Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18601) markussandor válasza csacsi67 (#18600) üzenetére


markussandor
senior tag

köszi, megvolt, most már nyitva van a BL

feltettem a boot.im-et, rebootoltam, tapiztam a freexperia logot, majd fekete képernyő fogad
nem a CWM-nek kellene betöltődnie?

másik boot.img-et is feltettem, azzal se lett jobb

ha nem jön össze, tehetem vissza a gyári kernelt :-(

(#18602) csacsi67 válasza markussandor (#18601) üzenetére


csacsi67
addikt

Van olyan kernel amiben nincs CWM külön kell felrakni.Nekem P van azon tudom , hogyan van. Hülyeséget nem akarok mondani ,de biztos válaszol olyan aki tudja ,hogy van S-en.

(#18603) markussandor válasza csacsi67 (#18602) üzenetére


markussandor
senior tag

ezen leírás szerint járok el: https://sites.google.com/site/projectfreexperia/download/howto-install
a 3. pontig rendben vagyok, de a 4. pontnál csak fekete képernyő fogad :-(

páran felrakták, talán lesz ötletük...

(#18604) csacsi67 válasza markussandor (#18603) üzenetére


csacsi67
addikt

Hangerö gombot le vagy fel felfelé kell nyomogatni a Sony logo után de elösször lefelé probáld meg ha nem jön össze utánna kapcsold ki majd felfelé nyomogasd.P-n lefelé kell.

(#18605) mmarta válasza markussandor (#18603) üzenetére


mmarta
senior tag

Nem tapicskolni kell, hanem a hangerő fel gombot nyomni, amikor felvillan a led (lila vagy kék).

A LE a flashmód, a FEL a fastboot v. recovery.

[ Szerkesztve ]

(#18606) markussandor válasza mmarta (#18605) üzenetére


markussandor
senior tag

bakker tényleg a fel gomb kell, csak megszoktam, hogy a .50-eshez olyan CWM volt, amit tapizni kellett :-)

fel is ment a 213a!

indul a teszt!

(#18607) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem, rootoltam egy Xperia S-t a kernel cserés módszerrel, aztán feldobtam recoveryből egy MIUI-t. A gondom az, hogy a MIUI nincs sem rootolva és recovery sincs benne, azt hittem, hogy abban ezek már alapból benne lesznek. Szóval a kérdésem, hogy tudnám rootolni a MIUI-t és recoveryt felrakni rá? :R

[ Szerkesztve ]

Lumia 520

(#18608) ADAM1337 válasza Brianiac (#18607) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A miui rootolva van, cwmet rom felrakasa utan kellett volna.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#18609) Brianiac válasza ADAM1337 (#18608) üzenetére


Brianiac
aktív tag

:R Tényleg rootolva van, tegnap este későn csináltam és akkor valami progi azt írta nincs rootolva..
cwm-t próbáltam felrakni gépről miután felment a miui, de elakadt a dolog... Majd megpróbálom még egszer.

Lumia 520

(#18610) rErEaT válasza dobobazsy (#18575) üzenetére


rErEaT
senior tag

Elvileg már ezzel is lehet rootolni a .55 romot.

link

(#18611) rErEaT válasza toth87 (#18573) üzenetére


rErEaT
senior tag

Apk formában nincsen, de az innen letöltött zipet feltudod flashelni egy kis build.prop módosítást követően.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2010673

(#18612) toth87


toth87
tag

valami történt a telómmal,,megnyitom a menüt és egy pár ikon helye ilyen átlátszo kis kocka,de nem tudok velük semmit csinálni :( egy factory reset-et leirna valaki hogy hogy kell ?

rErEaT köszi de sajnos root kell hozzá az meg nekem nincs :)

(#18613) mmarta válasza toth87 (#18612) üzenetére


mmarta
senior tag

Beállítások-Mentés és visszaállítás-Gyári adatok visszaállítása.

A telepített appok el fognak tünni.
Restart nem segít? Vagy ki-be kapcsolás?

Nekem is volt ilyen, de csak az SD-re átrakott appokkal. Valszeg nem mountolta fel rendesen a rendszer az SD-t. Újraraktam az appokat.

(#18614) szimike79 válasza toth87 (#18612) üzenetére


szimike79
őstag

Nekem néha újraindítás után csinál ilyet, de aztán feláll a rendszer és 1-2 perc után kirakja az ikonokat rendesen, és működik minden.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#18615) #93966848 válasza mmarta (#18613) üzenetére


#93966848
törölt tag

Hogyhogy CM9?Miért nem CM10 :)?

(#18616) S_xperia_S


S_xperia_S
aktív tag

OFFTOPIC

DroidRetro téma

ha véletlenül vkit érdekel: DroidRetro.zip letöltés (PSD fájl, háttérkép, uccw fájlok, leírás) mindenen tudsz változtatni

szükséges: Photoshop (ha módosítani akarod), Apex launcher, UCCW app

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ S

(#18617) Winchester95


Winchester95
őstag

Érdekesség.
Szerintem korrekt a Sony.Nem sokára nálunk is itt lesz.

[ Szerkesztve ]

(#18618) petipetya válasza rErEaT (#18524) üzenetére


petipetya
nagyúr

Úgy értelmeztem a leírást, hogy törölni kell s felsorolt fájlokat. Szóval azt nem kellett volna?

A hibaüzenet megjelenése után visszatettem mindet, de nem hozott javulást.

"nincs rá lezsóidő"

(#18619) siofok válasza rErEaT (#18611) üzenetére


siofok
őstag

És érdemes feltenni?hoz változást?

OnePlus nord 2t

(#18620) korpicschess


korpicschess
veterán

Holnapig jöhetne egy JB frissítés.... :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18621) mmarta válasza #93966848 (#18615) üzenetére


mmarta
senior tag

Nem jól működik a 10. Nem lehet játszani (néha keveset szoktam), állandóan újraindul a teló. A cm9-cel nem csinálja.

(#18622) #93966848 válasza mmarta (#18621) üzenetére


#93966848
törölt tag

Nálam teljesen jó minden, rengeteget játszom rajta, igaz én fullosan újrahúztam az SD-t.
Így raktam fel:
-kernel.sin felrakása fastboot módban
-utána cwm-ben format data, cache,system
-wipe data, cache, dalvik cache
-zip felrakása cwm-ből
-gapps felrakása cwm-ből
-teló reboot

(#18623) dobobazsy


dobobazsy
őstag

valaki tud ajánlani egy alkalmazást erre a telefonra fotók készítésére? efektusokkal és egyéb jóságokkal megtámogatva :) - offba tettem ha az

(#18624) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!

most hogy közeledik a jb frissítés lenne egy láma kérdésem...t-s a teló de független .50es szoft van rajta és root-olt...jól sejtem ha rátolok majd megint egy független jb frissítést a root-nak annyi?

(#18625) rErEaT válasza petipetya (#18618) üzenetére


rErEaT
senior tag

Törölni kell igen a felsorolt fájlokat, de hszekből kiderül, hogy csak az xzx2 framework jó hozzá.

Ezt a következő verzióvan kijavítja:)

[ Szerkesztve ]

(#18626) rErEaT válasza siofok (#18619) üzenetére


rErEaT
senior tag

Nem tudom, nagyon nem vettem észre, de custom romban benne volt, én meg nem halásztam ki belőle :D

(#18627) petipetya válasza rErEaT (#18625) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#18628) rErEaT válasza baandii (#18624) üzenetére


rErEaT
senior tag

Jól sejted, a JB-hez majd új root lehetőség lesz gondolom, vagy Binary frissíti a Root Many Android progiját és akkor azzal rootoljuk a JB-t :)

(#18629) siofok válasza rErEaT (#18626) üzenetére


siofok
őstag

Értem,köszi!

OnePlus nord 2t

(#18630) toth87


toth87
tag

köszi mindenkinek a segitséget sajnos nem multak el a kis halvány kockák :(

az lenne a kérdésem hogy a sony oldalán lévő flashtool-al le lehet gyalulni teljessen a telót ? köszi

(#18631) rErEaT válasza toth87 (#18630) üzenetére


rErEaT
senior tag

Az csak nyitott bootloaderhez jó.

http://androxyde.github.com <-- ez kell neked ;)
.ftf fájlt tudsz fel flashelni

[ Szerkesztve ]

(#18632) csacsi67 válasza toth87 (#18630) üzenetére


csacsi67
addikt

Ez lenyomja neked csak kell az S-re valo ftf fájl.[link]

(#18633) toth87 válasza rErEaT (#18631) üzenetére


toth87
tag

de én csak újra rakni szeretném ,,,ez az update ami itt itt van nem huzza újra ?

(#18634) Maxentius válasza korpicschess (#18620) üzenetére


Maxentius
addikt

[link]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#18635) rErEaT válasza toth87 (#18633) üzenetére


rErEaT
senior tag

PC companionban van telefon javítása ami legyalulja a rendszered és felteszi a legfrissebb szoftot rá.

Én azt hittem a, hogy flashtoolhoz ragaszkodsz :D

[ Szerkesztve ]

(#18636) htctopaz válasza webdeejay (#18562) üzenetére


htctopaz
tag

Leveleztem egy emberrel, aki neten keresztül függetleníti a telókat (a mienket is kb 12 rugóért) azt mondja, hogy a hálózat függetlenítés nincs hatással a zárt bootloaderre.

(#18637) toth87 válasza rErEaT (#18635) üzenetére


toth87
tag

megnéztem a service menübe a a root-ot,,vagyis bl-t ,zárva van :)
ugyhogy marad a companion :) egyébként amit be linkeltem az mit csinálna ? mert ott is kéri hogy csatlakoztassam a telót,kikapcsolva :)

[ Szerkesztve ]

(#18638) rErEaT válasza toth87 (#18637) üzenetére


rErEaT
senior tag

Hasonló mint a PC Companion, csak az java alapú, és csak frissíteni lehet ott szerintem, de sokszor kiírta, hogy használjam a pcc-t inkább.

(#18639) toth87 válasza rErEaT (#18638) üzenetére


toth87
tag

létezik egyébként olyan wifi alapu fájl átviteli rendszer ami nem csak ftp-alapon tud kommunikálni a pc-vel ? hogy bármikor tudok a telóval tallozni a pc mappáiban ? pár dolgot kiprobáltam már,,de azok csak ftp alapuak voltak (többek közt csak total commander-el müködött,és a gépröl nem a telóról) de egy olyan kéne hogy az ágyból is akár el érhessem a gépet (mappáit) és drag and drop alapon huzhassak át fájlokat ?

[ Szerkesztve ]

(#18640) rErEaT válasza toth87 (#18639) üzenetére


rErEaT
senior tag

Ilyen engem is érdekelne:D

Mivel még nem találtam ilyent ezért dropboxolok :-/

(#18641) Maxentius válasza rErEaT (#18640) üzenetére


Maxentius
addikt

Maximum a Splashtop, de az ingyenes verzióval csak egy WiFi-hálózaton a géppel lehet kezelni, de akkor szó szerint. :D

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#18642) Winchester95


Winchester95
őstag

Holnap akkor megyek a T-mobilhoz.Szurkoljatok hátha.....
Ha esetleg elküldenek hogy nem hiba meg kis mértékű hiba akkor mire hivatkozzak stb...?
Nyomok most egy hard resetet, törlök mindent és kész.

(#18643) dvtkfan válasza Winchester95 (#18642) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Ha sárgulás miatt viszed, akkor annyit mondj, hogy ha filmet nézel vagy játszol, akkor sárga a kijelző...nem fognak kérdezni semmit...elveszik és elküldik javításra (kijelzőcserére)...kb ennyi

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#18644) Winchester95 válasza dvtkfan (#18643) üzenetére


Winchester95
őstag

Szerinted azt ne mondjam hogy hol illetve milyen mértékben sárgul?(Amúgy van egy garipapírom+1db számlám) Nem az én nevemen van a telefon.Remélem ebből nem lesz probléma.Meg ugye a cserekészülék is.
Amúgy az aláírásodat meg tudod magyarázni?Rossz a kijelzője v. mi?

[ Szerkesztve ]

(#18645) dvtkfan válasza Winchester95 (#18644) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Én 2x vittem vissza sárgulás miatt! Holnap lesz pont egy éve, hogy megvettem, de 3 napon belül nem jelentkezett a probléma, így kb csak a 10. napon vittem vissza, ami azzal járt, hogy szervizbe küldték, de nem tudták a 15 napos határidőre megjavítani, így kaptam egy új "fődarabot"...ez kb egy hónap után ugyan-úgy sárgult, de mivel hozzám nőtt az alatt az egy hónap alatt, így csak mondogattam magamba, hogy majd leadom, de mindig nehezen váltam meg volna 15 napra a telefontól, így egészen március elejéig (itt már muszáj volt, mert az egy év garancia lassan lejár, mondjuk vki azt írta itt, hogy 2 év van a T-s telefonokra, én nem tudtam megállapítani) vártam a javítással! Bevittem és mondtam, hogy sárgul a kijelző, a szervizes meg se nézte, elvette, a papírra ráírta, hogy intenzív használat közben sárgul a kijelző és 12 nap után visszakaptam! Csere telefont kaptam, egy lg gt540-et, de az használhatatlan volt...még jó, hogy haver kölcsön adott egy Galaxy S3-at...Na és ekkor jöttem rá, hogy Samsungot soha a büdös életbe nem fogok venni...Jó telefon az S3, gyors meg minden, de azt a mű kijelzőt sosem fogom tudni megszokni...a Sony Xperia S (és szinte az összes Sony-é) tényleg kicsit fakóbb, meg a betekintési szöge sem olyan jó, de 100x élethűbb mint a samsung kijelzője...
Ja és az aláírásomba amit írtam azért írtam, mert a nagy és szép kijelző hamar leszívja az aksit... :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#18646) Dealer95 válasza dvtkfan (#18645) üzenetére


Dealer95
őstag

Telenor, Vodafone és T-Mobile telefonokra MINDIG 2év garancia van.
1év a tartozékokra+aksira és 2év a készülékre.

Én az AMOLED beégése miatt nem fogok soha Samu-t venni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18647) dvtkfan válasza dvtkfan (#18645) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Ja amit kihagytam, hogy a majdnem egy év alatt azért ügye kicsit megkopott a teló, meg le is ejtettem, így kicsit karcos lett, meg recsegett a hangszóró is, de azt is, és a teljes keretet kicserélték, meg a kijelzőt, meg a töltő csatlakozó ablakát, egyedül a hdmi takaró ablakát nem cserélték (mondjuk nem értem azt már miért nem), így szinte egy teljesen új telefont kaptam...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#18648) Winchester95 válasza dvtkfan (#18647) üzenetére


Winchester95
őstag

Ok.Nekem semmi bajom a kijelzővel.A sárguláson kívül majdnem hogy tökéletes.
Egy negatívum van (ami engem személy szerint nem izgat egyáltalán) az a betekintési szög.Egy kicsit fordítom a telefont és már egyből halványodik.Szerintem a kijelzőteszteknél ezért tűnik rosszabbnak mint a többi.
Enyém olyan állapotban van hogy: KIjelző full karcmentes (most vettem le nem rég a fóliát ahogy a fórumban is írtam.), Keret az egy az egyben kuka+alsó xperia cucc is.HDMI csatlakozó új állapot, usb fedő lötyög és a gombok mindenhol igen kopottak.Hátlap is eléggé viseletes.(Hátlapnál annyira nem kell rosszra gondolni.Én kényes vagyok nagyon ezekre) Üveg része középen.....kissé karcos de nem annyira látni.
Telót feltettem apróra hátha valaki elviszi így 65k ba.Hétfő estig.Volt pár érdeklődő.De azokat inkább hagytam.
Beviszem holnap és remélhetőleg szervizelik és hamar megcsinálják.Amilyen az állapota......én arra tippelek hogy kb minden cserélve lesz.De ha más nem is akkor ugye a kijelző biztos, meg a kereten+alsó xperia feliratost nagyon remélem hogy kicserélik.
Ha így lesz akkor a telefont 100% hogy megtartom.Már csak azért is mert szinte/ teljesen új lesz.(Hátlap kivételével).Amúgy is mindig ilyet akartam.Ennél jobb nem nagyon kellene.Sőt nincs is olyan amit bevállalnék ez helyett.(xperia z az álom kategória szóval ilyenek még eszembe sem jutnak.)De pl egy htc one x /sgs 3 ra nem szívesen cserélném el.+Én hurcoltam gariba, szenvedtem vele, füles rendelése, gyári adatkábel rendelése, telefon után futkosás stb.....Meg az előtte lévő sok üzletelés ami volt......Szóval ennyi szenvedés után már a szívéhez nő a telefon az embernek.Főleg ha olyan amit mindig is szeretett volna.
Így volt ez az Iphone 4-el is.De amikor kipróbáltam rájöttem hogy garisat+32gb ost nem fogok találni normális áron.Hardver is elavult volt akár mennyire más OS.Flash támogatás sem volt+kijelző is kicsi volt(Valahogy inkább bekapcsoltam a gépet mint hogy ezen nézzek meg bármit is.Raj telefon rajoknak........Vagy akik nem használják olyan sok mindenre annak bőven elég.De arra zenét, filmet másolni megnézni netezni normálisan nem lehet.
Azon gondolkoztam hogy ha visszakapom valami egyszerű fólia lesz a kijelzőn vagy a gyári törésgátló amit oly nehezen lehet lehúzni?Neked milyen volt?
Hátlappal is kellene csinálnom valamit.Ami rajta van az nagyon lötyög rajta....Nektek is?

Hátlapot is akarok rá venni(tok féleség nem a gyári)
Talán lyukacsosat vagy sima is jó lenne de akkor piros, vagy sötétkék.De úgy hallottam le jön róla a festék, kopik, stb....

[ Szerkesztve ]

(#18649) oszy válasza Winchester95 (#18648) üzenetére


oszy
veterán

Azt mondtam a Z-re, h álom. De néztem vele készült képeket! El is szállt vele az álom! :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18650) q2w3 válasza Winchester95 (#18648) üzenetére


q2w3
senior tag

Alsó pöcköt nem cserélik, az tuti. Én beleirattam a szervíznél a jegyzőkönyvbe, hogy kilazult az usb csatlakozó, ezért cserélték ez egész oldalsó részt a kijelzővel együtt.
Amúgy a pöcök 2000ft körül van ebayen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.