Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#447) lucky07


lucky07
aktív tag

Nos amire jutottam, lehet sok támadás fog érni emiatt.
De a vélemények mindig különböznek nem kell mindenben egyetérteni.
Mióta megvettem az órát megfigyeltem azt, hogy merül mint a nyeletlen fejsze.
Mivel nem mai gyerek vagyok már itt a Ph-n sem természetesen követtem rengeteg topikot és levontam a konzekvenciát, hogy körbe nézek a saját házam táján és megpróbálom kideríteni mi öli ennyire.
Mivel most kicsit munkaszünet van több időm jutott foglalkozni az órával.
Elsősorban felfüggesztettem az eSIM szolgáltatást mert ha azt is használnám sztem fél nap ( nah jó lehet 3/4 nap) és konyec sajnos.
Helymeghatározás még hírből sincs bekapcsolva.
Pulzus állandó mérése meg sem próbálom.
WiFi színt úgy csak BT-on keresztül kommunikál a telefonnal.
Este lefekvés előtt fel töltve 100%-ra
Pulzus mérés és BT nélkül egy alvás figyelés kezdésnek
Most itt ülök a gép előtt ( mert időm van rendet rakok a HDD-n is) itt a telefon is mellettem rajtam az óra és jelenleg tartok 55%-nál.
Szóval vagy nagyon láma vagyok és valami fölött elsiklok vagy pedig sikerült kifognom egy gyenge akkummulátorral rendelkezőt vagy én már nem is tudom.
De ha ez az üzemidő az ami ettől az órától elvárható akkor az számomra azt jelenti hogy el sem mernék vele indulni egy hosszabb túrára vagy bármilyen extra funkciót haszálni amire ez az óra képes.
Nyugodtan kövezzetek meg ( vegyek más márkát, minek vettem meg.....)
Azért vettem meg mert mindenkinek nekem is tetszik kinézetre és tudásilag.
Ez nem ítélet volt rá csupán az én, megélt jelenlegi tapasztalatom.
Még idén mert már nem akarok belekezdeni garanciális dolgokba, lepucolom újra amit megtettem tegnap minimum 2* és nem teszem fel az ECG sem a BP-t és megnézem úgy mit mutat.
De eddig nekem úgy mond hát nem túl jó elmény. :U
És mivel nem megválni akarok tőle próbálok megoldást találni, nem arra vágyom hogy 1-2hét müködési idő de legalább stabil 2-3nap lehetne.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.