Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18143) Winchester95 válasza toth87 (#18142) üzenetére


Winchester95
őstag

Szerintem még most is jó márka.Nézz körül más telefonoknál is anyagminőség stb... szempontjából.....
Iphone 4 nél is ilyen meg olyan jó.Ráteszel egy bumpert és tiszta karc lesz a fém meg mélyedések stb....
Egyszer leejted és annyi.
(Iphone 5 nél nem tudom....)
4S ugyan ilyen.
LG: Nekem csak Optimus 3D volt.Ott összeszerelés stb....Kiváló volt.
Samsung:Azt mondják rossz összeszerelés hátlap stb.....Tapasztalataim szerint kb ami jó volt ilyen szempontból az a Galaxy Ace.SGS SGmini SGS3 kuka......
HTC: One V volt csak a kezemben.Meg régebben egy HTC Touch Pro 2. Ezek is tökéletesek.(HTC ONE X pl nekem ránézésre gagyinak tűnik)
Sonynál is vannak gondok....Mint mindenhol....

"tehát ezek mind olyan alapvető dolgok amik egy 120k-s telóba már minimum elvárás hogy ne legyenek benne,pláne hogy sony "
Lehet azért nem érzem ezt mert nem költök egy telefonra 120k-t.De még 60k-t sem.....

"ó most neked még biztos hogy tetszik meg minden,mert számodra új,"
Sok telefon volt a kezemben.Ezt már használt állapotban kaptam.
Szóval anyagminőség, hátlap lifegés stb......Meg van.Nincs vele semmi baj.mindegyiknél van kb...Aminél nincs annak meg más baja van.....
Telefonnal meg csak a launcher problémás...Ha annyira aggasztó akkor felteszel egy Nova launchert.Épp most próbálom.

Az a baj szerény véleményem szerint hogy túl sokat vársz el egy telefontól.Még ha 120 ezerbe is került.Vegyük mondjuk azt a példát hogy van egy Samsung Galaxy S telefonod és veszel helyette egy HTC One X-et vagy egy Xperia Iont..... Jobb lesz egy kicsivel.De mindenhol lesznek hibák stb...... tapasztalataim alapján mondhatom azt is hogy: Papíron lévő +adatokat fizettetitek meg veletek ha Androidnál maradsz.
Ha meg véletlenül olyan telefont fogsz ki(Ami kb lehetetlen) ami tökéletes akkor örülsz.
Ilyeneknek mint te ajánlják az Iphone-t.Esetedben az iPhone 5-t.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.