Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) kano válasza Atomgeszi (#547) üzenetére


kano
nagyúr

Én azért a Wayteq szervizről is olvastam már gázos történeteket.
Néha a kínai ügyintézésem sokkal egyszerűbb volt , mint az itthoni gariztatásom.
De ezek után én sem veszek akkor a Spemalltól. Egyébként Spanyolországba kell küldeni a gariztatandó készülékeket, nem? Nem látom már a magyar szervizes fickót, aki itthon javított nekik.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#552) szkorhetz válasza kano (#551) üzenetére


szkorhetz
őstag

Két telefont kellett spemallnál gariztatnom.
Szörnyen lassú volt az ügyintézés, napokat kellett válaszra várnom, másfél-két hónapot alkatrészre. Nálam egyáltalán nem ajánlott, persze mindkettőnél meg volt véve a +EU garr.

(#553) Atomgeszi válasza kano (#551) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én még Pestre küldtem, de nekem is volt 1,5 -2 hónap kb összesen..

Gearbest-et felejtsd el, rettenet. Banggood ebből a szempontból jobb. És onnan még talán meg is jön tényleg a termék áfamentesen.

(#554) kelzsoca válasza hakydakillah (#550) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nincs a listán, viszont most is tudsz vásárolni, ha személyesen eljössz a termékért. :)

https://vertigostore.eu

(#555) kissady


kissady
tag

Kicsit megkínozva, de simán átment a teszten:

[link]

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#556) bbubby00 válasza kissady (#555) üzenetére


bbubby00
őstag

Fujj, de rossz volt nezni is :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#557) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Korábban volt kérdés a GPS.
Ma navigáltam vele két rövidebb távot, gond nélkül, pontosan, a jelet nem elvesztve működött. (Waze)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#558) Zototh64


Zototh64
őstag

Sziasztok!
Létezik, hogy nincs benne Smart Wiew, vagy valami hasonló megosztásos dolog?
A Xaomi.eu romban létezhet?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#559) akooos


akooos
veterán

Szia mindenki,

egyelőre csak visszatalálós komment, de ha élőben is bejön majd a telefon, akkor nyugdíjba küldöm a Note 8-at :)

(#560) hakydakillah válasza kelzsoca (#554) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Jól értem a oldalt - iroda SK-n Komáromban, a központi raktár-szervíz meg Budapesten van? Mert Komárom az közel, de Budapest már elég távol lenne nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#561) kelzsoca válasza hakydakillah (#560) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szlovákiában vagyunk/működünk (székhely, iroda, raktár stb..) magyarországi a szervizpartner.

https://vertigostore.eu

(#562) TpS válasza Zototh64 (#558) üzenetére


TpS
őstag

Beállítások / Hálózat - Továbbiak / Vezeték nélküli megjelenítő beállításai

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#563) Zototh64 válasza TpS (#562) üzenetére


Zototh64
őstag

:R

Azt bekapcsoltam, de nem jöttem rá, hogy hogyan tudom okos tv-re tükrözni, átküldeni az adott fotót, videót, stb

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#564) TpS válasza Zototh64 (#563) üzenetére


TpS
őstag

A screen mirror nekem működik, viszont pl. vlc-ből külön nem tudom kiküldeni a videót a tv-re. A max-on még csináltam ilyet pár éve.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#565) hakydakillah válasza kelzsoca (#561) üzenetére


hakydakillah
senior tag

Ha megkérdezhetem még, ha itt vagytok SK-n, miért a döntés, hogy itt nem, csak magyarba szállítotok?

(#566) Zototh64 válasza TpS (#564) üzenetére


Zototh64
őstag

Hol találom a Screen Mirror-t?
A gyári videó lejátszójával próbáltam, de nincs ilyen opció benne.
Amúgy vlc-t szoktam használni én is.
Nem telepítettem fel még, mert tegnap szépen belaktam a telót, ma reggel mikor bekapcsoltam, nem indult el, csak villogott a kijelző, kellett egy full wipe-ot csinálni. Kicsit berágtam, sok adat elveszett emiatt.
Nem tudom, még, mit csinálok ezzel a telóval, elvileg holnap este nyithatom és mehetne rá a xiaomi.eu rom, de lehet maradok a Note 8-nál. Képlékeny még a dolog a fejemben. Most két napos, nem akarom még ilyen gyorsan elvetni.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#567) TpS válasza Zototh64 (#566) üzenetére


TpS
őstag

A vezeték nélküli megjelenítők között feljött a tv, ráböktem, a tv-n engedélyeztem, és utána a telefon képe látszott a tv-n. De ez nem az igazi, mert pl. autós játékot nem lehetne így játszani.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#568) Zototh64 válasza TpS (#567) üzenetére


Zototh64
őstag

Nekem ott nem jön fel semmilyen eszköz, meg semmilyen lehetőség, csak a bekapcsolom, vagy nem.

:R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#569) natë


natë
nagyúr

Jól tudom, hogy a Mix 3 nem rendelkezik infra kamerával arcfeloldáshoz? Sima 2D elvileg

(#570) TpS válasza Zototh64 (#568) üzenetére


TpS
őstag

A tv-t wifin vagy vezetékes hálózaton érnéd el? Az enyém (samsung) kábelen volt.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#571) Atomgeszi válasza natë (#569) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Igen. Sajnos még infra távirányító sincs benne.

(#572) TpS válasza Atomgeszi (#571) üzenetére


TpS
őstag

Még nem éreztem a hiányát, jobban szeretem a gombos univerzális távirányítót, amit nem kell nézni, miközben pl. csatornát váltok.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#573) Zototh64 válasza TpS (#570) üzenetére


Zototh64
őstag

Wifin szoktam.
Majd kitalálok rá valamit.
Annyira nem nagy gond, csak néha jó lenne.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#574) Atomgeszi válasza TpS (#572) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nyilván, de nekem múltkor elromlott a kazán itthon, a klíma távirányítója elemmel sem működött, telefon kéznél volt, pont karácsony volt, bolt nincs nyitva.. Telefon kéznél volt. Nem fagytam meg. :)

(#575) kelzsoca válasza hakydakillah (#565) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem végzünk kiszállítást, külső partnertől tudnak a vásárlók kiszállitást rendelni, ez egyelőre magyarországi címre megoldott, a hazai piacot egyelőre kihagyjuk.

https://vertigostore.eu

(#576) TpS válasza Zototh64 (#573) üzenetére


TpS
őstag

Lehet, hogy a tv-n is engedélyezni kell valamit.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#577) TpS válasza Atomgeszi (#574) üzenetére


TpS
őstag

Ezt tényleg speciális helyzet volt, amikor szükség lett volna rá, elismerem!

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#578) Zototh64 válasza TpS (#576) üzenetére


Zototh64
őstag

Azon is elindítottam a keresést.
Hotspot ként megtalálják egymást és csatlakoznak is, másképpen nem.
Mindegy, egyenlőre elengedem ezt a dolgot.
:R Köszönöm, az ötleteket! :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#579) kelzsoca válasza Zototh64 (#578) üzenetére


kelzsoca
félisten

A gyári videolejátszóban válaszd ki a videot, amit megnéznél, itt keresd meg az Egyebek-Kivetítés menüpontot.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#580) Zototh64 válasza kelzsoca (#579) üzenetére


Zototh64
őstag

:R
A jobb alsó sarokban a sebesség melletti ikonra gondolsz?
Azt is próbáltam már, de nem lát másik eszközt.
Mi Videó az app

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#581) TpS válasza Zototh64 (#578) üzenetére


TpS
őstag

Nem szokott a tv hálón lenni, mert nincs rá szükségem. Most frissített, azóta már nálam se megy. :O

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#582) Zototh64 válasza TpS (#581) üzenetére


Zototh64
őstag

Samu tv-k vannak nekem is.
Majd hétvégén neki fekszek, jobban lesz időm vele foglalkozni.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#583) bbubby00


bbubby00
őstag

Durva ez a google camera app.
Note5 topicbol hoztam. A kis csuszkat tudjatok jobbra-balra huzgalni.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#584) kano válasza bbubby00 (#583) üzenetére


kano
nagyúr

A gyári képek egy kicsit beégnek, ahogy nézem. Ha lesz rá jól működő Google camera, akkor nem lesz ez rossz. Bár sajnos szerintem gyengébb mint az U11 képei. :( De ez már nekem elfogadható lesz. :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#585) Sznepi válasza kelzsoca (#579) üzenetére


Sznepi
csendes tag

Szia, jövőhéten rendelnék tőletek egy mix 3-at, látom, most éppen nincs készleten, várható, hogy addig érkezik? Köszönöm! :D

(#586) erahurka


erahurka
félisten

Üdv srácok!

Mik a tapasztalatok eddig? Jól bírja a csattogtatást?

Kamerával kapcsolatban mik a vélemények? Rá lehet tenni a moddolt Google Pixeles kamera appot mint az OnePlus 6T-re?

:R

(#587) Zototh64


Zototh64
őstag

Használ már valaki xiaomi.eu romot?

Eltünt a Mix3-ra való. Tegnap előtt még ott volt a sorban pedig.

xiaomi.eu_multi_MIMix3_9.1.10_v10-9.zip

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#588) TpS válasza Zototh64 (#587) üzenetére


TpS
őstag

Innen letölthető: [link]
A mai delayed státuszt kapott, remélem a hétvégén azért megérkezik.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#589) Zototh64 válasza TpS (#588) üzenetére


Zototh64
őstag

:R
Ezt letöltöttem még hét elején :C

Csak nemsokára nyithatom, aztán gondoltam, ránézek van e újabb, mint a 11-i, aztán meglepődtem :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#590) TpS válasza Zototh64 (#589) üzenetére


TpS
őstag

Hetente van eu rom, általában péntekenként, de néha a hétvégére csúszik, vagy azon a héten nem is adják ki, mert valami hibába belefutottak egy-két típusnál. Nálam a 9.1.10-es van fent, egy-két apróságtól eltekintve elégedett vagyok vele. Ami bosszantó, az meg a 17-esben sincs benne, külön kell egy patchet feltenni recovery-ből. Ez az sms app-ban, hogy csak a telefonszámokat mutatja, a nevet nem írja, csak ha a részletes nézetben nézem meg.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#591) Zototh64 válasza TpS (#590) üzenetére


Zototh64
őstag

:R
Igen, ismerem, azért is akarom lecserélni a stock-ot. Note4X-en is ez a rom megy.
SMS-t meglátjuk, nem nagyon akarnék plusz patch-et feltenni emiatt.
Hátha valami csoda folytán működni fog rendesen :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#592) kelzsoca válasza Sznepi (#585) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szia!

Sajnos nem látjuk még. :(

https://vertigostore.eu

(#593) TpS válasza Zototh64 (#591) üzenetére


TpS
őstag

Tölthető a MIX 3 eu dev. [link]
A patch-et ugyanúgy recovery-ből kell feltenni, mint a romot. Innen leszedhető: [link]
Amúgy az eu rom oldalon linkelték a changelog-ban.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#594) Zototh64 válasza TpS (#593) üzenetére


Zototh64
őstag

Rom már jön le, patch-et is leszedtem, de még bizakodom, hátha nem kell :-)
Még szűk két óra hossza, a nyitásig :)

Kicsit furi lesz, hogy nincs sd kártya hely benne, de majd pendrive-ról rátolom a romot

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#595) Atomgeszi válasza Zototh64 (#594) üzenetére


Atomgeszi
veterán

?

Miért nem kötöd össze simán USB kábellel a notebook-kal vagy PC-vel?

(#596) bbubby00 válasza Atomgeszi (#595) üzenetére


bbubby00
őstag

Én annyira óckodom már ezektől a hókuszpókuszoktól. Nem mintha olyan öreg lennék... sőt.. :D
Megéri leváltani a stabil rendszert? Vagy örüljek és használjam, ha nekem untig elég? :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#597) Zototh64 válasza Atomgeszi (#595) üzenetére


Zototh64
őstag

Össze lesz kötve, mert ugye adb-vel kell feltolni a twrp-t, de onnan rom-ot még soha nem tettem fel, pedig romolgatok jó pár éve, eddig 90%-ban sd-ről ment, maradékban pendrive. Így ezekben bízom, mert ezt ismerem :-)
Tudod, hogy mindenkinek van valami baj a "toronyban" :DD :DD :DD
Nekem meg van több is :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#598) Zototh64 válasza bbubby00 (#596) üzenetére


Zototh64
őstag

Note4X-en nagyjából ég és föld a különbség, szerintem.
Persze mondom ezt úgy, hogy a gyári rom is jó, csak az eu-ban van sok plusz, ami nekem jó.

Itt jegyzem meg, hogy nekem megy a hívásrögzítés rendesen a stock romban, pedig nem kellene neki

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#599) bbubby00 válasza Zototh64 (#598) üzenetére


bbubby00
őstag

Ugye ezelőtt volt Note4x, Note5. Mindegyk Stabil rommal. Most asszonynak van egy Note4X, megy a gondolkozás, h kell-e neki a Note5öm és adjuk el az övét, az is full gyári. Muternak beszereztem egy A5öt, unokatesóknak is szereztem már Redmiket. :DFater maradt az iphonenál, mert nemkell neki nagy kijelző.
Tehát, nálunk már dinasztiák óta gyári stabil rom van fent :DDD

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#600) TpS válasza Atomgeszi (#595) üzenetére


TpS
őstag

Amikor az eu romot felteszed először a globál lecseréléseként, akkor a data partíciót formázni kell, hogy a titkosítást töröljük, különben bootloop lesz. Így a romot vagy otg-ről tudod telepíteni, vagy adb sideload-dal tolod fel, de én nem szeretem az ilyen telepítést, mert bármi történhet közben. Jobban szeretem a twrp-s telepítést.

Nem próbáltam, hogy az eu oldalról tölthető twrp-ben működik-e az mtp, ha igen, akkor valóban akár pc-ről is fel lehet másolni. A korábbi twrp-knél még volt gond ezzel, fagyogatott közben, az otg a biztos.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.