Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) natë válasza TpS (#200) üzenetére


natë
nagyúr

Azért mondjuk gyűlik ott a cucc

Tuti kitalálnak rá egy üveget a gyártók.

[ Szerkesztve ]

(#202) TpS válasza natë (#201) üzenetére


TpS
őstag

Remélem holnap megjön, aztán majd kiderül, hogy mennyire porgyűjtő a kamerarész, én nem tartok tőle, hogy gond lesz vele.

(#203) natë válasza TpS (#202) üzenetére


natë
nagyúr

Várom a tapasztalatod! :R

(#204) Atomgeszi válasza natë (#199) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Engem ezek a hátlapból kilógó kameramodulok csesznek fel, hogy konkrétan azon szánkázik a telefon az asztalon.. :(

(#205) natë válasza Atomgeszi (#204) üzenetére


natë
nagyúr

Ha a tok védi, nem para. Ezért kérdeztem a gyárit. Nem egyértelmű a fotókon.

(#206) Atomgeszi válasza natë (#205) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem az se, hogy akkor hogy sliderezik? Csak a "szendvics" alját védi?

(#207) kano válasza Atomgeszi (#206) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, úgy néz ki.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#208) Atomgeszi válasza kano (#207) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ja igen, alul a tokon van kivágás.

(#209) TpS válasza Atomgeszi (#206) üzenetére


TpS
őstag

(#210) Viper26 válasza TpS (#202) üzenetére


Viper26
nagyúr

Itthon mikor lesz elérhető a global?

Pixel 7 | FR955

(#211) natë válasza Viper26 (#210) üzenetére


natë
nagyúr

A héten elvileg.

(#212) Viper26 válasza natë (#211) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az komoly lenne. :)

Pixel 7 | FR955

(#213) kelzsoca válasza Viper26 (#212) üzenetére


kelzsoca
félisten

Holnapra várjuk a beérkezést. :)

https://vertigostore.eu

(#214) kano válasza kelzsoca (#213) üzenetére


kano
nagyúr

Lehet keresni már holnap után az oldalon?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#215) Viper26 válasza kano (#214) üzenetére


Viper26
nagyúr

Keresni azt most is, de kapni? :D

Pixel 7 | FR955

(#216) VANESSZA1 válasza kelzsoca (#213) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ès kapunk PH!-s kupont is? :R

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#217) kano válasza VANESSZA1 (#216) üzenetére


kano
nagyúr

Persze, persze.... Ingyen szállítást is és olcsóbb lesz, mint Kínában. :DDD :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#218) kelzsoca válasza VANESSZA1 (#216) üzenetére


kelzsoca
félisten

A vásárlói megjegyzések mezőbe írjátok be: prohardver, és kis apróságot bedobunk majd a csomagba.
Szállítással kapcsolatos kedvezményt nem tudunk adni, a szállítás nem hozzánk tartozik.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#219) VANESSZA1 válasza kelzsoca (#218) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ez nagyon kedves töletek. :R
Egy privát kérdés: ha megrendelem akkor németbe is ki tudjátok küldeni?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#220) kelzsoca válasza VANESSZA1 (#219) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sajnos egyelőre nem, csak magyarországi címre viszi ki a futár.

https://vertigostore.eu

(#221) TpS


TpS
őstag

Megjött a mix 3, nagyon szép a kijelző és a telefon. Most állítja vissza mi cloudból.

(#222) natë válasza TpS (#221) üzenetére


natë
nagyúr

Akkor megérte a váltás? :)

(#223) TpS válasza natë (#222) üzenetére


TpS
őstag

A kijelzőnek sokkal nagyobb a fényerő tartaléka. Nekem ez nagy bánatom volt. A mix1-hez képest jelentősen visszavettek a 2s-nél a max fényerőn, és mivel nekem nem túl jó a szemem, nyáron verőfénynél nekem olvashatatlan volt, mint anno a max1-em. Ennél nem hiszem, hogy ilyen gondom lesz csutka fényerőn. Még be kell laknom, meg indítom a nyitási lehetőséget, mert az eu dev-et használom évek óta. Nagyon tetszik, mióta megjelent, tudtam, hogy kell nekem,.

(#224) natë válasza TpS (#223) üzenetére


natë
nagyúr

Ha belegondolsz, gyakorlatilag hardveresen nem nagyon léptél előre, én is ezen agyaltam, hogy meg kellene várni az új generációt, viszont a kijelzőbe épített ujjlenyomat érzékelő és a 41 Mpx-es kamera nagyon nemgyerebe.
Nem túl nagy? Nem túl nehéz? Nem túl vaskos? (ez olyan volt mint fehér nő néger randi előtt :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#225) TpS válasza natë (#224) üzenetére


TpS
őstag

A 2s-nél valamivel nehezebb, a fém csúszka miatt, viszont keskenyebb valamivel, és kicsit hosszabb, de szerintem nem vastagabb, vagy csak alig (tok a van a 2s-sen, így nem tudom pontosan összemérni). Mivel a mix1 jóval nagyobb volt, így nekem nem nagy, a súlya meg nem zavaró, mert a 2s se volt pillesúlyú. A hardver ugyanaz, mint a 2s, a kamera nem izgat, mert nem vagyok fotós. A kijelző fényerő volt az elsődleges szempont, illetve mert nagyon tetszett.

(#226) kano válasza TpS (#225) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem pedig a fényképező lenne az egyik fontos szempont.
Milyen lehet? Na meg nem tudom mennyire zavarna a hossza és, hogy keskeny.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#227) TpS válasza kano (#226) üzenetére


TpS
őstag

A 2s fórumban nagyon dicsérték a kamerát, illetve a szoftvert. A gcam-ot egyedül az esti fényképezéshez ajánlják, mert az talán valamivel jobb, mint a xiaomi gyári app-ja, amivel szintén szerintem nagyon jó képeket linkeltek be a készítők. Így szerintem ennek a kamerája is jó lesz. Ha rákerestek a neten, biztos vannak a mix 3-ra is tesztképek, videók. A hosszú keskeny nekem kényelmesebb, mint a rövidebb, de szélesebb változat.

[ Szerkesztve ]

(#228) kano válasza TpS (#227) üzenetére


kano
nagyúr

Csak 2 gond van vele:
- nehéz elérni egy kézzel a tetejét;
- rosszabb böngészni rajta mint egy szélesebb kijelzőn.
Én csak emiatt gondolkodom még rajta.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#229) TpS válasza kano (#228) üzenetére


TpS
őstag

Mivel nekem már régóta 6" fölötti telefonjaim vannak, sőt volt 7"-os huawei mediapad x2-m is, így mindig 2 kézzel kezelem, amúgy van egykezes módja, de sajnos teljes képernyős módban csak a menüből indítható (alul a virtuális gombokon kell végighúzni az ujjad, a mérete is állítható). A böngészéssel sincs gondom, a 2s-sem már megszoktam a hasonló képarányt.

(#230) Atomgeszi válasza kano (#228) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Na ja.. én is szeretek egy kézzel telefonozni, és úgy eléggé veszélyben lenne egy leejtés miatt..

(#231) TpS válasza Atomgeszi (#230) üzenetére


TpS
őstag

Egykezes mód nem jó? 3.5, 4, 4.5"-os méretben lehet a bal/jobb alsó sarokban. Képet nem tudok feltenni, mert a teljes képernyős fotó is csak ezt a kis területet menti.

(#232) TpS


TpS
őstag

Rápróbáltam kíváncsiságból a nyitásra, elvileg 70 óra múlva mehet.

(#233) Atomgeszi válasza TpS (#231) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A gyűrűs ujjad és a középső ujjad hosszán nem változtat úgysem. És a stabil fogás úgyis abból adódik, hogy a középső és gyűrűs ujjad mennyire tud bekanyarodni a telefon bal oldalon(jobb kezes fogásnál természetesen).

(#234) TpS válasza Atomgeszi (#233) üzenetére


TpS
őstag

Engem ez a probléma nem érint, kétkezes használó vagyok.

(#235) kissady


kissady
tag

[link] :C gyere pici telefonocska..... ráadásul az ára is elég pimasz

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#236) Atomgeszi válasza TpS (#234) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Azt tudom, de én direkt 1 kezet írtam :D
[link]

(#237) kano válasza TpS (#234) üzenetére


kano
nagyúr

És szerinted jobb telefon mint a 2s? Megér ennyi felárat?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#238) natë


natë
nagyúr

Remélem már holnap nálam is lesz :K

(#239) Atomgeszi válasza TpS (#221) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Saját esti tesztfotókat meg videókat nem volna kedved párat bedobni? Most úgyis szép havas a táj.

Meg a videó alatti hangminőség érdekelne még. :K

(#240) TpS válasza kissady (#235) üzenetére


TpS
őstag

Ez igen jó ár, ha várok pár napot, inkább innen vettem volna.

(#241) kano válasza TpS (#240) üzenetére


kano
nagyúr

Azért olcsóbban jutottál hozzá. :) A gar egy dolog, de ez úgysem romlik el.
500USD körül lehetett venni, az pedig olyan 142k körül van. Azért az 20k. :)
Meg kellene várnom a 8/128GB vagy a 8/256GB-t is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#242) kelzsoca válasza kano (#241) üzenetére


kelzsoca
félisten

Meg kellene várnom a 8/128GB vagy a 8/256GB-t is.

Sajnos nem lesz belőle global verzió. :(

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#243) TpS válasza kano (#241) üzenetére


TpS
őstag

Innen vettem a harderapróról, így az eustock árnál többért vettem, mert nem akartam várni, illetve nem tudtam, mikor lesz kapható.

(#244) thefreeman válasza kelzsoca (#242) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Látom az Eustock oldalán már román nyelv is elérhető. Már lehet ide is rendelni vagy még csak tervben van?

(#245) kano válasza kelzsoca (#242) üzenetére


kano
nagyúr

Csak a 6/128-as verzióból lesz global?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#246) kelzsoca válasza thefreeman (#244) üzenetére


kelzsoca
félisten

Tervben van, hogy további nyolc országra nyitunk, de még nem elérhető sajnos.

(#245) kano

Igen, csak a 6/128-as modellből készül global verzió.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#247) bbubby00


bbubby00
őstag

Beneveznek egyre en is, de nekem csak cegre nettoba erte volna meg. Az 30k difi.
Igy marad a note 5.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#248) Csápájev


Csápájev
őstag

3200-as aksi és 218gramm súly? :U :W

[ Szerkesztve ]

(#249) natë válasza Csápájev (#248) üzenetére


natë
nagyúr

Fordítva jobb lenne? :DDD

(#250) Csápájev válasza natë (#249) üzenetére


Csápájev
őstag

Ennyi...
Nem akarsz kormányszóvivő lenni? :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.