Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) sajby válasza mQWeXgsf (#2650) üzenetére


sajby
senior tag

Gépen visszanézve is ez a tapasztalat?

(#2652) Roland0224 válasza mQWeXgsf (#2650) üzenetére


Roland0224
senior tag

Sajnos ötlet hiányában egy resetet javasolnék
Nyaraláson készült 4k videót visszanézve nincs akadás
Hétvégén készült FHD videókban sincs nálam mióta van ez az akadás?

[ Szerkesztve ]

(#2653) Energie X válasza mQWeXgsf (#2650) üzenetére


Energie X
őstag

Nekem 3x zoom feletti videózasnál akad vagy laggol.... Kamera cache-t hol lehet törölni?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#2654) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

Gépen, telón mindenhol előjön a probléma. Mióta megvan (2 hete) ez a helyzet, de csak most tűnt fel. Kamera ikonon hosszú nyomás/"i" betű/tárhely/gyorsítótár törlése. Külföldi fórumokon is állandó problémának tűnik s20-tól felfele, a repülőmódot javasolják videózás közben, majd kipróbálom...

(#2655) Sun777 válasza mQWeXgsf (#2650) üzenetére


Sun777
junior tag

Vedd ki a tokból a telefont, könnyen túlmelegszik.

(#2656) Mr. Morgo


Mr. Morgo
junior tag

Azokhoz szólnék akik sirtak-ríttak hogy nem kapnak 256Gb-os S21 fe-t sehol! Én raktam fel apróra de SENKI nem is érdeklődött utána! Hogy van ez akkor?! :((( :U

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#2657) Sun777 válasza Mr. Morgo (#2656) üzenetére


Sun777
junior tag

Fura egy világ ez, én 6/128 GB-set hirdettem de arra se volt jelentkező... pedig szerintem korrekt áron adtam, és jóval olcsóbban mint a legjobb kuponos ár...

(#2658) O.CS válasza Mr. Morgo (#2656) üzenetére


O.CS
aktív tag

Én is felraktam egy 8/256-os változatot de szintés senki sem érdeklődött.

(#2659) SztiviVander válasza Mr. Morgo (#2656) üzenetére


SztiviVander
őstag

Mivel azt diszkreten nem irtad mennyiert arultad igy arra tudok gondolni hogy talan aki sirt ritt az olcsora lekuponozva akar venni nem a nepperkedoktol a lekuponozott + haszon aron :D Ez is lehet egy ok. Vagy ha jo aron adtad akkor esetleg siman hwapron kevesebben keresnek mint az itt szethypeolt samsung store-okban.

[ Szerkesztve ]

(#2660) Bullitz válasza Mr. Morgo (#2656) üzenetére


Bullitz
aktív tag

240e-t 0 értékeléssel nem csoda! :/

@O.CS - neked is 0 értékelésed van, az ilyenek nehezebben találnak gazdát, szerintem hirdesd külön az órát amúgy.

[ Szerkesztve ]

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#2661) Mr. Morgo válasza SztiviVander (#2659) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Mivel tilos itt hirdetni, meg lehet találni a megfelelő oldalon az árát!
Ha olvastad vna a hirdetésem akkor rájönnél h.másodkézből vettem! Semmi kupon!!!

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#2662) Mr. Morgo válasza Bullitz (#2660) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Jha....csak akor lehet eladni bármit is ha van pozitív értékelésed. Nonszensz és marhaság amit írsz!
Ez olyan f@szság mit legyél max.25 éves 25 év szakmai tapasztalattal!

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#2663) Bullitz válasza Mr. Morgo (#2662) üzenetére


Bullitz
aktív tag

Nem mondtam, hogy nem lehet, de én pl. előbb veszek olyantól, akinek több tucat/több száz értékelése van. Így működik a hardverapró sokak fejében. :) De azért értékelem a kirohanást! :D

[ Szerkesztve ]

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#2664) Mr. Morgo válasza Bullitz (#2663) üzenetére


Mr. Morgo
junior tag

Indokold meg h.miért nincs igazam!
Furák ebben az országban az emberek 90%-a. Még jó h.a maradék 10%-ban vagyok benne.

Várom a napot mikor a világon pár napra megszűnik az internet (LESZ ilyen) és fiatalok tucatja lesz öngyilkos mert nem tud a facén, instán és tik-tokon lógva b@romságokat nézni! "Ami a világban most zajlik az nem más, mint vagyonelkobzás infláció mögé bújtatva."

(#2665) SztiviVander válasza Mr. Morgo (#2661) üzenetére


SztiviVander
őstag

Senki nem mondta hogy hirdessel itt es ha erdekelne biztos megkerestem volna. De nem erdekel. Kb senkit se. Megis beirtad ide haborogva hogy micsoda emberek vannak hogy nem akarnak venni harmadkezbol 240-er telefont (egy frissen regelt valakitol, ami neked nyilvan nem lenne szempont vasarlasnal, hat hogynepersze) mikor megvehetik bontatlanul is boltbol 170-190 vagy X valamennyiert de nem annyiert amiert te arulod. En is tudok adni neked hasznalt cuccokat a bolti uj aranal dragabban, irjal batran mi kell megszerzem :)

[ Szerkesztve ]

(#2666) O.CS válasza SztiviVander (#2665) üzenetére


O.CS
aktív tag

Azért 170-190-ért Samsung garanciával egy 300.000-es telefont nem hiszem, hogy kapsz!

(#2667) SztiviVander válasza O.CS (#2666) üzenetére


SztiviVander
őstag

300-at max egy igazi balek ad s21fe-ert :D amugy vették itt olcsobban is a nagy kuponhalmozasban, olvasgassal kicsit vissza.

(#2668) m1lan válasza O.CS (#2666) üzenetére


m1lan
őstag

Samsung.com-on pár hónapja S22-t lehetett venni kuponhalmozással 180-ért, 300-ból már az Ultra is kijött. :DDD

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#2669) kress válasza O.CS (#2666) üzenetére


kress
aktív tag

~155 volt, garanciajeggyel, samsung.comról, és én már a nagyobb áron tudtam csak venni.. 😃

szóval nem csoda ha használtan valaki nem akar akár csak 180at is adni érte, ilyen elektronikai cuccoknál a használt már nem nagyon játszik, nem véletlen csökkkent le a gsm boltok száma is

(#2670) O.CS válasza kress (#2669) üzenetére


O.CS
aktív tag

A 8/256-os?

(#2671) kress válasza O.CS (#2670) üzenetére


kress
aktív tag

igen
update: előkapartam az emailt, 154.972 Ft volt pontosan

[ Szerkesztve ]

(#2672) O.CS válasza kress (#2671) üzenetére


O.CS
aktív tag

Hát, akkor nagyon sajnálom magunkat, hogy ilyen fos telefonunk van :)
Tudjátok mit?Megveszem a telefonotokat 40.000FT-ért többet úgy sem ér...
Amúgy most néztem, hogy még a kis takony GSM boltokban is 230-250 a 8/256-os.
Pedig ezekből a boltokból még egy üres zacskót sem vennék, nem hogy telefont!!

[ Szerkesztve ]

(#2673) kress válasza O.CS (#2672) üzenetére


kress
aktív tag

nana, itt ment a sírás az áron, 280ért a tiéd! 😃

(#2674) Sgr_A válasza O.CS (#2672) üzenetére


Sgr_A
addikt

265 most a samsung oldalán az új 256-os
Biztos nem adnék 240-et egy majd egy éves másod-harmad kézből vett telóért

(#2675) cdl válasza Sgr_A (#2674) üzenetére


cdl
senior tag

Nekem 295 000 forintot mutat.

(#2676) O.CS


O.CS
aktív tag

Mind1, amúgy jó telefon, csak szivesen visszamennék az almához :)

(#2677) Dr.NX válasza cdl (#2675) üzenetére


Dr.NX
addikt

Add hozzá a SAYCM10 kódot, úgy 265e.

Elfogadom a sütiket.

(#2678) m1lan válasza Sgr_A (#2674) üzenetére


m1lan
őstag

SES-ben ki lehet hozni 247.491 Ft-ra egy használt telefonnal és egy diákigazolvánnyal. :DDD

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#2679) Energie X


Energie X
őstag

Vennék 25W-os eredeti töltőt. Tök jó, hogy 3 fajta kábellel találom meg ezeket, és lila gőzöm sincs mi a különbség a kábelek között (valami biztos van) Ti tudjátok esetleg?
EP-DA705BBE
EP-DA905BBE
EP-DG980BBE
Ezeket ECO csomagolásban adják töltőfej mellé jelentsen bármit is...

És akkor jön a másik, hogy ennél a töltőnél milyen kábelt mellékelnek? EP-TA800XWEGWW, ez egybe csomag amit a Samsungnál is lehet kapni.

S21 FE oldalán semmi infó nincs ezekről és vica-versa. (pl.: kompatibilis telefonok listája, adatátvitelre alkalmas PC és telefon között stb.)

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#2680) m1lan válasza Energie X (#2679) üzenetére


m1lan
őstag

A TA800-hoz EP-DA705BBEGWW jár.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#2681) klaya86 válasza Energie X (#2679) üzenetére


klaya86
senior tag

Az összes eco csomagolású hamis. Szerintem ezeket felejtsd el. Az összes ilyen webáruházas, 4 e ft körüli garantáltan kamu töltő. Én vettem egyet. Töltéskor a kijelző nem érzékelt normálisan, zavarta. Az eco csomagolás egy simitózáras zacsi. Már az gyanús volt, hiszen egy ekkora gyártó, mint a Samsung, nem fog egy darab zacsiban gyári töltőt piacra dobni. 4e ft körül volt. 6.5 e ft-ert vettem eredetit az Euronicsba. Normális karton dobozkába, papírokkal. A fekete a kamu, a fehér a gyári.

[ Szerkesztve ]

(#2682) Vikooo válasza klaya86 (#2681) üzenetére


Vikooo
addikt

Köszi ez nagyon hasznos, eBay is teli van ilyen szeméttel.

(#2683) mQWeXgsf válasza klaya86 (#2681) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Én a PCX-től vettem az eco TA800-at, vásárlás előtt megkérdeztem, hogy gyári eredeti Samsung töltőröl van e szó, azt felelték természetesen az. Töltés közben használhatatlan az érintőkijelző, köszi PCX...

(#2684) Vikooo válasza mQWeXgsf (#2683) üzenetére


Vikooo
addikt

Akkor már nem csak a sufni GSM boltokban nem lehet megbízni.....

(#2685) bollokcs80 válasza mQWeXgsf (#2683) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én is ott vettem, egy A52-t tölt vele családtag. Én nem tapasztaltam vele kijelző problémát. Akksinak lehet baja tőle? :F

B.Cs.

(#2686) bollokcs80 válasza bollokcs80 (#2685) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Mondjuk a fehéret én sehol se láttam 8-10.000 alatt, az meg kicsit sok érte.

B.Cs.

(#2687) Sun777 válasza Dr.NX (#2677) üzenetére


Sun777
junior tag

Már nem lehet halmozni a kuponokat. :( csak egyet fogad el!

Szerencsére az S22 Ultra 12/256GB-t 400 000-ért még meg tudtam rendelni :R :R
De S21 FE-t már nem tudtam 200 000 alá vinni!

[ Szerkesztve ]

(#2688) O.CS válasza Sun777 (#2687) üzenetére


O.CS
aktív tag

Szerinted mennyit ér egy 3 hónpos 8/256-os tekefon?

(#2689) kutga válasza Sun777 (#2687) üzenetére


kutga
nagyúr

Beszámítással még lehet.

Let the Zone take me if I am.

(#2690) Vikooo


Vikooo
addikt

Más téma, RAM Plus kikapcsolása:

[link]

(#2691) Energie X válasza Sun777 (#2687) üzenetére


Energie X
őstag

Poénból kipróbáltam, nálam 449.991

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#2692) Vikooo


Vikooo
addikt

Miért van RAM tisztitó gyárilag ezekben a telefonokban is? Miért nem használja minimum 80% - 90% át a RAM -nak? Miért zárja be az alkalmazásokat igen gyorsan? Minek akkor 6-8-12 GB RAM ha azt se használja ki? Legalább a gyártók ne lennének ennyire balf***ok, hogy ezt advokálják!!!

RAM Plus csak háttértár csökkentésére jó, nem számít ha 8GB -ot állítok be is zárogatja be az alkalmazásokat. Elég lenne 3-4GB fizikai RAM így....

(#2693) viewdetails válasza Vikooo (#2690) üzenetére


viewdetails
addikt

Kipróbáltam, valóban lehet 0-ra tenni vele, úgy hagyom, meglátjuk. Elvileg a OneUI 5-ben alapból tiltható lesz.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#2694) Vikooo válasza viewdetails (#2693) üzenetére


Vikooo
addikt

Igen 😀

OneUI 5.x gondolom csak valamikor januárban lesz itt.

(#2695) bollokcs80 válasza Vikooo (#2690) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi a linket. :R Rég mókoltam már telót. :)

#2693viewdetails: Nálam is ment.

B.Cs.

(#2696) SztiviVander válasza Vikooo (#2690) üzenetére


SztiviVander
őstag

Mas kerdes hogy ha nullara allitod de egy devcheck-el megnezed akkor is ott lesz bogy 1GB - ot hasznal :DDD Szoval latszolag ki van kapcsolva, csak megse.

(#2697) Vikooo válasza SztiviVander (#2696) üzenetére


Vikooo
addikt

Persze mert ez nem valami brutal nagy újítás, zram vagy swap eddig is kellett, most annyi, hogy kap a user beleszólást a konfigba. Bullshit Samsung módra :))

(#2698) Vikooo


Vikooo
addikt

Anélkül, hogy kikapcsolnám a fényszenzort, hogyan lehet lejjebb húzni a fényerőt amikor bizonyos nit fölé emelkedik a környezeti fény? Hiába húzom le direkt napfénynél, egyből visszarántja és kiírja, hogy max fényerő olvashatóság növelése miatt.

Nem akarok olyan világban élni ahol algoritmusok azt hiszik jobban tudják mi kell nekem :DD

(#2699) SztiviVander válasza Vikooo (#2698) üzenetére


SztiviVander
őstag

yaab, elso talalat playen. a gyari auto brightness amugy is egy kalap szr, minden forumban panaszkodnak ra. plane amiota nem lehet az adaptiv tanulast se reset-elni. ott fogyott el a turelmem vele mikor beakadt az agyaba h sotet szobaba is fel fenyero a legkisebb amire leveszi es nem is hajlando ezt elfelejteni. yaab megoldja tokeletesen.

(#2700) Vikooo válasza SztiviVander (#2699) üzenetére


Vikooo
addikt

Köszi! Ezeket próbáltam de valamiért mindig visszatértem a gyárihoz.

Elvileg lehet resetelni a Device Health Services resetelésével.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.