Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Nekem egy ilyen van: Canyon CNS-HKB5HU

Nem ajánlom.Nehezen lehet vele írni, hülye kialakítása van(pl Enter, de ez megszokható, de van rajta más idegesítő "funkció" is). Gyenge háttérvilágítása van, könnyen karcolódik rajta a fényes felület(idegesítő, mert ez elég nagy).

2 szó, ami elég ehhez a billentyűzethez: Nem ajánlom. :(
A régi Dell sokkal jobb volt, kell egy olyasmit szereznem. :K

(#2) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Nekem Dell business notiba épített billentyűzet van, minden tesztelő el van tőle ájulva, én is, átlagfelhasználóként. Bár ez nem nagyon releváns.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3) Prémvadász


Prémvadász
tag

[link]

Nem bűn a lustaság.

(#4) Samus válasza Cucuska2 (#2) üzenetére


Samus
addikt

Milyen színben világít?
Azt olvastam, hogy a kék nem jó, ha túl erős, akkor zavaró, ha nem elég erős, akkor nehezen látni.

Prémvadász: köszi a cikket.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Laciii92


Laciii92
csendes tag

Szia!
Én körülbelül egy éve nyúzok egy Revoltec Lightboard xl3-at. Igazándiból meg vagyok vele elégedve, egyedül talán engem is az zavar hogy az "enter" csak egysoros. Két színben világít, kékben és pirosban, ami hátrány hogy a piros fény elég gyenge, sötétben háttérvilágítás nélkül elég bajos a használata. De a kék világítás intenzitása szerintem tökéletes.

(#6) Cucuska2 válasza Samus (#4) üzenetére


Cucuska2
őstag

Dell E5430, csak és kizárólag fehér. PWM-es, de egyáltalán nem zavaró, sötétben annyit látsz belőle, hogy ha rángatod a gépet, látszik. És fantasztikus feature, mindig be van kapcsolva. Nagyon megdobja a gépelési élményt is akár.

A kékkel amúgy nekem bajom lenne, a szemüveglencsém 7 dioptriával nem szereti a kék fényt, így csak egy pacát látok belőle. Túl alacsony a kék hullámhossza. A lilának pedig még rosszabb.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#7) Juubei


Juubei
újonc

Üdv

Nekem Microsoft Side Winder x6 billem. van angol az egész egy soros enterrel plusz gombok makrózhatók a numpadot át lehet tenni jobb vagy bal oldalra alapból piros de a makrózható gombok sárga háttérvillágitásuak amit persze ki is lehet kapcsolni.
Nálam egész jól birja semmi bajom vele eddig pedig öntöttem is már le :D

(#8) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

A4Tech típusokat néztél már? Az egereire nem mondom, hogy jók, de billentyűzet terén egész jókat gyártanak. Revoltech Lightboard XL3-t nem ajánlom. Nekem most a4tech bill-em van, és elégedett vagyok vele. Ennyi pénzért persze nem kell csodákat várni. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) vamzi


vamzi
őstag

Nem találsz magadnak 8.000.000-ért billentyűzetet? :F

"Az egészre a keret 8000 ezer pénz"

;]

(#11) xridergabo


xridergabo
csendes tag

Nálam egy Speedlink Alterno teljesít szolgálatot már legalább 5 éve, ha nem több. Állítható fényerő, váltható megvilágítás szín (kék, piros), magyar kiosztás, csuklótámasz, multimédiás gombok, stb...Összességében teljesen meg vagyok vele elégedve, használtam már irodai munkától kezdve a játékokig, de nem rémlik, hogy bármi gondom lett volna vele a valaha is:) Negatívumok: kicsit hangos, minimális kopásra hajlamos a gyakran használt gombokon (nálam a space). Régebben 8e Ft körül volt, de most gyorsan rákeresve már nem találtam sehol. Sajnos előfordulhat, hogy kifutott termék.

(#12) KYZRR


KYZRR
őstag

Én január elején egy a4Tech KD-126-ot vásároltam, kemény 5920Ft-ert.
Annyi baja van, hogy az eloszlás nem tökéletes, de kikapcsolható a világítás.
Fehér színnel világít.

kép

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#13) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Szvsz. ha már világító billre adja az ember a fejét, jobb rászánni azt a plusz néhány ezret, amiből összeszerelési minőséget tekintve normális darabot találni. De ami ennél is fontosabb, hogy olyan világítása legyen, ami nem kerget ki a világból, mert szétb.zerálja a szemedet és alkalom adtán ki is kapcsolható.
Egy K800 tudom pofátlan áron kapható - ha még kapható egyáltalán - de azért az minőségi darabnak tűnik mindkét fent említett szempontból.
A jó darabokat mindig meg kell fizetni.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#14) Samus válasza KYZRR (#12) üzenetére


Samus
addikt

Pontosan hol vetted? Mert ebből csak kéket láttam. iPon elvileg árulja a fehéret, de azt írják nem kapcsolható a világítás.

Mi a baj az elosztással? Illetve nem maradnak beragadva a gombok?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) sh4d0w válasza Laciii92 (#5) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyenem volt, tudom ajánlani, nem is volt túl drága.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#16) KYZRR válasza Samus (#14) üzenetére


KYZRR
őstag

A békéscsabai Nap-Szám Computer-nél lett vásárolva.
A billentyűkkel semmi baj, de átfogalmazva az előbbi hsz-emet, ha az ember alaposabban megnézni, akkor a háttérvilágítás nem a legegyenletesebb.
Itt talán látszik a kapcsoló a jobb felső sarokban.
Kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#17) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Nekem van egy felesleges ilyenem, csak porosodik a szekrényem tetején, mert egy bizonyos game miatt nekem nem felelt meg a kialakítása. Igaz nem magyar, de nekem pl nem kell.

(#18) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Modecom
Olcsó, de nem annyira jó. Egysoros enter, és kicsit nehéz rajta gépelni amíg új. Célszerű minden gombot egyszer kiszedni, majd visszatenni, akkor már ok. A kék fény este kiégeti az ember szemét, a piros ok. Nappal nem látszik a gombokon a felirat, csak ha világítanak...

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#19) Samus


Samus
addikt

Eddig az A4tech KB-126 áll nyerésre, igaz, közel 6k a magyar kiosztású az iPon-nál (a kép persze az angolt mutatja), de Youtube-on csak kéken világító verziót láttam...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20) Stonerice válasza Samus (#19) üzenetére


Stonerice
őstag

Nálam egy A4tech KD-600L teszi a dolgát kék háttérvilágítással közel 1 éve. Kapcsoló még működőképes , de középen a 3 nagyobb felületű gomb : Enter, Backspace, jobbShift érintésre kis csörgő hangot adnak ki új koruk óta. A többi billentyű viszonylag halknak tekinthető.

Még nem bántam meg a vételét, mivel nem nehéz rosszabbat kifogni.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#21) D1Rect


D1Rect
félisten

Garanciába cserélték a hirtelen felindulásból vett Modecom MC-9006-ot, ez már másik széria lehetett, mert simán használható, a korábbi borzalmas volt.
A gombok amik akadtak gyárilag, némi csiszolás után hibátlanok és a scrollos visszajelző ledeket egyszerűen leragasztottam.

(#22) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Akkor tulajdonképpen melyiket érdemes venni? Engem a modecom kiidegel. Szétszedtem már 2x, de még mindig akadoznak. Sőt, egyre rosszabb, meg kopik is a WASD rendesen.

Garanciálisan mikor cserélik? Ha csak lekopott néhány gomb akkor is? Vagy totál el kéne romlania mondjuk egy egész sornak?

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#23) dramaped válasza DR|FTK|NG (#1) üzenetére


dramaped
újonc

Hogyan kell bekapcsolni a Canyon CNS-HKB5HU háttérvilágítását? Köszönöm, ha segítesz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.