Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) dik válasza batagy (#4200) üzenetére


dik
őstag

Valami zavar van az erőben eltűnt mind...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4202) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!
Betűméretet és ikonméretet mennyire és miként tudom nagyobbítani?
Akksi mennyit bír nálatok?

Köszönöm,
zsoltip

(#4203) Aureal válasza zsoltip (#4202) üzenetére


Aureal
senior tag

A beállításoknál a kijelző dolgainál asszem megtalálod hogy a menü feliratok mekkorák legyenek. Ikon méretről nem tudok hogy engedné változtatni. Az sms-ek betűméretét meg külön ott az sms opciók/nagyításnál keresd. (kikapcsoláskor amúgy elfelejti!)

Teló nálam több mint 1 hétig is kihúzza, de nem sokat dumálgatok. Zene + foto az inkább megy róla (na az se egész nap). Jó teló ez mai napig, kicsi, praktikus, csak a kijelzője nem egy mérföldkő. :))

(#4204) dik


dik
őstag

Nem sokat beszélek, de már így is csak 4 nap körül bír ki 1 töltéssel....

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4205) dik


dik
őstag

Egy kis kérdés. Samsung telefonokon hogy lehet gyors megnézni milyen függő? Sim cserén kívül...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4206) Aureal válasza dik (#4205) üzenetére


Aureal
senior tag

Passz amúgy, de miért érdekes, mikor már jó ideje ingyen kifüggetlenítik a szolgáltatók???

(#4207) dik válasza Aureal (#4206) üzenetére


dik
őstag

Igen, nafene még jó hogy mondod.... :DDD :) :R

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4208) Aureal válasza dik (#4207) üzenetére


Aureal
senior tag

(Nekem ez csak azért volt cumi, mert az enyém Angliából jött, használt, nem magyar menüs. Tehát csak a legálisan itthon vásároltakra él!)

[ Szerkesztve ]

(#4209) dik válasza Aureal (#4208) üzenetére


dik
őstag

Ezt nem tudtam létezik ilyen. Magyarul a szolgáltatóhoz ahova tartozik beviszem azt függetlenítik ingyen azt annyi?

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4210) Gyöször válasza dik (#4204) üzenetére


Gyöször
senior tag

Nekem több hetet bír ki gyári akksival - mióta nincs benne sim kártya :)) Mindig be van kapcsolva, de csak futáshoz zenét hallgatok rajta. Illetve ha valami riasztó simkártyát kell mahinálni, pin kikapcsolás, adategyeztetés, akkor ő szokott lenni az illetékes elvtárs :)

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#4211) dik válasza Gyöször (#4210) üzenetére


dik
őstag

Mennyi az annyi? :D Kell nekem az.... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4212) dik


dik
őstag

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4213) Gyöször válasza dik (#4212) üzenetére


Gyöször
senior tag

Mindemellett Boldog Új Évet!

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#4214) Gyöször válasza dik (#4211) üzenetére


Gyöször
senior tag

Megtartom. Bocsi :))
De ha mégis eladó lesz neked szólok először! :)

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#4215) dik válasza Gyöször (#4214) üzenetére


dik
őstag

Köszönöm előre is! Majd szólsz jövő héten akkor... ;] :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4216) Gyöször válasza dik (#4215) üzenetére


Gyöször
senior tag

Rendi. Holnap mennyit adsz érte? :DDD

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#4217) dik válasza Gyöször (#4216) üzenetére


dik
őstag

;] :DDD :D Ez vicces tudod milyen az ha én mondok árat... :D Szóval hajrá te mondj a tiéd!

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4218) Gyöször válasza dik (#4217) üzenetére


Gyöször
senior tag

:DD Ez valami olyasmi kérdés volt mint a felirat a kocsmában, jogy "hitel holnap!!" Fogalmam nincs mennyiért lehet egy ilyet eladni, de nem hiszem, hogy ötezresnél többet lobogtatnál érte, annyiért meg naggyonjóhelyt van itthon :B

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#4219) dik válasza Gyöször (#4218) üzenetére


dik
őstag

Na látod fogalmad sincs mennyit adnék érte! Te meg nem mondasz semmit. Ne komolytalankodjunk kérem!!! ;] :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4220) Aureal


Aureal
senior tag

10 körül is látni jófogin néhol (mobilkereskedés hirdetések jószerivel).

(#4221) dik válasza Aureal (#4220) üzenetére


dik
őstag

Valamiből meg kell élniük. :DDD Persze elég botrányos ott őrzik a kincseket arany áron... :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4222) Aureal


Aureal
senior tag

Halihó!
Vki tudja milyen kóddal lehet megnézni a firmware verziót?
És vajon melyik volt a legutolsó magyar nyelvű kiadás?

(#4223) Gyöször válasza Aureal (#4222) üzenetére


Gyöször
senior tag

Volt valami program, samsung KIES. Ha pc-re dugtam kiírta. Még az is lehet, hogy rajta van a gépemen, ha be lesz kapcsolva megnézem neked. Valami XEH el vettem és egyszer frissült talán XEM-re. (Ezzel a kiessel frissítettem, utána lett rossz, 2 évig szórakoztam vele, újraindulgatott ha hívtak, mikoris meguntam és kicseréltettem a 15 éves Sim kártyám, aztán semmi baja nem volt. De nem hittem volna mert a gyári szoftver nem problémázott a sim kártyával, csak a frissített)

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#4224) Aureal válasza Gyöször (#4223) üzenetére


Aureal
senior tag

Ismerem a Kiest. 5611-nél használtam, de kb semmire se volt jó, mert az egy Angol tela volt és nem tudtam rá szoftvert frissíteni meg magyar nyelvet tenni sem így. (sms-nél szar is ez máig!)
Ez az 5610 meg nemrég van meg, eléggé más szoftveresen (több a menü, beállítás), de szar hogy nincs sötét menü téma, mint a másiknál és hogy a widget screen is butább, na meg lassabb az egész telefon! (Ellenben ua. hangerőn 3 fokozattal hangosabb az 5611-től!) :F

Akkor hagyjam ennek is a szoftverét? Mert anno én kérdeztem itt, hogy a hangfelvevő mp3-ban vesz-e fel és ennél igen! Jól emlékeztem rá, mikor hajdanán kipróbáltam egy üzletben a forgalmazása hajnalán!

Ami még picit zavar az 5611-hez képest, hogy a fényerő minimuma és +1 fokozat közt túl nagy az ugrás. Este nagyon bántó. Ez a másikon 3 fokozaton át sokkal transzparensebben állítható, jobb a szemnek! Azért érdekes a kettő így egymás mellett. :))

[ Szerkesztve ]

(#4225) Aureal


Aureal
senior tag

Tehát: Vki tudja milyen kóddal lehet megnézni a firmware verziót?

(#4226) dik


dik
őstag

Valaki nem tud esetleg egy olyan üzletet ahonnan tudnék rendelni eredeti akkumulátort ehhez a csodához? Kezd kissé erőtlen lenni. :) 3 nap körül valahol vége lesz ha sokat beszélek meg hujjuj ennek töredéke... :) Ja és persze nem arany áron kellene. Mert legutóbbi valami samsungnál érdeklődtem és ott 7500 Ft küldtek volna + posta. Annyit nem adok érte az tuti...

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4227) dik válasza dik (#4226) üzenetére


dik
őstag

Az azt igen mindenki megszabadult már ettől a csodájától... Így megdöglött ez a fórum is... :)

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4228) Luck Dragon válasza dik (#4227) üzenetére

Majd nem, érdemes Samsung hivatalos szervíztől rendelni . Megéri a plusz 1500-Ft.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4229) batagy válasza dik (#4227) üzenetére


batagy
őstag

Én használom az S5611-et, nincs gondom vele.

(#4230) dik válasza Luck Dragon (#4228) üzenetére


dik
őstag

Amint láttam az árakat több az mint 1500 Ft...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4231) dik válasza batagy (#4229) üzenetére


dik
őstag

Az nem s 5610! :) Az már egy kófic... :) De aksit tudsz hozzá jó áron eredetit?

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4232) Luck Dragon válasza dik (#4230) üzenetére

Mennyivel ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4233) prsq válasza dik (#4227) üzenetére


prsq
tag

Meg a fenét. A mai napig aktívan megy.

(#4234) Luck Dragon válasza prsq (#4233) üzenetére

Csak senki sem ír mert minden rendben van. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4235) dik válasza Luck Dragon (#4234) üzenetére


dik
őstag

Aksid jó nincs akkor eladód? ;] :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4236) dik válasza prsq (#4233) üzenetére


dik
őstag

Na hála a jó istennek csak én küzdök az aksival...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4237) dik


dik
őstag

De a lényeg amint látom ez a téma vakvágány lesz....

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4238) Gyöször válasza dik (#4236) üzenetére


Gyöször
senior tag

Így van csak te küzdesz :))
Én nem mert már nem használom csak riasztó sim kártyát adategyeztetni, futáskor zenét hallgatni ilyesmi.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#4239) Luck Dragon válasza dik (#4237) üzenetére

Nem hinném hogy az lenne. Tessék kivenni a készülékből az akkumulátort majd a rajta levő azonosítóval keresni . Biztosan van megbízható utángyártott márka is ha a gyári nem opció . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4240) dik válasza Luck Dragon (#4239) üzenetére


dik
őstag

Ajjaj látom teljesen fogalmad sincs mit kértem. Na mindegy felejtős az egészet...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4241) dik válasza Gyöször (#4238) üzenetére


dik
őstag

Szép napot. Köszönöm a választ a kérdésemre. :DDD :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4242) Luck Dragon válasza dik (#4240) üzenetére

Hát persze.... gyári akkumulátor árrát sokkalód (7500+ posta)
Igy mivel próbáltam azzal segíteni hogy után gyártó is tudd normális akkumulátort adni a készülékhez olcsóbban és ez sem opció , akkor kérlek írd meg hogy akkor milyen fogalmam kell arról hogy legyen amiben ezen a terén segítsen neked az ember fia?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4243) dik válasza Luck Dragon (#4242) üzenetére


dik
őstag

Sajnos után gyárikról leszoktam mert botrány ami van. Lehet létezik közte jó de nem akarok tesztelni mert akkor már ott leszek veszek egy újat a Sansungtól. Mivel a gyárira a Samsungnál nem most írták már 7500 így gondolom most már több. Amiket a neten látok boltokban szintén gyárinak írják 3-4 ezer körül java részben persze van drágábban is. Szóval a lényeg nem ismerem ezek a boltokat így nem tudom melyiknek lehet hinni és melyik nem mennyire tényleg eredetit hirdet. Reméltem valaki rendelt már és tud jó helyet javasolni. De minden jött csak a lényeg nem. Elég lett volna röviden tömören, hogy "itt..." vagy kb. nem tudjuk nem vettünk még hozzá. Bár inkább jobb igaz az is ha semmi nem jön válasz mert akkor látja az ember leáldozott az helló.
A lényeg a telefont amennyiért vettem anno annál többet nem fogok aksira költeni. Akkor elszórakozok ezzel még és mehet. Van egy másik is itt donorba, most annak az aksija van már benne azért kissé acélosabb volt.
Majd látom mi lesz még ha sikerül szerzek bele gyárit elfogadható áron ha nem meg ennyi volt...

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4244) Luck Dragon válasza dik (#4243) üzenetére

Én azt mondom most is gyárival járnál a legjobban még ha 7500-8000-Ft is. De ezt neked kell eldönteni .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4245) dik válasza Luck Dragon (#4244) üzenetére


dik
őstag

Akkor ezek szerint csak Samsungnál lehet venni gyári aksit. Fene se gondolta volna. Akkor ezek az üzletek mind átvágják az embert ahol eredetinek tüntetik fel. Bár igaz manapság gyors lekoppintanak akár mit. Oké ezzel is gazdagabb lett. :)
Áldozok még rá időt és teszek egy kört azért hátha... :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4246) Luck Dragon válasza dik (#4245) üzenetére

Hajrá , majd írd meg hogy mi lett a vége.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4247) dik válasza Luck Dragon (#4246) üzenetére


dik
őstag

Ez csak természetes. Én is sok segítséget kaptam már itt így ez nem is kérdés(mint épp aksi ügyben)... ;] :D
"Bemutatkozás ♣Káosszal teremtek rendet♣" Ez azért rafinált. ;] Ez azért sokmindenre választ ad. :DDD :D

[ Szerkesztve ]

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#4248) Luck Dragon válasza dik (#4247) üzenetére

:P

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4249) Aureal válasza dik (#4231) üzenetére


Aureal
senior tag

Pajtások! ;)

Anno vettem egy Bang&Olufsen Samut, abból is megvan az akksi ami jó az S56** cuccokba. Sőt tán haverom még ősibb L700 (steel) cuccában is ilyen van. Ezeket néhol bagóért lehet jófogin elkapni.
Csak azért merem használtként is ajánlani őket, mert a 2017 óta meglévő 5611-em mellé múlt nyáron lőttem 4-5000 pénz körül egy 5610-et is, patika állapotban és szuper jó akksival. :))A haver L700 napi használattal szintén, 1. gyári akksijával megy amivel újonnan vette ezer éve!!! :Y

Váltogatva használom őket mai napig. Sztem 10 évig még simán kielégítik a napi nyúzós igényeimet. (persze van smart, android is, de annak akkor sincs meg ez a varázsa...) :DDD

Az 5611-ben szar hogy nem tud magyarul (from the UK), lószar a telefonregisztere, viszont foto exponáló gombra felveszi a beszélgetést menet közben!
Az 5610 jóval lassabban működik szoftveresen, nincs beszélgetés felvétel, szarabb a hangminősége, viszont mp3-ba ment hangjegyzetet nem amr-be, meg gagyibb a smart screen menüje, s az alkalmazások, menük sem szabhatók testre mint a másiknál.

Gondolkodom, ha az 5610 rendszeréből a magyar nyelvi támogatást ki lehetne nyerni, s implementálni az 5611-be, semmi gondom nem lenne az sms-ekkel sem!
Hackerek! Szerintetek??? :F

[ Szerkesztve ]

(#4250) Aureal válasza dik (#4247) üzenetére


Aureal
senior tag

"Egy zseni mindig átlát a káoszon!"
(ez a titka) :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.