Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) Gee_- válasza dnelb (#11199) üzenetére


Gee_-
tag

Aha, jó hír hogy kedvezményes áron van a javítás.
Igazbol a fold4 tetszik csak félek hogy a kamera visszalépésnek fog tűnni, meg a kijelző tartóssága a másik félelmem. De legalább olcsón meglenne szervizelve a s21 ultra.

(#11202) dnelb válasza Gee_- (#11201) üzenetére


dnelb
veterán

szerintem a foldoknak kell még pár év.. :)

(#11203) doooo válasza Gee_- (#11201) üzenetére


doooo
veterán

Valódi utódnak én az S23U-t tekintem. A Fold4 nagyon jó, de az Ultrákhoz képest azért vannak visszalépései.
(A Fold5 amúgy 2 nap múlva mutatkozik be, csak úgy mellesleg.)

(#11204) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Fura kérdésem lenne :D

Szombaton voltam a Hungaroringen és azt vettem észre, hogy csomószor nem a dedikált lencsével akart zoomolni a telefon, hanem a szenzorból. Leginkább 10x-nél volt ez feltűnő, hogy vettem a videót, elment az autó, oké, 10x és kövessük még picit és rettentő volt a képminőség. Aztán kitisztult, mintha váltott volna a 10x-re később. Ez lehetséges?

Simán a kamerát elindítva is ilyesmit tapasztaltam néhányszor, igaz jóval kisebb idő után kapcsolt át a 10x kamerára.

Vamos a la playa.

(#11205) doooo válasza juuzer (#11204) üzenetére


doooo
veterán

Camera Assistant ---> Automatikus objektívváltás, és azt kikapcsolod.

(#11206) juuzer válasza doooo (#11205) üzenetére


juuzer
addikt

Köszi!

Egyébként azt elfelejtettem írni, hogy FullHD Auto-n van a videobeállításom általában mindig. Szóval akkor nem a felbontás volt a gond. Megnézem, ty mégegyszer! :)

Vamos a la playa.

(#11207) dnelb válasza doooo (#11205) üzenetére


dnelb
veterán

erről mutatnál egy képet? nekem nincs ilyen :D

(#11208) kovisoft válasza dnelb (#11207) üzenetére


kovisoft
őstag

Camera Assistant - külön alkalmazás, ha telepíted, akkor megjelenik a kamera alkalmazásban egy Camera Assistant (vagy Kameraasszisztens) menüpont.

(#11209) dnelb válasza kovisoft (#11208) üzenetére


dnelb
veterán

tudom, de nekem nincs ilyen opció.

(#11210) doooo válasza dnelb (#11209) üzenetére


doooo
veterán

Fentről a második, amikor megnyitod (első a "Képlágyítás", harmadik a "Gyors koppintásos felvétel"; ezek között szerepel az "Automatikus objektívváltás").
Esetleg frissítsd az alkalmazást vagy valami.

[ Szerkesztve ]

(#11211) dnelb válasza doooo (#11210) üzenetére


dnelb
veterán

jah közben netes képeken látom. Minden friss de nincs, na mindegy nem halok bele :D

(#11212) kovisoft válasza dnelb (#11209) üzenetére


kovisoft
őstag

És mi történik, ha elindítod magát a Camera Assistant alkalmazást? Engem bedob az említett menübe.

(#11213) dnelb válasza kovisoft (#11212) üzenetére


dnelb
veterán

félreértesz az elejétől, nekem végig fenn volt a camera assistant, mukodik is meg minden csak ez az 1 opció nincs benne, ennyi

(#11214) doooo válasza dnelb (#11213) üzenetére


doooo
veterán

Nem tudom, hogyan lehetséges ez, de mindegy. Ha nincs, nincs.

(#11215) Donki Hóte válasza dnelb (#11213) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem a Kameraasszisztens 1.0.00.4 verziója van fent, abban megtalálható az említett menüpont.

Neked melyik verzió van fent?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#11216) dnelb válasza Donki Hóte (#11215) üzenetére


dnelb
veterán

1.1.02. 2

(#11217) doooo válasza dnelb (#11216) üzenetére


doooo
veterán

Nekem is ugyanez van.

(#11218) ermiitroh70


ermiitroh70
csendes tag

Szép napot mindenkinek!
Információt szeretnék kérni Wallet aplikációval kapcsolatban.
Mennyire megbízható, ingyenes vagy fizetős?
Előre is köszönöm a segítséget. 🙂

(#11219) MadMancs válasza ermiitroh70 (#11218) üzenetére


MadMancs
veterán

Melyik walletre gondolsz? Google. Az ingyenes. Én használom. Nincs vele gond.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#11220) OPiiPO válasza Szpisti (#11173) üzenetére


OPiiPO
addikt

Továbbra is simán megy a TikTok mobilnetről us, holott csak a wifi van engedélyezve. Kiirja hogy csak wifin kellene működnie, de ettől eltekintve simán betölti a videókat és fut :U
Nincs olyan alkalmazás ami szigorúan lekorlátoz egy másikat csak wifire?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11221) TODI1111 válasza ermiitroh70 (#11218) üzenetére


TODI1111
addikt

Megbízható és ingyenes. Nálam egy revolut és egy wise kártya van mögötte. Magyarországon [ezek a bankok] támogatják.

(#11222) OPiiPO válasza OPiiPO (#11220) üzenetére


OPiiPO
addikt

Instagram is ugyanezt csinálja, hiába van letiltva a mobilnetről, csak feljön egy ablak hogy nincs engedélyezve - majd simán lejátssza a videókat mobilneten :W

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11223) MadMancs válasza OPiiPO (#11222) üzenetére


MadMancs
veterán

Ott egyedi hiba van.
Kipróbáltam most.
.

Egyik se működik mobilnetről ha csak wifi van engedélyezve.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#11224) OPiiPO válasza MadMancs (#11223) üzenetére


OPiiPO
addikt

Köszi hogy megnézted! :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11225) MadMancs válasza OPiiPO (#11224) üzenetére


MadMancs
veterán

Az nem lehet hogy a már cache ben lévő videókat jatsza még le amit még wifin cachelt? Titkok és Instagram is jópár videót/ képet letölt magának előre. Nézd meg hogy aktív mobilnet tiltás után mit csinál tiktok 10-12 videót arrébb görgetve.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#11226) ermiitroh70 válasza TODI1111 (#11221) üzenetére


ermiitroh70
csendes tag

Köszönöm.
Nekem levont a kártyáról 20 499 forintot😡

(#11227) MadMancs válasza ermiitroh70 (#11226) üzenetére


MadMancs
veterán

De nem a wallet.
Wallet önmagában nem tud pénzt "levonni". Ő csak átjárást biztosít a bankok és a kereskedő között. Értelmezd úgy hogy telefonod a bankkártyád.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#11228) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Rá lehet valahogyan venni a telefon gyári kamera appját, hogy egy gyári Samsung S-Pen gombját megnyomva exponáljon? Mit kell beállítani hozzá?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#11229) MadMancs válasza Donki Hóte (#11228) üzenetére


MadMancs
veterán

Attól függ melyik gyári. BT tollat valószínűleg igen. Ami S21 hez való passzív toll szerintem nem, hisz ott nincs kapcsolat a telefonnal.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#11230) MikeWazowski válasza MadMancs (#11227) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Utóbbi évek szerintem legnagyobb "újítása" volt h lehet telefonnal fizetni. Ma már nem tudnék nélküle élni.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11231) Donki Hóte válasza MadMancs (#11229) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Azt honnan lehet tudni, hogy egy toll aktív, vagy passzív?

Az enyémben van akku, de semmilyen felirat, vagy típusjelzés sincs rajta. Egy S6 tablet gyári tolla.

Az S21U gyári kamera appjában semmilyen beállítást sem találok, ami arra utalna, hogy az SPen használatával lehetne exponálni, az SPen manü is nagyon rövidke a telefonban :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#11232) MadMancs válasza MikeWazowski (#11230) üzenetére


MadMancs
veterán

Egyetértek.

Nem is hordok bankkártyát. Az jó helyen van páromnál (legalább nem kell társkártya).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#11233) MadMancs válasza Donki Hóte (#11231) üzenetére


MadMancs
veterán

Nekem sincs. Csak feltételezés volt. Tekintve hogy szinte bármi képes expo gombként funkcionálni. Lásd pl selfie botok. Azokat párosítani kell teloval.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#11234) doooo válasza Donki Hóte (#11231) üzenetére


doooo
veterán

S21U nem tud így kommunikálni a Pennel. Szóval akármilyen is a Pen, csak passzívként lehet kezelni vele a mobilt.

(#11235) Donki Hóte válasza doooo (#11234) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Sajnos szeritem is így lehet a dolog :(

A TabS6 tableten be lehet állítani, hogy az SPen gombjának folyamatos lenyomására elinduljon a gyári kamera app, majd utána az SPen gombjának lenyomására exponáljon.

Ilyesmi beállítást nem látok az S21U készüléken.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#11236) Mauro812


Mauro812
tag

Milyen hiba okozhatja azt, hogy nincs mobilnet? A SIM-et ha másik teloba teszem ott van net.

(#11237) Ateszpapa válasza Mauro812 (#11236) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Akár letíltás is okozhatja.

(#11238) Ateszpapa válasza Mauro812 (#11236) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mármint a mobilneté.
Nézd meg az APN beállításokat.
Vagy ha DIGIS vagy, akkor még a roamingot is be kell kapcsolni a telón...

(#11239) Quqesz válasza Mauro812 (#11236) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha újraindítás után sem javul meg, akkor még a sim csere is lehet megoldás. Sajnos azok is be szoktak krepálni.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11240) Mauro812


Mauro812
tag

Köszi a válaszokat, de másik mobilba jó volt a mobilnet és másnapra magátol meg javult az Ultrában is a mobilnet.

(#11241) draco31


draco31
veterán

Hello!

Havernak tegnap megzakkant a teló, gyári resi kellett neki.
Ez még talán emészthető, ár nem örült.
Viszont a Google időjárás értesítéseit hol kell letiltani? Néztem az A50-esemben, hát neki ott semmi nincs, és nem találjuk neki merre lenne ez.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#11242) Quqesz válasza draco31 (#11241) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Beáll/alkalmazások/időjárás/értesítések? Vagy a beáll/értesítésk/időjárás?

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#11243) draco31 válasza Quqesz (#11242) üzenetére


draco31
veterán

Az le van neki tiltva.
Ez az amit a Google küldözget. Csak neki valamiért nem dobja fel azon belül a listát, hogy miket küldözgethet, és miket nem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#11244) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Visszajott a telo a regalaxybol. Kijelzo, hatlap, akksi 120k osszesen. Csak a kijelzo volt 90k, pedig pont annak nem volt baja (gyari folias volt meg), de a keret miatt kellett...
Mielott elvittek smart switch-csel gepen lementettem mindent. Most, hogy megjott pedig vissza. Fura, banki dolgokba gondoltam, hogy ujra be kell majd lepni de, hogy a penny appba is. :DDD Insta, face-be is. De discordra meg slack-re nem kellett. Google fiokokat se vitte at, azt a csereltelorol kuldtem at. Ph-ra is be voltam lepve bongeszrol. Azt hittem szinte semmibe nem kell majd belepni, csak a banki dolgokba. :F

[ Szerkesztve ]

(#11245) Tomi0703 válasza Tomi0703 (#11244) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ja az akksit kifelejtettem. Oktoberben lett volna 2 eves. Csereltek elvileg azt is de nem igazan vettem eszre. Ugyanugy 3,5-4,5 oras kijelzoidoket produkal mint elotte. Egy kis javulast vartam volna az uj akksival.

(#11246) palesz53


palesz53
senior tag

Augusztusi frissítés kint.

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#11247) OPiiPO válasza palesz53 (#11246) üzenetére


OPiiPO
addikt

köszi, már jön is lefelé :R

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#11248) Padam


Padam
aktív tag

Sziasztok!
A napokban többször előfordult, hogy a telefon kijelzője kikapcsol, hiába nyomok bármit, nem kapcsol be újra és csak a hangerő le + bekapcsológombbal tudom újraindítani. Ilyenkor egy darabig működik, aztán pár óra vagy fél nap múlva megint előjön.
Találkozott már valaki ilyesmivel van valami ötletetek, hogy mi lehet a gond, mit érdemes csinálni?
Előre is köszi! :R :R

(#11249) glacious válasza Padam (#11248) üzenetére


glacious
addikt

Mennyire friss a rendszer? Az egyik frissítés pont ilyen hibát okozott, de azóta kijavították.

Ha legfrissebb rendszer van rajta, érdemes egy gyári visszaállítással próbálkozni, ha az sem oldja meg, akkor valamilyen hardveres probléma lehet és a szervizt kellene felkeresni.

(#11250) dnelb


dnelb
veterán

aug updatet ajánlom, soha nem volt ilyen pattogós a rendszer, akkuidő is király :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.