Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17151) kengyel válasza CyberSoma (#17146) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem fogsz benne csalódni. Kicsit "kigyomlálod" a T.s romot, és majdnem olyan lesz mint a független gyári. Vagy pakolsz rá valami független romot.

kengyel

(#17152) Szakiii válasza kengyel (#17151) üzenetére


Szakiii
addikt

Egyébként ha független rom van rajta root nélkül 0-zva úgy él a garancia? (pl ha samsunghoz viszed nem T-hez)

(#17153) kengyel válasza Szakiii (#17152) üzenetére


kengyel
nagyúr

A T.s telefon, csak a T.s rommal garanciás !

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#17154) Szakiii válasza kengyel (#17153) üzenetére


Szakiii
addikt

És ha független rom volt fent frissített mdh8ra mdh7 t-s romot fel tudom tenni odinnal?

(#17155) kali válasza Szakiii (#17154) üzenetére


kali
legenda

igen.
csúszott már át gariban több olyan szolgáltatós készülék, amiken független xeh firmware verzió volt, de ezt szervizese is válogatja, így jobb a békesség.

[ Szerkesztve ]

(#17156) Szakiii válasza kali (#17155) üzenetére


Szakiii
addikt

Akkor feltolom az mdh7-es t-s romot köszönöm a válaszokat. :R

(#17157) Ghostman78 válasza kali (#17155) üzenetére


Ghostman78
senior tag

vagy át csúszik vagy nem
nálam ma szartak rá, mert keret cserém volt, meg se nézte a szervíz menüt

de ha softwares a probléma akkor azzal kezdik ,hogy megnézik, és ha nem official a telefon akkor azonnali gari megvonás

legalább ez is a hivatalos samsung duma amit ma reggel mondtak nekem
ami gondolom néma ellenszolgáltatásért cserébe módosítható a helyszínen :DDD

(#17158) Szakiii válasza Ghostman78 (#17157) üzenetére


Szakiii
addikt

Officialnak most is official csak ugye nem T-s rom :)

(#17159) kengyel válasza kali (#17155) üzenetére


kengyel
nagyúr

Inkább az utolsó szavad érvényes, jobb a békesség. Nálam idáig 2-szer voltak háznál, és mindkét alkalommal nézték a romot. De tényleg emberfüggő ez is.

kengyel

(#17160) Ghostman78 válasza Szakiii (#17158) üzenetére


Ghostman78
senior tag

a-a

akkor nem official
ha szolgáltatónál vetted, akkor a "hivatalos official" a saját szolgáltató romja
ezt is megkérdeztem direkt

én telenoros vagyok,direkt vissza toltam a telenoros legújabbat
ha vodát vagy t-t rakok rá, az neki nem official :(((
faszoskodás leginkább ez az egész téma sztem

(#17161) Szakiii válasza Ghostman78 (#17160) üzenetére


Szakiii
addikt

Ja az lehet neki nem az, úgy értem hogy azt írja :D

(#17162) kali válasza Ghostman78 (#17157) üzenetére


kali
legenda

a papíron leírt szabályozás adott, de ettől függetlenül ahány szervizes, annyi módozat...
az egyik nem foglalkozik vele, ha független firmware van a szolgáltatós telefonon, illetve kérésre akár azt is felhúzza rá, a másik pont ellenkezőleg tesz mind a két esetben.
az nem baj, ha az ügyfél számára kedvező irányban térnek el a szabályozástól, de nem muszáj, hogy így tegyenek.

(#17163) Kunsztler


Kunsztler
senior tag

Sziasztok!
Van egy telefon ami biztosítás alatt áll bevittem a készüléket kb egy hete küldtek egy smst ,hogy kész van :)
A kérdésem az lenne önrész amit fizetnem kell 30.000-ft-ot na de kérhetem azt is,hogy következő számlámra írják rá ?
Előre is köszönöm a válaszokat

Nexus 5

(#17164) lukoz


lukoz
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogyha helyszíni javítást kérnék a T-s telómra /krómozott keret lepattogzása/, akkor mindenképp vissza kellene raknom a T-s romot, TMH pr-coddal? /jelenleg független BTU-s rom van rajta/

Köszi :R

bocsi, már látom a választ is :Y

[ Szerkesztve ]

(#17165) Ghostman78 válasza lukoz (#17164) üzenetére


Ghostman78
senior tag

szerintem tedd
én is azt tettem

hol van a lepattogzódás és mekkora ?

nekem jobb széle felül kb 2mm (volt)

(#17166) lukoz válasza Ghostman78 (#17165) üzenetére


lukoz
aktív tag

oksa. Most rakom fel!
Kb 1mm-es és a jobb oldalon

(#17167) Christian79 válasza Giovanny (#17145) üzenetére


Christian79
tag

És Odin-nal raktad fel, se root, se recovery, csak PDA részbe betallóz és ennyi?
Egyébként jobb valamivel mint az mh8?

(#17168) Giovanny válasza Christian79 (#17167) üzenetére


Giovanny
őstag

Igen csak a pda-hoz tallózod,én nem vettem észre semmi különös dolgod...lehet valami apró javításokat tartalmazz,utána lehet root-olni stb..,

Zero Defect.No Compromise !

(#17169) Christian79 válasza Giovanny (#17168) üzenetére


Christian79
tag

O.k., sammobil-ról szedted le?

(#17170) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Akkor hárman vagyunk.Nekem úgyszintén a jobb felső részén pattogott meg, egészen pontosan az elülső kamera felett és hangerőgomb tövében.Viszont ha így pik-pak cserélik akkor lehet kihívom őket a héten. Mondjuk nincs sok kedvem szívni a visszaállítással.

[ Szerkesztve ]

(#17171) tothl válasza ricsi0307 (#17170) üzenetére


tothl
addikt

Mert ? :) Ettől semmit nem kell csinálni vele... :D Csak a kijelzőt cserélik.. :D

(#17172) Giovanny válasza Christian79 (#17169) üzenetére


Giovanny
őstag

pontosan :)

Zero Defect.No Compromise !

(#17173) ricsi0307 válasza tothl (#17171) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Ahogy elöttem is írták páran, jobb a békesség.Nem 200ft volt a teló és ha ilyen apróság miatt bukom a garit kitépem az összes hajam.

(#17174) tothl válasza ricsi0307 (#17173) üzenetére


tothl
addikt

Ja hogy úúúúgy visszaállítani... :D Nekem máshogy esett le.
Na igen egy odinnal a rá valót ráhúz és kész.. :D

(#17175) stnstn


stnstn
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. TouchWiz helyett felraktam a 4.3-as Google edition-t, de a Samsung jópofa kamera app-ja nagyon hiányzik. Van valami megoldás, hogy visszarakjam úgy hogy a Google edition marad?

EricssonHotlineCombi433->BenefonTDP-40->EricssonGH198->Nokia2110i->Nokia6110i->Nokia3210->SonyEricssonT610->SamsungD500->LGK750Secret->SonyEricssonxperiaX10minipro->SamsungGalaxyS4->GalaxyS6->GalaxyS8->GalaxyS10->XiaomiMi11ultra->Samsung S22 ultra->S24 ultra.

(#17176) kabala85


kabala85
újonc

Sziasztok! Sajnos elromlott a telefonom amit a T-Mobilnál vásároltam 2 hónapja. Természetesen regisztráltam a Samsung oldalon is a terméket és a szerviz itt van tőlem nem messze. Garanciális javításra hova érdemes vinnem a T-Mobilhoz vagy a Samsunghoz? Van valakinek ebben tapasztalata? Nem szeretném ha hetekig rajta ülnének. Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#17177) proly01


proly01
őstag

Valaki meg tudná mondani,hogy a kernel wake locks ok közül a

deleted wake locks és a power management service micsoda vagy hogyan lehet kilőni mert utóbbi 101956 szor még iménti 59872 szer ébresztette fel a telefonom 12 óra alatt és 58% on van kb 1órás kijelzőidővel és erős a gyanúm,hogy ez a kettő komoly szerepet játszik benne :W

:R

....Pr:)ly....

(#17178) kengyel válasza kabala85 (#17176) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor inkább igényeld a háznál történő javítást. De mindenképp a Samsungot válaszd. A T. tovább ül a dolgon.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#17179) kali válasza kabala85 (#17176) üzenetére


kali
legenda

szia,

helyszíni javítás, esetleg még samsung gyorsszerviz, netán garis futár, a sima szerviz vagy átvételi pont, illetve a szolgáltató lomhább, mivel komoly probléma esetén a központi szervizbe küldik tovább.
mi a telefon hibája?

(#17180) makra79


makra79
csendes tag

Sziasztok ma már hívtak is a samsungtól (Törött kijelző ) A helyszíni javítás nem lehetséges,a holnapi napon 1 futárt küldenek,aki elviszi és bevizsgálják addig csere készüléket biztosítanak. Nem a legjobban indul az ügy :(( ha nem javítsák gariba sajnos 1 ideig nem tudom kifizetni a kilyelzőt.

(#17181) kabala85 válasza kali (#17179) üzenetére


kabala85
újonc

Szia kali!

Az elején még úgy kezdte, hogy amikor telefonálni akartam kiírta nem vagyok regisztrálva a hálózaton (ezt egy újraindítás megoldotta). Utána alacsony akku feszültségnél (20-30%) egyszerűen kikapcsolt. Most már ott tartok, hogy 50-70%-os töltöttségnél is ezt csinálja. Visszakapcsolni csak töltés után tudom, vagy ha várok vele egy órát kb+ nagyon gyorsan merül az akku. Az eltárolt wifis jelszavakat elfelejtette, könyvjelzők eltűntek.
Ötlet?

(#17182) kali válasza kabala85 (#17181) üzenetére


kali
legenda

teljes gyári visszaállítás volt már?
beállítások -> fiókok -> mentés és visszaállítás -> gyári adatok visszaállítása!

(#17183) kabala85 válasza kali (#17182) üzenetére


kabala85
újonc

nem próbáltam, sajnos én valami akku problémára gondolok. Nem hinném hogy beállítási problémája lehet...

(#17184) kali válasza kabala85 (#17183) üzenetére


kali
legenda

szoftveres probléma is lehet, és arra megoldást jelenthet, ha visszaállítod gyári állapotba a rendszert.
ilyen problémák esetén érdemes azzal kezdeni, és így kizárni a szoftveres hibát, vagy simán csak örülni, ha ezáltal megoldódik a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#17185) Gizmo94 válasza kabala85 (#17183) üzenetére


Gizmo94
veterán

Vagy alaplaphiba lesz ez.

(#17186) kabala85 válasza kali (#17184) üzenetére


kabala85
újonc

feltöltés után megcsináltam a gyári visszaállítást, elkezdtem frissíteni beállítani rajta a dolgokat eddig bírta :W 84%-nál kikapcsol mintha lemerült volna az akku. Visszakapcsolni nem tudom...

(#17187) kali válasza kabala85 (#17186) üzenetére


kali
legenda

recovery és download mód sem megy?
töltőről bekapcsol?
akkor akkumulátor vagy alaplap lesz.

(#17188) kabala85 válasza kali (#17187) üzenetére


kabala85
újonc

töltőről bekapcsol, azonban 84%-on kapcsolt ki és amikor most töltőre rátettem és bekapcsoltam 66%-ot mutat :W nagyon gyorsan merül. Holnap megyek vele szervizbe. Remélem gyorsan megtudják csinálni...

[ Szerkesztve ]

(#17189) kali válasza kabala85 (#17188) üzenetére


kali
legenda

lehet, hogy csak az akkumulátor rossz, azt meg gyorsan cserélik.
melyik szervizbe viszed? nem mindegy, sajnos...

(#17190) kabala85 válasza kali (#17189) üzenetére


kabala85
újonc

T-Mobilnál vettem de a Samsungot ajánlották így oda viszem

(#17191) Genius007


Genius007
őstag

Feltettem a Torrente romot, nem volt WiFi, felvettem úgyis, hogy előtte Odinnal a modemet feltettem neki, aztán a romot (előtte természetesen wip facetory, cache, dalvik! és utána a modem és rom)
úgysem volt WiFi. Feltettem a WannamLite Romot, azon volt wifi de egy kalap szar, feltettem utána (wipeal és wipe nélkül is!) a Torrente romot, de még mindig nem volt WiFi, sőt már hang sem volt. :DDD

Kérdezem én, hogy lehet hatalmas formázást csinálni, és visszatenni a gyári romot?
Mert én hiába wipeolok rommá mindent, és indítom újra a telefont, a francia nyelvű WannamLite megint csak bejön. A 4+1es megoldás hogy működne? (i9505 LTE T-mobilos telóm van pontosan!)

Ha valaki pár sorban leírná (linkel/linkekkel megspékelve) azt nagyom megköszönném! :R
Sorry, hogy ennyit értetlenkedek, de nekem valahogy nem igazán akar ezen a telón összejönni a romozás. :U

:R

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#17192) Christian79 válasza Giovanny (#17172) üzenetére


Christian79
tag

János, én meg vagyok áldva ezekkel a rom letöltésekkel. Sammobilról kétszer próbáltam leszedni az MH9-es romot, de a rar kicsomagolásánál mindig crc hiba. Továbbá ha megnyitom kicsomagolás előtt, két fájl van benne: egy képfájl és egy .dll kiterjesztésű. Ez miért van? Vagy nem jó a hotfile-os link amire klikkelek?

(#17193) Giovanny válasza Christian79 (#17192) üzenetére


Giovanny
őstag

A .dll file-t felejtsd el,az nem kell neked,csak a .tar kiterjesztésűt kell tallózni az Odin pda-hoz, ha crc hibás a letöltött rom,akkor sajnos töltsd le újra :K

Zero Defect.No Compromise !

(#17194) kali válasza kabala85 (#17190) üzenetére


kali
legenda

az okés, csak azon belül sem mindegy, hogy melyik szervizbe.

Genius007; link

[ Szerkesztve ]

(#17195) Gizmo94 válasza Genius007 (#17191) üzenetére


Gizmo94
veterán

Torrente romja nagyon jó, én is azt használom.
Rakj egy négyfájlos békaromot, oldalára itt beregelsz, lesz teljes tutorial képekkel, mindennel, odinba betallózol mindent a helyére, foolproof, elbaszni se tudod. Ez alapra vágja a telefont, arra meg innen először a modems. tar-t odinból a pda-ba tallózva, majd arra Torrente 3.0-s romját.. NE! wipeolj se partitiont, se dalvikot cwm- ból és menni fog a wifi.
Torrente romjánál a mai napig nincs jobb véleményem szerint. :)

[ Szerkesztve ]

(#17196) dioka10


dioka10
újonc

Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni tőletek!
Neten találtam egy eladó S4-et ami teljesen új csak félek h nem eredeti vagy vmi gáz lesz vele, személyesen nem tudom megnézni a telefont mert a tulajdonosával együtt külföldön tartózkodik. A tulaj már küldött képet a telefon garancia papírjáról.
Tudtok-e valamit javasolni , hogy ne jöjjek ki belőle rosszul? Mit tegyek? Le lehet e valahogy ellenőrizni a széria szám alapján?
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#17197) Bazsa74


Bazsa74
tag

Kali tudsz nekem ajánlani valamely romot, ami használható és érdemes kipróbálni? Most a legújabb frissített t-s rom van fent?

Off

(#17198) nggabi válasza dioka10 (#17196) üzenetére


nggabi
nagyúr

igen, vegyél boltban telót. ez a legegyszerűbb módja h ne verjenek át.

"szenyor dzsíííí"

(#17199) mycso válasza Gizmo94 (#17195) üzenetére


mycso
veterán

Nekem wanam a best of. :U
(már rég óta, illetve annó volt belőle minimal változat is, még S2-nél, azokat is kedveltem)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#17200) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Nggabi: Boltban mi? Mert az 100%-os... Kivéve ha úgy jársz mint én...

[ Szerkesztve ]

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.