Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18101) dobobazsy válasza MyckY (#18097) üzenetére


dobobazsy
őstag

enyémen is XZXperience van, ugyanúgy eleinte fasza volt, mostmár nem annyira. ha a JB nem lesz gyors én kitérek a hitemből :(

(#18102) Winchester95 válasza dobobazsy (#18101) üzenetére


Winchester95
őstag

Hát...Szerintem lesz egy olyan effektus mint az LG Optimus 3D nél ahogy nézem ezt a telefont és társait.

(#18103) korpicschess válasza Winchester95 (#18102) üzenetére


korpicschess
veterán

Azért LG ebből a szempontból a legszarabb.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18104) dobobazsy válasza Winchester95 (#18102) üzenetére


dobobazsy
őstag

miért, azzal mi volt?

(#18105) mmarta válasza Nandivagyok (#17898) üzenetére


mmarta
senior tag

Nem szükséges előre telepíteni a boot.img-et.
ROM+GAPPS+ÚJ Kernel

(#18106) Winchester95 válasza korpicschess (#18103) üzenetére


Winchester95
őstag

Nagyon jó telefont gyártanak de szoftveres szempontból tényleg:Ahogy mondod.
Én eddig a Sony-ban nem csalódtam. (Illetve szoftveresen az xperia x10i nél igen).....és ez a telefon nagyon hasonlít rá.(Használatra és szoftveresen is.Verziószámtól eltekintve)
Szóval Jelly Bean szerintem biztos lesz hozzá.De abban nem merem biztos lenni hogy pl egy normális launchert rá fognak rakni.Meg a sok kis hülye hiba.....
Viszont az pozitívum legalább hogy a vakut nem úgy csinálták meg mint az x10i ben. (Vagy is ott nem volt vaku.)
Annak ellenére hogy nagyon hasonlít az xperia x10i re........Legalább ez azt tudja ami a papíron le van írva.Normálisan.Bugok nélkül.Alap menü (launcher) akad egy kicsit.De ennyi nekem belefér.Lecserélni meg nem akarom mert pl többi launchernél music stb... widgeteket nem tudom kitenni.Más lejátszó meg nem kell az is fix.
Root stb.... nem kell.

Tényleg, neked az alsó kupakot illetve a lenti üvegrészt is kicserélték?Nem tudod?Gombok, fedelek?

dobobazsy: Nézz be a topicjába.(Végefelé nézd meg a hozzászólásaimat.Ott már besokalltam.)
Kívül, belül nagyon jó telefon volt.De se egy normális gyári ICS se egy normális portolt nem bugos ICS nem volt hozzá.
De még normális 2.3 sem.
2.2-t meg nem tettem fel rá.Akkor visszaváltok valami 1000Ft os androidra.....

[ Szerkesztve ]

(#18107) dobobazsy válasza Winchester95 (#18106) üzenetére


dobobazsy
őstag

sony-nál is csak a szoftverrel vannak gondok, maga a teló nagyon korrekt (szvsz)
ha a jelly beannel kijavítanák a lassulásokat, meg az apró hibákat nagyon meg lennék vele elégedve, és biztosan sony lenne a következő telóm is. (mint az előző 3)
nem egy atomerőmű dolgozik benne, de azért a mindennapokra bőven elég ez a 2 mag másfél ghz-en.

(#18108) korpicschess válasza Winchester95 (#18106) üzenetére


korpicschess
veterán

Alsó részt az nem. Csak a keretet és a kijelzőt (ezek fóliázottak voltak).

Egyébként én LG 2X-et is szerettem nagyon, de ott sem tudtam megvárni, mire végre megjelent az ICS.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18109) oszy válasza #19784448 (#18085) üzenetére


oszy
veterán

Köszönöm! Az alkalkalmazásokból azért lehet csinálni egy mentést a gyári programmal? Mert a telefonszámokat egyszerű menteni azt tudom. :) Főleg WP után tiszta felüdülés :))

Vagy úgy kérdezem, h érdemes-e valamiről mentést csinálni ami nem kavar majd be utána? :)

HuaweiU8500: Neked is köszi :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18110) Nandivagyok válasza mmarta (#18105) üzenetére


Nandivagyok
aktív tag

Köszönöm!

(#18111) dobobazsy


dobobazsy
őstag

melyik jelenleg a legstabilabb+leggyorsabb zárt bootloaderes ROM SXS-re?
már ha van ilyen. asszem megérett a cserére a jelenlegi.

annyi lenne a követelmény, hogy legyen megszabadítva a sony sallangjaitól, meg legyenek statusbar kapcsolók, meg amiket általában tudni szoktak ezek a főzött romok :)

[ Szerkesztve ]

(#18112) siofok válasza dobobazsy (#18111) üzenetére


siofok
őstag

én a miuit használom,eddig semmi gondom vele,kb. 2 hete

OnePlus nord 2t

(#18113) Tomacko válasza #03372544 (#18088) üzenetére


Tomacko
senior tag

Kérdőív kitöltve.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#18114) #03372544 válasza Tomacko (#18113) üzenetére


#03372544
törölt tag

Köszi, és a többieknek is!

(#18115) HuaweiU8500 válasza oszy (#18109) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

A beépített biztonsági mentés app csinál mentést adatokkal együtt, de ha valamilyen hiba van az adatokban, akkor a visszaállításnál a hiba is visszaállítódik...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#18116) petymeg


petymeg
addikt

Üdv!

A kijelző sárgulást a telefon 1 vagy 2 éves koráig cserélik gariban?

T- mobilos.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#18117) szimike79 válasza petymeg (#18116) üzenetére


szimike79
őstag

Ha jól emlékszem a telóra 2 év a gari, tartozékokra 1 év.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#18118) HuaweiU8500 válasza petymeg (#18116) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

ha jól emlékszem van különbség az első 12 hónap és a második 12 hónap között gari szempontból, azért kérdezz rá a szervizben.

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#18119) Atesz 666 válasza #03372544 (#18088) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

Üdv.

-Kérdőív kitöltve..!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#18120) oszy válasza HuaweiU8500 (#18115) üzenetére


oszy
veterán

Tehát akkor érdemes mentést csinálni mondjuk a telefonszámokról és programokról? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#18121) S_xperia_S


S_xperia_S
aktív tag

na úgy látszik a Z szoftvere sem túl biztonságos...

Xperia Z biztonsági hiba

Sony Xperia™ S

(#18122) ADAM1337 válasza Winchester95 (#18106) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Rakd fel a sony z launcher-t ami benne lesz a JB-ben, én is azt használom az nem akad annyit.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#18123) ADAM1337 válasza #03372544 (#18088) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Kész.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#18124) dobobazsy válasza ADAM1337 (#18122) üzenetére


dobobazsy
őstag

honnan tudnám beszerezni?

(#18125) Winchester95 válasza dobobazsy (#18107) üzenetére


Winchester95
őstag

Hát akkor még nem volt LG 3D telefonod.
Ez hozzá képest és és föld.Kivéve a launcher gyorsaságát.
Más:Valaki nem csinálta meg esetleg a gyári launchernek a gyorsított változatát?Sztem egy appot rendberakni nem nagy cucc.

[ Szerkesztve ]

(#18126) Winchester95 válasza ADAM1337 (#18122) üzenetére


Winchester95
őstag

Honnan tudnám letölteni?

(#18127) HuaweiU8500 válasza oszy (#18120) üzenetére


HuaweiU8500
senior tag

Mindig jobb, Ha minden el van mentve, legfeljebb nem toltod vissza...

Motorola MCR 4800...... J5 (2016), Ulefone Power 2, Umi Plus, Oukitel K3, BV9500

(#18128) ADAM1337 válasza dobobazsy (#18124) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Leaked Sony Z launcher

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#18129) Winchester95 válasza ADAM1337 (#18128) üzenetére


Winchester95
őstag

Hát.....Ha kinézetre és látványra nem olyan mint a gyári de legalább használhatóbb valamivel.

(#18130) ADAM1337 válasza Winchester95 (#18129) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez lesz a JB-ben is amit megkapunk.
Szóval ez a gyári legfrissebbike.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#18131) Winchester95 válasza ADAM1337 (#18130) üzenetére


Winchester95
őstag

Hát....Ha megkapjuk.....
Többin is így megy vagy csak az Xperia S-en?

(#18132) toth87 válasza ADAM1337 (#18130) üzenetére


toth87
tag

köszi nagyon jó launcher :)

(#18133) toth87


toth87
tag

és ma végre vissza kaptam a telefonom :) sajna nem kaptam újat,,de látványosan gyorsabb és mindenem lement róla,gondolom legyalulták,,azt sajnálom még hogy a micro usb fedelét nem cserélték,ugyanúgy lötyög :(

(#18134) Winchester95 válasza toth87 (#18133) üzenetére


Winchester95
őstag

Kisebb beszámoló?Miért vitted be?Miért számítottál cserére?Végül mit csináltak?Mennyi időbe telt?Mit cseréltek és mi új benne?
Amúgy a garancia úgy van hogy 2év.
Ebből az első év mindenre vonatkozik.
A második évben csak a készülékre. (Elvileg ez csak korlátozott)
Szóval én kövi hónapban tuti leadom a telefont ezért is érdekelne a te véleményed is.
Köszi.

(#18135) #03372544 válasza Winchester95 (#18131) üzenetére


#03372544
törölt tag

Srácok ez a launcher már hónapok óta elérhető, ide is lett már linkelve számtalanszor.
Konkrétan én januárban raktam fel.

(#18136) toth87 válasza Winchester95 (#18134) üzenetére


toth87
tag

szia hát kb két hete lett elvive a t-hez,nem tudom ők mennyi idöre rá küldték tovább,,,a panaszaimat visszább tudod elolvasni,ide már nem akarom leirni megint,mert ez valaki(k)nek,nem lenne szimpatikus,,,azt hogy mit csináltak vele azt nem tudom mert egy családtagom ment érte,és egy haver hozta el nekem,a papirok meg nincsenek nálam,,csak a teló meg a töltő,,,,annyi biztos hogy gyári 55-ös rom van rajt és full üres a teló :)

ezt a telót konkrétan 3 (a megvételtöl számitva) hétig tudtam használni és az androidos készülékeken tapasztalható összes hibát majdnem produkálta,,kivéve a kijelző sárgulást :)

[ Szerkesztve ]

(#18137) petipetya válasza #03372544 (#18135) üzenetére


petipetya
nagyúr

És ugyanúgy akad, mint az eredeti, ha kiteszem a nekem kellő widgeteket a 3db főképernyőre:
- bal: gmail + bkv menetrend
- jobb: keep
- középső: google kereső, óra, naptár és időjárás

A Nova alatt a lapozás csúszik, mint kés a vajban - egyszerűen élvezet.

"nincs rá lezsóidő"

(#18138) Winchester95 válasza toth87 (#18136) üzenetére


Winchester95
őstag

Megnéztem......Hát....Neked csak szoftveres problémáid vannak.
Nekem most per pill semmi.

(#18139) toth87 válasza Winchester95 (#18138) üzenetére


toth87
tag

lehet hogy igy van,,,,de többet soha sony teló :) leközelebbi telom iphone 5 lesz,,,,,

(#18140) kiseper válasza toth87 (#18139) üzenetére


kiseper
tag

ne almásodj, az kukacos lesz :D
htc one vagy Sony Z :)

(#18141) Winchester95 válasza toth87 (#18139) üzenetére


Winchester95
őstag

Igen az már teljesen más kategória.+Azzal csak az első 3nap 1hétben kell foglalkozni.Utána megy minden magától.
Mindig mondtam hogy gyerek cipőben jár az android.
De nekem ez több mint tökéletes telefon.Azért a Sony márka még mindig jó.12MP+HD Retina kijelző+32GB tárhely+2magos proci+1500MHZ kicsit durva.....
Amikor elment az Optimus 3D Ez a telefon volt nekem a top++++
De megelégedtem volna egy Galaxy S Advanceddel.Végül lett egy GrandX IN majd egy Iphone 4. (Ezeket is ki akartam próbálni.)
Majd rájöttem (GrandX IN után ) hogy minimum az 1GB ram.Akkor már inkább a Best helyett (SGS Advance) egy SGS 3 Mini kellett volna.+32gb memkari.
De végül lett ez a telefon.Ami nekem az álom kategória.Pénz és teljesítmény ügyileg is.
Annak meg külön örülök hogy valami elegáns és férfias kinézetű telefonom van.(Iphone 4 Fekete +neon zöld bumper kicsit vicces volt.Nagyon elmentem egy másik stílusba vele.)De hát ilyen az iPhone.

Szerintem a telefon minden funkciója tökéletesen működik.
Ahogy megfigyeltem annyi a probléma a gyárinál (launcher) (de ez inkább kuka) és az előbb linkeltnél hogy:
Home gomb megnyomásakor újrarajzolja az egész launchert.Vagy is újra betölti mondjuk az időjárás és a walkman widgetet.Ezért akadozik.Ha odalapozol és betöltötte.(0,5mp se) akkor utána gördülékeny.)
Szóval egy apró baki de ezt egy vállalkozó szellemű hozzáértő megcsinálhatná simán szerintem.
Szóval akadozás téren a Launcherrel van egy kicsi hiba.Írni kellene v.mi fejlesztőnek vagy rom managernek vagy Kelzsocának.Ő is ért hozzá eléggé.

Sony jó márka.Továbbá hogy ha a régebbi Sony E. X10i hez hasonlítjuk(inkább mint arc s hez) akkor csak pozitív irányban változott.Bár ArcS nem volt a kezemben csak majdnem.Viszont Sima Xperia Neo volt.Az is egy frankó telefon volt.Live With Walkmannal együtt.
Ja és a ZTE Grand X IN-t se ítélje el senki.Nagyszerű telefon amúgy......Ha valaki gyors telót akar akkor az megtalálhatja a ZTE személyében.(Kicsit ironikus a ZTE Blade/Skate után tudom....)

Van itt még egy HTC One V is.Egyszerűen szörnyű...Na ha valami akadozik akkor az igen.Nem beszéltem az ottani sárgulásról, hangszóróhibáról, fagyásokról...........

Egy negatívuma van a telefonnak ami nem is negatívum.....GTA Vice City nem megy.....Kár.

[ Szerkesztve ]

(#18142) toth87 válasza Winchester95 (#18141) üzenetére


toth87
tag

az én véleményem szerint a sony csak jó márka volt,,annak idején amikor még hifi-t és walkman-t gyártottak 99'-2000-ben mert akkor még tényleg volt anyagminőség,,sok pénzért a legjobbat kaptad,,mostmeg,,,,kár is bele menni,,

nekem is tetszik az S DE az S már gyárilag sem tud olyan alapvetö igényeket kielégiteni,(nem vagyok rom buzi,még mielött valaki irná hogy milyen rom alatt mekkora jó vétel,csak egy gyors telót akartam) minthogy nagy hárdverrel ne röccenjen a full üres teló 2-3 widgettel a képernyöjén,a tárcsázó megnyitása is bajos,,hatalmas megapixel a kamerában (papiron ez nagyon jól néz ki,meg az exmor is) csak a valóságban kissé bajos a dolog,csomoszor elcseszi a fókuszt,vagy nem is fókuszál,cserébe homályos kép/videó...,,,

tehát ezek mind olyan alapvető dolgok amik egy 120k-s telóba már minimum elvárás hogy ne legyenek benne,pláne hogy sony :)

jó most neked még biztos hogy tetszik meg minden,mert számodra új,,én is igy voltam vele,főleg azzal a tudattal hogy ennyi lóvét kicsengettem érte,,,mégcsak véletlenül se gondoltam : hogy ez sajnos több sebböl vérzik (enyhén klattyogó hátlap,,gyenge üveg a képernyön plüss tokba tartva is hajszálkarcos lett 5 nap alatt,usb csatlakozó ajtaja) de mindegy is mert van pro és kontra,lehet szeretni és lehet utálni,,,,,volt ilyenem is :)

[ Szerkesztve ]

(#18143) Winchester95 válasza toth87 (#18142) üzenetére


Winchester95
őstag

Szerintem még most is jó márka.Nézz körül más telefonoknál is anyagminőség stb... szempontjából.....
Iphone 4 nél is ilyen meg olyan jó.Ráteszel egy bumpert és tiszta karc lesz a fém meg mélyedések stb....
Egyszer leejted és annyi.
(Iphone 5 nél nem tudom....)
4S ugyan ilyen.
LG: Nekem csak Optimus 3D volt.Ott összeszerelés stb....Kiváló volt.
Samsung:Azt mondják rossz összeszerelés hátlap stb.....Tapasztalataim szerint kb ami jó volt ilyen szempontból az a Galaxy Ace.SGS SGmini SGS3 kuka......
HTC: One V volt csak a kezemben.Meg régebben egy HTC Touch Pro 2. Ezek is tökéletesek.(HTC ONE X pl nekem ránézésre gagyinak tűnik)
Sonynál is vannak gondok....Mint mindenhol....

"tehát ezek mind olyan alapvető dolgok amik egy 120k-s telóba már minimum elvárás hogy ne legyenek benne,pláne hogy sony "
Lehet azért nem érzem ezt mert nem költök egy telefonra 120k-t.De még 60k-t sem.....

"ó most neked még biztos hogy tetszik meg minden,mert számodra új,"
Sok telefon volt a kezemben.Ezt már használt állapotban kaptam.
Szóval anyagminőség, hátlap lifegés stb......Meg van.Nincs vele semmi baj.mindegyiknél van kb...Aminél nincs annak meg más baja van.....
Telefonnal meg csak a launcher problémás...Ha annyira aggasztó akkor felteszel egy Nova launchert.Épp most próbálom.

Az a baj szerény véleményem szerint hogy túl sokat vársz el egy telefontól.Még ha 120 ezerbe is került.Vegyük mondjuk azt a példát hogy van egy Samsung Galaxy S telefonod és veszel helyette egy HTC One X-et vagy egy Xperia Iont..... Jobb lesz egy kicsivel.De mindenhol lesznek hibák stb...... tapasztalataim alapján mondhatom azt is hogy: Papíron lévő +adatokat fizettetitek meg veletek ha Androidnál maradsz.
Ha meg véletlenül olyan telefont fogsz ki(Ami kb lehetetlen) ami tökéletes akkor örülsz.
Ilyeneknek mint te ajánlják az Iphone-t.Esetedben az iPhone 5-t.

(#18144) toth87 válasza Winchester95 (#18143) üzenetére


toth87
tag

szerintem egy picit elvakult vagy,,vedd le a szemellenzőt és másképp látod.....majd gondolod még másképp

""Az a baj szerény véleményem szerint hogy túl sokat vársz el egy telefontól.Még ha 120 ezerbe is került."""

szerintem nem értjük egymást egyáltalán (gondoltam hogy igy lesz),tehát akkor ez a nagy elvárás egy 120 ezres telótól : hogy a gyári saját állapotában ne röccenjen ?? tehát akkor a gyengébbek kedvéért mégegyszer egy ilyen hárdverrel megáldott telón az normális ha 2 widget kintvan cosmicflow live walpapper és be-be röccenget ? akkor ne haragudj meg de elég rossz sorod lehetett....mindegy is nem akarok vitatkozni

egyébként nekem meg nem annyira jönnek be ezek a launcherek,,látod én annyira átlagos felhasználó "szeretnék" lenni hogy még ilyenekhez sem akarok nyulni ,nekem minden tetszik a telóba ami a gyárija :) az már más kérdés a röccenésekböl itélve hogy a telónak annyira nem tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#18145) Winchester95 válasza toth87 (#18144) üzenetére


Winchester95
őstag

Azt hiszem kezdesz kicsit személyeskedni:C
Szerintem......Hogy is mondjam.......Te vagy a nagyokos közbe egy kib..... Launchert nem tudsz lecserélni.
Itt is csak az látszik meg hogy hozzászoktál az iPhone4-hez.
Többet nem tudok és nem is akarok hozzáfűzni.

(#18147) csacsi67 válasza Winchester95 (#18145) üzenetére


csacsi67
addikt

Tudod erre mit mondok meg veszenek sokan egy felsö kategoriás telefont akik átlag felhasználok mind1 milyen márka persze hogy bosszantja öket az ilyen nem természetes akadások.Itt a telefon felhasználok 70 % átlag felhasználó.Ez olyan megvennél egy felsö kategoriás autot és 100 többel nem mehetsz vele mert a légellenálástól a szélvédö betörik ,ha többre vágysz cseréltesd ki.Vagy ne kapcsold be se a villágátást se a Klimát mert az akksi lemerül meg nem birja a motor.Ez nem csak a Sonyra értem ne értsd félre.Ezek a mérnökök akik erre a telefonra az SW-t irják valoszinü nem rosszul fizetett emberkék.Tudom nincs tökéletes telefon .De itt nagyban tükrözödik a telefongyártok hanyagsága.
Pl a sony 3-4 honap óta nem volt képes a P-kamera SW jét javltani Timescape kb 3 honap ota semelyik xperián nem megy.Ezek érdekes dolgok.

(#18148) Maxentius válasza csacsi67 (#18147) üzenetére


Maxentius
addikt

De kijavították, de csak Ázsiában adták ki a .75/.89-es fixeket.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#18150) #03372544


#03372544
törölt tag

Rendeltem egy ilyet :)
Már csak egy TV kellene HDMI bemenettel, meg valami dokkoló a telónak. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.