Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) Dr.NX válasza Sgr_A (#2100) üzenetére


Dr.NX
addikt

Melyik kódok működnek most?

Elfogadom a sütiket.

(#2102) kutga válasza Dr.NX (#2101) üzenetére


kutga
nagyúr

SAMSUNGNYAR10 és egy egyedi. Az FE-re van még ezeken felül nyári kedvezmény.

Let the Zone take me if I am.

(#2103) adamhun94


adamhun94
tag

Köszi mindenkinek aki hozzájárult a dologhoz, behúztam 158-ért! :R

Tegnap megnéztem élőben, pont az olíva volt kint. Meglátjuk ezt a melegedést, már a bolti nyomkodásom során elkezdett melegedni.. :D De szerencsére nem adtam le este a rendelést :)

S5, majd Mi Mix után újra Samu :)

(#2104) szucstom válasza Sgr_A (#2100) üzenetére


szucstom
őstag

Van most valamilyen kupon?

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#2105) kekedi válasza szucstom (#2104) üzenetére


kekedi
senior tag

Kettővel fentebb írták is. :)
Több nincs. Kipróbáltam a régebbieket. Nem működnek.

[ Szerkesztve ]

(#2106) szucstom válasza kekedi (#2105) üzenetére


szucstom
őstag

Nekem a samsungnyar10re azt írta, hogy nem létezik

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#2107) kekedi válasza szucstom (#2106) üzenetére


kekedi
senior tag

Az előbb próbáltam, nekem működött. Legalább is a telefonra igen.
Feltételezem nagy betűvel írtad ott be.

szerk:
Közben rápróbáltam megint, nálam jó.

[ Szerkesztve ]

(#2108) kutga válasza szucstom (#2106) üzenetére


kutga
nagyúr

Csupa nagybetűvel kell.

Let the Zone take me if I am.

(#2109) kano


kano
nagyúr

Vagy elvittek mindent megint, vagy megint nem jó a készlet jelzés.
Semmilyen telefonból nincs készleten. :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2110) kutga válasza kano (#2109) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem elkapkodták.

Let the Zone take me if I am.

(#2111) kano válasza kutga (#2110) üzenetére


kano
nagyúr

Mindent?
Egyetlen 1db telefon nincs készleten!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2112) adamhun94 válasza kano (#2111) üzenetére


adamhun94
tag

Nálam elérhető kábé minden készülék.

(#2113) kano válasza adamhun94 (#2112) üzenetére


kano
nagyúr

Azért mondom, hogy ez furcsa. Vagy ez a kuponozás megint rendszerhiba volt. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2114) kano válasza kano (#2113) üzenetére


kano
nagyúr

Na, most jó. Sajnos viszont a készülékbeszámításra nem ad azonnali kedvezményt.
Így nem annyira jó sajnos... :(

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2115) Tomessz85


Tomessz85
tag

Sziasztok ! Köszönöm az ötleteket , tanácsokat !

Szerencsére nekem is elég jó áron sikerült megszereznem a készüléket, Samsung store használt készülék + diák kedvezménnyel ~190 lett a vége .....

Még annyit a kábel/töltő mizériához, hogy az hogy lehet ,hogy egy USB A , usb-c csatlakozós kábelek között is van elvileg különbség ,hogy az egyik csak usb2 szabvány azaz ~480Mb/s sebességre képes a másik pedig USB3 ? ? ezt nem a csatlakozók határozzák meg ? USB2 mind a két oldal akkor nyilván 480Mb/s Ha vegyes azaz az egyik csatlakozó USB3-as a másik USB2 akkor szintén USB2 ,ha mindkettő csatlakozó USB3-as akkor tudnia kellene annak a szabványnak a sebességét független a kábeltől ... nem ?

(#2116) kutga válasza Tomessz85 (#2115) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha 256 gigás modell akkor jó.

Let the Zone take me if I am.

(#2117) Tomessz85 válasza kutga (#2116) üzenetére


Tomessz85
tag

annak nagyon örültem volna én is ,deee akkor már nem lehetett halmozni a kuponokat :(
így 128as lett ,de P20 Pro-ról váltottam ,ott is bőven elvoltam a 128 gigás tárhellyel.

(#2118) Roland0224 válasza Tomessz85 (#2115) üzenetére


Roland0224
senior tag

Szerintem függ a kábeltől is
De a Samsung c-c kábel gyorsnak tűnik nekem (sebességet nem tudok)

(#2119) kano válasza Tomessz85 (#2117) üzenetére


kano
nagyúr

158k-ra jön ki a 128-as. A 256-os jön ki 190k környékére.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2120) vamosip


vamosip
tag

Egy érdekesség: gyári 25W töltő egyik napról a másikra nem tölti a telefont, minden mást tölt és a telót is töltötte másik töltő. Újraindítás után minden ok. :U

(#2121) elmunkas válasza kano (#2119) üzenetére


elmunkas
csendes tag

A másik kuponhoz milyen módon lehet hozzájutni? Samsungnyar10 működik szépen.

(#2122) kano válasza elmunkas (#2121) üzenetére


kano
nagyúr

Itt is voltak sokan akik megosztották a saját linkjüket. Ott tudsz generálni.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#2123) elmunkas válasza kano (#2122) üzenetére


elmunkas
csendes tag

Köszi, találtam korábbi linkeket, de ott sajnos azt írja, hogy már nem él az akció.

(#2124) bear_ válasza kano (#2119) üzenetére


bear_
aktív tag

Szia!

Hogy lehet letornázni 190-re a 256-ost?

(#2125) jlaci74 válasza kano (#2119) üzenetére


jlaci74
tag

"158k-ra jön ki a 128-as ..."
segítesz hogyan ?
Köszönöm

(#2126) kutga válasza jlaci74 (#2125) üzenetére


kutga
nagyúr

Már nem annyi, az iskolakezdési kedvezmény vasárnap lejárt.

Let the Zone take me if I am.

(#2127) Roland0224


Roland0224
senior tag

Aki regisztrál galaxy unpacked eseményre elvileg kap kedvezményes kupont nem tudom, hogy csak új megjelenő dolgokra vagy a régiekre is én nyomtam egy regisztrációt
Holnap délután lesz azt hiszem, 2 percet megér max megy a spambe🤷🏼‍♂️

[ Szerkesztve ]

(#2128) Criminal017


Criminal017
őstag

Sziasztok!

2014 óta Xiaomit (2013 óta MIUI-t) használok, viszont kezd elegem lenni a MIUI-ból, meg a Xiaomi telefonkiadási és frissítési stratégiájából. Jelenleg egy Xiaomi Mi 9-et használok, az volt a terv, hogy egy Xiaomi 12 Pro váltja, de az egy melegedő bughalmaz lett sajnos a maga 450 ezres árával.

Volt nálam fél évig egy Samsung Galaxy S20 FE (Snapdragon), bejött alapvetően a OneUI, viszont a telefon sajnos túl "kocka", szóval nagy volt. Barátnőmnek adtam, azóta is használja megelégedéssel, úgyis a táskájában hordja. :))

Megtapogattam már az S21 FE-t, sokkal kézreállóbbnak találom.
Olvasom a Snapi 888 melegedését, mennyire vészes? Nem játszom telón, viszont minden mást annál is aktívabban használok.

Van érdemi különbség a 128 és a 256 Gb tárhelyes között? Most is vígan elvagyok 128 Gb tárhelyen, csupán azért kérdem, mert rengeteget fotózok telefonnal, a mostani telóm 5-8 megás képeket készít.

Mire érdemes még figyelni ennél a telefonnál? Olvasgattam a fórumban, szóval nagyjából képben vagyok. Frissítést várhatóan meddig kap még? Ez már a "kibővített" ciklusba tartozik?

Illetve hol érdemes most megvenni? Volt akció a Samsung oldalán, kissé lemeradtam. Vodafonenál is néztem a csomagomba beépítve részletre, úgysem rossz.

Bocsi a hosszú szövegért... Köszönöm előre is a válaszaitok!

(#2129) Gyarmati_ válasza Criminal017 (#2128) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Mi9 ről váltottam, az összetört. Elégedett vagyok ezzel, ujjlenyomat olvasó sokkal pontosabb, kamera jobb, akku jobb. Átlagos használatban nálam nem melegszik. 8/256gb változat van. A töltés az a mai telokkal összehasonlítva lassú, nagyon lassú. Szerencsére az irodában is tudom tölteni ha kell, ott is itthon is ráteszem a vezeték nélküli töltőre és kész.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#2130) ThorsHUN válasza Gyarmati_ (#2129) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Hat én mi8ról váltottam, a kamerát gyengébbnek találom.
A másik az ujjlenyomat leolvasó ami nekem még nem jön be, a többi mind oke.

(#2131) Criminal017 válasza Gyarmati_ (#2129) üzenetére


Criminal017
őstag

Köszi!

S20FE-nél is kitéptem a hajam a töltési sebességtől, Mi9 vezetékesen 27W, wireless meg 20W... Szerencsére otthon meg az irodában is van vezetéknélküli töltő, elég csak feldobni rá. Ha az akku jobb akkor meg nem kell állandóan rettegni, hogy mikor merül le, sajnos az Mi9 már ilyen az eredeti akksijával.

Kamera: S20FE-t is egyből Google Cameraval használtam fotózásra, Mi9-et is, valószínűleg erre is van már kiforott GCam, nem?

(#2132) Winnie The P


Winnie The P
őstag

.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#2133) Gyarmati_ válasza Criminal017 (#2131) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Esélyes hogy van rá gcam, amúgy a kamera annyival nem jobb hogy indokolja a dupla árat. Pont nyaralás előtt péntek este tört össze így szétnéztem mik vannak és ezt találtam megfelelőnek. Sajnos az ár az fájó volt de már belaktam. Ha akkor tudtam volna venni ilyen árban xiaomi 12 lehet az lenne. Vásárlás után 1.5 héttel 250-260 eft. volt a mstore-nál ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#2134) Sun777 válasza Sgr_A (#2100) üzenetére


Sun777
junior tag

Sziasztok, nekem ez a kuponosdi nem működik. Egyedül a SAMSUNGNYAR10-et fogadja el, ez - 30 000 Ft, ez rendben van, de ezen felül nekem nem ad meg semmilyen más kedvezményt, és az itt korábban megosztott linkek már halottak.

Tudnátok segíteni, hogy tudok erre a telefonra ilyen rekord jó kedvezményeket kapni én is? :D

(#2135) Sun777 válasza Gyarmati_ (#2133) üzenetére


Sun777
junior tag

Nem, ezen vagyis az S21FE (Snapdragon) változaton nincs működő GCAM! :( én is azt vadászom már egy ideje, de nincs!
Persze lehetne, mert snapdragonos samsungokra szokott lenni, de valahogy senki nem foglalkozik vele.

Vannak bulvár újságok amik kiírják hogy váó, van gcam, de csak addig jutnak el hogy elindítják, azt már nem várják meg hogy működik is-e... ugyanis az összes gcam verzió 2-3 másodperc után lefagy ezen a telefonon és tkp. nem használható .
Ugyanez igaz a félkész verziókra is: vannak "lebutított"/hamis gcam appok amikben nincs HDR, meg képjavítás, tehát gyakorlatilag pont az nincs ami jobbá tehetné a gyári kamera apptól...

S20FE-n jól működött, itt meg nem. XDA fórumot érdemes figyelni ott van egy külön S21FE GCAM topik, bár ott meg az a baj hogy sokaknak az exynosos változat van (tudjátok, ennél a modellnél pont fordítva van: mi kaptuk a (szerintem) jót, azaz a snapdragonos verziót, de EU-n kívül, azaz pl. USA-ban, távolkeleten stb. ezúttal nem a snapdragonos változat van, hanem exynosos van (engem is meglepett hogy S21 FE-ből létezik exynos-os is, azt hittem végre már csak snapdragonosként jött ki, de nem, ez csak itt van).
Emiatt a külföldi fórumokon nagyon vegyes az arány, meglepően sok az exynosos S21FE tulaj és ezért ha ki is hoznak gcam-et, az valami exynos-ra áthackelt vacak többnyire és nekünk nem jó, nem lesz HDR stb, el sem indul. Próbáltam. Kár!)

(#2136) HGab777 válasza Sun777 (#2134) üzenetére


HGab777
csendes tag

Az alábbi linken tudsz generálni, ez és a SAMSUNGNYAR10 együtt működik.

[link]

(#2137) Notalab


Notalab
tag

Sziasztok! Mit kell beállítani a telefonon, hogy Ausztriában működjön a Telekom M-es csomagom mobilnetje? Az adatroamingot bekapcsoltam , de semmi. Eléggé kellemetlen! :F

[ Szerkesztve ]

...

(#2138) Notalab válasza Notalab (#2137) üzenetére


Notalab
tag

Még azt látom az egyik működő S8-ason, hogy a SIM-kártya állapota-ban a "Mobilinternet hálózattípusa" résznél, nekem "ismeretlen" státusz van, míg a működőnél LTE. A hálózati mód egyformára van állítva.

...

(#2139) bozsozso válasza Notalab (#2137) üzenetére


bozsozso
őstag

"Az adatroamingot bekapcsoltam"
Ezt gondolom a telefonon állítottad be.

Szolgáltatónál nincs kikapcsolva a roaming?

(#2140) samu74 válasza Notalab (#2138) üzenetére


samu74
addikt

Hozzáférési pontok neve részén nézd meg a szolgáltatói beállításokat ha telekomos az S8 másold onnan át az adatokat.

-----------

(#2141) Sgr_A


Sgr_A
addikt

[link]
itt egy 10% kupon ha érdekel valakit

[ Szerkesztve ]

(#2142) jlaci74 válasza Sgr_A (#2141) üzenetére


jlaci74
tag

:R

(#2143) Notalab válasza samu74 (#2140) üzenetére


Notalab
tag

Köszi Mindketőtöknek! Minden beállítás megfelelő. A T felvett hibajegyet, és arra is mindent találtak, de közben megcserrltem a SIM- eket, és lám sz én simemmel nem volt mobilnet, a másikkal meg volt a telómon. Szóval még is valami SIM hiba. Ha hazamentünk kicseréltetem...bár azt meg Pesten nem fogom tudni letesztelni. :)

...

(#2144) Roland861010


Roland861010
addikt

Valaki tudja mi ez piktogram?

(#2145) FіkuszKukіsz válasza Roland861010 (#2144) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Speciális feldolgozás. Ott van az akksi beállításokban. hogy mit jelent pontosan.

Romanes eunt domus

(#2146) Roland861010 válasza FіkuszKukіsz (#2145) üzenetére


Roland861010
addikt

Köszi!
Azt tudom csak eddig nem figyeltem hogy van neki jelzése.
Köszi szépen.

(#2147) Tomessz85


Tomessz85
tag

Sziasztok !
ezzel érdemes szöszölni ? vagy ez is csak fake ?

(#2148) arpivw81


arpivw81
tag

Esetleg Watch 4-hez nincs vkinek kuponja?

(#2150) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Jött egy 400MB-os update függetlenre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.