Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Maist


Maist
senior tag

Üdv! Aki már tulajdonos, nézze meg legyen kedves, hogy 4G+ van-e, mint a Mix 2s-ben?
Köszönöm.

(#302) TpS


TpS
őstag

Aki esetleg nem bízna a csúszkában, a cikkben szereplő videó megnyugtathatja: [link]

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#303) kano válasza bbubby00 (#300) üzenetére


kano
nagyúr

Nem bontják meg a gyári csomagot ezért. Mindegyik mix 3-hoz jár a vezeték nélküli töltő.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#304) kelzsoca válasza Maist (#301) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nekem nem jelent meg a 4G+, bár nem is biztos hogy felénk ez elérhető lenne.

https://vertigostore.eu

(#305) TpS válasza Maist (#301) üzenetére


TpS
őstag

Szolnokon a mix 2s se mutatott soha 4G+-t, a mix 3 se mutat telenornál.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#306) kelzsoca válasza TpS (#305) üzenetére


kelzsoca
félisten

Most hogy mondod, Mix 2s készüléknél sem láttam a jelzést.

https://vertigostore.eu

(#307) bbubby00


bbubby00
őstag

Remelhetoleg lassan, de biztosan lesz cikk is es lehet ott szakmazni. Ide nem volt egyszeru eltalalni. Ha nem akadok meg masik topicnal, akkor varnom kene a tesztest :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#308) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Nekem Mohácson Mi5-ösön is van 4G+ néha. Pécsen is.
Bár ez nekem csak a legutolsó EU rommal jött. Előtte simán LTE ként jelezte mindegyiket.

Lehet a globalon is ez a helyzet.

(#309) TpS válasza Atomgeszi (#308) üzenetére


TpS
őstag

Nem rég került az eu dev-be a választhatóság, hogy LTE vagy 4G jelzés legyen.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#310) bbubby00


bbubby00
őstag

Uzemidorol valami tapasztalat? Note5 fele minoseget fogja hozni kb?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#311) South Velen válasza bbubby00 (#310) üzenetére


South Velen
addikt

Note 5 üzemidejét??

Kb a felét.

(#312) natë válasza bbubby00 (#310) üzenetére


natë
nagyúr

Nem.

(#313) bbubby00 válasza South Velen (#311) üzenetére


bbubby00
őstag

Ajajjj :D
Haromnegyedben kiegyezek :DDD

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#314) South Velen válasza bbubby00 (#313) üzenetére


South Velen
addikt

Ne álmodozz, nekem a Mix 2 a Note 5 felét hozta, na jó legyen 60%.

Ebben meg kisebb az akksi, a 845 kb annyit eszik mint a 835. Igaz itt oled a panel, de nagyobb.

(#315) bbubby00 válasza South Velen (#314) üzenetére


bbubby00
őstag

Kivancsi leszek. Nekem a Note5 estere elfarad. Akkor szereznem kell egy powerbankot is? :(((

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#316) kissady válasza bbubby00 (#315) üzenetére


kissady
tag

Nem azt mondtad, hogy még válogatsz az oldalról? :DD

Amúgy egy Powerbank mindig jó a háznál... Tényleg többet fog fogyasztani, mint a Note 5.

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#317) Maist válasza kelzsoca (#304) üzenetére


Maist
senior tag

Mix 2s nekem szinte mindenütt tudja a 4G+ hálót a B3+B20 sávokat összefogva. Miután azt átadtam páromnak, és vettem egy Mi8-at, az (habár szinte ugyanaz a vas) már nem tudja csak az ilyen B1+B3+B7 sávokat összefogni, melyek elég egzotikusak vidéken (még egy ilyen nagyobb városban is, mint Kecskemét, ahol élek), így csak Budapesten van néhol 4G+ hálózat a Mi8-al. Ez kicsit csalódás volt a telefonnal kapcsolatban, de ha gyorsan kell valamit letölteni, akkor lehúzom a Mix 2s-el, és átküldöm a Mi8-ra, és még úgyis hamarabb lent van a fájl, mintha a Mi8-ra tölteném közvetlenül. A további válaszolóknak írnám, az LTE 4G kiírásokat ne keverjük az LTE+, 4G+ fogalmával: A 4G+, vagy LTE-A(dvanced) a 4G frekvenciáknál a le és feltöltési sebesség gyorsítására történő összefogása a telefon részéről, ha olyan helyen vagy, ahol erre a hálózat is alkalmas.
#315 bbubby00: Lehet rögtön kettőt is vehetsz powerbank-ból. :)
Egyébként Mi8 nem vészes, ha jól optimalizált rendszer van a Mix3-on, akkor estig azért simán kihúzza. 6+ óra SOT kihozható.

[ Szerkesztve ]

(#318) bbubby00 válasza kissady (#316) üzenetére


bbubby00
őstag

Tegnap este már leadtam a rendelést. BT-os fülesen gondolkoztam, de nem nagyon szoktam a zenehallgatásnak ezen formáját választani. Inkább otthon rendszerről, vagy BT-on keresztül kocsiban spotyzom.
Ha nagyon gyengének titulálom, akkor rendelek mellé egy powerbankot, vagy továbbpasszolom.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#319) TpS válasza Maist (#317) üzenetére


TpS
őstag

Köszi az infót, amúgy ezt honnan lehet megtudni, hogy miket fog össze? Valami app-al tudod megnézni?

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#320) Atomgeszi válasza Maist (#317) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Tudom, hogy mit jelent ez. Azért írtam, hogy a frissítés előtt egy kalap alá vette mindkét módszert. Azóta már elkülöníti.

(#321) Maist válasza Atomgeszi (#320) üzenetére


Maist
senior tag

Nálam a Mix 2s EU rom-on már akkor is LTE+ írt, amikor még nem lehetett átállítani a kijelzést 4G-re, ez új funkció EU rom-on, amit ki-be lehet kapcsolni, tehát vissza tudod állítani az LTE kijelzést is, ha az jobban tetszik. Ettől függetlenül kaphatta a Mi5 a frissítéssel is a funkciót, hogy fogjon össze LTE sávokat, de történhetett hálózat fejlesztés arrafelé a környékeden.

# 319 TpS: Ez az alkalmazás meg tudja mutatni: link
Továbbá ez is: link
Az elsőnek kell root. A másodiknak most nem emlékszem, lehet annak is, de az első jobb, több cellaadatot mutat.

(#322) mjani1172


mjani1172
addikt

Csak hogy idetaláljak.

(#323) NemMo


NemMo
őstag

A közelség szenzor itt is a mix2s-ben használt megoldás? Ott elég hektikusan működött.

(#324) bbubby00 válasza NemMo (#323) üzenetére


bbubby00
őstag

Remelem h nem ugy fog mukodni.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#325) natë válasza bbubby00 (#324) üzenetére


natë
nagyúr

Nem úgy működik.

(#326) TpS válasza NemMo (#323) üzenetére


TpS
őstag

Nekem semmi gondom nem volt vele 2s-en, a mix 3-on sincs eddig semmi gondom vele.
Az érzékenységét meg be lehet állítani a CIT menüben, az infó lapon a kernelen 5 koppintás után jön elő, jobbra fent a 3 pont menüben az additional tools menüből a proximity sensor érzékenyége beállítható.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#327) NemMo válasza TpS (#326) üzenetére


NemMo
őstag

Ez jó hír! Gondolkodom a vásárláson, csak még várok a felhasználók tapasztalataira.

(#328) rjg válasza NemMo (#327) üzenetére


rjg
őstag

Ma délután elhoztam egyet a Lurdyból. Kézbe akartam venni, mielőtt megveszem, de tényleg egy jól összerakott készülék, a slider ellenére. Estig belaktam, holnap éles üzem. 80% volt az akku bekapcsoláskor, így bírt a telepítések, beállítások, e-mail és egyéb szinkronok mellett 4 óra 55 perc kijelző időt. Ez nem rossz, így elsőre, bár ennek a fele még SIM kártyák nélkül és végig wifin keresztül ment. A gesztus vezérlés addiktív, egyelőre egy apróság zavar benne. Ha szöveget írok és a swype-ot a kijelző szélén lévő egyik betűvel kezdem, azt néha vissza gesztusnak veszi. A MIUI-t (már régen és rövid ideig használtam) pedig majd meglátom a gyakorlatban.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#329) kano válasza rjg (#328) üzenetére


kano
nagyúr

Van a Lurdyban már? :Y Mennyiért adják? Meg is lehet tapogatni ott?
Köszi! :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#330) Atomgeszi válasza kano (#329) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Fent van a weboldalon. ~170k

(#331) TpS válasza kano (#329) üzenetére


TpS
őstag

A xiaomishop-ban is már kapható 30 hónap garanciával, 165-ért. A ma eladott mix 2s-t tőlük vettem.

iPhone 15 PRO MAX 256 GB (Rejoy)

(#332) kissady válasza kano (#329) üzenetére


kissady
tag

Eustock 159.900 Ft

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#333) bbubby00


bbubby00
őstag

Megjott a telo. Eustock. Hat, brutalis. Minosegre azthittem h jo a Note5, de ez valami bitang.
Kicsit varok az elso inditassal, mert megfoghatatlanul jeghideg szerencsetlen :D
Addig is:

Ja es koszonom az ajandekot :) :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#334) Viper26 válasza bbubby00 (#333) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jaja, mindenképp várj 1-2 órát ameddig "szobameleg" lesz.

Semmi bajom a XR-rel, de basszus nagyon vártam a Global-t ebből. :B

iPhone 14 | FR955

(#335) kelzsoca válasza Viper26 (#334) üzenetére


kelzsoca
félisten

Lecseréled rá az iphone-t? :)

https://vertigostore.eu

(#336) bbubby00 válasza Viper26 (#334) üzenetére


bbubby00
őstag

Uvegfolia erdemes ra? Vagy itt is buborekos lesz, mint a note5nel?

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#337) NemMo válasza bbubby00 (#336) üzenetére


NemMo
őstag

Lehet nem kéne olvasnom ezt a topicot, mert a vásárlási vágy egyre csak növekszik. Örülök, hogy ennyire elégedettek vagytok vele. Én egyedül az amoleddel nem vagyok kibékülve el is adtam a mi 8-at, mert féltem a beégéstől és emiatt napfényes időben, amikor maxra húzta a fényerőt, akkor kikapcsoltam az autó fényerőt és visszavettem. Valószínűleg hülyeség a részemről, de ez van.

(#338) Viper26 válasza kelzsoca (#335) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem szabad... :D

iPhone 14 | FR955

(#339) bbubby00 válasza NemMo (#337) üzenetére


bbubby00
őstag

Samsung Note 2-3 volt amit hasznaltam. Mind beegett. Mindegyiken csereltek garanciaban. Igaz ott 24ho premium gari volt, kijott hazhoz emberunk, elottem az asztalon kicserelte, pecset, ment is tovabb. Note4nel mar vizallosag miatt nem volt ez kivitelezheto.
Azota sokat fejlodott a technika. Samsungnal is ha jol tudom, "masznak" a pixelek, pont a beegest megelozven. Itt nem tudom, h van-e hasonlo megoldas.
Elmegyek megebedelek es beuzemelem a kicsiket :)

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#340) kano válasza TpS (#331) üzenetére


kano
nagyúr

És ez saját gar vagy Wayteq-es?

Nekem meg egyre csak tova száll a vásárlási kedvem, ahogy itt olvaslak titeket:
- nem jó fajta amoled kijelző;
- kis akku;
- halvány értesítési led. :(((

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#341) kissady válasza kano (#340) üzenetére


kissady
tag

Én Mi MIX 2s-t cseréltem le. Akku kisebb, de ugyan annyit bír, ha nem többet, a kijelző ahhoz képest sokkal gyönyörűbb, az értesítési ledről nem tudok mit mondani, mert az előzőnél se tudom, hogy milyen volt.

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#342) NemMo válasza kano (#340) üzenetére


NemMo
őstag

Miért rossz fajta az amoled kijelző?

(#343) natë válasza kano (#340) üzenetére


natë
nagyúr

Hülyeség.

(#344) M@cika válasza Viper26 (#338) üzenetére


M@cika
őstag

Az ippon egy fostalicska túlárazott izé, sose kéne ingyen sem. Adják ide az árát, mert nem veszem meg. 1000x inkább a sziamiau. :-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#345) South Velen válasza kano (#340) üzenetére


South Velen
addikt

A samoleddel az a gond, hogy pwm-es és pentile, de az emberek 90%-ának fel se tűnik a PWM (én meg napokig tartó migrént kapok tőle), és sokaknak fel se tűnik a pentile se, de nekem olyan mintha le lenne felezve a felbontás (részben igaz is, mert valóban 2/3-olva van - 2 alpixeles 3 alpixel helyett - ).

De szép túlszaturált színekre és nagy fényerőre képes a samoled, ha akarjuk akkor pedig 100%-ban színhű is, ezzel nincsen gond. És mint tudjuk az összes amoled kontrasztja végtelen, amit még én is annyira imádok, hogy néha még a fentiekkel együtt is amoledes telefont veszek. Csak aztán eladom, mert a migrént már nem éri meg. De mondom: én érzékeny vagyok rá.

S7-re anno írtak egy kernelt ami kikapcsolja a PWM-et, és működött is, szóval igazából nem is értem miért pwm-mel vezérli az organikus ledeket a samsung meg még egy pár gyártó..

[ Szerkesztve ]

(#346) kano válasza South Velen (#345) üzenetére


kano
nagyúr

És hogy lehet észrevenni, hogy PWM?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#347) South Velen válasza kano (#346) üzenetére


South Velen
addikt

Sokféleképp lehet, pár példa: Ha érzékeny vagy rá, érzed hogy nem oké valami, darabos a mozgása a képnek, ha mozgatod a telefont (főleg sötétben alacsony fényerőnél), szintén sötétben alacsony fényerőnél ha mozgatod az ujjadat a kijelző előtt gyorsan, akkor darabos lesz. Egyes kamerákon is látszik vándorló csíkok formájában, de nem mindegyiken.

(#348) Viper26 válasza M@cika (#344) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez is vélemény...én is álljak neki köpködni itt, csakhogy jó legyen?

FYI - 8 évig droidot használtam (szerintem fogok is még), a mai napig szeretem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#349) kissady


kissady
tag

Segítséget szeretnék kérni. Bootloader nyitásnál az alábbi TWRP-t feltehetem, vagy esetleg a Mi Mix 3-ashoz másik TWRP kell?

[link]

[ Szerkesztve ]

Az ész az nem olyan, hogy van, oszt adok... Az vagy van, vagy nincs...

(#350) natë


natë
nagyúr

Visszatértem :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.