Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"...folyton lököm a poénokat és úgy gondolom, ez így van jól."
Jól van bizony. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Иван válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Иван
őstag

Oh, ezek a nem-digitális fotómasinával készült képek, mennyire hasonlítanak a mienkéire :D Ugyan ez a fíling :D Na meg ahogy édesapám mondta, az 30 képes tekercsről eleve ötbe belógott az új, tíz az csak szimplán rosszul volt megkomponálva, tíznél a fényviszonyok voltak rosszak, max ha öt lett használható. Persze ez csak az előhívás után derült ki mindig :DDD

Hát igen. Valamit az idő se szépít meg. Ahogy a Win95-öt se :D

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#3) Csemike


Csemike
csendes tag

:) Kedves.

Vakegérke: rólam is van olyan babakori fotó, ami teljesen "home-made"! :K

[ Szerkesztve ]

(#4) Vakegérke válasza Иван (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem ártott tudni, hogy mit is csinál az ember. Pontos fókusz, mélységélesség, zársebesség.
Büszke lehetek magamra, voltam pár esküvőn fotózni Praktica gépemmel, csak úgy barátságból, anyagi haszon nélkül. Természetesen jó vakum is volt hozzá.
A hivatásos fotós képeit megvették jó pénzért, de mindenki abból akart, amit én csináltam. :K
A fekete-fehér fotókat, meg a diákat én laboráltam, bibibi... :)

Na jó, nem rólam szól ez a topic. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Egorov


Egorov
aktív tag

"153 cm magas vagyok és átlag 48kg "nehéz" ". Erre az analógiára írhattad volna azt is, hogy 153cm mély. ;]
Ilyen korán elkezdtél mosogatni, nagy respekt jár érte. :DDD Valamint jó volt látni régi képeket is, meg zacskós tejet.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6) KYZRR


KYZRR
őstag

Nagyon szép neve van az unokaöcsédnek..! akárcsak nekem :DDD

You can only die once, make sure it is worth it...

(#7) geprombolo


geprombolo
senior tag

Szerény véleményem az, hogy így vagy tökéletes, ahogy vagy!
Édi kislány voltál, meg hát most sem vagy megvetendő... :N Mondjuk én inkább a méregkeverésért szeretlek, de ez már más téma :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#8) Shallamea válasza Egorov (#5) üzenetére


Shallamea
újonc

Hát igen, zárójelben ezt is meg akartam jegyezni, de aztán meggondoltam magam. :)
Valóban korán elkezdtem segédkezni a ház körül, sütés, mosogatás, takarítás jöhetett. Persze a mosogatást már csak ritkán vállalom be.
Bevallom őszintén, egy pillanatig elgondolkoztam, hogy hol láthattál te zacskós tejet, de aztán leesett, hogy a sütősön van a háttérben. Rögtön el is kezdtem röhögni. :D

Иван: Igen, ezek még jó régi, mittommánmilyen fényképezőgéppel készültek. :DDD
Mellesleg anyum ujja is gyakran jelen van a képeken, csak azokat nem raktam be. :D Meg van egy sztárfotóm is, amin két kép valahogy "egybefolyt" és így az kerekedett ki belőle, hogy ülök egy széken kiöltözve, csokorral a kezemben előttem meg a közönség. :DD Nagyon lol, csak azt nem tudtam beszkennelni.

Amúgy köszönöm mindenkinek. :D

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#9) nincsisbéla válasza Vakegérke (#1) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

:K
Kedves kis történet! :)

Mentalita'

(#10) netpeti98


netpeti98
addikt

Mindig érdekes dolog mikor előkerülnek a régi fényképek! :K

Üdv netpeti98

(#11) Shallamea válasza netpeti98 (#10) üzenetére


Shallamea
újonc

Igen, az. Ilyenkor lehet jókat sztorizgatni, meg röhögni. :D

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#12) moonlight115 válasza Shallamea (#11) üzenetére


moonlight115
tag

Megkukkoltalak! :K
Képzeld, én sem vagyok nagyobb, mint te! Vagyis: 158/46-47 :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#13) EczkE válasza moonlight115 (#12) üzenetére


EczkE
addikt

Napi régész.

Asszem mindenféleképpen!

(#14) moonlight115 válasza EczkE (#13) üzenetére


moonlight115
tag

ez most lett aktuális....

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#15) Huma válasza moonlight115 (#12) üzenetére


Huma
addikt

174/79

Akkor én most nyertem? :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#16) moonlight115 válasza Huma (#15) üzenetére


moonlight115
tag

Hú ma! Yesssss, te vagy a legnagyobb! (happy?) :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#17) Shallamea válasza moonlight115 (#12) üzenetére


Shallamea
újonc

Akkor te sem nőttél sokkal nagyobbra, mint én. :D

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#18) moonlight115 válasza Shallamea (#17) üzenetére


moonlight115
tag

Nem is baj. Legfeljebb nem leszek kosaras. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#19) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lányok, én sem vagyok langaléta. 168 centimhez cirka 64 kiló társul.
Na és?
A jóból keveset ad az élet. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) moonlight115 válasza Vakegérke (#19) üzenetére


moonlight115
tag

A pingvineknek viszont humorból sokat adott.... :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#21) Vakegérke válasza moonlight115 (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem érted? Picik vagyunk, tehát belőlünk ad keveset a sors másoknak. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) Shallamea válasza moonlight115 (#18) üzenetére


Shallamea
újonc

Én sem. :D
Vakegérke: Igazad van. :K Meg aztán ami a magasságomból hiányzik, pótlódott máshol. Pl. Akkora szívem van, hogy csak na!

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#23) moonlight115 válasza Vakegérke (#21) üzenetére


moonlight115
tag

De de, éééértettem már elsőre is! :U

Shallamea te is a szíveddel látsz, mint egérke? ;)

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24) Zolaash válasza Иван (#2) üzenetére


Zolaash
aktív tag

"édesapám mondta, az 30 képes tekercsről eleve ötbe belógott az új, tíz az csak szimplán rosszul volt megkomponálva, tíznél a fényviszonyok voltak rosszak, max ha öt lett használható"

Apádnak nem való fényképező. Ennyi. :P

Vakegérke: "A jóból keveset ad az élet" Ezt egy volt kolléganőm mondogatta a majdnem 160 centijével. Benne annyi jó sem volt, mint egy falat sz@rban... ;] Még egy olyan utálatos kétszínű emberrel (?) azóta sem találkoztam. Szerencsére. :N

Rip and tear

(#25) moonlight115 válasza Shallamea (#22) üzenetére


moonlight115
tag

"Engem pedig felvettek a BorsodChem-be(Kazincbarcika), az izocianát laborba(MDI), holnap "
Hát hova máshova? Mondtuk pedig, el ne áruld, hogy méregkeverő vagy...... :U :D
Izocianáááát????

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26) Shallamea válasza moonlight115 (#23) üzenetére


Shallamea
újonc

Olykor igen. Meg mindenki belefér(mármint a szívembe). :D

#25: Hát még szép! :D Nyugi, nem az lesz az első, hogy a GPB rangommal dicsekszem mindenkinek! (Csak a második dolog lesz. ;] )
Igen, izocianát. :DDD

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#27) Vakegérke válasza Zolaash (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Más topicban írtam már erről. Igaz, hogy rokkantak, halálos betegek kapcsán, de talán ide is illik.
Van, aki jólelkű, mert ha ki is kosarazta a sors, legalább másnak legyen jó.
Aztán van az irigykedő, aki nem szereti az egészségeseket, ellenséges velük.

Azt hiszem, itt épp a "csemege" gyűlt össze. ;)

Apropó, a lányom 160 centi, cirka 42, 45 kiló lehet. Arany szíve van. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) moonlight115 válasza Vakegérke (#27) üzenetére


moonlight115
tag

Akkor az aranyszív örökletes.... :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#29) moonlight115 válasza Shallamea (#26) üzenetére


moonlight115
tag

Az a cián izomerje? (izomereje) Kémiából tök vagyok :U

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#30) Vakegérke válasza Shallamea (#26) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem pingvinizálni fogod a BorsodChem egész legénységét. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Shallamea válasza moonlight115 (#29) üzenetére


Shallamea
újonc

Magyarázás helyett(amiből annyira nem vagyok jó)
Vakegérke: Könnyen előfordulhat. :D

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#32) moonlight115 válasza Shallamea (#31) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi, ebből többet megtudtam, mint amennyit szerettem volna. :R
Jó munkát, és sikeres pingvinizációt! :K
Olvashatunk majd beszámolót az első napokról?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#33) Vakegérke válasza moonlight115 (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdekes dolog ez.
Egy időben "hirdettem" a szeretet hatalmát. Kiröhögtek. Elhallgattam.

Aztán volt egy beszélgetésem valakivel, aki nem tudott szeretni. Faggatott, hogy miként vagyok képes elviselni azt a sok szemét embert, miért beszélgetek velük.
- Én mindenkit szeretek. - Ennyit mondtam mosolyogva.
Csodálkozva kérdezte: engem is?
- Van rá okom, hogy ne szeressem? - Kérdeztem vissza.
Megkukult, dülledt szemmel szívta a cigit, aztán ment vissza melózni.

Utolsó munkanapom végeztével két ölelést kaptam búcsúzóul. Az egyik az övé volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) moonlight115 válasza Vakegérke (#33) üzenetére


moonlight115
tag

Nem vicc, te tényleg a szíveddel látsz....

Én is pozitívan állok hozzá az emberekhez, de néha ez kevés.
Pár hónapja jött egy új kolléganő. Vele nem boldogulok. Nem ebben a szakmában "nőtt fel", sértődékeny, gyanakvó, nem tudok vele mit kezdeni. Sajnos. :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#35) Samus


Samus
addikt

Nagyon hasonlítasz a szomszéd lányra, csak ő nálad fiatalabb. Némely képen szinte megtévesztő a hasonlóság...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#36) Shallamea válasza moonlight115 (#32) üzenetére


Shallamea
újonc

Köszi, drága Holdfény! :D Lehet szó beszámolóról, bár nem tudom, mikor fogok odajutni, hogy bepötyögjem.
Vakegérke: Emberekhez való hozzáállás: 100000pont :D
Samus: Tényleg? Érdekes. :)

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#37) Vakegérke válasza moonlight115 (#34) üzenetére


Vakegérke
veterán

A szem csal, a szív nem.

Hagyd békén a kolléganőt. Idővel látni fogja, hogy extrovertált vagy, és óvatosan közelíteni fog, vagy hagyja, hogy közelíts hozzá.

"- Ki vagy? - kérdezte a kis herceg. - Csinosnak csinos vagy...
- Én vagyok a róka - mondta a róka.
- Gyere, játsszál velem - javasolta a kis herceg. - Olyan szomorú vagyok...
- Nem játszhatom veled - mondta a róka. - Nem vagyok megszelídítve.
(...)
- Barátokat keresek. Mit jelent az, hogy "megszelídíteni"?
- Olyasmi, amit nagyon is elfelejtettek - mondta a róka. - Azt jelenti: kapcsolatokat teremteni.
- Kapcsolatokat teremteni?
- Úgy bizony - mondta a róka. - Te pillanatnyilag nem vagy számomra más, mint egy ugyanolyan kisfiú, mint a többi száz- meg százezer. És szükségem sincs rád. Ahogyan neked sincs énrám. Számodra én is csak ugyanolyan róka vagyok, mint a többi száz- meg százezer. De ha megszelídítesz, szükségünk lesz egymásra. Egyetlen leszel számomra a világon. És én is egyetlen leszek a te számodra...
(...)
- Semmi sem tökéletes - sóhajtott a róka. De aztán visszatért a gondolatára: - Nekem bizony egyhangú az életem. Én tyúkokra vadászom, az emberek meg énrám vadásznak. Egyik tyúk olyan, mint a másik; és egyik ember is olyan, mint a másik. Így aztán meglehetősen unatkozom. De ha megszelídítesz, megfényesednék tőle az életem. Lépések neszét hallanám, amely az összes többi lépés neszétől különböznék. A többi lépés arra késztet, hogy a föld alá bújjak. A tiéd, mint valami muzsika, előcsalna a lyukamból. Aztán nézd csak! Látod ott azt a búzatáblát? Én nem eszem kenyeret. Nincs a búzára semmi szükségem. Nekem egy búzatábláról nem jut eszembe semmi. Tudod, milyen szomorú ez? De neked olyan szép aranyhajad van. Ha megszelídítesz, milyen nagyszerű lenne! Akkor az aranyos búzáról rád gondolhatnék. És hogy szeretném a búzában a szél susogását...
A róka elhallgatott, és sokáig nézte a kis herceget.
- Légy szíves, szelídíts meg! - mondta.
- Kész örömest - mondta a kis herceg -, de nem nagyon érek rá. Barátokat kell találnom, és annyi mindent meg kell ismernem!
- Az ember csak azt ismeri meg igazán, amit megszelídít - mondta a róka. - Az emberek nem érnek rá, hogy bármit is megismerjenek. Csupa kész holmit vásárolnak a kereskedőknél. De mivel barátkereskedők nem léteznek, az embereknek nincsenek is barátaik. Ha azt akarod, hogy barátod legyen, szelídíts meg engem.
- Jó, jó, de hogyan? - kérdezte a kis herceg.
- Sok-sok türelem kell hozzá - felelte a róka. - Először leülsz szép, tisztes távolba tőlem, úgy, ott a fűben. Én majd a szemem sarkából nézlek, te pedig nem szólsz semmit. A beszéd csak félreértések forrása. De minden áldott nap egy kicsit közelebb ülhetsz..."

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) moonlight115 válasza Vakegérke (#37) üzenetére


moonlight115
tag

A kis herceg az egyik kedvencem. De jó volt ezt a részletet olvasni..... :K

A vicc az, hogy olyan nagyon nem vagyok extrovertált. Inkább kicsit "kilógok" a brancsból.
Ha épp nincs munkám, leülök, és olvasok. Már régóta csak angolul. Ez jobban érdekel, mint a szokásos női csevej, amit már unok. Néha eljátszom, hogy hűűűű de érdekel, de....ennyi. :U
Bocs, Shallamea az intermezzóért, talán offolni kellett volna.... :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#39) Vakegérke válasza moonlight115 (#38) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Bocs, Shallamea az intermezzóért, talán offolni kellett volna...."

Valóban. Én voltam a hunyó, elnézést kérek. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Shallamea válasza Vakegérke (#39) üzenetére


Shallamea
újonc

Semmi gond. :)

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.