Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- lezso6: Miért is jó, ha dohányzol?! Megéri rászokni!
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- MasterDeeJay: Gigabyte GA-B350M-D2 - AM4 lap 2016-ból, amikor még nem volt Ryzen!
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
- urandom0: Kicsit most elfáradtam...
Új hozzászólás Aktív témák
-
bambano
titán
válasz
Vakegérke #135 üzenetére
De, elolvastam, meg is értettem, és levontam a következtetést, hogy az ott leírt lehetőség fikció. Soha nem fog megtörténni. Ugyanúgy fikció, ahogy az összes többi ötlet, ami a ti oldalatokon itt elhangzott.
Azzal akarsz vitatkozni a 20x12 centi ellen, hogy majd hirtelen beesik annyi vásárló, hogy teleszalad a parkoló? Hirtelen? ott állnak az utakon, rendőri irányítást vezényelnek ki, mert özönlenek a népek, hogy na végre, akadályoztatva érezhessék magukat Bambanő és vectrája által? Ennek kb. akkora a valószínűsége, mint annak, hogy Bruce Willis elkésik, emiatt mégis becsapódik az aszteroida és az pont ebbe a parkolóba csapódik, értékes helyeket téve tönkre.
"Aki pedig nem, az hiába magyarázza.": ahhoz, hogy nekem bizonyítványt kelljen magyaráznom, bizonyítanod kellene, hogy az eredeti problémában nincs igazam. De ez nem történt meg, sem általad, sem más által. Tehát az én bizonyítványom eddig nem tartalmaz olyat, hogy nekem magyarázkodnom kelljen. Amikor elnéztem két számot, azt én be is vallottam, nem sunnyogtam el.
"A bizonyítványt nem annak kell magyarázni, aki tiszteli a szabályokat.": ezzel két baj van:
- egyrészt a parkolásos szabályokat is csak mérsékelten ismered, miközben alapvető geometriai problémákkal nem vagy hajlandó foglalkozni, mivel nem a te állításaidat támasztja alá
- másrészt az a bizonyítvány, amit én kiállítottam rólad, az nem a parkolásról szólt, hanem a vitatkozás szabályainak megtartásáról. Tehát neked ezt a bizonyítványt kellene magyarázni, annak az ordas nagy csúsztatásnak a fényében, amit velem szemben engedtél meg magadnak.
"Bár (nem tőled) enyhe felszólítást kaptam, hogy menjek a fenébe, és ne fórumozzak, nem érzem úgy, hogy el kéne innen takarodnom.": viszont érezhetnéd úgy, hogy több hsz-ed is volt, amit nem engedhetsz meg magadnak."a szabályok tiszteletére igyekszem felhívni a figyelmet.": téves, te a szabályok EGY RÉSZÉNEK tiszteletére akartad felhívni a figyelmet, ennek megfelelően "Nem hiszem, hogy ez égbekiáltó hiba részemről" de, az.
"Nem hasonlítható ez ahhoz, hogy aki hangosabban ordít, annak van igaza": én sem hiszem, hogy annak van igaza, aki nagyobbat linkel.
"Nos, érvelünk, vitatkozunk": ideje lenne hozzákezdeni. Mondjuk érvelj a 20x12 centi vs. 214 centi témában.
"Ennyi, és nem több. Csak beszélgetünk, vitatkozunk.": lehet, hogy a szándékod ez volt, az eredmény mégis az lett, hogy ordas nagy csúsztatással borzolod a kedélyeket.
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple Watch
- HDD probléma (nem adatmentés)
- Oroszok csomagolják ki a még be nem mutatott iPad Pro M5-öt
- Felpúposodott egy Galaxy Ring, a Samsung besegített
- PlayStation 5
- Path of Exile 2
- OLED monitor topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Steampunk hangulatú, nem túl drága, de fémházas klaviatúrát mutatott be a Yunzii
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- További aktív témák...
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- iPhone 13 128GB Starlight- 1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen,MS3436
- Apple iPhone 13 Mini 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 10S 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple Watch Series 10 45mm GPS, Újszerű, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest