Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) Quqesz válasza jacis (#10945) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csatlakozom. Nem ad okot a cserére. :R

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10952) Szpisti válasza -Maci- (#10947) üzenetére


Szpisti
addikt

Hát, ízlések és pofonok...
Nekem hányinger a szögletes forma az S22U óta. Hiába az közel azonos méret, mégis sokkal nagyobbnak tűnik ettől az S23U.
-Volt anno Note 4-em, akkor sem használtam az Spen-t, valahogy nincs az az élethelyzet nekem, hogy kellene, pedig sokszor agyaltam, hogy veszek ehhez a telóhoz is...
-Még sose jutott eszembe sem, hogy a hangerő gombbal indítsam a fényképezőt. (elég gyors nekem az ikon is)
-Nincs gondom az ujjlenyomat olvasó sebességével, inkább a Mate20Pro villámgyors 3D-s arcfelismerője az, ami hiányzik. (Nem is értem miért vetette el szinte az összes gyártó)
-Ott ahol elmegy a térerő, ott eddig minden telefonomon elment...
-Nehéz elhinnem a dupla akksi időt, de persze nem tudhatom milyen volt neked az S21U-val. Nekem éppenhogy elmegy 1 napot a teló, ami nekem megfelel...

[ Szerkesztve ]

(#10953) jacis válasza Szpisti (#10952) üzenetére


jacis
nagyúr

Az egyik barátom megvette az S23U-t és neki két nap simán megvan így teljesen hihető hogy tudja a dupláját az S21U-nak.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#10954) vlesi69 válasza jacis (#10953) üzenetére


vlesi69
senior tag

Igen ki jön két nap az S23 Ultrával.

(#10955) Donki Hóte válasza vlesi69 (#10954) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A saját használati szokásaim mellett optimalizált módban a legtöbb esetben nekem az S21U is elmegy két napot :K

Ezt pontosabban úgy kell érteni, hogy első nap reggel 7:00-kor 100%-ra töltve lehúzom a töltőről, akkor este olyan 59-63% körül szokott lenni maradék. Éjszakára átteszem repülős üzemmódba, másnap még simán tudom használni töltés nélkül. Ha gond lenne, akkor a melóhelyen is van töltő, rátöltök, ha kell. Rátöltés nélkül másnap estére pedig lemegy a töltöttség 10% alá.

(A fentiek szerint az akkum még viszonylag jó állapotban van, de fura módon ha 7-8% alá megy a töltöttség, akkor van, hogy pár perc múlva kikapcsol.)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#10956) Anulu79


Anulu79
addikt

Használja valaki a "Google hitelesítőt"? Újra kéne húzni a telefont és nem merek még nekiállni emiatt mert szerintem már nincs meg a lementett visszaállító kód lista. :)

(#10957) dnelb válasza Anulu79 (#10956) üzenetére


dnelb
veterán

van 1 olyan opció hogy fiókok exportálása, az nem jó?

(#10958) ACE- válasza dnelb (#10957) üzenetére


ACE-
addikt

De olvastam valami hírt is hogy már ott is elérhető a felhőbe mentés, még nem működik? Én épp ezért használom a Microsoft félét, már egyszer megmentette az életem... de nekem vagy 25 fiók van benne mentve, fél nap lenne mire mindent megoldanék...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#10959) MadMancs válasza ACE- (#10958) üzenetére


MadMancs
veterán

Sajnos még nem. Fokozatosan vezetik be, kis hazánk még nincs közte.

QR (exportálás) is csak másik eszközre átvitelre jó. Képernyőképet nem enged róla, lefényképezni le lehetne, de ha ég, pixelhiba is csúszik a képbe azt vagy betudja olvasni visszaállítás után képről vagy nem. Rizikós.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#10960) ACE- válasza MadMancs (#10959) üzenetére


ACE-
addikt

Hát akkor rakd át a hitelesítéseket a Microsoft-ba és onnantól nincs gond.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#10961) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Sziasztok! Nektek nem fordul elő a legutóbbi frissítés óta /májusi/, hogy random újraindul a készülék? Eddig vagy háromszor megtörtént amikor elővettem, felvettem asztalról, hogy kéri a sim pinkódokat majd a biztonsági kódot, mondván, hogy ezeket újraindítás után adjam meg. Ergo saját magát újraindítja valamiért. A frissítés előtt nem volt ilyen gondom.

[ Szerkesztve ]

(#10962) dnelb válasza dkovizoli (#10961) üzenetére


dnelb
veterán

májusi update hiba, majd javítják

(#10963) ACE- válasza dkovizoli (#10961) üzenetére


ACE-
addikt

Szerintem ilyen van alapban az Androidban, ha szükségét érzi újraindítja, nem az van nálad bekapcsolva?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#10964) dkovizoli válasza ACE- (#10963) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igen, tudom , hogy van benne. Sosem használtam. Nincs bekapcsolva. Épp ezért írtam, hogy frissítés előtt nem volt ilyen.

(#10965) dkovizoli válasza dnelb (#10962) üzenetére


dkovizoli
addikt

Pont ilyenre gondoltam, ezért is érdekel másnak is van e ez a jelenség.

(#10966) MadMancs


MadMancs
veterán

S21/21+ topik is ezzel van tele. Elszúrták a májusi frissítést.
Én ezért nem telepítettem.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#10967) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Nálam szerencsére nincs ilyen.. Idegbajt is kapnék, mert pont ez miatt volt szervizben a telefon, alaplap cserét kapott akkor :)

(#10968) dkovizoli válasza MadMancs (#10966) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ok. Kösz, akkor nem egyedi jelenség.

(#10969) ACE- válasza dkovizoli (#10964) üzenetére


ACE-
addikt

Próbáltad hogy azt a kapcsolót ki-be kapcsolod?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#10970) dnelb válasza dkovizoli (#10968) üzenetére


dnelb
veterán

persze hogy nem, külföldi fórumok is tele vannak vele, ne izgulj. Ne állítgass ezért semmit.

(#10971) dkovizoli válasza dnelb (#10970) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nyugodt vagyok , mint liba a kés alatt. :) Dehogy állítgatok. Csak most nem néztem utána, itt meg nem olvastam a jelenségről. Majd küldenek egy javítást, főleg ha ennyi embernél megjelent.

(#10972) Quqesz válasza dkovizoli (#10971) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nálam is 1x már előfordult(pénteken).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10973) Szpisti válasza dkovizoli (#10961) üzenetére


Szpisti
addikt

Már kétszer, de mindig a tiktok alatt történt, szóval betudtam hogy annak f@snak a hibája... Ezek szerint nem biztos... :D

(#10974) h_benjamin válasza Szpisti (#10973) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Én csak simán fel szerettem volna oldani a telót, záróképernyőn fagyott le majd indult újra

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#10975) kat


kat
tag

Nekem fagyogat a messenger :W

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#10976) doooo válasza kat (#10975) üzenetére


doooo
veterán

Az az app hibája. Frissítsd, amint lehetséges.

(#10977) juuzer válasza h_benjamin (#10974) üzenetére


juuzer
addikt

Én zenét hallgattam Spotin az XM4-emmel és bumm, számváltásnál kifagyott minden, majd újraindult. Azt hittem, hogy bootloopos lett, mivel nagyon sokáig állt a boot képernyőn.

Fun fact: épp az Alza boxhoz mentem átvenni a Pixel 6a-t. Lehet megérezte. xd

Vamos a la playa.

(#10978) Monstersnake válasza jacis (#10945) üzenetére


Monstersnake
tag

Itt tartok én is, annyi, hogy már az s10+ is sokáig volt. Azelőtt? Évente 2x.vagy kezdjük kinőni vagy tényleg lassult a fejlődés, na meg az árak is valamennyire közrejátszanak.
Vagy mindhárom egyszerre.
Évek óta inaktiv vagyok a MA-n is, nem olbasom a sok indokot, hogy miért kellene telefont cserélni, azóta elégedettebb is vagyok:B.
A régi regemet be is döntöttem vagy 5 éve.
Mostanában megint többet olvasok mert érik valami, szerintem a következő tollas

[ Szerkesztve ]

KRB

(#10979) rolandg válasza juuzer (#10977) üzenetére


rolandg
tag

Nagyon gaznak tartom, hogy egy közel fél millás teló, több mint két évvel a megjelenése után még mindig azzal küzd, hogy egy frissítés után használhatatlanná válnak alapfunkciói. És hiába nyomják, hogy milyen gyorsan jönnek a frissítések, ha bugos, kipróbálatlan. Örülök,hogy egy mozdulattal ki lehet egy képből egy tárgyat másolni, de jobban örülnék, ha működne az ébresztő, nem esne szét a kezdőképernyő, a Google szoftverek nem fagynának le.
Szóval nekem is megérkezett tegnap az utód, holnap költözök át, és sokáig nem lesz Samsung telefonom.

(#10980) Donki Hóte válasza rolandg (#10979) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szóval nekem is megérkezett tegnap az utód, holnap költözök át, és sokáig nem lesz Samsung telefonom.

Gratula az új telefonhoz, kíváncsi vagyok, hogy milyen gyártmányú telefon az, (aminél elhitették a felhasználóval,) hogy a rendszer mindig stabil lesz, soha semmilyen applikációban sem lesznek bugok, minden frissítés minden téren jobb lesz, mint az előző verzió volt, soha semmilyen google szoftver sem fog lefagyni :U

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#10981) ACE- válasza Donki Hóte (#10980) üzenetére


ACE-
addikt

Nyilván senki nem hitette el vele, és ugyanúgy lesznek ott is ilyen hibák... csalódott, aztán most majd lehet megint csalódik...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#10982) rolandg válasza Donki Hóte (#10980) üzenetére


rolandg
tag

Egy működő program páros számú hibát tartalmaz. 1998-ban vettem az első mobiom, azóta nagyon sok volt. Eddig ez volt a legnagyobb csalódás. Közel két évig használtam, de nem tudtam megszeretni. A következő sem lesz tökéletes, de remélem, hogy kevésbé lesz hibás, ezen az árszintet.

(#10983) kat válasza doooo (#10976) üzenetére


kat
tag

Mindig frissítek :R

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#10984) juuzer válasza rolandg (#10979) üzenetére


juuzer
addikt

Sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid vannak btw. Nekem csak újraindulás van. Minden más flottul megy, ahogy eddig is teszi 1,5 éve. Volt már ájfosom, ami random kifagyott állandóan, szóval sehol se felhőtlen és kék az ég sajnos, egyik oldalon sem.

Mi lett az utód btw?

Vamos a la playa.

(#10985) juuzer válasza rolandg (#10982) üzenetére


juuzer
addikt

Na, nekem az iPhone 6 Plus volt egy ilyen telefon, aminél úgy voltam, hogy soha többet semmilyen Apple hulladékot ever. :')

Vamos a la playa.

(#10986) sixpak válasza juuzer (#10984) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mi ez az újraindulás mizéria?
Nem lehet, hogy a sok hulladék social app miatt vannak gondok?
Nálam úgy megy, mint amikor kivettem a dobozból másfél éve, igaz nincs egy fos fészbuk, messenger, tiktok app sem a telón.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#10987) dnelb válasza sixpak (#10986) üzenetére


dnelb
veterán

hibás a májusi update, minden s21 érintett, de csak az exynosok.. (mily meglepő ;] )

[ Szerkesztve ]

(#10988) sixpak válasza dnelb (#10987) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az enyém is az, de semmi gondom...egyelőre.
Illetve egy problémám van, nekem csak a Viber van telepítve chat app-ok közül, de az valami gyalázatosan szarul működik 2-3 hónapja, a legtöbbször nincs is értesítés, csak ha megnyitom az appot.

Szerk.: most tölt valamit, ez az?
Mert akkor nem rakom fel. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#10989) dnelb válasza sixpak (#10988) üzenetére


dnelb
veterán

EWE1 volt a hibás, az már elvileg vissza lett vonva. Ez elvileg attól régebbi és nem hibás, de én nem raknám fel azért :D
nyugodtan ki lehet hagyni pár frissítést, én kb 5 havonta updatelek csak... :D de volt már majdnem 1 év is mikor kijött a 13 ;] azóta is bánom hogy felraktam. Ismerősnek még 12 van fenn, sokkkal jobb az akkuideje

[ Szerkesztve ]

(#10990) sixpak válasza dnelb (#10989) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#10991) -FreaK- válasza dnelb (#10989) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nekem EWE1 van és Exynos, és no problem eddig. Kopp kopp

(#10992) kali


kali
legenda

Sziasztok!

A feleségem telefonját azonnal frissítettem, ahogy kijött az update, azóta nincs gond, nem indult újra.
Jellemzően mennyi idő múlva jelentkezik a hiba, már ha fog egyáltalán?

(#10993) dnelb válasza -FreaK- (#10991) üzenetére


dnelb
veterán

valami biztos triggereli amugy, valakinek azonnal kijött, másnak meg kellett 1 hét..

(#10994) glacious válasza kali (#10992) üzenetére


glacious
addikt

Nekem 3 nap után és utána naponta egyszer és mindig valami meta app használata után. Csináltam wipe cache-t recoveryből, azóta lekopogom, nem történt ilyen eset.

(#10995) -FreaK- válasza glacious (#10994) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az lehet hogy meta app triggereli tényleg, mert azt nem nagyon használok, FB böngészőből megy, Instagram van fent, de csak egyszer indítottam el nemrég, azt hiszem hibernálva is volt.

(#10996) rolandg válasza juuzer (#10984) üzenetére


rolandg
tag

Honor Magic 5 Pro. Vissza a Huawei vonalra, ahonnan jöttem. Eddig tetszik a különbség.

(#10997) juuzer válasza sixpak (#10986) üzenetére


juuzer
addikt

Azért nálam annyira nem para. Egyszer indult újra használat közben, 2x pedig este. Azt is úgy vettem észre, hogy reggel, mikor levettem a vezeték nélküli töltőről, kért PIN-kódot. :) De para dolgokat nem produkált nálam.

Vamos a la playa.

(#10998) juuzer válasza rolandg (#10996) üzenetére


juuzer
addikt

Nice, használd egészséggel akkor! :)

Vamos a la playa.

(#10999) Monstersnake válasza kali (#10992) üzenetére


Monstersnake
tag

Nekem nem indulgat ujra. Semmi baja

KRB

(#11000) SkiDev


SkiDev
senior tag

EWE1 és tegnap a szemem láttára indult újra, mikor letettem az asztalra. Messenger és Facebook lite van fent.

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.