Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) gilfoyle


gilfoyle
őstag

A Diablo Immortal-t próbálta vki? Mennyire jól fut?

(#1302) Csepe válasza gilfoyle (#1301) üzenetére


Csepe
aktív tag

Akadás nélkül fut maximum beállításon.

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#1303) koko1238640 válasza Csepe (#1302) üzenetére


koko1238640
tag

Nálam néha azért bereccen nagy ritkán illetve csak High-ra engedi feltenni a grafikát, Ultrára azt írja hogy nem támogatja az eszköz.

(#1304) szucstom válasza koko1238640 (#1303) üzenetére


szucstom
őstag

Bereccen, de az inkább azért, mert laggal picit a szerver, ha sokan vagyunk

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#1305) Roland0224 válasza gilfoyle (#1301) üzenetére


Roland0224
senior tag

Jól fut
Ha van ajánlom xbox kontrollerrel type c kábellel rákötve nagyon jó

(#1306) sfefe


sfefe
őstag

Most hiaba van ez a samu akcio meg egy napig de berakom a kosarba es nem vonja le a 15ezret...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1307) Noukoum


Noukoum
veterán

Valaki tudja esetleg mi a hivatalos ígéret a Samsung részéről a frissítésekkel kapcsolatban?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1308) gilfoyle válasza sfefe (#1306) üzenetére


gilfoyle
őstag

Két esetben vonja le, ha a kosár értéke eléri a 300-at, vagy ha beszámíttatsz régi telefont...

(#1309) DarkByte válasza Noukoum (#1307) üzenetére


DarkByte
addikt

4 fő Android verzió frissítés, 5 év biztonsági frissítés. [link]

(#1310) Noukoum válasza DarkByte (#1309) üzenetére


Noukoum
veterán

Köszi!

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#1311) sfefe válasza gilfoyle (#1308) üzenetére


sfefe
őstag

Igen van amikor levon 15%-ot 300 felett de nem erről beszélek...
Unlocked lapon írja, hogy lejönne 15 ezer... Azt hittem azon felül van még a készülék beszámitás...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1312) gippazoid válasza sfefe (#1311) üzenetére


gippazoid
senior tag

Sziasztok!

Tapasztalt valaki olyat hogy a teló ha elkezd picit melegedni az ax vagy ac wifi lelassul? 650 mbit-ről 8-10 mbit-re. Feltöltés meg max 48.
15 Speedtest-es mérés asztalon, még a tenyerem se melegíti és nem fut semmi más.
Nem Samsung teló ac-n nem lassul le ekkor sem az S20 FE igen. SD865-ös pedig. Ha S21 FE nem csinál ilyet akkor arra cserélném. Ez SD 888? Valaki esetleg csinálna 15 Speedtest-et?

Gippazoid Novelties Inc.

(#1313) kutga válasza gippazoid (#1312) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem. Biztos a soc miatt van?

Let the Zone take me if I am.

(#1314) klaya86


klaya86
senior tag

Hali. Vettem ugyan töltőt, samsung 25w. De úgy néz ki nem eredeti. Egyrészt a töltő hátulján a felirat illetve a piktogrammok máshol helyezkednek el,másrészt töltés közben is vannak furcsaságok. A gyorstöltés megy rendesen, viszont töltőre csatlakoztatva a kijelző érzékenység nagyon rossz lesz. Nem lehet normálisan gépelni pl. Mert hol veszi a lenyomott betűt, hol nem . Igazából nem zavar, általában este töltöm, ha pedig nappal, akkor is ritkán használom töltés közben. Okozhat szerintetek hosszabb távon problémát ez kijelzőnek, ha továbbra is ezt a töltőfejet használom?

(#1315) kutga válasza klaya86 (#1314) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem megérné a gyári. Igazából nem is drága.

Let the Zone take me if I am.

(#1316) klaya86 válasza kutga (#1315) üzenetére


klaya86
senior tag

Nem, euronics 6500 ft. Holnap veszek. Igazából nem gondoltam, hogy hamisítják töltőt, főleg úgy, hogy rengeteg, akár nevesebb webáruház is árulja. A gyári 7től kezdődik. Gyanús volt a sok 4000 ft körüli ár az árukeresőn. Azt hittem szürke import miatt olcsóbb. Hát nem.

(#1317) kutga válasza klaya86 (#1316) üzenetére


kutga
nagyúr

Innen vedd meg, ha lesz megint.

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#1318) klaya86 válasza kutga (#1317) üzenetére


klaya86
senior tag

Maradok az Euronics mellett. Ha ott nem gyári, akkor sehol 🙂

(#1319) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Üdv

Ki milyen telefon tokot használ? Van a samsungnak olyan tokja amiben benne van gyárilag a fém lemez a mágneses tartókhoz? Honnan érdemes tokot rendelni?

(#1320) Jackdave_027


Jackdave_027
újonc

Hello mindenki !
Szerintetek alaposan rábasztam a 6/128 GB verzióval ? Most látom hogy itt egy pár kolléga sokkal olcsóbban ki tudta hozni a Samu hivatalos oldalán kuponkódok segítségével. A tárhely miatt nem aggódom (még) inkább a RAM miatt parázok hogy az nem lesz elég 2 év múlva...

[ Szerkesztve ]

(#1321) kano válasza Jackdave_027 (#1320) üzenetére


kano
nagyúr

Igen.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1322) klaya86 válasza Jackdave_027 (#1320) üzenetére


klaya86
senior tag

Honnan vetted és mennyiért?

(#1323) Jackdave_027 válasza klaya86 (#1322) üzenetére


Jackdave_027
újonc

Samu hivatalos oldalán, 175 ropogós magyar forint volt a 6/128 gigabájtos verzió.

[ Szerkesztve ]

(#1324) klaya86


klaya86
senior tag

Ma több időm volt használni, illetve végig WiFin voltam. Ettől függetlenül elég szép eredmény. Mobilnettel kb 5.5-6 óra jön össze,amivel szintén elégedett vagyok.

(#1325) gilfoyle válasza klaya86 (#1324) üzenetére


gilfoyle
őstag

Jól látom, 2 sim?

(#1326) Carline


Carline
őstag

Sziasztok!
Tegnap este én is vettem egy 8/256 olíva színűt 155k-ért. Nekem is egy Poco F2 Pro-t vált mint itt fentebb valakinek. Gondolom pár napon belül meghozza a futár.
Aliról rendeltem egy-két tokot, meg majd itthonról nézek egyet gyorsba, hogy ne maradjon "csupaszon".
A mostani teló előtt egy Samsung Note 10 Lite volt de az nagyon gyorsan továbbment, mert aktív mobilnetezés közben fantomérintéseket érzékelt a kijelző.
Remélem tetszeni fog az újdonság varázsa után is az S21 FE és nem lesz csalódás. Mindenesetre pozitívan állok hozzá. :)

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1327) gippazoid válasza kutga (#1313) üzenetére


gippazoid
senior tag

Úgy értem az S21 FE amit itthon lehet kapni az Snapdragon 888 vagy Exynos?
S20 FE-nél többen is tapasztaltak wifi lassulást. Kérdés hogy hiba vagy feature. De ahelyett hogy kideríteném, lehet egyszerűbb eladni és S21 FE-t venni.

Gippazoid Novelties Inc.

(#1328) 2thletme2day válasza Jackdave_027 (#1320) üzenetére


2thletme2day
őstag

Állj el a vásárlástól és rendeld újra. 144k-ért a 6/128-as, 155k-ért pedig a 8/256-os verziót is elhozgatod. Igaz csak oliva vagy a 6/128-as esetén oliva és levendula színben. (készülékbeszámítás + SAMAJUS10 + generált kód mint pl: MAR-WY36-6KGK-1Y31)

#1327gippazoid

Itthon és a világon a legtöbb részén az S21 FE Snapdragonos.

[ Szerkesztve ]

(#1329) klaya86 válasza gilfoyle (#1325) üzenetére


klaya86
senior tag

igen, voda, digi

(#1330) kano válasza gippazoid (#1327) üzenetére


kano
nagyúr

SD.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1331) arpivw81


arpivw81
tag

Amit én kaptam az 1 sim-es,meg is lepődtem.

(#1332) klaya86 válasza Carline (#1326) üzenetére


klaya86
senior tag

Én váltottam poco f2 proról. 3 hete használom , eddig elégedett vagyok vele. Semmi hibát nem tapasztaltam eddig. Elég sok téren jobb ,mint a poco, bár szeritem az is egy remek telefon. Amiben látványosabban jobb , az értelemszerűen a 120 hz. Sokkat dob használat közben a smoothságon. Az ujjlenyomat olvasó pontosabb, pocon sokszor volt, hogy többször kellett próbálkoznom a feloldással. Samsungnál egyből felold. A kijelző fényereje napsütésben magasabb, sokkal jobban látható. Rendszersebességben nincs különbség. A hangszóró talán halkabb minimálisan, de sokkal kellemesebb sztereóban hallgatni, szebb a hangzás. A vaku picivel gyengébb. Kamerában szintén jobb a samsung. Egy dolgot viszont észre vettem. Míg bele nem nagyítok a képbe , jobb a samsung , de belenagyítva többször a poco volt jobb. Ennyi előnye van a 64mp és pixel binning dolognak. A samsung esetében egy nagyobb felbontású elsődleges kamera nem lett volna rossz. A 3x optikai zoom is pozitív. Töltési sebesség közel azonos, talán a poco a 85%ig gyorsabban feltölt. Egyedül aksi időben visszalépés,de még bőven jó . Nálam 1 napot kibír, ritka mikor töltenem kell nap közben. Remélem szolgáltam némi infóval :) Szerintem te is elégedett leszel az s21fe-vel. Főleg 155ért szerintem pofátlanul jó áron vetted.

(#1333) kakuk100 válasza gippazoid (#1327) üzenetére


kakuk100
őstag

Igen én is itthon vettem az S21FE-et. Snapdragon 888 van benne és mind 3 camera Sony. Van S20 is hibátlan. A SES be vettem az Árkádban.

[ Szerkesztve ]

(#1334) thboxx válasza arpivw81 (#1331) üzenetére


thboxx
aktív tag

Biztos? Először én is azt hittem, de jobban megnézve itt a SIM-tálca két oldalára kell rakni az 1-1 SIM-et.

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1335) kano válasza thboxx (#1334) üzenetére


kano
nagyúr

:W :W :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1336) leslien válasza kano (#1335) üzenetére


leslien
nagyúr

te jó ég.... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1337) kutga válasza gippazoid (#1327) üzenetére


kutga
nagyúr

Snapdragon. Én már csak a rendes közelségérzékelő miatt is az S21-et venném.

MOD
Jackdave_027
Nem a 6 giga miatt jártál rosszul, inkább azért, mert kuponokkal lejjebb is vihetted volna az árát.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#1338) kano válasza kutga (#1337) üzenetére


kano
nagyúr

Mennyire problémás ez a közelségérzékelő mizéria? Az egyik dolog ami nagyon idegesít a jelenlegi Mi 10T Pro-ban, hogy sz@r a közelség érzékelője.
A52s-nek milyen közelségérzékelője van? Csak mert az volt egy ideig a céges telefonom és annak sem működött megbízhatóan. :(((

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1339) kutga válasza kano (#1338) üzenetére


kutga
nagyúr

Engem nem zavart különsképpen. Miután megfigyeltem hogy kell tartani a telefont, és hol érzékel, onnan jól működött. A fizikai mindenesetre teljesen más kategória, nem is értem miért spórolnak ezen, olyannyira, hogy még az idei A szériában is virtuális van.

Let the Zone take me if I am.

(#1340) #96241664 válasza kakuk100 (#1333) üzenetére


#96241664
törölt tag

"mind 3 camera Sony"

Láttam ez nagyon fontos szempont volt vásárlásnál valami érthetetlen okból. De akkor van egy rossz hírem, a 3-ból csak az egyik Sony.

[ Szerkesztve ]

(#1341) bollokcs80 válasza klaya86 (#1316) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én PCX-nél vettem kábellel együtt 4500 Ft körül egy A52s-hez, nincs vele gond.

B.Cs.

(#1342) thboxx válasza kano (#1335) üzenetére


thboxx
aktív tag

:F

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#1343) kano válasza kutga (#1339) üzenetére


kano
nagyúr

Biztos ez?
"And another invisible yet important feature - it's got a real proximity sensor, which should be a welcome upgrade over the controversial virtual proximity method on the Galaxy S20 FE."
[link]
Nem kellene csak kalibrálni azt a szenzort?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1344) kutga válasza kano (#1343) üzenetére


kutga
nagyúr

Az S21-en rendes szenzor van. A többiben nem.

Let the Zone take me if I am.

(#1345) kress válasza kutga (#1344) üzenetére


kress
aktív tag

s21 fe-re rendeset ir, s20 meg a52s virtualist, a virtualist szoktak szidni hogy nem igen mukodik jol

(#1346) kano válasza kutga (#1344) üzenetére


kano
nagyúr

Most linkeltem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1347) kano válasza kress (#1345) üzenetére


kano
nagyúr

Nem is értem, hogy mi az a virtual proxi sensor. Nem ultrahangos az?
Xiaomiknál ultrahangosnak szokták nevezni.
Végülis mindegy...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1348) kress válasza kano (#1347) üzenetére


kress
aktív tag

úgy rémlik, hogy virtuális alatt az előlapi kamerát használják valahogy, külön szenzor helyett, ezért elég sok minden eltörheti az eredményt (fény viszonyok stb.)

(#1349) DarkByte válasza thboxx (#1342) üzenetére


DarkByte
addikt

Gondolom annak szólt hogy nem vetted észre hogy kétoldalas a SIM tálca. Tippre vele soha nem esett meg még olyan hogy benéz valamit. :U

Én csak onnan tudtam, hogy előre megnéztem mert valahol eSIM-et is feltüntetnek az S21 FE-nél és nem volt egyértelmű mi van, kell-e az egyik kártyát eSIM-es konvertálni (ami azt hiszem összesen egy szolgáltatónál van itthon jelenleg). De nem tipikus ez a két oldalas, vagyis egész pontosan a Moto Play X-emnél volt ilyen ha jól emlékszem rá, hogy a két SIM egymás mellett, és a microSD volt a tálca másik oldalán.

Nekem pl. a SIM kiszedő tűt nem sikerült megtalálni a dobozban elsőnek, azt hittem már az sem jár hozzá, közben csak a doboz fedőrész tetejében is volt egy gyűjtő és abban volt. Na bumm. :)

[ Szerkesztve ]

(#1350) kutga válasza kress (#1345) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen én is ezt mondtam. Vagy nem? :)

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.