Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) babosmiki válasza zolomon17 (#49) üzenetére


babosmiki
addikt

"Pre-order"= előrendelés ;)

"Galaxy Z Fold5" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#52) gproject


gproject
aktív tag

nem lehet tul jo fogni ezt a telefont...
megfogom az also felen a telefont, szetcsusztatom es nem erem el a kepernyo aljat
ujat kell fogni
minel tobbet agyalok rajta, annak kevesbe tetszik ez a megoldas

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#53) zolomon17 válasza babosmiki (#51) üzenetére


zolomon17
senior tag

Az előrendelés megvolt, csak nem értettem, hogy egy, már megjelent telefont miért kell előrendelni, de kiderült, hogy ezzel a "foglalózós" rendszerrel már a november 11-es akcióhullámra ülnek fel :)

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#54) #81733120


#81733120
törölt tag

Akksi lehetne nagyobb... :((
Ez a csusztatos cucc meg eleg fura szamomra, de majd meglatjuk h a gyakorlatban hogy fog mukodni

(#55) Wesder válasza kop8 (#40) üzenetére


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56) babosmiki válasza zolomon17 (#53) üzenetére


babosmiki
addikt

:R

"Galaxy Z Fold5" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#57) floratm válasza HUTCHDB (#50) üzenetére


floratm
senior tag

"Az akkumulator miatt nem kell aggodni.
A mi mix 2S is boven tobbet birt nalam, mint a hasonlo kapacitasu akkus telefonok"

Sőt, azóta még javitottak az akkuidőn...

(#58) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Uh, ah, brutál, na pont ilyen káva kellene nekem jövőre Mi 9-re, akár notcchal is (inkább mint ez a szétcsúsztatás)

Az akksi pedig elég szomorú, nem is értem miért mániája a gyártónak mindig ilyen kis akksit tenni a csúcs telefonba

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#59) Wesder válasza floratm (#57) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyi, aki lehúzza, elöbb próbàlja ki. Eleinte a Note5Pro 6h SoT-ot tudott 4000mah akkuval, most megvsn 8-10h.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#60) hajbel


hajbel
addikt

Nekem bár gyönyörű, de nem kell. 4K-s monitor birtokában elég gagyi, hogy gondolom a 4K-s videó kuka. Még a MIUI-al meg is barátkoznék, de ez az akksi már nem fér bele. Ráadásul mindig minden telefonomat tokban hordtam. Amiket az opponál láttam tok néven, azok semennyire nem védenek az ejtés ellen.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#61) <Adamsky> válasza gproject (#52) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... nem erem el a kepernyo aljat ... " - azt már jó ideje nem éred el. ;) Ezen már ez a csúszka telefon se tud sokat rontani.

(#62) icp1970


icp1970
senior tag

Huhh.Ezt tényleg csuda szépre sikerült.

(#63) Jhonny06 válasza enginev3.0 (#58) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Mi8/Mi8 SE-nél is mindenki az akksi mérete miatt sírt, aztán kiderült, hogy éles használatban baromi jó mindkettő. Az optimalizáció sokat számít, amiben nyilvánvalóan jók.

(#64) enginev3.0 válasza Jhonny06 (#63) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen, tudom, nekem is az van, de egy nagyobb akksival amire képes a gyártó, még sokkal jobb lehet ez :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#65) tuki2200


tuki2200
senior tag

"phablets typically have a diagonaldisplay measurement between 5.1 inches (130 mm) and 7 inches (180 mm)" Wikipedia

Konyorgom lepjunk mar tul ezen a phabletezesen, a kor reg tulhaladt rajta, mar szinte nincs is 5" alatti telefon, ez a meret lett a normal telefon meret, igy pedig ennek a "kategorianak" semmi ertelme, ez egy okostelefon, smartphone... de nalatok nagyon berogzult ez a hulyeseg...

(#66) Jhonny06 válasza tuki2200 (#65) üzenetére


Jhonny06
veterán

+1000

Ez már rég nem phablet, maximum a 7 inch körüli telefonokat lehet annak hívni, amiknek még a kávája sem keskeny. Ez a Mi Mix 3 kb. akkora méretben, mint anno az 5 inch körüli telefonok.

(#67) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez gyönyörū lett. Szép munka.

Life, Uh, Finds A Way

(#68) nozs23 válasza Jhonny06 (#66) üzenetére


nozs23
addikt

Nem akkora. Közel sem. De a phabletezést én is rühellem.

[ Szerkesztve ]

(#69) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Gsmarena-n már van is egy gyors review, a kamera elég meggyőző: [link]

(#70) enginev3.0 válasza Jhonny06 (#69) üzenetére


enginev3.0
félisten

Jó nagy átverés
Van ott káva bőven :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#71) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Én kicsit azért többet vártam..

A vassal már nekem a Mix 2-vel sincs problémám, így az pont nem mozgat annyira, nyilvánvaló volt, hogy beledobják a legerősebbet sokgiga RAM-al, aztán helló. De könyörgöm, ha a Mi8-ba belefért a kijelző mögötti ujjlenyomat olvasó, ide miért nem? Oké, ott van hátul, de na.. A slider megoldás engem nem zavar, de hogy nem nyitogatnám napi 200x az arcfelsimeréshez az tuti.

A hátlapra hányt kamerasziget meg most miért? :O Miért kellett már itt is ezt az ótvar x@r megoldást választani? A Mix és a Mix 2 sokkalta elegánsabb volt, erre hozzák itt is a Mix 2S meg a többi megoldását.. :(

A hátlap amúgy kerámia, vagy üveg? A cikkben lehetett volna említeni, ahogy a hozzá adott tok és vezeték mentes töltőt is(unboxing alapján legalább is mindkettő jár hozzá)..

Amúgy ez most hogy? A 2-es csak egy átvezető nyílás, vagy ott a beszélgetési hangszóró? Ez esetben mi az 1-es?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#72) matyikusz133 válasza zolomon17 (#49) üzenetére


matyikusz133
tag

És még kék szín is van belőle :D Én is gondolkozom rajta csak kérdés mennyire jó az ujjlenyomat.

(#73) Wesder válasza matyikusz133 (#72) üzenetére


Wesder
félisten

Az nem kérdés. Eddig is jó voltz ezutàn is jó lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#74) batai15 válasza <Adamsky> (#23) üzenetére


batai15
félisten

Eleve nem értem minek bonyolítani ezzel a csúszkával...

(#75) matyikusz133 válasza Wesder (#73) üzenetére


matyikusz133
tag

Volt ahol azt olvastam, hogy annyira még nem jók ezek a kijelzobe épített ujjlenyomat olvasó szenzorok. Ha nem jó akkor inkább mi 8.

(#76) judas13 válasza tuki2200 (#65) üzenetére


judas13
addikt

Az a baj, hogy napi szinten volt jelezve-kifogásolva már ez a rohadványos phabletezés így 2018 vége felé, de sztem most már csak azért is használni fogják míg világ a világ.. :F :(((
...mert csak..

......
Barthezz2

Bakker csak most gondolok bele, hogy írod ha arcfelismeréses feloldás használnék -ha már van - akkor naponta százbl száz alkalommal kéne mechanikusan kattingatnom a hátlapot, hogy működjön a feature!!. Nem durva :W

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#77) Barthezz2 válasza matyikusz133 (#75) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Még szerencse, hogy ezen hátul van..

Everybody lies.

(#78) _szantos_


_szantos_
csendes tag

Mix2s-hez volt szerencsém. Azért a 3 oldalról kávamentes is csak távolról van meg. Fent a beszélgetési hangszóró miatt szélesebb. Ezt itt sem sikerült kiküszöbölni, úgy látom. Lent pedig bőven van káva. Ha már a Mix sorozatnál a szépség a fő, akkor ez szvsz megengedhetetlen. Akkor minek fáradtak a szétcsúsztatással... Popup hangszóró és kamera és alul-felül semmi lenne a megoldás sztem. Olyan nehéz ez?

[ Szerkesztve ]

(#79) judas13 válasza _szantos_ (#78) üzenetére


judas13
addikt

Lent pedig bőven van káva Ha már a Mix sorozatnál a szépség a fő, akkor ez szvsz megengedhetetlen. Akkor minek fáradtak a szétcsúsztatással...

+1

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#80) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#81) mjani1172 válasza kakuk.tamas (#80) üzenetére


mjani1172
addikt

Az szép.De befér ide egy pótakksi! :)

(#82) matyikusz133 válasza Barthezz2 (#77) üzenetére


matyikusz133
tag

? :F

(#83) judas13 válasza kakuk.tamas (#80) üzenetére


judas13
addikt

Ha fedett ügynök vagy akkor észrevétlenül ki tudsz lesni a rés között. :Y :K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#84) #35852032


#35852032
törölt tag

DxOMark, akit érdekel.

(#27) Dr.NX kétlem. :N

(#85) joey04 válasza kakuk.tamas (#80) üzenetére


joey04
titán

:(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#87) Barthezz2 válasza matyikusz133 (#82) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azon aggodalmaskodsz, hogy egyesek szerint a kijelzőbe épített leolvasók nem olyan jók még.

Nos, ezen nem is ott van, hanem a hátlapon. Hol a gond?

Everybody lies.

(#88) tixem


tixem
addikt

Akku kapacitásig olvastam. Elmennek ezek a francba.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#89) matyikusz133 válasza Barthezz2 (#87) üzenetére


matyikusz133
tag

Ott hogy nem erről a készülékről volt szó. Gondolom csak a hozzaszolasomat olvastad el azt már nem, hogy miből indult az egész. Meizu 16th beszéltünk.

(#90) hakydakillah válasza kakuk.tamas (#80) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Több vidit néztem, sehol se tűnt ilyennek, remelem ez a fotó csak ilyen hamis ijesztgetés, de ha mégis ilyen, tok eltakarja :-)
Nálam eddig must buy volt, de a hátlapi olvasóval agyoncsapták számomra. Most jöhet újra a dilemma, hogy várni Mix 3S-re, amibe remélhetőleg berakják, vagy MI8 Pro, de ott meg a nocccsot kellene elfogadnom, amit szintén rühellek.

[ Szerkesztve ]

(#91) Wesder válasza hakydakillah (#90) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem Mi8Pro
Észre se veszed hogy ott van.
Legalàbb engem màr egyik notch-os teló sem zavar. Legyen minnél kisebb.
Legyen benne a közelségérzékelő, meg a hangszóró azt jól van az úgy.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#92) judas13 válasza Wesder (#91) üzenetére


judas13
addikt

Nem gyártották még le nekem azt a telót amin noccs van. :K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#93) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Menny kosz fog összegyűlni a zsebbe a kamerákon? :DDD Hányszor fog kinyílni a zsebbe majd elhajolni, beakadni, tönkremenni?

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#94) natë válasza fpatrik17 (#25) üzenetére


natë
nagyúr

A Mix 2s még az ígért Mi 8 szintet sem kapta meg szoftveresen...

(#95) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Inkább így, sliderrel, mint noccsal. Anyámnak hagyományos csúszkás Samu telója van évek óta. Semmi baja a csúszkának. Úgyh hajrá!

(#96) hakydakillah válasza Wesder (#91) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Én nem tudom megszeretni + onnantól mindenki azzal jönne, hogy mi ez a X copy.
De a lényeg, sokkal jobban bejön a letisztult előlap. Van most már három majdnem tökéletes teló - Mix 2s, mi8pro, Mix 3. Attól félek bármelyiket is megvenném most, fél év múlva fejem verném a falba, hogy miért nem vártam.
Fél éven belül ismét várható mix 3s, ezt a configot elnézve, nem csiszolhatnak máson mint újabb snapi, és olvasó kijelző alà.

[ Szerkesztve ]

(#97) <Adamsky> válasza hakydakillah (#96) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... nem csiszolhatnak máson mint ... " - majd megcsinálják "flipesre" oszt' nézhetsz :DDD

(#98) Wesder válasza hakydakillah (#96) üzenetére


Wesder
félisten

És egyébként ki nem sz@rja ke hogy mivel jönnek a többiek? Tudtommal nem a telefon hatàrozza meg kik vagyunk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#99) hakydakillah válasza Wesder (#98) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Azért írtam nem az a lényeg, de jómagam is annak làtom, hogy mindenki azt majmolja, 1év, és vége ennek a notch hullàmnak is.
Én amit szeretnék, az a letisztült előlap, akàr selfie cam nélkül is, mert nem hasznàlom, notch nélkül, olvasót meg kijelző alá + maradnék xiaominál

(#100) Wesder válasza hakydakillah (#99) üzenetére


Wesder
félisten

Ja valszeg ez lesz az iràny

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.