Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-05-09 13:37:02

LOGOUT.hu

Ha nem működik az OTA update:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) Plazmacucci válasza zelos (#10050) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem van egy ránézésre csak pont ennyire vastag műanyag tokom, és már nem tölt vezeték nélkül.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10052) Quqesz válasza Plazmacucci (#10051) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az érdekes, mert nekem atomvastag UAG tokom van és az autóban gond nélkül tölt. :F

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10053) Plazmacucci válasza Quqesz (#10052) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nekem egy régi kerek és álló töltőm van még S8 korszakból :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10054) Quqesz válasza Plazmacucci (#10053) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igaz, asztali qi töltővel nincs tapasztalatom......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10055) Plazmacucci válasza Quqesz (#10054) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De egy nagy és újszerű MI töltővel sem ment. Ilyen tok: [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10056) Quqesz válasza Plazmacucci (#10055) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez mágneses toknak van írva. Tényleg az? Mert ha az, akkor bekavarhat sztem.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#10057) Plazmacucci válasza Quqesz (#10056) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja lehet ez a gond.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10058) iceQ!


iceQ!
addikt

Valaki a jó múltkorában érdeklődött hogy a Samsung miért kér pin kódot ha van biometrikus azonosítás... Ezért :))

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#10059) kali válasza iceQ! (#10058) üzenetére


kali
legenda

Elvileg minden gyártónál kellene lennie a 72 órás intervallumnak, a gyakorlatban nem mindenhol, de jellemzően kérik azért a feloldó kódot x időnként.

(#10060) iceQ! válasza kali (#10059) üzenetére


iceQ!
addikt

Persze, kérik is. Csak gondoltam berakom a képet. :))

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#10061) Donki Hóte válasza iceQ! (#10058) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Csak azt nem értem, hogy ha minden fellelhető dokumentum szerint az ujjlenyomat százszor olyan biztonságos, mint a PIN kód, akkor a nagyon megbízható azonosító mellé miért kérnek 72 óránként egy sokkal kevésbé biztonságos azonosítót :F

Mintha a bicikli lakat esetén előírná a lakat gyártója, hogy csak akkor biztonságos a lakat, ha mellette egy erős dróttal is lezárod a biciklit :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#10062) dnelb válasza kali (#10059) üzenetére


dnelb
veterán

nekem kb sosem kéri, mert naponta járok úgy hogy nem veszi be az ujjlenyomatom aztán beirom magamtól a kódot és így reseteli a számlálót... :DDD

(#10063) kovisoft válasza dnelb (#10062) üzenetére


kovisoft
őstag

Azt vettem észre, hogy száraz ujj esetében sokkal gyakrabban van az, hogy nem ismeri fel az ujjlenyomatot. Ha ilyenkor enyhén benedvesítem az ujjamat (tetszés szerinti módszerrel :D ), akkor utána szinte mindig felismeri.

(#10064) Chamoro válasza Donki Hóte (#10061) üzenetére


Chamoro
tag

Azért, mert ha ellopják a telefonod és mellé az ujjad is.. ;] (levágják) akkor is max 3 napig tudják használni. És persze a rendőrség meg stb nem játszik, mert akkor te már valószínűleg a halakkal éjszakázol a Dunában

Eladó 3 db. tok S23+ hoz, egy Pitaka Overture színben, Spigen Liquid Air és egy gyári Clear Case.

(#10065) zelos


zelos
aktív tag

De idegesítő android 13 alatt hogy késve jelennek meg a letöltött videók a galériában és a "samsung video library" appban. 12 alatt egyből mutatta... ha újraindítom a telót egyből mutatja.

[ Szerkesztve ]

(#10066) tomi613 válasza zelos (#10065) üzenetére


tomi613
aktív tag

Galéria gyorsítótár törlése esetleg megoldja

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#10067) zelos válasza tomi613 (#10066) üzenetére


zelos
aktív tag

Ó azon már túl vagyok. Egyébként egy régebbi s szériás telómnál amikor fő verziós droid érkezett akkor os ez volt.. -.-

(#10068) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok,

Én régebben voltam itt topiktag s21 ultrával, de valószínű, hogy visszapártolok a samsunghoz az új szériával majd. Viszont ehhez kellene egy olyan visszajelzés, hogy tényleg "hihhhhhetetlenül" smooth érzetet kelt az android 13 itt az s21en? Hozza a zájfón smoothsági szintjét, vagy közelít hozzá? Esetleg a oneplusok android béli legendás smoothságát?

Köszönöm szépen előre is,
Üdv,
K

(#10069) Plazmacucci válasza kkdesign (#10068) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Pont olyan mint az android 12.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10070) KisBundi válasza kali (#10045) üzenetére


KisBundi
őstag

Sajnos újra előjött. :(

(#10071) kali válasza kkdesign (#10068) üzenetére


kali
legenda

Szia!

Most váltottam Samsungról iPhone-ra (S21U -> 13 Pro Max), illetve az S21U előtt is iPhone volt, az alapján mondom a véleményemet: Nincs olyan gyors és gördülékeny az S21U, de nagyon közel van már hozzá. Szerintem jó a 13, nekem legalábbis jobban bejött, mint a 12.
Az Samsung kontra Apple, Android kontra iOS tekintetében meg az igazság odaát van, mert nincs olyan, hogy egyik vagy másik mindenben jobb a másiknál, ellenkezőleg, valamiben az egyik jobb, másban meg a másik, aztán egyéni preferenciák kérdése, kinek és mi a fontosabb, kompromisszumosabb...stb.

(#10072) kali válasza KisBundi (#10070) üzenetére


kali
legenda

Az nem jó...
Megkérdeztem most a feleségemet, Ő azóta sem tapasztalt problémát.

(#10073) -Maci- válasza kali (#10071) üzenetére


-Maci-
addikt

Erről már sokszor volt szó.
Ha extra gördülékenységre vágytok, kapcsoljátok ki az animációkat a fejlesztői beállításokban.
Aztán akkor lehet pislogni.;)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#10074) kali válasza -Maci- (#10073) üzenetére


kali
legenda

Nekem tetszenek az animációk és nem ér annyit az egész, megfelel az Android sebessége is.
Biztos öregszem, meg időm sincs már annyit foglalkozni a telefonokkal, mint régebben (régi szép idők... :DDD ), de az S21U-n már aktiválva sem lett a Fejlesztői beállítások.

(#10075) doooo válasza -Maci- (#10073) üzenetére


doooo
veterán

Szerintem a gördülékenységből épp az vesz vissza, amikor ki vannak kapcsolva az animációk... nincs kellő átmenet a dolgok között, holott nem véletlenül vannak azok meganimálva... :N Valami régi, öreg mobilnál/tabnál még meg is érteném, ott már erőforrást spórolhatunk ha megszüntetjük az animációkat, de egy tavalyi csúcsmobilnál (vagy akár épp egy 4 éves csúcsmobilnál is) semmi értelme ennek (na meg ugye az iPhone-oknál is vannak animációk).

[ Szerkesztve ]

(#10076) kkdesign válasza kali (#10071) üzenetére


kkdesign
senior tag

Szia,
én is pont ugyanigy vagyok csak én nyáron. Mert 12n döcögött a droid. Megnéztem milyen az iphone, de nekem majd a 23ultra lesz az ami a megfelelő. Sokminden van bennem ebben a droid vs apple témában. Oly rettento sok bajom egyikkel sem volt. Evek ota vagytam almara, nem szantam ra magam, nyaron igen, de ugy latom jobb lesz majd ujra a csucs samsung, de mivel beharangoztak hogy a 13 huuuude ultra smooth ezert erdeklodtem hogy tenyleg segitett e ezen az új droid es oneui 5.0

(#10077) -Maci- válasza doooo (#10075) üzenetére


-Maci-
addikt

Én is így vagyok. Nekem is be vannak kapcsolva az animációk. Nekem bejön és egyáltalán nem fognak vissza semmit.
Csak hasonlítgattàk a telefonok gyorsaságát, aztán gondoltam szólok, hogy direkt van ez a kis "delay" és igazából ki is kapcsolható.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#10078) Hoes válasza kkdesign (#10076) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nekem volt iPhone 13-am, ahhoz viszonyítva simàn megvan az a szintű "smooth"! Sőt, valamikor még gyorsabbnak is érem, meg ugye rájönnek még erre Droid nyitottságàból eredő előnyök!
Nagyon jó a iPhone de mára elértünk arra a szintre, hogy egy valóban csúcs droid többet ad már az Applenél! Ez alól csak az kivétel ha valaki Apple ökoszisztémát használ, több eszközt egyszerre, ebben még nagyon jók de a droid is kezd felzárkózni hozzá!

(#10079) kkdesign válasza Hoes (#10078) üzenetére


kkdesign
senior tag

Nekem a kamera lesz az indok legfőképp a visszaváltásra. Ha droid akkor samsung, es a pro mode az hiaba van iphone 3.rd appban, meg sem közelíti az amiben alapbol benne van. Nem hittem volna hogy ez a széles kameraskála ami az s21ultrától fel van vonultatva ez ennyire tud hiányozni.Egyrészt ez az indok hogy visszajövök másrészt meg a fájlkezelés ami nincs. Az az agytekervényes förmedvény hogy appokon keresztül importáláson át az ájkláudba be majd a másik eszközön szinkron na ezt nagyon nem tudom megszokni. Pedig full alma közegben vagyok. Persze ott az airdop de 700fotónál összeszarja magát. Cserébe mindenkinek minden azonnal frissül és hosszú a támogatási idő, és amit megcsinálnak az tényleg kiforrottnak tűnik. Ami még indok hogy ami droidon ingyenes app, azért ott fizetni kell, plusz a legtöbb app előfizetős és nem is 400forontokért hanem 3-4rugó… Manapság megvettem itt droidon is ami kellett nem ez a baj de hogy pl egy weather app ipadra mért kerül havi 3k-ba azt nem tudja senki megmagyarazni szerintem. Leszoktam a képszerkesztésről is a fenti import vacakolás miatt, pedig imádtam pöcögtetni a fotókat, a sötét oldalon ilyen hogy rádugod, lemásolod a /xy meghajtóra majd onnan nézed a kepszerkeszto programban.. áhhhh… max lehet úgy ha 3k ert vesz az ember icloudot maskepp nem egyszerű… Szóval fáj a szívem, hiába nem volt smooth ennyire mint ez. De jövőre előrendelem szerintem a 23ultrat

(#10080) kaisers


kaisers
aktív tag

Megosztások között a frissítés óta nem ajánlja fel pl. a Google fotókat, csak a telefon tárhelyről enged.
Valami beállítási gond lehet, vagy már nem engedi egyáltalán?
Én a frissítés után nem változtattam a beállításaimon.

[ Szerkesztve ]

(#10081) nagyj74


nagyj74
senior tag

Nem tudom, hogy bug-e, vagy sem, de a főverzió frissítés óta a dinamikus zárolt képernyő egy idő után kikapcsol. Ezen még a novemberi patch sem javított.

(#10082) zelos válasza -FreaK- (#10007) üzenetére


zelos
aktív tag

Ez az app nem jó alternatíva míg nem frissül a guardian android 13-ra? Áruházban nincs fent csak githubon..
[link]

(#10083) krisz768_ válasza zelos (#10082) üzenetére


krisz768_
tag

Sajnos nem, sok szenzorral kompatibilis ez az app, de a medtronic-ossal pont nem. Csak az adatokat tudja letölteni a szerverről. :(

(#10084) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Pár napig(?) használok egy S21 ultrat.. A Play áruházból kivették a Huawei Egészség alkalmazást? Ennyire aláraknak már a brandnek? Le tudtam tölteni és telepítettem máshonnan, de azért ez jó nagy kitolás, ha így van.. :(((

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10085) doooo válasza Ferenczi Áko (#10084) üzenetére


doooo
veterán

Csodálom, hogy eddig fenn volt az áruházban.
Amúgy igen, két napja szigorítottak ellenük még tovább (ahol még lehetett), gondolom ez az utolsó lépés, legyalulni mindkét áruházból (App Store, Play Store) az összes applikációjukat.

(#10086) Ferenczi Áko válasza doooo (#10085) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nem semmi.. :O :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10087) kali válasza Ferenczi Áko (#10084) üzenetére


kali
legenda

Szia!

A Samsung áruházban elérhető.
Az App Store-ban is.

(#10088) doooo válasza Ferenczi Áko (#10086) üzenetére


doooo
veterán

Látod a Samsung Store nem jutott eszembe. Gyorsan töltsd le, amíg elérhető. ;)

(#10089) Szpisti válasza Ferenczi Áko (#10084) üzenetére


Szpisti
addikt

A nem Huawei telókra a Petal Health app (van) volt, ahhoz nem kell HMS core és AppGallery sem...
Ja, közben rákerestem és leszedték nemrég a GooglePlay-ból, de elérhető máshol is...

De valszeg a Galaxy Store-ban lévő Huawei Health-hoz sem kell HMS core...

[ Szerkesztve ]

(#10090) Ferenczi Áko válasza doooo (#10088) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

:R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10091) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Jött végre Google Play rendszerfrissítés azoknak akiknek eddig július 1. volt. Settings/Biztonság és adatvédelem/Frissítések

(#10092) MikeWazowski válasza -FreaK- (#10091) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, és maradt július 1. :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#10093) -FreaK- válasza MikeWazowski (#10092) üzenetére


-FreaK-
veterán

Igen, nálam is.. Már volt ilyen 1-2x.

(#10094) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Be lehet valahogy állítani, hogy ha jön üzenetem a Messengeren, akkor a Facebook ne jelezzen? Mert jelez a Messenger is meg a Facebook is, hogy üzenetet kaptam..

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#10095) Plazmacucci válasza Ferenczi Áko (#10094) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ilyenről még sose hallottam. Vagy ne használj lite verziókat.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10096) iceQ! válasza Ferenczi Áko (#10094) üzenetére


iceQ!
addikt

Be lehet állítani. App infónál van a Alkalmazások értesítései->Értesítéskategóriák.

Ott a FB-nél kapcsold ki az üzenetek értesítését.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#10097) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Samsung Cloud folyamatosan üzenget, hogy nem tud szinkronizálni a OneDrive fiókommal.

Mivel nem is akarom, hogy szinkronizáljon vele, ezért hogyan tudom rávenni, hogy a Samsung Cloud ne akarjon szinkronizálni a OneDrive fiókkal?

Egyáltalán, mi ez a Samsung Cloud? Ha azt sem akarom, hogy a telefonom a Samsung Cloddal kommunikáljon, azt hogyan tudom letiltani?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#10098) doooo válasza Donki Hóte (#10097) üzenetére


doooo
veterán

Samsung Cloud már nem is létezik... a OneDrive a Samsung elsődleges partnere a felhőszolgáltatásokban, akinek volt korábban SCloud tárhelye, az automatikusan átkerült a OneDrive-ra, amikor előbbi megszűnt (talán másfél éve volt, vagy úgy valahogy).
Próbáld meg letörölni, ha van SCloud app a mobilon, vagy menj a Galériába, és ott kapcsold ki meg vissza a "szinkronizálás a OneDrive tárhellyel" opciót (vagy ugyanezt a OneDrive-on belül is meg lehet csinálni). Esetleg OneDrive-ban nézd meg, hogy milyen appokkal/profilokkal van összekapcsolva, és ha ott van valahol a SCloud, akkor töröld.

(#10099) Donki Hóte válasza doooo (#10098) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A OneDrive-ot tűzzel vassal-üldözöm, egyszer jól megszívattak, azóta a windows/android alapú rendszereimen az első dolgom mindig törölni minden kapcsolatot a OneDrive-al, illetve magát a OneDrive programot is törlöm a gépeimről.

Most viszont gondban vagyok, mert Samsung Cloud applikációt nem tudom törölni a telefonomról (hiába nem létezik már :U ), a OneDrive-ot meg hiába törlöm, a SamsungCloud minden nap hatszor hisztizik a kapcsolat hiánya miatt :(

A képeket (tudomásom, és a látható beállítások szerint) nem szinkronizálom sehová, ettől persze lehet, hogy akar szinkronizálni, pl. a GoogleDrive-al (ha még létezik ilyen) nem lenne baj, ha szinkronizálná a fotókat...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#10100) MadMancs válasza Donki Hóte (#10099) üzenetére


MadMancs
veterán

Samsung cloud app ugyanúgy él tovább, csakostmar OD ra szonkronizál. Első kapcsoló beállításaiban. Ha úgy se kell hagyd neki hagy dolgozzon. Különben ugyanúgy sikitani fog.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.