Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) icp1970 válasza hakydakillah (#99) üzenetére


icp1970
senior tag

Selfi kamera nélküli okos teló! Na az tuti nem lessz. Pedig nekem sem hianyozna.

(#102) #40359168 válasza icp1970 (#101) üzenetére


#40359168
törölt tag

Nem csak szelfire való. A videohívás azért nem egy utolsó dolog.

(#103) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Alakul, már csak a kijelzőbe kellene az ujjlenyomat olvasó.

(#104) kiskeni válasza INGJOKE (#11) üzenetére


kiskeni
aktív tag

Jövőre csak a Hype lesz, világszinten, bárki által hozzáférhetően csak 2020-tól tervezik terjeszteni. Olyan lefedettségben, mint most a 4G, legrosszabb esetben 2025-re ér ide az 5G szerintem, de legjobb esetben is 2021-2022 körül. Aki idén vett új telefont, annak még felesleges lenne cserélni 5G-képes eszközre a következő évben.

Két rák találkozik. Kérdezi az egyik: - Te is folyami vagy? - Nem, én tüdő

(#105) *Mukeey* válasza hakydakillah (#99) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Szerintem is.A 2020as modellek már nem lesznek noccsosak.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#106) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

A cikk olvasása kb. így nézett ki:
- De durván néz ki!!
- Nincs noccs? Hála az égnek!
- Amoled? Király!
- Van ujjlenyomat olvasó, tehát nem kell állandóan szétcsúsztatni a telót? Megvan a következő telefonom!!!
- Nics jack? Hááát, fene tudja. Na egye fene, túléljük valahogy.
- Ekkora kijelző mellé 3200-as akksi. Mégse kell a teló. :D

[ Szerkesztve ]

(#107) #35852032 válasza Barthezz2 (#71) üzenetére


#35852032
törölt tag

Nem semmi, hogy a 10 wattos wireless töltő is gyárilag ott figyel a dobozban a QuickCharge 4.0+ adapter mellett.

(#108) INGJOKE válasza #35852032 (#107) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mondjuk azzal várjunk még mert anno a mi mix 2s-nél is azt mondták lesz a 8/256-os modellhez és sokan nem kapták meg...:D

(#109) Dyde


Dyde
aktív tag

Basszus nagyon tetszik a teló, csak félek mennyi idő alatt amortizálódna le, asszony tegnap rávilágított hogy a zsebembe szerinte egy hét után 3 kg kosz meg szösz pihenne a sliderben :D Ti mit gondoltok mennyire lesz ez strapa tok nélkül? (hiába lehet hozzá, nem hordanék)

(#110) zsoltti válasza <Lacy85> (#106) üzenetére


zsoltti
senior tag

Jaja, Post igy voltam en is. nemigaz h pont ebbe nem tudtak egy nagy akut 4000+ tenni...
Pikkolo^^ igen az az egy hianyzik meg mindig az S7 active-nal vagyok es nemakarom felvenni az asztalrol a telot ha hasznalni akarom!

[ Szerkesztve ]

(#111) bajusz15


bajusz15
senior tag

Számomra, mint paranoiás embernek ez a telefon egy áldás! :DDD Tudom így is-úgy is néznek/lehallgatnak minket, de maga a tény, hogy nem lát 0-24be az előlapi kamera valami hihetetlenül megnyugtató érzés :DD Plusz a tologatós megoldás sem zavar, félévente az egy selfie miatt nem hiszem, hogy hamar megadja magát :C
Már csak az egyedüli probléma Magyarország, $475 helyett lesz vagy $700 ha nem több... :W

(#112) Jhonny06 válasza bajusz15 (#111) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az árazás érdekes lesz, mert ez elvileg 50 dollárral olcsóbb, mint a Mi Mix 2S, ami most 150 az Eustock-nál. ~135 körül ez elég durva vétel lenne.

(#113) INGJOKE válasza Jhonny06 (#112) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az a kínai ára, amihez hasonlítod a magyart... Anno a mi mix 2s 169.999 ft-on indult az eustocknál. Mivel az alap modell ugyan annyiba kerül majd (mi mix 2s 6/64 3299 volt és itt a 6/128-as lesz ennyi) így ez lesz valószínű a viszonyítási alap, elméletben ennyiért kellene adni a mi mix 3-at majd.

[ Szerkesztve ]

(#114) kiliman válasza babosmiki (#24) üzenetére


kiliman
tag

Egy nagy gyártó nem fog így tervezni, ez az egész kicsusztatható mechanizmus csupán parasztvakítás. Akkor lesz szenzorszigetmentes az iPhone esetleg, ha a képernyő mögé elrejthető lesz. Akkor kicsit meggyőzőbb lenne ez a design ha legalább a "chin" eltűnt volna. Google Pixel 3-ját persze így is sikerült persze felülmúlniuk.

Eleve nehezen bírják a mai üveghátú készülékek a leejtést, na így kinyitva leejted, nemhogy az üveg betörik még szét is megy a mechanizmus.

(#115) babosmiki válasza kiliman (#114) üzenetére


babosmiki
addikt

Nem azt írtam, hogy miért nem úgy csinálják mint a Xiaomi, van rá más megoldás is... Lásd Vivo vagy Oppo, az az igazán elegáns és innovatív megoldás..Ezek meg csak ülnek a babérjaikon, mostanában semmi értelmes újítással..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#116) judas13 válasza <Adamsky> (#97) üzenetére


judas13
addikt

Flipesre már megcsinálta egy B brand:) Ha akarod flipesként v okostelóként is használhatod a két kijelző miatt:)

vkworld T2

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#117) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ahogy gondoltam, az akku méret sajnos hibasan lett feltüntetve.

Hivatalos adatok a gyártótól vissza MIUI fórum:

6.39-inch (2340 × 1080 pixels) Full HD+ 19:5:9 display with 103.8% NTSC Color Gamut, 60000:1 contrast ratio, 600 nits brightness.

2.8GHz Octa-Core Snapdragon 845 64-bit 10nm Mobile Platform with Adreno 630 GPU.

6GB LPDDR4x RAM with 128GB (UFS 2.1) storage / 8GB LPDDR4x RAM, 128GB / 256GB (UFS 2.1) storage, 10GB LPDDR4x RAM with 256GB (UFS 2.1) storage.

Android 8.1 (Oreo) with MIUI 10.

Dual SIM (nano + nano).

12MP rear camera with 26mm wide-angle lens, 1/2.6″ Sony IMX363 sensor, f/1.8 aperture, 1.4µm pixel size, dual LED flash, 4-axis OIS, Optical zoom, 4K video recording, 960 fps slo-mo recording, secondary 12MP rear camera with Samsung S5K3M3+ sensor, 1.0 µm pixel size, f/2.4 aperture, 2X zoom.

24MP front-facing camera with Super Pixel low-light tech, secondary 2MP DOF camera, customized high CRI selfie light.

Fingerprint sensor.

Dual 4G VoLTE, WiFi 802.11ac dual-band (4×4 MU-MIMO ), Bluetooth 5, GPS/GLONASS/Beidou, NFC, USB Type-C.

3,850mAh battery with fast charging, 10W Qi wireless charging.

További részletek itt.

(#118) Wesder válasza Evil Snowman (#117) üzenetére


Wesder
félisten

A 710Ghz Adreno azért nagyon durva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119) INGJOKE válasza Evil Snowman (#117) üzenetére


INGJOKE
veterán

nah most a pár okos aki az aksi miatt zárta ki és károgott kíváncsi leszek mit csinálnak, de venni azt tuti nem fognak így sem...:D

A pitét még sütik hozzá...:D

[ Szerkesztve ]

(#120) prolad válasza Evil Snowman (#117) üzenetére


prolad
őstag

Na ez így már mindjárt jobban hangzik. A tömeghez is inkább ez az akksi méret passzol.

(#121) Wesder válasza INGJOKE (#119) üzenetére


Wesder
félisten

Szétszedősen meg a 3200 làtszik.
Akkor most mi az igaz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#122) Evil Snowman válasza Wesder (#121) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Bemutatás követő 24 órán belüli szétszedős videókra én nem adnék sokat. Szvsz várjuk meg az első hivatalos teszteket, de én sem tartom lehetségesnek, hogy egy ilyen lób@szó házba csak 3200-as akksit tettek volna.

(#123) joey04


joey04
titán

[link]

hivatalos oldal.

3200mAh(typ)/ 3100mAh ( min )

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#124) babosmiki válasza Evil Snowman (#117) üzenetére


babosmiki
addikt

Kár, hogy a súlya nem lett hibásan feltüntetve, bár ahogy nézem az akksi sem lett hibásan..Ez marha nehéz lett, még az első MIX-nél is jóval nehezebb pedig az sem volt pehelysúlyú, és az még jóval szélesebb is volt. :((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#125) Evil Snowman válasza joey04 (#123) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Akkor már nem tudom ki kivel van. :F :DDD

(#126) Wesder válasza babosmiki (#124) üzenetére


Wesder
félisten

9g-mal nehezebb. Le ne törjön màr a kicsike kis kezecskéd miatta.:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127) gerii válasza Wesder (#126) üzenetére


gerii
addikt

Emlékszem, régen ez a 9500 Kommunikátor súlya volt, és mindenki hüledezett.

Élőben kíváncsi leszek rá, lehet, hogy ezt választom a Mi 8 helyett.

(#128) babosmiki válasza Wesder (#126) üzenetére


babosmiki
addikt

Letörni biztosan nem fog, de 200 g felett egy ekkora mobil? :(

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#129) Wesder válasza babosmiki (#128) üzenetére


Wesder
félisten

Az én Note5Pro-m 4000mah akkuval könnyebb.
Nem bànnàm ha olyan nehéz lenne mint a Mix3.
Mondjuk Nilkin Frosted Shield van mindig rajta így màr lehet 190g is. Mégis könnyűnek érzem. Valószínű a csúszkàs megoldàs miatt nehezebb a Mix3.
Borisz-t idézve: "A súly a megbízhatósàg jele, ha nem működik ütni is lehet vele" ;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#130) nozs23 válasza babosmiki (#128) üzenetére


nozs23
addikt

Note 9, Iphone 8 Plus is 200g felett, nem sok méretkülönbséggel, ott mégse sír senki.

(#131) hakydakillah


hakydakillah
senior tag

Nah letisztult telót akartam, hát Elephone rátett egy lapáttal - olvasó ment kijelző alá, lepucolták a kamerákat, és lett az összes rejtett :D Mondjuk nekem kicsit sok, de érződik mi lesz az új divat a notch után.

(#132) #81733120 válasza hakydakillah (#131) üzenetére


#81733120
törölt tag

Olyan csúnya ez a sivár hátlap. :DDD
Bár én személy szerint sose vennék Elephone-t. :))

(#133) natë válasza #81733120 (#132) üzenetére


natë
nagyúr

Pedig az ő logojuk még mindig szebb, mint a One Plus-é. Na az ratyi nagyon.

(#134) Wesder válasza hakydakillah (#131) üzenetére


Wesder
félisten

Egy olyan gyàrtó, aki még a logót is kopizza nem gyàrthat valami jó minőséget.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#135) babosmiki válasza hakydakillah (#131) üzenetére


babosmiki
addikt

Ez komoly! :)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#136) gproject


gproject
aktív tag

remelem lesz hir a lenovo z5 pro-rol is
hasonlo megoldas es hardver, ai zaj szurovel es dolby atmosszal

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#137) joey04 válasza gproject (#136) üzenetére


joey04
titán

már volt hír róla, a hivatalos bemutató meg nov 1. gondolom akkor lesz megint hír róla. vagy azt a hírt hiányolod, hogy hivatalos lett a bemutató dátuma? vagy valamiről lemaradtam? :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#138) prolad válasza gproject (#136) üzenetére


prolad
őstag

Azzal kivárnak, ameddig tényleg biztos. Gondolom nem akarnak úgy járni, mint a Z5nél, amikor mindrnkiz megvezetett a Lenovo.

(#139) joey04


joey04
titán

tessék

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#140) hardline


hardline
senior tag

Arról van bármi infó, hogy mikor indul a forgalmazás? Jó lenne tudni, hogy mikor lesz beszerezhető.

(#141) *Mukeey* válasza hardline (#140) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Xiaomi ilyen politikájából kiindulva idén nehéz lesz belőle európában szerezni. Én jövő év elejét tippelném...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#142) TpS válasza *Mukeey* (#141) üzenetére


TpS
őstag

Már több helyen is előrendelhető, pl. a spemall-nál vagy gearvita-nál: [link]
Az utóbbinál állítólag a héten fel is adják. Persze globál rom még nincs hozzá, az legjobb esetben is december végére várható, de lesz abból január vagy akár február is. Kérdés még, hogy tudnak-e eleget gyártani, mert ez is gond szokott lenni.

(#143) adlersson


adlersson
aktív tag

Nah, olybá' tűnik van 4K @ 60fps... :))

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#144) han_lev


han_lev
senior tag

Nagyon jó kis telónak indúl. És biztos elgondolkodnék rajta a következő váltásnál.
Ami meggyőző, az a vas 845 ös snap 8/128 memória, oled kijelző (az allandó kijelzés néha jól jönne)
Viszont az tényleg kérdéses az én használati szokásaimnál, hogy a szerkezet, a ház meddig bíná?
Nem a szelfik miatt (évente talán kettő ...sem) hanem a zseb+leejtés.
Milyen tokot tudnál rá venni, ami megvédené.
Mivel ejtettem már párszor, és sokat is telefonálok ezért a MI6 nekem eddig a legstabilabb. Nem tudom hogy mondjuk egy jó szilikontom nélkül egy padlózás a csempén milyen hatással lenne rá.
Szilikontom, üvegfólia, és cseppálló is. Ez sem utolsó, néha esőben is elő kell venni.
Ezek mellett ugye a VAS ereje is fontos, de a 835-ös snapi a 6/64 memóriával egyelőre mindent visz, és azt hiszem még jóideig fog is.
Szóval: használatra szerintem egyelőre maradok, aztán majd ki tudja

[ Szerkesztve ]

MI9 6/64

(#145) TpS


TpS
őstag

Már rendelhető global rommal
Más kérdés, hogy szerintem ez nem hivatalos globál rom, hanem valami tákolmány.

(#146) VANESSZA1 válasza TpS (#145) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Gearbest-ről telefont, nagyobb összegű dolgot inkább nem. Biztos valami szutyok van rajta. Én bevárom valami megbízható bejáratott helyen.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#147) Exelsior válasza TpS (#145) üzenetére


Exelsior
senior tag

Nem tudom hogy mennyire tuti hogy ebben van magyar nyelv pedig rendelném.

Sajnos europába 2019 Q1-et írnak a tesztek. :(

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#148) Lukás válasza VANESSZA1 (#146) üzenetére


Lukás
újonc

Honnan érdemes most rendelni?Én sokat rendeltem Gearbestrol,és szerencsére eddig semmi gondom nem volt.

(#149) VANESSZA1 válasza Lukás (#148) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Érdemes kicsit még várni. Nincs Global Rom-al érkező verzió, nincs Global verzió sem, és még az ár se olyan kedvező 650-850 USD. Itthon pedig sehol se lehet kapni.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#150) TpS válasza Lukás (#148) üzenetére


TpS
őstag

A max3 fórumban voltak panaszkodók, mert a tákolt "global" rommal drasztikusan visszaesett a térerő, volt ahol használhatatlan lett a telefon. Szerintem itt is hasonlóra kell számítani, amíg hivatalosan nincs global rom, addig nem szabad venni, ha fontos a magyar nyelv, illetve az összes google szolgáltatás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.