Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) klaya86 válasza Karcub (#2950) üzenetére


klaya86
senior tag

Valószínűleg igen, a nagy kuponos akciók alatt egész jól le lehetett vinni az árukat.

(#2952) direwolf válasza klaya86 (#2949) üzenetére


direwolf
őstag

Nem akarok észt osztani, csak a saját gondolataim: ha én másodkézből veszek valamit, akkor az a minimum, hogy az áfát nem akarom kifizetni. Tehát 220/1,27~173
Persze nem ez a mérvadó, csak mint vevő én így gondolkodok...

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#2953) klaya86 válasza direwolf (#2952) üzenetére


klaya86
senior tag

260 körül van a 128as verzió jelenlegi ára. 190-200 körül teljesen reális egy 1 hónapos telefonért az ár.

(#2954) Karcub válasza klaya86 (#2953) üzenetére


Karcub
senior tag

Főleg ha van hozzá töltő fej, fólia a kijelzőn meg egy szilikon tok, na meg ugye 3 év gari.

(#2955) Bálint941121 válasza direwolf (#2952) üzenetére


Bálint941121
tag

Nem akarok kötekedni de az úgy nem 160 600ft lenne a 27% áfa a 220 ból.?

(#2956) klaya86 válasza Karcub (#2954) üzenetére


klaya86
senior tag

Nekem 8/256os van. A samsung bénázása + kuponnal 187be állt meg. ÍGY fél évesen én sem adnám 200 alatt. Spigen fólia, ringke tok, gyári töltő. Nem nyerészkedés miatt, de valószínűleg 250 alá nem igazán szorítható be a 8/256os, még kuponnal sem.

[ Szerkesztve ]

(#2957) Dr.NX válasza Bálint941121 (#2955) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem. :N
Ő számolt jól.
Te kiszámoltad az áfás ár 27%-át.

Elfogadom a sütiket.

(#2958) direwolf válasza klaya86 (#2953) üzenetére


direwolf
őstag

De ha 220-ér is meg lehet venni hivatalosan, akkor az a kiindulási alap. Mindegy, én nem akarok venni, csak a gondolataimat írtam le...

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#2959) Roland0224 válasza klaya86 (#2951) üzenetére


Roland0224
senior tag

De ha valaki olcsón veszi
Odaadja a számlát azon látom az árát akk nem veszem meg drágábban
Vagy nem értem ezt, hogy gondolták

(#2960) klaya86 válasza Roland0224 (#2959) üzenetére


klaya86
senior tag

Nem kell megvenni drágábban, meg lehet sokkal drágábban is, mindenféle tartozék nélkül 😃

(#2961) Bálint941121 válasza Dr.NX (#2957) üzenetére


Bálint941121
tag

És tényleg,köszi nem figyeltem eléggé.. :R

(#2962) Bullitz


Bullitz
aktív tag

Én használtan vettem egy pár hónapos készüléket ami gyakorlatilag alig volt elővéve a dobozból, körbe fóliás a széle is. (157e)
Még 180e körül is masszívan megérte volna, tekintve hogy mi a felhozatal 200 ezerért.

Kipróbálva és használva most már 4 napja kifejezetten jó kütyü. Simán flagship erővel és featurekkel mai napig. Hetekig tartó huzavona után döntöttem emellett. Ár-érték arányban egyszerűen nincs jobb. (Snap.888, Amoled 2x panel, 120 hz, jó akksi, 3 (valóban használható) kamera.) A lepucolt OneUI pedig kifejezetten hasznos és gyors tud lenni.

S21 FE :R

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#2963) feloman válasza Bullitz (#2962) üzenetére


feloman
aktív tag

Szia! A lepucolt OneUI mit takar? Programokat távolítottál el? Köszi a választ előre is :)

felo

(#2964) Bullitz válasza feloman (#2963) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Mindent amire nincs szükségem, igen.
4-5 Bixby routinet állítottam még be, meg az oldaló sávot gyors elérésre. Pöcröf, teljesen jól használható praktikus készülék. (pedig én nem szeretem a Samsungot és sose rajongtam érte.)

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#2965) Sun777 válasza FrankMonzano (#2890) üzenetére


Sun777
junior tag

Nekem nincs rajta, erre a telefonra nem való "üvegfólia", mert az enyhén ívelt peremek miatt nem tapad fel rendesen.

Igen, az "üvegfólia" bizony befolyásolhatja elég jelentősen az érintésérzékelést, sőt sok esetben az illeszkedés is hézagos, légréses lehet. Javaslom leszedni a fóliát és helyette valamilyen hidrogél fóliát, esetleg clearplexet felrakatni. (pl. mediamarkt, yettel)

Az ujjlenyomatolvasó azért működik rendesen, mert nem ultrahangos. Akkor rögtön más lenne a helyzet ilyen régi típusú fóliákkal. (lásd s22 ultra, oda muszáj a hidrogél fólia, vagy nem lesz ujjlenyomat)

(#2966) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Remélem mi is megkapjuk hamarosan: [link]

B.Cs.

(#2967) klaya86 válasza bollokcs80 (#2966) üzenetére


klaya86
senior tag

Szerintem 1-2 hét max és jön.

(#2968) Vitaqo válasza bollokcs80 (#2966) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Azért érdekes, hogy mennyire a szőnyeg szélén van ez a telefon a hírekben. Kb. sehol se láttam egyértelmű infót, hogy mikor várható a rollout. Még egy A52 is előbb szerepel a hírekben. Mindenhol az S21 mint széria van feltüntetve, zárójelben az FE, ami majd valamikor külön fog frissülni.

(#2969) Vikooo válasza bollokcs80 (#2966) üzenetére


Vikooo
addikt

S20 széria is kapja már.

[ Szerkesztve ]

(#2970) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! Már többször előfordult, hogy nem tölt be egyes oldalakat a böngésző. Ez teljesen random, a mobilnet be van kapcsolva az értesítési sávban ott a 4G+. Mi okozhatja ezt? Vpn nincs, csak egy internet speed meter nevű progi van fent a kapcsolati sebesseg kijelzéséhez, ezt playből szedtem le.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#2971) kress válasza Winnie The P (#2970) üzenetére


kress
aktív tag

nalam firefoxnal van valami gebasz az uj FF verzioknal. vagy sotet ablakot mutat, ahol semmit nem lehet csinalni amig nem valtok masik tabra aztan vissza, vagy az elozo tab tartlmat mutatja, de nem erzekel benne semmit csak a tab oda-vissza valtasnal :)

(#2972) kress válasza Vitaqo (#2968) üzenetére


kress
aktív tag

az FE lebutitott verzio, raadasul arban sikerult elszallniuk, szoval ertheto hogy nem igen van felhasznaloi bazisa, en abban remenykedek, hogy nem talaljak ki hogy meg sem kap majd annyi frissitest, mint ami az S szeria miatt lenne ra hivatalosan :D

tudom hogy sokan nem ertenek egyett itt evvel, nem is akarok vitat inditani ujra, csak bamasolok par sort az itteni tesztbol:
"275 ezerért a Galaxy S21 FE úgy rajongói kiadás, mint egy sportcsapat túlárazott kelléke és kabalafigurája a fanatikusok legombolására."
"[...] a komplettebb, combosabb és hátul is üveg S21+ ára tovább mérséklődik – így is, úgy is jobb vétel az FE-nél."

(#2973) Winnie The P válasza kress (#2971) üzenetére


Winnie The P
őstag

A böngésző jelenleg a Samsung sajátja. Nekem csak a telefon újraindítása oldja meg.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#2974) klaya86 válasza kress (#2972) üzenetére


klaya86
senior tag

Kizártnak tartom, hogy a frissítési ciklusán vágjanak. Az, hogy "butított" verzió, hát... biztosan annak szánták, csak több területen mégis jobb. A snapdragon processzor mindenképp jobb, és itt nem csak a néhány % teljesítmény előnyre gondolok, hanem térerő, akku, képfeldolgozás terén jobb a snapdragon 888. A másik dolog, a rendszer sebesség, laggok. Nyugodtan olvass bele egy s21, s22 fórumba. Rengeteg a panasz a laggoló rendszer, csöves üzemidő miatt. Papíron jobb szintén egy s21 plus kamerában, gyakorlatilag sok helyzetben az fe sokkal jobb. Elég egy egy YouTube tesztet megnézni, de itt a gsmarena teszt. Ha ebben is exynos lenne, biztosan nem írogatnék most itt, mivel 100%,hogy nem lenne samsungom.

https://m.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=5&idPhone1=10625&idPhone2=10954

Lehet nem kellemes a 250es ár, de ha kapható lenne hivatalosan még az s21 széria, 350 alá nem hiszem, hogy bemenne az s21 plus most sem. Egy S22 350e,s22 plus meg bőven 400 felett van most is.

[ Szerkesztve ]

(#2975) FrankMonzano válasza Sun777 (#2965) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Szia. Nem ismerem ezt a clearplexet, de Media Markt oldalan valaki írta, hogy nem elégedett vele, hullámos lett a felhelyezés után. A telefonom céges, így nem szívesen szedném le a fóliát róla, mivel így vettem át. Mondjuk ahhoz képest, hogy kb 1.5 hónapos, már az egyik sarkán látszik, hogy levegős alatta és fel fog jönni idővel.

(#2976) kress válasza FrankMonzano (#2975) üzenetére


kress
aktív tag

- clearpexet én is kérdezgettem, nem ajánlották, erre a telóra legalábbis
- az xpro fólia szintén pár hónapig bírta csak, a mi9-en 2 évet bírt kb.
- most az itt ajánlott spigen üveg van rajta, eddig szimpi, ujjnyomatokat még védő nélkül vettem fel, nem látok különbséget az üvegen keresztül az érzékelésben

(#2977) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Üdv!
Van egy alkalmazásom a MyDrive EU ami a TomTom navihoz való. A ma reggeli bekapcsolás után vettem észre, hogy az alkalmazás ikonja nem jelenik meg az értsítési sávban. Volt app újraindítás, teló újraindítás és semmi. Mit csináljak még, hogy megjelenjen az ikon?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#2978) Winnie The P válasza Winnie The P (#2977) üzenetére


Winnie The P
őstag

Tárgytalan, most jó.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#2979) klaya86


klaya86
senior tag

Dex-el kapcsolatban valaki felvilágosíthatna 🙂 nem használtam, igazából nincs rá szükségem. Ma kipróbáltam, de vezeték nélkül. Nem rossz, de pl videó lejátszása nem az igazi. Néha laggol. Nem tudom, hogy pl kábellel milyen lenne. Igazából a laptopom nem is használom már másra, csak film letöltés és hdmi-vel film lejátszás. De ha telón is megoldható lenne Dex segítségével, hogy egy letöltött filmet normálisan tudjak nézni tévén, akkor az elég király lenne. Lehetséges ez? Képes erre a teló /dex? Ha igen, akkor milyen kábel kellene? Egyszerű type C/hdmi?

(#2980) Bibby válasza klaya86 (#2979) üzenetére


Bibby
addikt

Vezetékes dex jó, nem olyan mint a wireless. Viszont ahhoz hogy menjen nem elég sima kábel, kell tölteni közben.
De erre szeretnél letölteni filmeket?
A processzornak nem gond az biztos, de nem tudom mennyire jó minőségben teszi ki tévére mondjuk. Én próbáltam pl hbo max a dexem keresztül összehasonlíthatatlanul rosszabb mint a tv applikáció. Persze ez stream, nem filmlejátszás.

Ελευθερια η θανατος

(#2981) klaya86 válasza Bibby (#2980) üzenetére


klaya86
senior tag

Igen telefonra letölteném és kábellel tvre átlőném. De ha kábellel is ront a minőségen, akkor gáz. Így viszont nem tudom mi értelme akkor a dexnek.. Ad egy asztali felületet, de kb semmi többletet nem nyújt mondjuk egy egy képernyő tükrözéshez képest.

(#2982) TaRka94 válasza Bibby (#2980) üzenetére


TaRka94
senior tag

Ez pontosan milyen kábel amúgy?
Nem sima hdmi type c?

(#2983) Bibby válasza klaya86 (#2981) üzenetére


Bibby
addikt

Nem azt mondtam hogy a kábel ront, hanem a stream applikáció ami a mobilon van nem ugyanazt tudja minőségben mint amit tv-re tudsz letölteni. Legalábbis hbo-val ez volt, meg amazon prime esetén is. Netflixet nem próbáltam pl. De az is lehet hogy böngészőből indítva lehet javítani. :F
Azt most láttam hogy oneui 5-tel már 4k 60hz-en is tudja a dexet.

Ελευθερια η θανατος

(#2984) Bibby válasza TaRka94 (#2982) üzenetére


Bibby
addikt

Mármint amit használok?
Nem kábel, hanem adapter. [link]
Ha nem dugom be a töltőt akkor screen mirror megy csak, a töltővel a dex is.

Ελευθερια η θανατος

(#2985) TaRka94 válasza Bibby (#2984) üzenetére


TaRka94
senior tag

Jahh értem, köszi.

(#2986) FrankMonzano válasza kress (#2976) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Melyik Spiegen fólia az?

(#2987) kress válasza FrankMonzano (#2986) üzenetére


kress
aktív tag

amit itt is írtak páran a fórumban, Spigen AlignMaster Samsung Galaxy S21 FE 5G Tempered kijelzővédő fólia
én tok nélkül, csak simán használom, tokkal nem tudom hogy viselkedne

(#2988) Usgyi válasza kress (#2976) üzenetére


Usgyi
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#2989) Energie X válasza FrankMonzano (#2886) üzenetére


Energie X
őstag

Nekem spiegen alignmaster van rajta, kipróbáltam a tesztet és minden működik. Annyi, hogy én a beállításokban az elejétől kezdve be van kapcsolva az érintésérzékenység, anélkül sztem nekem is hasonló lenne.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#2990) FrankMonzano


FrankMonzano
őstag

Sziasztok! Térerővel hogy áll nálatok a készülék? Nálam néha azt csinálja, hogy pl. otthon átrakom 2G-re, nyilván ilyenkor megugrik a térerő, aztán rá X időre leesik 1 csíkra majd megint X idő múlva felugrik. Egyszer csinált olyat is, hogy egy cukrászdában voltam és nem tudtak elérni, ezen felül rejtélyes módon ha én hívtam kicsörgött, de a másik fél nem látta, hogy hívtam. Itt.os valami térerő mizéria volt.

Energie X: Nekem is be van kapcsolva az érintésérzékenység, de én semmi különbséget nem érzek. Nálad van különbség?

[ Szerkesztve ]

(#2991) kutga válasza FrankMonzano (#2990) üzenetére


kutga
nagyúr

Sosem figyeltem és mindig elértek eddig.

Let the Zone take me if I am.

(#2992) Winnie The P válasza FrankMonzano (#2990) üzenetére


Winnie The P
őstag

Nekem LTE/3G/2G -re van állítva, a déli határ mellett lakom sosem volt baj vele.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#2993) FrankMonzano válasza kutga (#2991) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Egyszer fordult elő az az anomália, a térerő ingadozás érdekes inkább, de ugyanezt a wifi-nél is megfigyeltem. Távolabb a routertől leugrik 1 csíkra majd vissza maxra.

[ Szerkesztve ]

(#2994) FrankMonzano válasza Energie X (#2989) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nálad van különbség, ha bekapcsolod az érintésérzékenységet?

(#2995) Vikooo válasza FrankMonzano (#2994) üzenetére


Vikooo
addikt

Nálam elég jelentős különbség volt, üvegfólia miatt. Ha ki volt kapcsolva az érintés érzékenység növelése akkor volt, hogy 3-4x kellett ráböknöm egy gombra, hogy érzékelje illetve ha csúsztattam az ujjamat akkor voltak kieső zónák.

(#2996) Energie X válasza FrankMonzano (#2994) üzenetére


Energie X
őstag

Igen van. Üvegfóliához ajánlom!

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#2997) bozsozso válasza FrankMonzano (#2990) üzenetére


bozsozso
őstag

Szia,

Melyik szolgáltató? Telekomnál tapasztaltam ilyet, mert régebbi sim volt benne. Igaz ezt még S20-nál tapasztaltam, de ennél már nem mivel kicseréltettem a simet.

(#2998) FrankMonzano válasza bozsozso (#2997) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Telekom, kb. 2 éves kártya, céges. Nem tudom milyen csomag.

(#2999) bozsozso válasza FrankMonzano (#2998) üzenetére


bozsozso
őstag

Csomag nem számít sim igen, szerintem ha 2éves azt érdemes lenne cseréltetni.

(#3000) bollokcs80 válasza Vitaqo (#2968) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Igen, valahogy a hírekből mindenhol kimaradt, de nemrég az egyik cikk alatti hozzászólásokban küldött valaki egy hivatalos Samsungos linket, ott le volt írva, hogy ugyanúgy kapja rendesen novemberben, mint a többi.

#2974klaya86 Egyetértek, a Samsung most komolyan ráfeküdt a középkategóriáig a frissítésekre, ez meg akkor is egy csúcskategória(közeli) telefon, nem fogják hamarabb elengedni a kezünket.

B.Cs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.