Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Én vagy 2 hónapja vettem a teszkóba, 300 vagy 310 volt a 2 literes.

(#2) sz.balazs.95 válasza aero. (#1) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

éna tescóba nem sűrűn szoktam járni.
amikor legutóbb voltam, akkor nem láttam, hogy lett volna.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#3) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ez a Coca-Cola elődje volt és olyan, mintha folyékony marcipánt innál :D

(#4) raczger


raczger
őstag

Másfél literesből én is csak néhány hete találkoztam először a tecsóban, de előtte, már vagy 2 éves több kisebb-nagyobb üzletben volt 0.33-asban, 0.5-ösben.

Az íze pedig szerintem szar nem jó. Mogyoró íze van (pedig szeretem, még a mogyoróvajat is).

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#5) Jhonny06 válasza KaiotEch (#3) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem még a 0,33-as se ment le, annyira tömény. Nem tudom, hogy ezt ki tudja nagyobb mennyiségben inni (mint a Cola-t), de respect neki.. :D

(#6) #72042496


#72042496
törölt tag

Tavaly találkoztam vele először, Hamburgban, az egész belváros ki volt vele plakátolva. Vettem egy dobozzal a boltban, de nekem nem jött be. Nem mondom, hogy kifejezetten rossz, de a jó az nem ilyen. :)

Mostanában sok helyütt láttam itthon is.

[ Szerkesztve ]

(#7) Psychonaut válasza KaiotEch (#3) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem volt a kóla elődje. :N

Amúgy borzalmas, kritikán aluli. Nem tudom, hogy lehet szeretni. :D

(#8) mrlt


mrlt
tag

Fábry Sándor mondta egyszer az amerikai útja kapcsán hogy a Dr. Pepper az olyan, mint amikor az orkán kabát zsebében felejtett málnacukorra bever az eső, feloldódik benne és a zsebből aztán ki lehet inni. :)

Go Pack Go!

(#9) sz.balazs.95 válasza mrlt (#8) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

be tudnád linkelni a videót? :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#10) flash- válasza sz.balazs.95 (#9) üzenetére


flash-
veterán

balazs akkor elég rossz üzletet csináltál mert a Tescoban a 1.5 literes kerül 300 foritnba
[link]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#11) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Legalább látom, hogy nem vagyok egyedül akinek nem ízlik :(

(#12) Alexios


Alexios
veterán

Hát én ebből a 0.33-asat sem tudtam meginni, valami hihetetlenül rossz szerintem.

(#13) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Sose voltam oda a meggyes ízesítésű dolgokért, mert mindegyiknek marcipán íze volt, ennyire elrontani a világot nem lehet kb, mint a meggyes dolgokat. Legyen az csoki is pl.

De a Pepper nekem kiadja, én szeretem.

(#14) Samus


Samus
addikt

Ezt meg kell kóstolnom. Tescoban én is láttam, legközelebb veszek is párat.

De erről most beugrott egy South Park rész, a "The Poor Kid". [link]

Figyelem, ez a rész vallási témát is feszeget!

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) k!nG


k!nG
aktív tag

1 eve ittam utoljara. Mostmar sem a kolat, sem a Peppert, de meg a Nesteat sem kivanom. Csak a tiszta viz, az a legjobb szomjolto.

https://www.behance.net/vargadom

(#16) sz.balazs.95 válasza flash- (#10) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

akkor olvasd el még egyszer a bejegyzést! ;)
a Sparban is 299 Ft az 1,5 l!

igen, amíg nem volt a sparban, kénytelen voltam ott venni. (nekem úgy is megérte, mivel nem sűrűn vettem.)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#17) flash- válasza k!nG (#15) üzenetére


flash-
veterán

nálam most limonádé a nyerő:)

sz.balazs.95:
sparban is igen.
mindenestre jól benézted ;] ;] :C

mert te a 0.33 ast vetted annyiért,mint amennyiér a 1.5l est lehet kapni
:C

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#18) Huma válasza Psychonaut (#7) üzenetére


Huma
addikt

Egyetértek. Pont most iszom és borzadály. De hát van akinek a vaníliás kóla is ízlik.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#19) Jhonny06 válasza Huma (#18) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Cola Vanilla bejön, de csak kis mennyiségben, tömény az is.

(#20) mrlt


mrlt
tag

Youtube 10:10-től nagyjából. Videóban nincs meg mert ez egy rádiókabaré fellépés. :)

Go Pack Go!

(#21) sz.balazs.95 válasza mrlt (#20) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

köszi! :R

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#22) BoB


BoB
veterán

Látom sok embernek nem ízlik. Pedig a Dr. Pepper nagyon finom. Akkor mégis hogy lehet ez?

A Magyarországon kapható pepperek sajnos nem ugyanolyanok mint az USA-ban (rengeteget ittam kint). Az itthoni felvizezett, íztelen sz@r. Valemnnyire emlékeztett a kintire, de én sem veszem. Amikor tehetem mindig hozok / hozatok kintről egy kartonnal :D

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#23) koshmar


koshmar
őstag

Haverom már nem keveset dicsérte a Dr. Peppert, én meg így természetesen kíváncsi lettem. :D

De most, hogy azt látom, az itthoni nem ugyanolyan, mint a kinti, bizonytalan lettem.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.