Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Helló!

Ezt én is próbáltam 2 wifi hálózattal is, de nem működött. Felcsatlakozik ugyan a TC, de nem lát egy könyvtárat meg fájlt sem. Root exlporerrel állítottam r/w jogot minden felhasználónak a megadott mappára, akkor se működik.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2) sbazsi válasza Victoryus (#1) üzenetére


sbazsi
veterán

nekem spec gond nélkül megy a progi. ha nem kell sokat másolni, sokkal egyszerűbb, mint kábellel vacakolni.

(#3) natec


natec
tag

Heló Stefi68 ezt a programot én is régóta használom, szerintem tökéletes még egyszer sem fordult elő, hogy ne működött volna. Én a Total Commander Hálózat > FTP kapcsolódás menüből érem el a telefont, mindig tökéletes az adatátvitel.
Ez a magyar nyelvre való fordítás nekem hab a tortára, köszönöm, szép munka.

NATEC

(#4) Juliuska válasza natec (#3) üzenetére


Juliuska
senior tag

én nem vagyok ilyen profi... :B ctrl+f oszt' hajrá :)

Stefi68
köszönjük szépen a munkádat!

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#5) Lenry


Lenry
félisten

óóóó zsír, szeretem ezt a programot, sokkal egyszerűbb, mint kábellel vacakolni, meg az SD-t leválasztgatni, örülök, hogy mostmár magyarul is tudni fog :)

ez a fordítás be fog kerülni a marketen lévő "hivatalosba"?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Samus


Samus
addikt

Nekem gond nélkül működik, a telefonnak beállítottam fix IP-t a routerben, így jóval könnyebb az élet. Igaz, 1-1.5 mega/sec a sebesség, de nincs kábel, és megmarad a mobilitás. És nem kell hozzá root jogosultság. Anélkül is látja a teljes fájlrendszer-t, az SD kártyát korlátlanul tudod buherálni, csak a telefon fájlrendszeréhez kellene a root, azt pedig átlagember nem bűvöli.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) androidmoon


androidmoon
újonc

Nálam is hibátlanul megy SE X8-on. El sem hiszem, hogy az adatkábelt nem kell dugdosnom. Sosem adományozok programfejlesztőknek, de nálam kiérdemelte a készítő az ajánlott 30centet.

(#8) porse


porse
senior tag

Végre valami amivel sikerült létrehoznom a kapcsolatot rendesen, és még magyar is. +++

... szerintem.

(#9) Fecogame


Fecogame
veterán

Mondok egyszerűbbet: Dropbox. ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10) Jarod1


Jarod1
addikt

nekem az írja: színtaktikai elemzés hiba, rendszer: androd 2.3

(#11) Nundee K. válasza Jarod1 (#10) üzenetére


Nundee K.
tag

Próbáld letölteni a második linken lévő file-t. Az elsőre nekem is azt írta, mint neked.

(#12) ClaydovE válasza Nundee K. (#11) üzenetére


ClaydovE
tag

Igen, a szintaktikai hiba a 2. linken lévő fájlnál nincs jelen! Köszönjük a magyarítást!

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: ClaydovE

(#13) kavics325i válasza Juliuska (#4) üzenetére


kavics325i
őstag

Valaki képpel illusztrálná,hogy tc-be mit kell beírni?vagy menüről menüre mert nem tudok ctrl+f-nél kapcsolódni.Köszi

" A fantáziát kárpótlásul kaptuk mindazért, amik nem vagyunk, a humorérzéket pedig vigaszképpen azért amik vagyunk.” ( Széchenyi Zsigmond )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.