Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18151) csacsi67 válasza Maxentius (#18148) üzenetére


csacsi67
addikt

Mert Ök felsöbb rendüek vagy miért?

(#18152) #03372544 válasza csacsi67 (#18147) üzenetére


#03372544
törölt tag

Timescape működik már egy jó ideje, jött le hozzá frissítés.
Az más kérdés, hogy szerintem egy használhatatlan f*s ez a timescape.

(#18154) Winchester95 válasza #03372544 (#18150) üzenetére


Winchester95
őstag

Ez durva nagyon.

(#18155) petipetya


petipetya
nagyúr

Tévhitek eloszlatása:
- a Timescape már rég javítva lett, melyet a szoftverfrissítések alatt lehet letölteni
- a telefont sokan (én is) gyári ICS-el vettük

"nincs rá lezsóidő"

(#18157) petipetya válasza #03372544 (#18150) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tok nélkül használod a telefont? Mert a vásárlás után egyből vettem hozzá egy dokkolót, de sosem használtam a telefonra pattintott tok végett.

"nincs rá lezsóidő"

(#18158) Ronan968


Ronan968
tag

Valami kész van : JB:

[ Szerkesztve ]

(#18159) #03372544 válasza petipetya (#18157) üzenetére


#03372544
törölt tag

Látod erre nem is gondoltam, Nillkin tok van rajta.
Hol vetted a dokkolót, milyet, mennyiért?

Olyan érdekelne legfőképp, amihez hozzá lehet csatolni pl. billentyűzetet, egeret, meg kap róla töltést.

[ Szerkesztve ]

(#18160) Maxentius válasza Ronan968 (#18158) üzenetére


Maxentius
addikt

Mondjuk úgy, hogy valami még mindig nincs készen, ha JB lenne, akkor 6.2.A.X.X lenne a verziószám, ez csak valami próbabuild lehet.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#18162) petipetya válasza #03372544 (#18159) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egy ilyet. Fél éve kicsit olcsóbb volt a Forint miatt, kb. 2300 a szállítással együtt: [link]

Ebbe csak a töltő kábelt lehet dugni, mást nem. USB hubbal persze biztosan lehet kombinálni... Az viszont tény, hogy a tokban nem lehet belehelyezni a telefont.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#18165) kicsisean


kicsisean
tag

bocs ha hozzászólok a témához, de nekem is vannak problémáim a telóval. nagyon szeretem tényleg, imádom, de mégis napról napra érzem hogy miért nem spóroltam inkább egy iphone5-re... egyszerűen felháborít hogy nagyon nagyon merül, alig csinálok valamit vele és merül... a hátlapom lötyög, a töltő részt alig merem kinyitni mert félek hogy kiszakítom, mert olyan érzést érzek... a kamera általában jó, sőt nagyon jó, van hogy néha befókuszál de kibírom... nagyon szeretem mert nagyon vágytam rá és még most is fizetem a törlesztőt de idegesít hogy egy ilyen telefonnál néha befagy a híváslista, lefagy és újraindul stb..

nem vagyok iphone buzi sose volt iphone-om de mégis napról napra azt érzem hogy ez a telefont lehet nem kellett volna megvenni.. de szeretem amúgy,mert feltudom tenni tv-re, flash player stb.. minden rátehető az android miatt.. sztem ezért nem vettem iiphone-t. de ennyi pénzért és a SONY minőségért kicsivel jobbat vártam volna el. azért várom annyira a jelly bean-t, mert abban reménykedek hogy optimalizálják az akksit, illetve csökkentik a belaggolást stb.
ez szerintetek így lesz? vagy mire jó egyáltalán egy ilyen frissítés? nem értek ehhez, de mivel jobb egy teló ha már jellybean van rajta nem pedig ics?

[ Szerkesztve ]

(#18166) #03372544 válasza petipetya (#18162) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ilyesmire gondoltam, ahogy nézem ehhez hozzá lehet kötni billentyűzetet stb.

(#18167) petipetya válasza #03372544 (#18166) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez komoly cucc. :C

Én csak ilyen Xperia X Standra vágyom, de sajnos még nem láttam az ebay-en. Katt ide: X

"nincs rá lezsóidő"

(#18168) kicsisean válasza petipetya (#18167) üzenetére


kicsisean
tag

ez tök jó :D linkelj már majd ha látsz ilyet valahol!!!

(#18169) #03372544 válasza petipetya (#18167) üzenetére


#03372544
törölt tag

Ez miez? Tud valami aktív dolgot, vagy csak egy tartó?
Tartónak én egy régi magnókazetta tokot fogok használni, hétvégén megyek haza fateréknak talán még van olyan. :)

Szerk.:
Ezt hozta fel a DealExtreme az "xperia stand" keresőszavakra :)

[ Szerkesztve ]

(#18170) petipetya válasza #03372544 (#18169) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak egy tartó, de stílusos. Bírom az ilyen dolgokat, nemrég például majdnem elcsábultam egy liveview karórára. Aztán utána olvastam és inkább hagyom. Év végén már úgyis lesz Samsung es/vagy Google okosóra is.

kicsisean: mindenképp

"nincs rá lezsóidő"

(#18171) korpicschess válasza petipetya (#18167) üzenetére


korpicschess
veterán

Nézd meg a 4th Design cuccokat esetleg. Bár nem túl nagy a választék. Pl. ami nekem van az szerintem marha jó, de SXS-hez már keskeny kicsit, nem dől benne.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18174) mmarta válasza kicsisean (#18165) üzenetére


mmarta
senior tag

Tudom nem illik a főzött romot összehasonlítani a stock rommal, de az biztos, hogy a főzött JB aksi ideje lényegesen jobb az ICS stocktól. Így aztán bizakodhatunk, hogy a gyári JB is jobban fogja bírni a strapát.

[ Szerkesztve ]

(#18175) dobobazsy válasza mmarta (#18174) üzenetére


dobobazsy
őstag

ez bíztató, bár a J tulajok szerint romlott a JB-vel az üzemidő, reméljük az S-nél nem baltázzák el..
viszont szintén a J tulajok visszajelzése alapján a telefon sebessége javult, ami jó dolog, főleg, hogy egy viszonylag gyenge SoC duruzsol a telcsiben. :)
mindenesetre nagyon várós.

ami azt illeti a teló üzemideje most sem vészes, készenlétben elég jól bírja, inkább az aktív nyüstöléssel lehet könnyen megfektetni

[ Szerkesztve ]

(#18176) akos727


akos727
senior tag

Csak én vagyok, akinek semmi gondja nincs a gyári rommal, launcherrel?:(

(#18177) S_xperia_S válasza akos727 (#18176) üzenetére


S_xperia_S
aktív tag

igen

Sony Xperia™ S

(#18178) Atesz 666 válasza akos727 (#18176) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Nem, nálam is minden kiválóan működik.. :C :R :U

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#18179) naksys válasza akos727 (#18176) üzenetére


naksys
senior tag

Én is elégedett vagyok vele. .55-ös van fent, rootolva. Minden megbízhatóan működik, nem kell minden héten szögelni valamit rajta.

Egyedül a launchert cseréltem le, Next-re.

(#18180) oszy válasza dobobazsy (#18175) üzenetére


oszy
veterán

Az akkuidő már ne csökkenjen tovább :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18181) littlemamba válasza akos727 (#18176) üzenetére


littlemamba
aktív tag

Nekem sincs gondom a gyári rommal ;) Igaz, nálam volt launcher csere, de ez független a romtól, szóval nem azért cseréltem mert muszáj volt, hanem mert így kényelmesebb és szebb Novaval.

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#18183) q2w3


q2w3
senior tag

Az alsó pöcök a telón halál könnyen cserélhető. Én rendeltem új hátlapot + alsó részt kb 3000-4000ért ebayről, és most mintha új lenne a telefon. Én a közepén felnyúltam egy vékony csavarhúzóval és elhúztam a végét a patenttól és le is jött könnyedén. Ha rendeltek új alkatrészt úgy is látszik az illesztés helye. Talán egyszer még veszek hozzá keretet is. Az komolyabb móka lesz( szétszerelés) de aztán végképp újszerűvé varázsolom :D
Csak jönne már meg az a fránya JB!

(#18185) petipetya válasza q2w3 (#18183) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tudsz adni egy linket a hátlaphoz?

"nincs rá lezsóidő"

(#18186) petymeg válasza akos727 (#18176) üzenetére


petymeg
addikt

A launcher szép, de lassú, akadozik. Meg a z is. Amúgy semmi gond a telefonnal.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#18187) q2w3 válasza petipetya (#18185) üzenetére


q2w3
senior tag

Itt válogathatsz bőven : [link]
Érdemes olyan helyről rendelni ahol ingyenes a szállítás. Nekem pl Hong Kongból jött 10 dollárért, ingyen szállítással. Jó nagy pukkadós zacskóban. És kb 2 hét volt mire megjött.

(#18188) #93966848


#93966848
törölt tag

Nekem még egy régi PSP állványom van, tökéletes az S-hez konzolnak :D

[ Szerkesztve ]

(#18189) oszy válasza ADAM1337 (#18122) üzenetére


oszy
veterán

egyébként visszarakható az eredeti is ezután?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18190) Tomacko válasza oszy (#18189) üzenetére


Tomacko
senior tag

Simán meg marad az eredeti launchered is, ha külön nem törlöd (root kell hozzá ha jól sejtem), olyan mintha mondjuk a gyári kamera program mellé másik 3-t még fel tennél és tudsz köztük váltogatni. A launcher cseréje is így megy.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#18191) petymeg válasza Tomacko (#18190) üzenetére


petymeg
addikt

Én tegnap feltettem a Z launchert. No az úgy látom rátelepedik az eredetire. És nem lehet utána állítani, hogy akkor sima xperia s vagy z launcher legyen, csak ha levakarod a z-t, alkalmazáskezelőben.
Egyébként szebb meg gyorsabb ez a z launcher, csak ez is akad APW görgethető naptár és rss olvasó teljes oldalas widgetnél (nova nem)

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#18192) Tomacko válasza petymeg (#18191) üzenetére


Tomacko
senior tag

Abból, gondoltam, hogy marad a régi is, hogy egy sima APK amit telepíteni kell csak, nem tudtam, hogy rá települ a fent lévő gyárira. :U

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#18193) ADAM1337 válasza petymeg (#18191) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Frissítésként települ a gyárira.
A home-nál ha letörlöd a frissítéseket visszakapod a gyárit igen.
Szerintem jobb én ezt használom, gördülékenyebb.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#18194) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Egy kérdés a gyári fülesem nem balance-osan szól.
A jobb 100% a bal ág a rövidebb meg kb 10% ezt vajon garanciában cserélik ? (voda-cordon)
Vagy felejthetem el és kereshetek valami jó headset-et ? (Nincs megtörve azt már ellenőriztem más eszközben is rossz 2telefon és 5.1-ben is megnéztem.)

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#18195) oszy válasza ADAM1337 (#18193) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm!
csak azért kérdeztem, mert azt kérdezi, h: biztosan lecseréli? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18196) rErEaT


rErEaT
senior tag

Régebben volt szó otg kábelről.

Most felvetném újra, mert gondolkozom a vételben :)
De egy kis felvilágosítást szeretnék kérni.
Pl egy otg kábelbe bele tudok dugni a billentyűzetet, egeret stb és akkor azokat a telefon kezeli? Pl akár írok fbn, akkor az otg kábelel az usb billentyűzettel is megtehetem?
Vagy ha van egy pendrive vagy egy külső usb-s hdd akkor azt beledugom az otg kábelel a telefonba és azt a telefon kezelni fogja?- már mint gondolom egy fajta sd kártya ként érzékelheti

És a záró kérdésem. Mi a különbség az otg kábelek között? Csak annyi, hogy az egyiken keresztül tölthető illetve a másik fajtán keresztül pedig nem?! Vagy van más különbség is?

(#18197) #03372544 válasza rErEaT (#18196) üzenetére


#03372544
törölt tag

Igen, egeret és billentyűzetet tud kezelni, talán pendrive-ot is.
Amire figyelni kell, az az eszköz áramfelvétele, egy bizonyos limit felett nem fog működni.
Érdemes venni egy aktív USB hub-ot, annak van tápellátása, és ezt rákötni OTG-vel a telóra, a többi eszköz meg már mehet a hub-ra.

(#18198) naksys válasza #03372544 (#18197) üzenetére


naksys
senior tag

Pendrive is megy vele. Filekezelés, bizt.mentés stb.

(#18199) htctopaz


htctopaz
tag

Ezt találtam a neten:[link]

(#18200) rErEaT


rErEaT
senior tag

Tudnátok akkor nekem linkelni egy megfelelő OTG kábelt és hozzá egy USB HUB-ot?:D

Láttam ezt a kettőt együtt 3 ezerért is, de nem hiszem, hogy ezek jók lennének, de ha van ennyiért jó akkor azt linkeljétek pls :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.