Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) matyi012345 válasza lyeany (#5649) üzenetére


matyi012345
őstag

nagy x10-esen nem gondolkoztál? lehet frissiteni 2.3-ra és nagyobb jóval a kijelzője (ha jól tudom 4") qwerty nincs de vékony. proci ugyanugy 1ghz és pörgős a sebessége is. én a mini pro és a nagy x10-es között gondolkoztam. nálam az döntött hogy erre jön a 4.0 arra meg nem, meg ha jól tudom a multitouchot csak roottal meg valami birizgálással tudja, a mini pro meg gyárilag.

(#5652) fatal` válasza lyeany (#5649) üzenetére


fatal`
titán

Ha kell a billentyűzet akkor Mini Pro, mert más választás nem igen van. Ha nem kell akkor Ray a nagyobb felbontás miatt. :)

(#5653) lyeany válasza matyi012345 (#5651) üzenetére


lyeany
csendes tag

Köszönöm a segítséget, egyelőre jó lenne eladni az x10 mini prot, addigra eldöntöm. Igazából sms-fan vagyok, tehát ezért kell a qwerty, de talán kellene már a nagyobb kijelző. De a ray nem gondoltam, hogy csak ennyivel nagyobb. x10 nem tetszik :(, de köszi! Meg nekem is fontos, hogy legyen frissítve, ezért is akarom eladni a régit, mert megállt 2.1nél.

(#5654) lyeany válasza lyeany (#5653) üzenetére


lyeany
csendes tag

Ez egy nagyon amatőr kérdés, de ugye itt már megoldott, hogy az alkalmazásokat sd kártyára tegye?

(#5655) sdd2 válasza lyeany (#5654) üzenetére


sdd2
veterán

Persze

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#5656) MyckY válasza szente (#5646) üzenetére


MyckY
senior tag

igen

(#5657) fatal` válasza lyeany (#5654) üzenetére


fatal`
titán

Magától nem fogja oda tenni és nem is mindent lehet áthelyezni.

(#5658) MyckY válasza fatal` (#5657) üzenetére


MyckY
senior tag

droid sail-el mindent át lehet rakni feltéve ha rootolva van a készülék

(#5659) fatal` válasza MyckY (#5658) üzenetére


fatal`
titán

Tudom, én ajánlottam a topicban. De rootolt teló kell hozzá, és arról itt nem volt szó.

És úgy sem lehet mindent, mert a widgeteket és a riasztó alkalmazásokat nem lehet (vagyis át lehet csak nem fog működni).

(#5660) MyckY válasza fatal` (#5659) üzenetére


MyckY
senior tag

az eggyik telefonon se működik ha átpakolod de egy vagy két alkalmazás van amit nem lehet pl facebook a rootolás meg egy kattintás :D

(#5661) lyeany válasza MyckY (#5660) üzenetére


lyeany
csendes tag

nem szeretném rootolni, akkor marad a belső memória?

(#5662) MyckY válasza lyeany (#5661) üzenetére


MyckY
senior tag

De mért nem rootolod mikor egy kattintással vissza lehet állítani?

(#5663) lyeany válasza MyckY (#5662) üzenetére


lyeany
csendes tag

Mert nem értek hozzá :/. Meg gari vesztés, nem?

(#5664) MyckY válasza lyeany (#5663) üzenetére


MyckY
senior tag

Nem garivesztős annyi hozzáértés szükséges hogy elolvasol pár sort

(#5665) fatal` válasza lyeany (#5663) üzenetére


fatal`
titán

Nem jár garivesztéssel és fél perc alatt visszaállítható.

(#5666) Crob


Crob
tag

na valaki azt magyarázza meg nekem hogy hogy van az, hogy elvileg ki van lőve az összes adatforgalom, wifi, mobilnet, és valahogy mégis megkapom néha a facse üzeneteket mondjuk egy órával körábbról? (és nem az van hogy akkor kap észbe mert a beszélgetés végén kilőttem, hanem mondjuk fél napja nem kapott netet) :F

amugymeg minek rootolni az app2sd miatt, mikor annyi belső memó van mint a vesztés? 10-15 3-4 megás app nem oszt nem szoroz...legalábbis az enyémnek...lehet a tiétek emiatt szélvészgyors... :U

[ Szerkesztve ]

(#5667) fatal` válasza Crob (#5666) üzenetére


fatal`
titán

Miért ne rakjam át az SDre a cuccokat, ha van rá lehetőségem? Akkor több a belső memória és mehetnek olyan dolgok oda, amit nem lehet áthelyezni. Nem lassítja egyáltalán a telefont az SD-n lévő cuccok száma.

"mikor annyi belső memó van mint a vesztés?"

Ez meg bőven túlzás. Talán ez a telefon egyetlen gyengepontja.

(#5668) HofiZoli válasza Crob (#5666) üzenetére


HofiZoli
senior tag

app2sd megy root nélkül is.. Nálam müxik.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#5669) szente válasza MyckY (#5656) üzenetére


szente
addikt

Beállítások-vezetéknélküli és hálózati beállítások-mobil hálózatok-hozzáférési pontok nevei. Itt állísd át a Vodafone Live! Vitamaxot Vodafone Internet Vitamaxra.
Ez megoldja a problémád szerintem, legalább is GT540-en ezért csinált ilyet!

(#5670) ggabor89


ggabor89
csendes tag

Nekem most csak egy programhoz lenne kérdésem, sajna nem találom a választ sehol, így arra gondoltam, hogy megkérdezem itt, hátha tudtok segíteni.
Zenelejátszáshoz olyan programra van szükségem amin van egy úgynevezett Lock Screen Play funkció, ami lehetővé teszi, hogy a hangerőgombok hosszan tartó lenyomásával lehet zeneszámokat váltani. Korábban írta valaki a Winampot, de én sajna nem találtam rajta ilyet. Amit még használok és jónak tartanak az a Player Pro, de ezen sem találok ilyet :S
Valaki tudna segíteni? :)

(#5671) fatal` válasza HofiZoli (#5668) üzenetére


fatal`
titán

Az megy root nélkül, de csak annyi appot tudsz vele áthelyezni, amit a beállításokban is enged, csak meggyorsítja a folyamatot.

DroidSaillel többmindent át lehet tenni.

(#5672) fatal` válasza ggabor89 (#5670) üzenetére


fatal`
titán

Csak a PlayerPROban van ilyen lehetőség, viszont csak akkor működik rendesen, ha a gyári lockscreent használod, ha másikat raksz fel, akkor többször kell feloldani a képernyőt.

Indítsd el a PlayerPROt, menj a beállításiba, lock screen, válassz egy widgetet, én itt a 4x2-est használom, görgess lejjebb, enable keyguard ha be van kapcsolva vedd ki a pipát és pipáld be az override volume controlt. Ha hosszan nyomással szeretnél váltani és a röviddel hangerőt állítani, akkor a reverse volume buttonst is pipáld be.

(#5673) 5oultrain válasza ggabor89 (#5670) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Próbáld ki ezt.
Gesztusokkal vezérelheted.
Sensor music

PSN ID: legalkriminalz

(#5674) lyeany


lyeany
csendes tag

Hmm, még egy kérdés. Melyik szolgáltatónál érdemes megvenni? Beállítások miatt főként.

(#5675) sdd2 válasza lyeany (#5674) üzenetére


sdd2
veterán

Mindegy hol veszed mert a szolgáltatók nem nyúlnak bele semmit, max lesz rajta pár csengőhang meg szoftver amit törölni is lehet, rootal meg bármit lehet törölni ami nem rendszerfájl. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#5676) fatal` válasza lyeany (#5674) üzenetére


fatal`
titán

Mindegy, nem nyúlnak bele a szolgáltatók.

(#5677) jose999 válasza lyeany (#5674) üzenetére


jose999
senior tag

Az teljesen mindegy, ha csak a beállítások a szempont. Annál vedd meg, amelyiket használni szeretnéd :)

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#5678) lyeany válasza jose999 (#5677) üzenetére


lyeany
csendes tag

Épp ez a problémám. Egyáltalán nem tudok már dönteni, hogy hol vegyem meg. Úgy néz ki, hogy mindenképpen új előfizuval fogom megvenni, telenor meg voda eddig a legszimpibb. De majd csütörtökön megyke be és személyesen érdeklődöm, de már annyira szeretném ezt a kicsikét!

(#5679) neopaszta


neopaszta
csendes tag

Hello!

Nem tudjátok az miért lehet, hogy Wi-Fi-ről megy a Facebook de a böngésző és a market nem?
Tegnap még ment minden ma meg egyik sem...

(#5680) laci23-1


laci23-1
tag

sziasztok
Most vettem egy ilyen telót 3 napja...hogyan kell root-olni?
Hol találok rá jó ROM-ot?
Előre is köszi

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#5681) jose999 válasza laci23-1 (#5680) üzenetére


jose999
senior tag

Itt a root menete. Itt egy jó rom itt pedig hozzá a rootfix

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#5682) laci23-1 válasza jose999 (#5681) üzenetére


laci23-1
tag

köszi
neki is ugrok

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#5683) maximilian4 válasza laci23-1 (#5680) üzenetére


maximilian4
addikt

[link] Ez sem rossz.

Maxi

(#5684) laci23-1 válasza jose999 (#5681) üzenetére


laci23-1
tag

eméletileg a ROOT megvan...ki is írta hogy minden rendben teló újraindult....Semmi látszatjának nem kell lennie...régen volt GT540-em azt ha ROOT-tan kirakott egy superuser ikont a menübe.
Ezt a CWM-et is felraktam de az meg nem akar bejönni akárhogy nyomkodom a hangerőgombot bootoláskor

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#5685) fatal` válasza laci23-1 (#5684) üzenetére


fatal`
titán

Superusert meg a Busyboxot tedd fel a marketről és kész.

(#5686) laci23-1 válasza fatal` (#5685) üzenetére


laci23-1
tag

valahogy ez se segített...nem ROOT-dik a telefon hiába csinálja végig a progi és gratulál...

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#5687) barnaki


barnaki
aktív tag

Amikor én rootoltam akkor rögtön kidobta a superuser-t a menübe.

Érdekes, hogy neked meg nem.

csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#5688) maximilian4 válasza laci23-1 (#5686) üzenetére


maximilian4
addikt

De miért nem a superoneclick-kel csinálod? Az egyszerű és elrontani sem lehet.

Maxi

(#5689) laci23-1 válasza maximilian4 (#5688) üzenetére


laci23-1
tag

ok akkor azzal is megpóbálom...

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#5690) fatal` válasza laci23-1 (#5686) üzenetére


fatal`
titán

Ugye nem a legújabb ROM van rajta? Mert azt nem lehet ROOTolni még csak CWM-n keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#5691) laci23-1 válasza maximilian4 (#5688) üzenetére


laci23-1
tag

az se engedi...nem értem (Failed to get shell root!)

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#5692) laci23-1 válasza fatal` (#5690) üzenetére


laci23-1
tag

de az van rajta....akkor mi a teendő?

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#5693) fatal` válasza laci23-1 (#5692) üzenetére


fatal`
titán

[link]

Ez az előző ROM, ezt felrakod flashtoolal, majd utána rootolod a szokásos módszerekkel. És nem frissítesz az újra, amíg nincs ROOT. :)

Ja, a flasheléskor minden adat elveszik a telefonról, szóval újra kell telepítened mindent.

(#5694) szente


szente
addikt

ko9, ha nézegetsz minket:
A DSP Manager app-ot valahogy rálehet varázsolni a telóra?

(#5695) laci23-1 válasza fatal` (#5693) üzenetére


laci23-1
tag

még egy kérdés: van valami leírás ehhez a flashtool-hoz...el ne rontsak valami...?

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#5696) ko9 válasza szente (#5694) üzenetére


ko9
addikt

Ittvagyok én a háttérben mindig, csak most ezen munkálódok. :)
Persze rálehet rakni, sok pluszt ugyan nem ad, de legalább megy... Amennyiben lesz egy kis időm, megcsinálom a V2-t, abba már bennelesz... Már csak el kéne döntenem, hogy ICS dizájnra csináljam, vagy teljesen maradjon Stock alapon...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5697) szente válasza ko9 (#5696) üzenetére


szente
addikt

Hát azért jó lenne belerakni, mert a gyári lejátszóban nem lehet egyéni EQ-t létrehozni...

Szerintem, ha mutatnál képeket erről is és arról is, akkor segítenének eldönteni! :K

(#5698) laci23-1


laci23-1
tag

az istenért nem akar bejönni a CWM...
Már felraktam a régebbi ROM-ot
ROOT-va is van
Felment a a recovery is mégse csinál semmit akárhogy nyomkodom bekapcsoláskor a hangerőt se fel se le.... :W

még csak most szeretgetem...tanígatom

(#5699) ko9 válasza laci23-1 (#5698) üzenetére


ko9
addikt

A hangerő felt kell nyomkodni, akkor mikor még a initlogo (Sony Ericsson felírat, logo nélkül) van. Akkor elvileg amikor felvillan erősebben a háttérvilágítás, és bejön a CWM.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#5700) MyckY válasza laci23-1 (#5698) üzenetére


MyckY
senior tag

csak felfele kell azt is akkor amikor beugrik a sony felirat

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.