Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Carline válasza kano (#1600) üzenetére


Carline
őstag

Cache és háttértár ürítés valamint újraindítás megvolt. Meglátom lesz e változás.
Samsung hívott a visszaszállítás végett, aholis hétfőre lett megbeszélve a futár. Igy van pár napom hogy még kisérletezzek vele.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1602) SztiviVander válasza Carline (#1595) üzenetére


SztiviVander
őstag

Azért azt nem nagyon hiszem hogy a poco egy éjszaka alatt (ami legyen 8 óra mondjuk) 1%-ot merül, mert az 33 napos készenlétet jelentene azt még az ős nokiak se tudták. Ha meg óránkéntre irtad akkor a vs 20% nem stimmel mert annyit bekapcsolt kijelzővel, aktivan használva, napsütésben max fényerőn merülhet az fe. Normál esetben 1.2-1.5%/óra az éjszakai merülés, kivéve ha egy beragadt system vagy felhasználói app hajtja kikapcsolt kijelzővel is a cput. De az legkevésbé a telefon sara.

[ Szerkesztve ]

(#1603) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sajna úgy néz ki elkaszálják az FE szériát.... :O

[link]

B.Cs.

(#1604) Noukoum válasza bollokcs80 (#1603) üzenetére


Noukoum
veterán

Szomorú hogy letisztult portfólióval csak az alma tud érvényesülni a piacon.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1605) kutga válasza bollokcs80 (#1603) üzenetére


kutga
nagyúr

Lesz helyette Lite.

Let the Zone take me if I am.

(#1606) kutga válasza Noukoum (#1604) üzenetére


kutga
nagyúr

Ott se lesz már több mini nem?

Let the Zone take me if I am.

(#1607) bollokcs80 válasza Noukoum (#1604) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Droidos vonalon szerintem a Samu vezet, most mióta letisztázták a portfóliót (M - A - S - Z), szerintem egész átlátható és követhető.

B.Cs.

(#1608) Noukoum válasza kutga (#1606) üzenetére


Noukoum
veterán

De tudtad hogy mit veszel, ugyanaz mint a nagyobb csak kisebb méretben. Itt meg most jön megint lite és megint el helyezni spec alapján majd valahova.
Teljesen jó volt ez a sima, plusz, ultra, fan edition négyes. :(

bollokcs80: Egyetértek, ezért is fáj hogy megint jön a bonyolítás.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1609) Carline válasza SztiviVander (#1602) üzenetére


Carline
őstag

Hazaérek teszek be egy screenshotot róla.
Volt ezelőtt egy Note 10 Lite is, az is gyorsan merült éjszaka, de ott az Exynosra fogtam a merülést.

Mióta csatoltam ide az akku használatról képet (10:21) azóta böngészéssel és pár perc nem GPU igényes játékkal (14:40) 14%-ra esett, és hol van még az este?

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1610) kutga válasza Noukoum (#1608) üzenetére


kutga
nagyúr

Így már értem.

Let the Zone take me if I am.

(#1611) kano válasza SztiviVander (#1602) üzenetére


kano
nagyúr

PA rom Mi 10T Pro-n éjszaka 3-5% (adat OFF). Többet én sem vagyok hajlandó eltűrni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1612) cdl válasza bollokcs80 (#1603) üzenetére


cdl
senior tag

Pont a hét elején jutott eszembe, hogy a Samsung beszántja a 21 FE szériát.
Másképp nem lehetett volna ilyen akciót kifogni, mint most. 229000 vs 143000.
Ilyen azért a mesében is csak ritkán van.
A gyár akkor csinál ilyet, ha leírja veszteségbe és eltünteti a modellt. Gondolom a késés miatt bekavarna a megszokott bevezetésekbe.
Erre az egész FE megy a levesbe.
Szerintem aki megvette ennyiért, jól járt. Erre még sok támogatás fog jönni.

(#1613) kano válasza cdl (#1612) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor az egész Samsung is megy a levesbe?
Lehet, hogy már a jövő héten csődöt fog jelenteni, ezért akartak nagyon gyorsan minél több pénzhez jutni? :DD
Mert ugye kb minden telefonra legalább ekkora akció volt (S22 szériában is).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1614) klaya86


klaya86
senior tag

Gondoltam ma kipróbálom, hogy 60hz mellett milyen képernyő időt tud, mennyivel bír többet az aksi. Jelentem, semmennyivel 😃 legalább nálam tuti. 10 % körül szoktam nap végén töltőre dugni,kb 5.5 - 6.5 óra sot-tal. 60hz mellett is ugyanezt tudja.

(#1615) Noukoum válasza klaya86 (#1614) üzenetére


Noukoum
veterán

Hasznos teszt.:R
A call of duty egyébként menne 120 hz-en?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1616) GalaxyS9


GalaxyS9
tag

Hálózati tapasztalataim: Egyáltalán nem dobálja a tornyokat, sem a Wi-Fi-t. 5G-re is szépen felcsatlakozik, 750 mb/s sebességet mértem Szegeden egy helyi járaton! Ami pedig a vételi minőséget illeti, nem váltott sosem EDGE-re, sem 3G-re egy Szeged-Szentes buszos utazás során. Nagyon elégedett vagyok, az S10e sokkal jobban dobálta a hálózatot...

(#1617) klaya86 válasza Noukoum (#1615) üzenetére


klaya86
senior tag

Szerintem nem támogatja, csak a 60hz. De majd megnézem

(#1618) thboxx válasza GalaxyS9 (#1616) üzenetére


thboxx
aktív tag

Melyik szolgáltató?

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1619) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Jelentem megerkezett, teszteles on (csak elobb veszek ra valami occso tokot meg foliat)

(#1620) GalaxyS9 válasza thboxx (#1618) üzenetére


GalaxyS9
tag

Telekomos vagyok. (Gigaerős Net+, Mobil XXL)

(#1621) GalaxyS9


GalaxyS9
tag

Akkumulátoridővel én nagyon meg vagyok elégedve, többet bír, mint az iPhone 11-em tette. Csak 85%-ig hagyom a töltést, de így is tegnap estére 19%-on volt úgy, hogy egész nap 4G+-on, és 5G-n lógtam. 5 és fél óra volt a kijelzőidőm. Százról indulva még több lett volna. Mivel nem játszom megterhelő játékokkal, ezért melegedést abszolút nem tapasztalok eddig, maximum a vezeték nélküli gyorstöltés során. De mivel éjszaka töltöm 85-re, és kiváló a töltésvezérlője, nem kezdi el folyamatosan 85-ön hagyni, így reggel 83-84-en szedem le a padról, így nem is degradálódik az aksi. :C

(#1622) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, júniusi update még nem jött a készülékre?

(#1623) kano válasza GalaxyS9 (#1621) üzenetére


kano
nagyúr

Ez jó hír. Lehet, hogy megtartom én is? Én sem játszom mobilon, de én 100-ig töltöm.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1624) Noukoum válasza GalaxyS9 (#1621) üzenetére


Noukoum
veterán

65% használatával 5,5 óra kijelzőidő hálózaton :Y Hogy csinálod?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1625) Thom! válasza natë (#1622) üzenetére


Thom!
veterán

:(

(#1626) kano válasza Noukoum (#1624) üzenetére


kano
nagyúr

Úgy hogy nem játszik vele szerintem és 60Hz-n van...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1627) GalaxyS9 válasza Noukoum (#1624) üzenetére


GalaxyS9
tag

Nem tudom, de a beállításokat én mindig lassan végzem el, hogy ne akadjon össze semmi a rendszerben...
Amiket használok: YT videók nézése, Google Ads, Facebook, Messenger, Insta, Samsung böngésző, HBO Max, Netflix, Spotify, VoxPay, Google Pay, egy kis fotózás...

Szerk.: 120 Hz-en vagyok

[ Szerkesztve ]

(#1628) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Na nekem az első problémám a készülékkel az ujjlenyomat olvasó. Brutal lassú. Megprobalok atterni arcfeloldasra hátha.

(#1629) klaya86 válasza ThorsHUN (#1628) üzenetére


klaya86
senior tag

Ott valami szerintem nem 100as. Nagyon gyors az ujjlenyomat olvasó nálam és pontos is, még üvegfóliával is. Szerintem próbáld törölni az ujjlenyomatot, aztán hozzáadni újra.

(#1630) kano válasza ThorsHUN (#1628) üzenetére


kano
nagyúr

Vagy 1 ujjadat többször is add hozzá.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1631) kress válasza ThorsHUN (#1628) üzenetére


kress
aktív tag

én még fólia elött rögzítettem és gyorsan nyílik, különböző szögekbe nyomtam oda regnél egy azon újjnál.
neten rákeresve ad tippeket, az always ont be, meg a battery optimizationt kinyomtam az újjlenyomat appra már az elején, nemtom az változtat-e valamit rajta

[ Szerkesztve ]

(#1632) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok,
Időzített ki és bekapcsolást hol lehet beállítani?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#1633) Sgr_A válasza padi68 (#1632) üzenetére


Sgr_A
addikt

Samsungon?
Sehol

(#1634) padi68 válasza Sgr_A (#1633) üzenetére


padi68
senior tag

Az gáz, azért köszi

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#1635) kekedi válasza padi68 (#1634) üzenetére


kekedi
senior tag

A kikapcsolást még el tudom képzelni. De a bekapcsolást...
Ez kb. Olyan mint amikor valaki rá csodálkozik, hogy az okostelefon kikapcsolt állapotban nem ébreszti reggel.

(#1636) arpivw81 válasza kekedi (#1635) üzenetére


arpivw81
tag

Az S4 mini ébresztett kikapcsolt állapotban,csak nyílván ez már a mai telefonokban nagy extra lenne....

(#1637) gyuri00 válasza cdl (#1612) üzenetére


gyuri00
aktív tag

Hogy jön ki 143k-ra?😀😀 Látom hogy 26ig van akció de nem ennyire jön ki nálam

A régi telóm haldoklik (xiaomi mi8), pont jól lenne túl sokat nem szeretnék költeni

Ilyen árban ennél jobbat most nem lehet kapni jól gondolom?

Áfás számlát adnak a Samsung oldalán? Régebben írták hogy problémás, céges telefon lenne

(#1638) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Aki használja a dex-et, milyen usb hubot használ hozzá? Melyek az ajánlott márkák? Ha esetleg olyan a hub, hogy tölteni is lehet használat közben a telefont, meg vagy vele elégedve? Mert a legtöbb negatív review emiatt van ezekre a cuccokra.

(#1639) kano válasza padi68 (#1634) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt csak a kínaiak tudják.

Nincs magyar ÁFA-s számla a webshopban.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1640) gilfoyle válasza kano (#1639) üzenetére


gilfoyle
őstag

Itt írnak egy trükkről az ÁFA-s számlával kapcsolatban.

(#1641) thboxx válasza GalaxyS9 (#1620) üzenetére


thboxx
aktív tag

Fura. Én pont a T-vel szenvedek a munkahelyemen. De otthon se valami acélos... :(((

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1642) ThorsHUN válasza gyuri00 (#1637) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Hola! Nekem is mi8 van de nekem még minden popec, csak az akksi nem. Csak jó árban volt ez és ezért. Készülék csere (beirsz valami imeit nem ismeri fel és manuálisan kivalasztasz egy telefont azt berakja, SAMAJUS10 kód és még ha megszan valaki egy 10%os kóddal akkor lesz 143. Ha meg erstes vagy akkor még 5% moneyback a George appal ha aktiváló. 136 körülre jött így ki nekem.

Ez az akksi idő elsőre. Utána töltenem kellett. Nem tudtam várni

(#1643) Energie X válasza ThorsHUN (#1642) üzenetére


Energie X
őstag

Én 188-nál olcsóbbra nem tudom kihozni. Azt írja készülék beszámításnál, hogy el kell küldeni majd megállapítják hogy mennyit ér és vagy tartják az indikatív ajánlatot vagy nem, a pénzt meg visszautalják ha elfogadod

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#1644) ThorsHUN válasza Energie X (#1643) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Mondom, írd be a jelenlegi telefonod imei számát. Ha nem fogadja el (nekem a mi8at nem fogadta) manuálisan kivalasztasz egy Huawei p20at. Ezért levon valami 30 ezret. A SAMAJUS10-ért levon összeget és még kuncsorogj itt a többiektől 10%os kupont.

(#1645) Energie X válasza ThorsHUN (#1644) üzenetére


Energie X
őstag

Így vagyok 188-nál. Van kuponom többiektől + majus10 kuponkod + telefonbeszámíttatás. Így a 256gb-os telefon 188-ra jön ki. Ha valóban beszámíttatnék akkor azt írja, hogy felmérik és mondanak arat. A max ajánlat az indikatív, tehát attól többet nem adnak

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#1646) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Ennyi a max ezekkel a kuponokkal mostmár. Júni 6-ig lehetett 143-ig leokoskodni.

(#1647) cdl válasza Energie X (#1645) üzenetére


cdl
senior tag

A 256- nak ennyi a minimum ára most már, a 128-at lehet 143-ért elhozni.

(#1648) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Bocsi, az előző kommentben hülyeséget írtam, nem néztem hogy az S21FE-re most külön akció van.

(#1649) klaya86


klaya86
senior tag

Ringke márkával van valakinek tapasztalata? Szeretnék valami komolyabb minőségű tokot. A ringke onix és a fusion eléggé bejön így videók alapján.

(#1650) gippazoid


gippazoid
senior tag

Meddig van az az árazás hogy 229 a listaár de kosárba téve azonnal 195 lesz?

Gippazoid Novelties Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.