Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Normal weight = 18.5-24.9 - 19.3

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) tibi666


tibi666
senior tag

26

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

ennek a listának nagy része genetikai alapon olyan alakú,amilyen

(#4) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Pont az UW és az NW határán vagyok, megnyugodtam.

(#5) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

De ezt nem vágom. Ha valakinek izomból van sok és azért nehéz az is pont olyannak számít mint akinek zsírból van sok?

(#6) Vandit.


Vandit.
addikt

A BMI egy bullshit. :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#7) stangli válasza Vandit. (#6) üzenetére


stangli
senior tag

na már vártam, az indoklás nélküli negatív kritikát :U

(#8) #65675776 válasza stangli (#7) üzenetére


#65675776
törölt tag

Úgy szeretem, hogy mindig attól várnak indokokat, aki kritizál. Magának az eredeti állításnak a helyességét meg soha nem is próbálja senki bizonyítani...

(#9) Armahun válasza stangli (#7) üzenetére


Armahun
addikt

Szerintem Taknyoshal (#5)-ben indokolta. Vagyis ez az arányszám nem veszi figyelembe a test izom zsír arányát.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#10) ollie válasza Taknyoshal (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nyilván csak azokra vonatkozik, akiknek nem izomból van sok.

(#6) Vandit.: miért?

[ Szerkesztve ]

***

(#11) nyunyu


nyunyu
félisten

Ehhe, 3 nap bejglimergezes miatt 26.8-rol 27.8-ra ugrott :O

December elejen amugy nekialltam fekvotamaszozgatni, ah, mondom ez lazanak tunik, minek ide pihenonap 2 edzes koze.
Aztan elso nap utan 3 napig olyan izomlazam volt, hogy alig birtam reggel elvanszorogni az agytol a gepig, meg este vissza, nem hogy edzes. :W

Azota eleg ad-hoc modon csinalom, reggeli kavenal egy kor, delben megint, delutani kavenal meg egy, aztan ahogy sikerul.
Igy 2 het alatt eljutottam odaig, hogy egyszerre le birok nyomni a kezdeti 10 helyett 25-ot. :DDD

Kiloimon persze nem latszik meg, egy deka sem ment le. :(
Inkabb csak atepult a hasam egy resze vallra, hatra, bicepszre.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#12) Szten Márs válasza stangli (#7) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Úgy látom az oldal nem tesz különbséget férfi és nő között, ugyanaz a számítási mód, ugyanazok a határok, ez nyílván így nem kerek. Ha csak rosszul néztem, akkor sorry.
Aztán lehet valaki úgy 100 kiló, hogy egy deka izom nincs rajta, csak zsír. Lehet valaki úgy 100 kiló, hogy csupa izom. Nyílván teljesen más a dolog. Így ennyi paraméterből valamit kihozni nem lehet korrektül.

(#13) #65675776 válasza Szten Márs (#12) üzenetére


#65675776
törölt tag

Plusz szerintem azért nem ártana fogyelembe venni a csontsűrűséget és összes csonttömeget is, mert valaminek meg is kell tartania azt a tömeget, függetlenül attól, hogy miből van.

(#14) stangli válasza #65675776 (#8) üzenetére


stangli
senior tag

Indok: Saját magamból kiindulva akár hogy nézem túlsúlyos vagyok. Meggyőző indok volt?
Meg amúgy is Én úgy gondolom, hogy egy kigyúrt kopasz disznón, akin több az izom, mint az értelem, nem ez az index vonatkozik, hisz alapból megdőlni látszik.

Továbbá Én úgy gondolom, hogy a Testtömeg index az átlag emberekre lett kitalálva, akik egyáltalán nem sportolnak, mozognak.

(#15) fekeandras


fekeandras
őstag

Ezt a hülyeséget... Amúgy is barátnőm szerint 100kg alatt a férfi nem férfi, hanem giliszta. :DDD

(#16) Racecam válasza Vandit. (#6) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tökre egyetértek.
Nekem 82kg-nak kellene lennem a 191cm-es magasságomhoz és még csak akkor járnék a közepén a "normál" testsúlynak. Ez kb. 27 éves koromig stimmelt is, de inkább kicsit soványnak mondtak, mint pont jónak.

mod: fekeandras: A barátnőd tud valamit, egyetértek. :K :DDD

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#17) Gergő_ válasza stangli (#14) üzenetére


Gergő_
őstag

183cm és 100-105kg vagyok és nem nézek ki elhízottnak, kicsit mackós vagyok, az ismerőseim azt gondolják 90 kg körül vagyok, inkább erős csontozatú
a bmi szerint viszont erősen túlsúlyos :F :C

(#18) #65675776 válasza stangli (#14) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez egy igen komoly tudományos magyarázat volt... Komolytalan.

(#19) tildy válasza Vandit. (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem is, sok esetben azt sem veszi figyelembe , hogy nő vagy férfi-e az illető. Meg ilyen hülyeséget, 190 centis embernek a 80 kilo az ideális... az már gebe!!!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20) Vandit. válasza Armahun (#9) üzenetére


Vandit.
addikt

...és a csontsűrűséget sem.
Jegyezzétek meg! A frankót, mindig a tükör mutatja!

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#21) Vandit. válasza nyunyu (#11) üzenetére


Vandit.
addikt

A súlyod nem fog a fekvőtámaszozástól csökkeni. :)
Az a normálisan megtervezett étrendtől fog. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#22) D1Rect


D1Rect
félisten

A BMI azért bullshit, mert nem abból lehet megállapítani azt, hogy valaki elhízott, hogy hány kiló, hanem abból, hogy mennyi zsír van rajta.
Mivel ezt a BMI egyáltalán nem veszi figyelembe, ezért elég gyakran kapja meg a bullshit jelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#23) m3tr0


m3tr0
senior tag

Ez a "számítási rendszer" úgy ahogy van hülyeség.
Az előzőekben már mások által is felhozott dolgok miatt.

Ha valakit tényleg érdekel,hogy miként lehet otthon kiszámolni, egy viszonylag valós értéket,azok a neten rátalálnak.
Én kettő bonyolultabb számítási módszert is végigszámoltam,melyhez a magasság,testsúlyon kívül más adatokra is szükség van, a nyak illetve csípő kerületet is kell. Továbbá a számítási egyenletben az is pontosan le van írva,hogy milyen számokkal kell még számolniuk a különböző neműeknek.
Számokkal meghatározni azt,hogy valaki túlsúlyos-e vagy alultáplált, elég nehéz, főleg kettő adatból. :DDD

Amúgy nálam is túlsúlyt írt, pedig a 185 centimhez 77 kg vagyok...és nem ez a teszt,hanem a másik kettő amihez bizony mérni kell...ugyanis a kényes helyeken(has,úszógumi) sajnos van zsír. De azóta (szeptember vége óta) járok úszni (esetenként akár 2 km-is befigyel) és hamarosan futni is fogok. :C

(#24) #72042496 válasza #65675776 (#18) üzenetére


#72042496
törölt tag

Na, akkor újra. A BMI számítás az átlagembereknél hiteles, a többieknél nem. Átlagember pedig az, akinél a BMI-kategória a valóságot tükrözi.

Ezt nem tartod tudományosan kielégítőnek? ;]

(#25) <NewL>


<NewL>
addikt

minek kell ezt a témát minden hónapban 2-3x felhozni?:D

There's an app for that

(#26) #65675776 válasza #72042496 (#24) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor határozzuk meg azt, hogy ki is minősül átlagembernek.

(#27) aram01


aram01
nagyúr

26.5 a BMI kezdjek idegeskedni? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#28) D1Rect válasza #65675776 (#26) üzenetére


D1Rect
félisten

Akire a BMI vonatkozik. :D

[ Szerkesztve ]

(#29) Manitou válasza aram01 (#27) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem 25,4 - 26 között mozog kb és teljesen nyugodt vagyok :D

Most nézem , hogy túlsúlyos vagyok :Y :D

[ Szerkesztve ]

(#30) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

nekem pont 20.

(#31) aram01 válasza Manitou (#29) üzenetére


aram01
nagyúr

jaja az vagy és én is :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#32) #72042496 válasza D1Rect (#28) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez így van! :D

#26:

Azért írtam így le, hogy a másik oldal is lássa, mennyire nincs érv emellett a semmitmondó mutató mellett. Nyilván nem gondoltam komolyan. :)

(#33) Armahun válasza Vandit. (#20) üzenetére


Armahun
addikt

Mint ahogy az általános kondíciót sem.
Vegyünk egy a táblázat szerint elhízott vagy kövér embert aki egész nap kényelmesen hordja a zsák cementet a 10.-re és egy normál indexűt, aki ha 5 percet kell állnia a buszmegállóba leveri a víz és összeesik. Akkor most kinek jobb az indexe?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#34) Lauda


Lauda
félisten

21.2 :P iszom is egy sort a nagy idegessegre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35) #65675776 válasza #72042496 (#32) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez az index is csak annyira hiteles, mint a netes névrokona...

(#36) Manitou válasza aram01 (#31) üzenetére


Manitou
addikt

Csak a magad nevében beszélj ;]

(#37) Lortech válasza fekeandras (#15) üzenetére


Lortech
addikt

Akkor maradok tisztelettel,

Giliszta. :))

Komolyra fordítva, remélem sohasem érem el a 100-at vagy környékét, mivel magasabb már nem leszek (182).

Most 22,6 a BMI-m, de csak 13-14% közötti a testzsírom, ezért vsz. az átlag 22,6-os BMI-vel rendelkező egyéneknél szálkásabb vagyok.
A BMI annyira egyszerű mutató mint egy faék, ezért igazán semmire se jó, csak statisztikára, egyénenként ez a mérőszám nem sokat jelent.

Thank you to god for making me an atheist

(#38) Manitou válasza Lortech (#37) üzenetére


Manitou
addikt

A BMI annyira egyszerű mutató mint egy faék, ezért igazán semmire se jó, csak statisztikára, egyénenként ez a mérőszám nem sokat jelent.

Aki valamit is konyít a témához az tisztában van ezzel :R

(#39) akom


akom
senior tag

40.1 !

Ez azt jelenti nem is élhetnék ? ! :DDD

(#40) aram01 válasza Manitou (#36) üzenetére


aram01
nagyúr

a számok mondják nem én ;]
azt hiszem leállok a gyúrással mielőtt elhízok :O :D

akom: ez igen :Y

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#41) Jhonny06 válasza #65675776 (#8) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nyilván attól várnak indokot, ez új?

(#42) nyunyu válasza Vandit. (#21) üzenetére


nyunyu
félisten

Vegulis, nem a 82-85 kilommal van a baj, inkabb a hasam+combom meretevel.

Ha az leapad a felere, hatam/vallam meg mondjuk duplazodik, azzal mar boven meg lennek elegedve.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43) Manitou válasza aram01 (#40) üzenetére


Manitou
addikt

Helyes, jól teszed, mert káros :( ;]

(#44) #65675776 válasza akom (#39) üzenetére


#65675776
törölt tag

Élhetsz, de csak akkor ha skizofrén vagy. Akkor mind a kettőtök indexe tökéletes.

Jhonny06: Igazából nem lepődök meg ilyesmin, de megszokni sem tudom.

(#45) fekeandras válasza Lortech (#37) üzenetére


fekeandras
őstag

:DDD

Nekem fogynom kéne. Sokat. Igaz, hogy akkora vagyok mint egy jeti viszont 5-6év alatt lassan fel híztam kb 120kg-ra. Legalább 30-35kg plusz van rajtam. Áhh, újra sportolnom kéne akkor ugrott meg durván mikor abba hagytam.

szerk: megvan az újévi fogadalmam. Egészen ebédig kitart majd... :D

[ Szerkesztve ]

(#46) Manitou válasza fekeandras (#45) üzenetére


Manitou
addikt

Te is a lajcsi update híve vagy?
Éjfél után bármit? :D

(#47) Vandit. válasza nyunyu (#42) üzenetére


Vandit.
addikt

Akkor többet érnél a kondizással, ha ilyen céljaid vannak. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#48) Manitou válasza Vandit. (#47) üzenetére


Manitou
addikt

kombinálva aerob mozgással is :K

(#49) fekeandras válasza Manitou (#46) üzenetére


fekeandras
őstag

Szeretek jókat enni. Nameg az utóbbi 3-4 évben seggenülő életformát folytatok. Előtte mikor hajtós (Nem. Semmi illegális :) ) melóm volt nem volt gond. Hajnal 3kor is degeszre tömhettem magam akkor sem mentem 100kg fölé mert sokat mozogtam munka közben.

(#50) Manitou válasza fekeandras (#49) üzenetére


Manitou
addikt

A "mozgásszegény" életmód azért nagyban hozzájárul az elhízáshoz kajálástól függetlenül. Tapasztalom magamamon is. :(
Ha valaki eszik össze vissza de mellette napi szinten intenzíven sportol , mozog valamit ( nem sakkra gondolok) az nem valószínű hogy nagyon elhízik, nem mondom hogy esetleg nem lesz rajta egy kicsi felesleg, de hogy normál alkatú marad az is tuti :K

[ Szerkesztve ]

(#51) aram01


aram01
nagyúr

megfogadom hogy jövőre kevesebbet mozgok így kevesebb kalóriát égetek el és nem kell annyit enni ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#52) Taknyoshal válasza Lortech (#37) üzenetére


Taknyoshal
tag

13-14% is elég sok.

(#53) Racecam válasza Taknyoshal (#52) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Na jó, most megyek ki és behozok egy fél diótortát. :U :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#54) Lortech válasza Taknyoshal (#52) üzenetére


Lortech
addikt

Nem testépítek, nem élsportolok már, miért lenne sok? Pont jól érzem magam. Amikor napi szinten sportoltam, fociztam atletizáltam, akkor volt 8 és 9 között, de akkor már csúnyán nézett a felmérést végző doki.

Racecam: csatlakozom egy rántotthússal meg egy Ischlerrel, na jó meg egy sörrel, de csak azért, hogy ne fulladjak meg az előbbieken.

Thank you to god for making me an atheist

(#55) Racecam válasza Lortech (#54) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mondasz valamit, kell egy kis sós is.
A torta mellé odateszek egy pulykacombot :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#56) Taknyoshal válasza Racecam (#53) üzenetére


Taknyoshal
tag

Mért pont DIÓtortát? :C

(#57) Ice!? válasza Racecam (#53) üzenetére


Ice!?
őstag

Csak nem szülcsinapcsi'? : D
Ha igen, akkor bizony boldogat, és még úgy tízszer ennyit.:K

Vagy ezt most benéztem. : D

[ Szerkesztve ]

(#58) Racecam válasza Taknyoshal (#56) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mert egy kkurtnagydiotorta van kint a spájzban.

u.i.: Az oroszok mellett.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#59) Jhonny06 válasza Ice!? (#57) üzenetére


Jhonny06
veterán

Csak akkor lehet tortát enni, amikor szülcsinapcsid van?

(#60) Ice!? válasza Jhonny06 (#59) üzenetére


Ice!?
őstag

Nem, de akkor szokás úgy igazán habzsolni a finomabbnál finomabbakat.

(#61) D1Rect válasza Racecam (#58) üzenetére


D1Rect
félisten

Lol. :DDD

kicsidió-tortaszelet nincs?

[ Szerkesztve ]

(#62) fekeandras válasza Racecam (#58) üzenetére


fekeandras
őstag

10pont! :C :R

(#63) nyunyu válasza Vandit. (#47) üzenetére


nyunyu
félisten

A feneket vannak nagy celjaim.

Mar ez is elorelepes az eddigi fedettpalyas tavolbanezes, meg maratoni egertologatashoz kepest.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#64) Thunderzolee

Látom anno AZ a diós post mély nyomokat hagyott sokakban.. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#65) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

21,1. Ez normálisnak számít, tehát úgy hülyeség az egész, ahogy van. Mert én vézna vagyok.

(#66) #65675776 válasza nyunyu (#63) üzenetére


#65675776
törölt tag

A fedettpályás távolbanézés még mindig egészségesebb, mint a 4x100méter vegyeshurka.

(#67) Daweee válasza D1Rect (#61) üzenetére


Daweee
őstag

Hogy ne lenne.. szigorúan notin tört dióval ;] a szeletre meg rá van írva hogy szeretlek :))
Najó nem viccelődök mert még BANános lesz az a torta :O

(#68) Dj Polc válasza Crystalheart (#65) üzenetére


Dj Polc
tag

21.9 nekem pedig én nem vagyok vézna (no de dagi sem:D).185cm+75kg,ennél kevesebbel hernyó lennék

(#69) Crystalheart válasza Dj Polc (#68) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Nekem 177-re ~66 jut, és rettentő nádszálnak érzem magam, a családom is mindig ezzel viccelődik, jogosan. :\ Többet kellene fekvőznöm meg húzódzkodnom, mert a zabálástól úgysem leszek több.

(#70) akom


akom
senior tag

Nem vágom miért probléma a túlsúly ! :DDD

(#71) tildy válasza Dj Polc (#68) üzenetére


tildy
nagyúr

De, vézna vagy. Még 80al is az lennél valószínűleg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#72) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

22.6, nem igazán dagi.

(#73) Csakénvagyok válasza akom (#39) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ez meg hogy jött ki?
szerk: rájöttem 180 cm magas és 130! :Y kiló

[ Szerkesztve ]

(#74) nyunyu válasza akom (#70) üzenetére


nyunyu
félisten

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#75) akom válasza Csakénvagyok (#73) üzenetére


akom
senior tag

Erős csontozatú és izmos vagyok !

Csakis azé ennyi !

(#76) ]Phobos[ válasza nyunyu (#11) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Menj el úszni. Komolyan.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#77) Bocaa


Bocaa
senior tag

178cm vagyok 77kg :D
amúgy elég vicces 4hónapja 176cm 71 kg voltam a tükör alapján egy grammot nem híztam a ruháim nem lettek kisebbek ja csak felszedtem 6 kg izmot nagyjából és a BMI-m épphogy normal ránézésre azt szokták mondani erős vagyok XD

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#78) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Azt mondja, hogy 5 kg plusszal élem az életem. No kérem nem a 3. világban élek, marad. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#79) Dj Polc válasza tildy (#71) üzenetére


Dj Polc
tag

Akkor csak rosszul oszlik el rajtam az a 75 kiló:D

(#80) DarkByte


DarkByte
addikt

Szeptember elején rávett a haverom hogy járjak vele edzeni konditerembe. Akkor voltam ~95 kiló. Heti háromszor járkálok (vagyis most pár hete szünet, mert elég durván beteg lettem, ill. vizsgaidőszak miatt nem fér bele, de januárban folytköv), mindig két órahosszát. Karácsony előtt voltam 88 kiló (azóta meg nem mertem megnézni, igyekeztem nem bedőlni a kísértésnek). Nem tudom ez mennyire számít sok fogyásnak, nyilván mivel előtte nem mozogtam semmit csak izomba is átköltözött valamennyi. Sose szakítom meg felesen magam, de igyekeztünk egy teljes átmozgató edzést csinálni, terhelést pedig fokozatosan növelem (nagyobb súlyok, hosszabb gyakorlatok, másfajta edzésterv, stb.)
Első héten olyan izomlázam volt hogy minden fájt ami mozgással kapcsolatos, de aludni is csak úgy bírtam ágyon hogy a hátamon. Utcán úgy járkáltam mint aki mindjárt megver valakit, poénos is volt egyben meg gáz, de az első hét után már nem volt gond. :) Amikor tehettem egy fél óra kardiót mindig szorítottam a végére, vagy lépcsőző gépen vagy taposó gépen. Tavasztól pedig jó lenne vagy futást vagy úszást berakni mellé. Most már elvileg bírnám a futást úgy hogy nem halnék meg az első tíz perc után.
Egyébként megkedveltem az edzeni járkálást, haverommal gyakorlatok közben legalább tudok beszélgetni, mert egyébként munka miatt nem sokat futnánk össze. Mindig jó ízűt alszom utána, illetve jobb a közérzetem is :K Edzőteremben tök jópofa emberek vannak szerencsére, tartottam tőle hogy kövérkén bemegyek oda és szarul fogom érezni magam, de nem így lett. Szóval ha szerintem tud valaki egy havert keríteni akivel neki tud fogni kondizni, talán a legjobb választás. Egymaga gyorsan elveszti az ember a kitartást. Én akartam csak szimplán úszni de arról lebeszéltek, mert hogy az nem fogyaszt (persze erről mindenki mást mond).

[ Szerkesztve ]

(#81) Crystalheart válasza DarkByte (#80) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én majd akkor kondizok, ha saját termem lesz hozzá. :D Nem bírom az olyan közeget, ahol folyton izmoznak és a legfennköltebb téma, hogy "hé, tavasszal is negyvenes karom volt, nem létezik, hogy azóta nem nőtt..."

(#82) Csakénvagyok válasza akom (#75) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Zsebdaru :U

(#83) DarkByte válasza Crystalheart (#81) üzenetére


DarkByte
addikt

Ebben az edzőteremben elég hangos a zene hogy ezt ne halld. :D (Mondjuk nálad tudom hogy kizáró ok a house, vagy mainstream rádió.. de van aki mp3 lejátszóval jön, szóval megoldható úgy tűnik).

(#84) #72042496 válasza Crystalheart (#81) üzenetére


#72042496
törölt tag

A termekben sem csak ilyenek vannak, ettől nem kell tartanod. Ha haverral mész, akkor meg főleg nem. :)

Egyébként a nagy gyúrósok a legtöbbször szívesen segítenek abban, hogyan érdemes elkezdeni, hogyan kell szabályosan végezni a gyakorlatokat, stb... hasznos jószágok. :D

[ Szerkesztve ]

(#85) akom válasza Csakénvagyok (#82) üzenetére


akom
senior tag

HEhe ! :C

Rendes gyeröknek tűnsz cimbi

(#86) Csakénvagyok válasza akom (#85) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Csak viccelek, ne vedd a szivedre

(#87) akom válasza Csakénvagyok (#86) üzenetére


akom
senior tag

Vágom ! :C

(#88) stangli


stangli
senior tag

Így tuti, hogy senki sem lehet túlsúlyos :D

És még a mérleg sem hazudik :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.