Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PedroPascal

    senior tag

    válasz Sgr_A #8074 üzenetére

    Kedvezményt máshol is lehet kapni nem csak a szolgáltatónál. Mint pl most S23 előrendelés. Ha a szolgáltatónál részletre veszed akkor ameddig ki nem fizeted teljesen nem a tied vagyis azt csinál vele amit akar. De ha ki van fizetve akkor a tied és semmi joga nincsen hozzá hogy bármit csináljon vele. A szolgáltatást ha nem fizeted vagy idő előtt felmondod akkor kötbért kell fizetned. Nem a már megvásárolt telefont veszik vissza vagy korlátozzák. Új előfizetőknek nem is adnak telefont részletre. Előre annyit be kell fizetni vezetett szolgáltatói folyószámlára (előleg) ami kb 6 hónapot fedez. Vagyis hónapokig nem fizetsz számlát. Telekomos vagyok nagyon régóta soha ilyet nem hallottam amit írtál. Vodafone egy tróger volt kb 15 éve hagytam ott, mesélhetnék róluk. Most meg már az is Orbáné így lehet azt csinálnak ott is mint mindenhol máshol amit csak akarnak...

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés