Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

A telepméret is megállt 3200 mAh-n

:O

a többi ok. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) Šolaire


Šolaire
veterán

Kár az akksiért. Összességében nagyon tetszik.

“Praise The Sun” \[T]/

(#3) Golyo69


Golyo69
senior tag

Szép, elfogadnam :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#4) babosmiki


babosmiki
addikt

Na ez szép lett igazán! A vízállóság gondolom megint kimaradt...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#5) Tutu7030


Tutu7030
veterán

:C Egy (két) baja azért van (lesz). Erre vegyél flip tokot.. de még lehet, hogy egyéb tokot is bajos lesz használni. :D

(#4) babosmiki
De legalább van nfc.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#6) Luck Dragon

Nekem nagyon tetszik, lehet itt az idő az A1 cseréjének. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) batai15


batai15
félisten

Hát nem kellene.

(#8) takysoft


takysoft
tag

Jó, de akkor mi lett azzal az emlegetett 5G-vel?
Csak érdekelne... mert nagyon mondogatták, de Snapdragon 845-tel azt nem nagyon lehet ugye.

szerk: máshol találtam:
Xiaomi will also launch a 5G-ready Mi MIX 3 later in the first quarter of 2019.

[ Szerkesztve ]

I will live forever or die trying

(#9) matyikusz133


matyikusz133
tag

Talán az eddigi legszebb telefon amit láttam. Mondjuk a telepert kár.

(#10) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

Alakul ez, de az lesz az igazi ha a kijelző mögött lesznek a szenzorok, kamerák. Amikor használni kell, ott kikapcsolja a kijelzőt.

(#11) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah délre csak felébredtek a pestiek is...:D

Szép lett a telefon, de mi mix 2s-ről egyenlőre nem éri meg váltani. 5g csak jövőre lesz és a beígért képernyőbe tett ujjlenyomat-olvasó sincs sehol...de legalább nem kell minden egyes kinyitáshoz húzogatni a flippet csak ha kamera is kell... :D:D:D

(#12) Straw válasza Tutu7030 (#5) üzenetére


Straw
senior tag

Van tok a gyári csomagban, annyi a kompromisszum hogy alul nem öleli körbe a telefont, értsd ott kvázi hiányzik a tok azon része hogy a kijelző le tudjon csúszni.

Unboxing videókban látszik, és ami a cikkből kimaradt hogy vezeték mentes töltő is jár hozzá.

[ Szerkesztve ]

42

(#13) Kasya válasza Tutu7030 (#5) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az Oppo X-re is vannak tokok, nem hiszem hogy ez lenne a gond.

(#14) Ádám16


Ádám16
addikt

S6E óta várok egy szép zöld telefont. :R
Várok tovább, ez a slider dolog nagyon nem jön be. :(((

(#15) judas13


judas13
addikt

Mix 2s ára vajon lemegy-e látható mértékben majd ezután, több kérdésem nincs.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#16) bordi10


bordi10
senior tag

.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#17) ak76


ak76
senior tag

Nagyon tetszik, de a Mi8-ast nem cserélném le erre.

(#18) Pete55555


Pete55555
addikt

Na, azé' ez nem semmi :Y :C

...Szeretem leracsniztatni...

(#19) zolomon17


zolomon17
senior tag

OK, a OnePlus 6T - Honor Magic 2 - Mi Mix 3 trióból a legutóbbi megvan, november elejére már szép képet fognak mutatni, hogy melyiket dobjam be a kosárba :C Még a Meizu 16th jöhetne szóba, de az vagy 180k ebay-en, EU raktárból, szóval valószínűleg kiesik, hiába tud a Stock Android-on kívül mindent :O

Itt a kialakítás kárpótol a gyári OS és a jack hiányáért, árban is kedvezőnek ígérkezik.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#20) szami777


szami777
addikt

Bitang szép, de az a 210 gramm embertelen sok.
Gondolom a slide technika az oka, mert az aksi miatt kizárt.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#21) judas13 válasza takysoft (#8) üzenetére


judas13
addikt

Később jön December felé Snapi 855-8150-el. Ezt olvasni itt ott.

---

zolomon17

Várnál pár hónapot, jövőre sztem sokat esik majd a 16-os Meizu....de ha menni kell hát venni kell :K ;)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#22) prolad


prolad
őstag

Eléggé rendben van. Egyedül a kis akksiért kár. De a jó forma és a korrekt ár így is eladja majd.

(#23) <Adamsky> válasza batai15 (#7) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1
... nekem se. Nagy és nehéz. Formailag egyébként a Xiaomi már megalkotta a tökéletes telefont a Mix 2s személyében. Addig pedig míg nem jön a képernyőbe integrálható - gyors és biztonságos (!) - ujjlenyomat olvasó és szelfi kamera, maradni is kellett volna ennél. De, hát a sok konzumidiótát etetni kell valamivel ...

(#12) Straw
" ... ott kvázi hiányzik a tok azon része hogy a kijelző le tudjon csúszni.... "
Vagyis semmire sem jó. Pedig ezt a telefont (?) a méreténél és kialakításánál fogva fogják ejtegetni a népek az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#24) babosmiki


babosmiki
addikt

Nem értem, hogy hol vannak a "nagy" gyártók ezzel a keret nélküli megoldással! :F Pedig szerintem elérkeztünk oda, ahová már sokan várták a nagy kijelzős mobilokat.. :C Samsung, LG, Sony, Apple, HTC?? Legalább a Huawei próbálkozik ( Mate 20 ) meg hát a kínaiaknak már megy... Oppo, Vivo, Xiaomi. Úgy látom átvették a kínaiak az irányítást itt is...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#25) fpatrik17 válasza <Adamsky> (#23) üzenetére


fpatrik17
senior tag

+1

Mix 2S-em van és hála az égnek nem kapott el a "must have" érzés. :R

1. 3400 mAh -> 3200 mAh csökkent az akksi
2. +30 grammal nehezebb és nagyobb is (a Mix 2S nálam még az éppen-éppen tökéletesen használható méret)
3. Hátlapi kamerában csak az algoritmus változott (nagyon szurkolok, hogy ezt megkapja a Mix 2S is :B )
4. Engem az AMOLED mánia nem hoz lázba...
5. A szelfi kamera improve dícséretes, de az engem meg hidegen hagy.

Mindemellett gyönyörű telefon és szerintem pofás a csúszkamegoldás is (végre mernek bevállalni ilyesmiket a gyártók és nem tucattelefonokkal dobálóznak). Bőven lesz aki venni fogja ilyen áron, és milyen jól is teszik! :K

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#26) garrotter


garrotter
tag

Hát ez wow, elfogadnám, de majd max. a következő generáció lesz.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#27) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Mibe, hogy az Apple is ki fog jönni egy ilyennel, persze úgy tálalva, mintha ők találták volna ki... ;]

Elfogadom a sütiket.

(#28) knbs válasza joey04 (#1) üzenetére


knbs
senior tag

3100 mah lett az csak a teardown szerint.

[kép]

[ Szerkesztve ]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#29) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Nagyon csúnya szegény kinyitva :(
Persze összecsukva lesz a legtöbb embernél az idő nagy részében, így hogy a feloldáshoz nem kell csúsztatni. Úgy meg rendben van.

(#30) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Szerintem a cikkben hiba van, máshol 3850mah akksival írják.

(#31) zolomon17 válasza judas13 (#21) üzenetére


zolomon17
senior tag

A OnePlus 5-öt sikerült a hétvégén murvára ejtenem, két helyen kipattant az előlapi üveg :( Amúgy is terveztem másik készüléket, így megjött a végső lökés.

Be nem repedt, de sajnos van egy ilyen kattanásom, hogy csak makulátlan eszközt szeretek használni - nagyon vigyázok is rájuk ezért és ez most ráadásul nem is kizárólag esztétikai hiba: pont olyan helyen van a két hiba, ahol folyton elakad benne az ujjam, plusz szinte minden állapotban látszik (Chrome böngészés közben és kikapcsolva is :O )

Jövőre mindennek esni fog gondolom az ára, de a türelem nem erősségem :)

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#32) Balzak83 válasza <Adamsky> (#23) üzenetére


Balzak83
senior tag

:( Majd kitalálnak rá valami slider tokot. Egyébként teszik a megoldás, kis retrós Nokia színezettel

(#33) etohun


etohun
aktív tag

Kíváncsi vagyok, hogy a kijelzővel együtt a slidert is a samsungtól licenszelik-e. Eléggé hasonlónak tűnik a magic 2 megoldásához.. A samsungnak enyhén szólva is rengeteg tapasztalata van a sliderekkel. (Ha jól tudom, a bb privben is Samsung panel volt, így utólag az is gyanús)

(#34) joey04 válasza knbs (#28) üzenetére


joey04
titán

min: 3100
typ: 3200

btw mindegy, 4000 kéne. :DDD

30: úgy néz ki sajna nem. gsmarena írt 4000-et az elején, de már javították ott is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) matyikusz133 válasza zolomon17 (#19) üzenetére


matyikusz133
tag

[link]
Itt jóval olcsóbb :)

[ Szerkesztve ]

(#36) beyruth82


beyruth82
veterán

Aksin kívűl minden ok.Kár érte

(#37) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Jól látom? Jobb oldalon van a töltés csatlakozó?

Vagy az a vezeték nélküli töltő lenne?

[ Szerkesztve ]

(#38) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

(#39) zolomon17 válasza matyikusz133 (#35) üzenetére


zolomon17
senior tag

+27% ÁFA és rögtön nem olyan jó a buli :( Van ott valami tört angolsággal a vámmal kapcsolatban, de a forgalmi adót így nem lehet megúszni.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#40) kop8


kop8
őstag

Mi mixem 158x82mm kb :U :U :U

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#41) matyikusz133 válasza zolomon17 (#39) üzenetére


matyikusz133
tag

Nincs rá áfa. Pont azért van a +26$ DHL szallitas. Először angliaba küldik ott vamoljak( természetesen nem te fizetsz) aztán tovább hozzád. Ugyanaz mint ahogy például a HK Goldway csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#42) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Lurdyba van már??? :DDD :DDD :DDD

(#43) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Kár hogy nem kapott nagyobb aksit - gondolom a slider miatt nem fért be.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#44) INGJOKE válasza matyikusz133 (#41) üzenetére


INGJOKE
veterán

igen sajnos alin drága a vám és áfa mentes szállítás más oldalak ezt megcsinálják 8-12 dollárból...:D

(#45) DraXoN válasza Wallenberg (#37) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

az a vezeték nélküli töltőé, a telefoné az alján van.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#46) matyikusz133 válasza INGJOKE (#44) üzenetére


matyikusz133
tag

Lehet csak más oldal viszont a készüléket adja a legtöbbször jóval drágábban. Talán ha pont van valami jó kupon akkor hasonló áron szerzed meg de alin barmikor megtudod és barmelyik szint/verziót. Emellett lassabb is más oldal szállítása.

(#47) judas13 válasza zolomon17 (#31) üzenetére


judas13
addikt

Ezt a pechet!!! :(( Megértem a cserét. Én sem bírnám ki ezek utan :B

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#48) INGJOKE válasza matyikusz133 (#46) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem nem olcsóbb sokkal az ali mint más oldal... az mellet, hogy sokat rendelek onnan is...:D

(#49) zolomon17 válasza matyikusz133 (#41) üzenetére


zolomon17
senior tag

Így több árnyalattal jobban hangzik, akkor már csak a november 1-et várom ki és akkor nem 3 hanem 4 készülék közül választok :C Még ezt a Pre-order dolgot kell megfejtsem, hogy mit is takar ez itt az Alin :F (szerk.: már látom :DDD )

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#50) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Az akkumulator miatt nem kell aggodni.
A mi mix 2S is boven tobbet birt nalam, mint a hasonlo kapacitasu akkus telefonok.
Itt viszont amoled miatt biztosan fogja tudni ugyanazt e teren, mint az ips-ses elod.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.