Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    Hi!

    Kulfoldon elek (karacsonyra jottem haza), ezert eleve fuggetlen vagy szolgaltatonal vasarolt es azonnal kifuggetlenitett keszuleket vennek.

    Kerdesem is ezzel kapcsolatos: T-mobile uzletben a vasarlasnal kifuggetlenitik (a megfelelo dijat kifizetve)? Vagy ez jelenleg nem mukodik?

    Ha nem, akkor a telefon fuggetlenitok tudnak vele valamit kezdeni?

    Fuggetlen keszuleket hol erdemes vasarolni? Milyen arban vannak most ezek?
    Neten olvastam, hogy van 2 es 8GB belso memoriaval. melyik kaphato itthon?

    Koszi!

    FőDudu

  • FőDudu

    addikt

    válasz Karma #24510 üzenetére

    Koszonom a valaszt!

    Az altalad felsorolt cegektol nem mernek vasarolni.
    Magyarorszagon a garancia jelentese egyenlo a vevok szivatasaval, kivetelt csak a nagyobb cegek kepeznek.

    Valaha T-mobile alkalmazott voltam (epp szervizes) - szoval akkoriban ('96-'98) ezek a cegek meg induloban voltak. Mindenfele telefonnal bejartak sumakolni a T-mobile szervizebe - leven ott volt alkatresz es technikai hatter is. Gondolom ez most is igy megy, szoval az o garanciajuk szerintem erosen kerdeses. Amelyik eleve 0%-os afas szamlat adna.....

    Gyartoi vagy szolgaltatoi garancia er valamit, a tobbi altalaban maceras.
    Legalabbis nekem. Szoval ezeket most kihagynam.

    Biztosan bennem van a hiba, inkabb a rosszat feltetelezem - akkor nem erhet meglepetes :)

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

  • FőDudu

    addikt

    Samsungnak van mintaboltja ahol, meg lehet vasarolni?

    Mi az hogy felarert ad Samsung garanciat?
    A tobbi akkor kulfoldi szolgaltatotol behozott szurkeimport?

    Kicsit kiestem mar ezekbol a magyar dolgokbol.....

    Fel sem merult bennem hogy magam fuggetlenitem, van amihez ma mar nem nyulnek.
    Anno meg szorakozasbol siman atraktam egyik 2110-es panelrol a masikra (es vica-versa) a v

    FőDudu

  • FőDudu

    addikt

    Samsungnak van mintaboltja itthon ahol, meg lehet vasarolni?

    Mi az hogy felarert ad Samsung garanciat? Kicsit kiestem mar ezekbol a magyar dolgokbol..... A tobbi akkor kulfoldi szolgaltatotol behozott szurkeimport?
    Lehet, hogy jobban jarok ha visszafele beugrok Triesztbe es megveszem az Olaszoknal fuggetlenul. Naluk legalabb er valamit a gari.

    Fel sem merult bennem hogy magam fuggetlenitem, van amihez ma mar nem nyulnek.
    Anno meg szorakozasbol siman atraktam egyik 2110-es panelrol a masikra (es vica-versa) a
    legtobb kivezetessel rendelkezo integralt aramkort - es utana mindketto elindult. Ma mar nem allnek neki, kicsit elszoktam a forrasztgatastol.

    FőDudu

  • FőDudu

    addikt

    válasz bakospe #24517 üzenetére

    Magyarul ad egy gyartoi garanciajegyet a 'kitudjahonnan' beszerzett telefonhoz.
    Mert ha a telefon a Samsungtol lenne vasarolva, akkor nyilvan felar neluk adna a telefonhoz kapott garipapirt. Igy azonban a sumakolassal beszerzett garipapirral legalizalja a szurkeimportos telefont. Es ez nektek termeszetes. Nem is folytatom, siralmas ami ebben az orszagban folyik. Es az a szornyu, hogy nektek ez a termeszetes!
    Nem akarok offolni, koszonom az eddigi hozzaszolasokat!

    Megprobalok hivatalos Samsung kereskedonel telefont talalni, ha meg nem megy, akkor igy jartam. Automra is 5 ev gari van (gyartoi), notebookomra is 5 ev gari van (gyartoi), nem fogok szurkeimportos telefont hasznalni.
    Jo ejszakat!

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Aktív témák

Hirdetés