráson, most augusztusban megyünk azóta 4edjére :K nagyon megfogott minket a hely... halat 2 éve nem sokat fogtunk, de állítólag azóta változott a helyzet és van már bőven hal a vízben (árak tekintetében van olyan 10fős szállás, ami jacuzzi-s, 35k/éjszaka főszezonban, másik meg 6személy és 15k)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) total90


total90
veterán

Dunapart pár láda sörrel és "jólányokkal".

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#19) szente válasza total90 (#18) üzenetére


szente
addikt

Nem igényli a "jólányokat", nem az a fajta. :) Az egész ékszakázáshoz és reggel alvás nélküli vissza induláshoz meg már szerintem öregek vagyunk.

mephi666: Sajnos a Tisza nagyon messze van.

A többi meg megnézem, köszi! :R

(#20) total90 válasza szente (#19) üzenetére


total90
veterán

Nem is neki, nektek :DDD
Egy jó buli mindent megér, nem a kényelem a fontos.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#21) szupermacs


szupermacs
veterán

Vásárosnamény, Tiszta part. Cölöpökre épült faházak, a Tiszta közel van, este bulik. Jó hangulatú hely.

(#22) greenity


greenity
aktív tag

Orfűn kulcsos ház? [link]

"Egy mosolynál jobb a több"

(#23) DonElvis


DonElvis
tag

Én Dunapatajra szavazok, a Szelidi tó mellett.

Sok nyári szabadságomat tötöttem ott, és nagyon meg voltam vele elégedve.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#24) szente


szente
addikt

Köszi mindenkinek! :R

Esetleg ha van konkrèt hely is (apartman, ház, akármi) amit ilyen cèllal igènybe lehet venni, akkor az is jöhet. Sajnos kevès időm van keresgèlni, meg sok helyre csak horgászni engednek.

(#25) mephi666 válasza DonElvis (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

hú, ott voltunk bő 1 éve :) a helyi horgászegyesület horgásztanyáján... 8-10 fő is simán elfért volna, nem egy fullextrás hely, de nekünk nagyon tetszett... a faluval ellentétes oldalon volt a ház, este semmi közvilágítás, orrunkig se láttunk... csend és nyugalom volt végig...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Badacsony, Thomay Pincészet.

A szép helyen legyen, és lehessen bográcsozni esetleg Békésszentandrás, van egy helyi sörmanufaktúra is :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) szente válasza Graphics (#26) üzenetére


szente
addikt

Végül Balatonszemes lett belőle. A parttól kb 10m-re 2.000 Ft/fő/éj. :D

[ Szerkesztve ]

(#28) Graphics válasza szente (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Korrekt, Balaton partja az minden jó hely :)

Mi már körbejártuk a Balcsi partját nyaralás szempontjából is. Szemesen legutóbb durrdefektet kaptam biciklivel :D

Legutóbb egy legény és lánybúcsút tartottunk ott, én szerveztem, rengeteg meló, totális meglepetés volt, mondjuk rá is szívtam kicsit az extrém feladatok kapcsán.

A bográcsos buli mindig jó :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) szente válasza Graphics (#28) üzenetére


szente
addikt

Itt semmi extra dolog nem volt, nem igényelte. A srác nem tudott semmiről, csak annyit, hogy le kell mennem szemesre egy számítógép alkatrészért és ha már ott vagyunk, akkor fürdünk is egyet. Azt hittem, hogy akkora parasztok vagyunk, hogy nem szerveztünk neki semmit, így estére elkezdte szervezni a saját legénybúcsúját. Szerencsére ugyan azokat hívta, akiket én is szemesre. Amikor oda értünk a nyaraló elé, az egyik srác már ott állt utánfutóval, rajta a bogrács és a sörpad, de még akkor sem esett le a kedves barátomnak, hogy miért is jöttünk. :) Utána csak egy órán keresztül állt és picsogott, hogy mi van, meg telefonálgatott, hogy lemondja a másik legénybúcsút. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.