Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50281) szebev válasza zotymoty (#50280) üzenetére


szebev
senior tag

Megoldodott a problema .... Viszont nem igazan ertem , hogy mi volt az ! Vegig a Zotymoty gepen probaltuk felrakni a firmet, de nem sikerult, aztan atmasoltuk ugyanazokat a file-kat az en gepemre es elsore felment a KF3 !Leellenoriztem a softver verziot es ezt irja :1106242233LISS8500XXKF3 ! Ez igy nekem erdekesen hangzik :( Ilyennek kell lennie , vagy vmit elrontottam vhol ?

Ja , es Zotymoty a tesom es csak azert en irok helyette, mert neki nem volt turelme es ideje megvarni,hogy vegezzek. Nem is tudja , h kesz a teloja ! ( feligmeddig )

Egyebkent azert raktuk ujra az 1.2, mert mindig jelzett ,h usb kapcsolodas pedig nem is volt semmi radugva a telora... Igy 1 nap alatt lemerult a telo, ugy hogy nem is hasznalta ! A baj az , h ez a problema meg mindig jelentkezik az uj firmnel ! Valakinek vmilyen uj otlet esetleg ?

Ez a hsz. inkabb lesliekenek ment volna ! :P

[ Szerkesztve ]

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.