Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) <Adamsky> válasza gproject (#52) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... nem erem el a kepernyo aljat ... " - azt már jó ideje nem éred el. ;) Ezen már ez a csúszka telefon se tud sokat rontani.

(#62) icp1970


icp1970
senior tag

Huhh.Ezt tényleg csuda szépre sikerült.

(#63) Jhonny06 válasza enginev3.0 (#58) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Mi8/Mi8 SE-nél is mindenki az akksi mérete miatt sírt, aztán kiderült, hogy éles használatban baromi jó mindkettő. Az optimalizáció sokat számít, amiben nyilvánvalóan jók.

(#64) enginev3.0 válasza Jhonny06 (#63) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen, tudom, nekem is az van, de egy nagyobb akksival amire képes a gyártó, még sokkal jobb lehet ez :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#65) tuki2200


tuki2200
senior tag

"phablets typically have a diagonaldisplay measurement between 5.1 inches (130 mm) and 7 inches (180 mm)" Wikipedia

Konyorgom lepjunk mar tul ezen a phabletezesen, a kor reg tulhaladt rajta, mar szinte nincs is 5" alatti telefon, ez a meret lett a normal telefon meret, igy pedig ennek a "kategorianak" semmi ertelme, ez egy okostelefon, smartphone... de nalatok nagyon berogzult ez a hulyeseg...

(#66) Jhonny06 válasza tuki2200 (#65) üzenetére


Jhonny06
veterán

+1000

Ez már rég nem phablet, maximum a 7 inch körüli telefonokat lehet annak hívni, amiknek még a kávája sem keskeny. Ez a Mi Mix 3 kb. akkora méretben, mint anno az 5 inch körüli telefonok.

(#67) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez gyönyörū lett. Szép munka.

Life, Uh, Finds A Way

(#68) nozs23 válasza Jhonny06 (#66) üzenetére


nozs23
addikt

Nem akkora. Közel sem. De a phabletezést én is rühellem.

[ Szerkesztve ]

(#69) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Gsmarena-n már van is egy gyors review, a kamera elég meggyőző: [link]

(#70) enginev3.0 válasza Jhonny06 (#69) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jó nagy átverés
Van ott káva bőven :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#71) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Én kicsit azért többet vártam..

A vassal már nekem a Mix 2-vel sincs problémám, így az pont nem mozgat annyira, nyilvánvaló volt, hogy beledobják a legerősebbet sokgiga RAM-al, aztán helló. De könyörgöm, ha a Mi8-ba belefért a kijelző mögötti ujjlenyomat olvasó, ide miért nem? Oké, ott van hátul, de na.. A slider megoldás engem nem zavar, de hogy nem nyitogatnám napi 200x az arcfelsimeréshez az tuti.

A hátlapra hányt kamerasziget meg most miért? :O Miért kellett már itt is ezt az ótvar x@r megoldást választani? A Mix és a Mix 2 sokkalta elegánsabb volt, erre hozzák itt is a Mix 2S meg a többi megoldását.. :(

A hátlap amúgy kerámia, vagy üveg? A cikkben lehetett volna említeni, ahogy a hozzá adott tok és vezeték mentes töltőt is(unboxing alapján legalább is mindkettő jár hozzá)..

Amúgy ez most hogy? A 2-es csak egy átvezető nyílás, vagy ott a beszélgetési hangszóró? Ez esetben mi az 1-es?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#72) matyikusz133 válasza zolomon17 (#49) üzenetére


matyikusz133
tag

És még kék szín is van belőle :D Én is gondolkozom rajta csak kérdés mennyire jó az ujjlenyomat.

(#73) Wesder válasza matyikusz133 (#72) üzenetére


Wesder
félisten

Az nem kérdés. Eddig is jó voltz ezutàn is jó lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#74) batai15 válasza <Adamsky> (#23) üzenetére


batai15
félisten

Eleve nem értem minek bonyolítani ezzel a csúszkával...

(#75) matyikusz133 válasza Wesder (#73) üzenetére


matyikusz133
tag

Volt ahol azt olvastam, hogy annyira még nem jók ezek a kijelzobe épített ujjlenyomat olvasó szenzorok. Ha nem jó akkor inkább mi 8.

(#76) judas13 válasza tuki2200 (#65) üzenetére


judas13
addikt

Az a baj, hogy napi szinten volt jelezve-kifogásolva már ez a rohadványos phabletezés így 2018 vége felé, de sztem most már csak azért is használni fogják míg világ a világ.. :F :(((
...mert csak..

......
Barthezz2

Bakker csak most gondolok bele, hogy írod ha arcfelismeréses feloldás használnék -ha már van - akkor naponta százbl száz alkalommal kéne mechanikusan kattingatnom a hátlapot, hogy működjön a feature!!. Nem durva :W

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#77) Barthezz2 válasza matyikusz133 (#75) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Még szerencse, hogy ezen hátul van..

Everybody lies.

(#78) _szantos_


_szantos_
csendes tag

Mix2s-hez volt szerencsém. Azért a 3 oldalról kávamentes is csak távolról van meg. Fent a beszélgetési hangszóró miatt szélesebb. Ezt itt sem sikerült kiküszöbölni, úgy látom. Lent pedig bőven van káva. Ha már a Mix sorozatnál a szépség a fő, akkor ez szvsz megengedhetetlen. Akkor minek fáradtak a szétcsúsztatással... Popup hangszóró és kamera és alul-felül semmi lenne a megoldás sztem. Olyan nehéz ez?

[ Szerkesztve ]

(#79) judas13 válasza _szantos_ (#78) üzenetére


judas13
addikt

Lent pedig bőven van káva Ha már a Mix sorozatnál a szépség a fő, akkor ez szvsz megengedhetetlen. Akkor minek fáradtak a szétcsúsztatással...

+1

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#80) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.