Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Titana válasza cerka14 (#9950) üzenetére


Titana
tag

Igen,Én is ebbe a formába szerelmesedtem bele,de sajna el kellett adnom anyagi okok miatt.De nem baj,mert ami késik az jön.Lesz másik!!!! :K :DD

(#9952) Cyberpunk válasza Aerostar (#9948) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nos ICS jobban szívja mint a GB.

OS Monitor, mélyebben logcat, ddms-el lehetne belenézni. De én valami app-ra gyanakodnék első körben.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9953) fujifilm1 válasza Aerostar (#9948) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia.

Nincs ötletem miért változik a fogyasztás, de egy jó kernel nagyon befolyásolja a fogyasztást.
Az uj Notecore v13 brutálisan keveset fogyaszt ha nem használod a telot.

Reggel 7 kor 100% töltötség néhányszor (óránként) ránéztem hogy jött e mail, de különösebben nem nyomogattam.

Du 2 kor még mindig 100%on volt a töltöttség!

na mondom beragadt ez a számláló....
És elkezdtem használni, és megnyugodtam :)
( fél óra alatt 90% ra esett. Akkor nincs baj eszik a képernyő,a gps és a 3G vel azért ez is.)
Most 75% on van, (14óra alatt). ( 53 perc képernyő 13beszed, 11p gps, 20p 3G)

Biztos van ennél jobb, de nekem ez már tetszik. persze ez szubjektiv. :)

(#9954) FoxPuppy


FoxPuppy
tag

sziasztok

a stable CM9-rőél milyen apasztalatok vannak???

(#9955) Aerostar válasza Cyberpunk (#9952) üzenetére


Aerostar
csendes tag

Én is arra gyanakszom. Megnézem az általad ajánlott dolgokat, remélem megmutatja, mi okozza.

(#9956) Aerostar válasza fujifilm1 (#9953) üzenetére


Aerostar
csendes tag

Ezek az adatok nagyon jónak tűnnek. Persze ha használom, akkor fogyasszon, de készenlétben kicsit bosszant, hogy ha elfelejtem este töltőre tenni, a másnapot már nem bírja ki. A kernelt ki tudom cserélni egyszerűen a gyári ICS alatt?

(#9957) winhelper válasza FoxPuppy (#9954) üzenetére


winhelper
tag

#9940 :)
Maximálisan jó tapasztalatom van.

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#9958) Nazara válasza cerka14 (#9945) üzenetére


Nazara
őstag

Ès winhelper, köszönom a tippeker, a napokban ellátogatok az emlìtett helyekre. Most egy bokazokniban van. :D természetesen nem lábszagú, hanem tiszta ;]

Csak farmerzsebbe nem merem hordani, félek, h. egy rossz mozdulat és kettétörik.

DeathAdder: Èn is várom a Note2-t, bár egyelőre az egyel is még csak ismerkedek.

Az üzemidő számomra Galaxy S után megváltás a gyári rendszeren.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#9959) djapor96 válasza nggabi (#9943) üzenetére


djapor96
őstag

mindhárom 4.0.4 gyári rommal ezt csinálja... lrg, lri, lrk... :( Anno volt valaki, akinek GB-ICS váltáskor jött elő ez a gond.... 4.0.3-as alatt....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9960) djapor96 válasza djapor96 (#9959) üzenetére


djapor96
őstag

párom live-jára amikoe cm9-et rakok, akkor cwm-ből flashelés előtt kell egy system partíciót formatálni. amikor ez kész akkor jön a flashelés.... v :U alaki megpróbálta ezt már Note-on?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9961) winhelper válasza Nazara (#9958) üzenetére


winhelper
tag

Nincs mit. :)

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#9962) nggabi válasza djapor96 (#9960) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem biztos h kéne formázni :DDD

am milyen live? wókmen? épp most vettem egyet az asszonynak, épp nyomogatja. milyen tapasztalataid vannak vele?

"szenyor dzsíííí"

(#9963) killer_04


killer_04
csendes tag

Üdvözlet!
Segítségeteket kérném. Nem Note készülékem van, de ez a topic legalább él, azért írok ide. Galaxy 551-el rendelkezem. Google Playről ha bármit letöltök, a telefon memóriàjàra menti. Sehogy nem sikerült átállítanom, hogy a memóriakártyát használja.
Már keresgéltem erről, de nem találtam semmit. :R

[ Szerkesztve ]

(#9964) nggabi válasza killer_04 (#9963) üzenetére


nggabi
nagyúr

elég távoli rokonok a készülékek :DDD ;]

apps2sd vagy hasonló kell neked, de sztem jobban jársz ha csak azt rakod fel amit tényleg használsz.

"szenyor dzsíííí"

(#9965) -juc- válasza Aerostar (#9956) üzenetére


-juc-
aktív tag

Szia!
Én egy hete cseréltem kernelt (root miatt), végül is nem egy olyan nagy dolog az egész, csak nem úgy ment, mint szerettem volna - és mint ahogy korábban megszoktam az Odin működését.
Legegyszerűbb, ha az xda-n körbenézel, ott olvastam valamelyik fórumban, ha sebesség kell, akkor NoteCore, ha meg üzemidő, a Speedmod kernel a jó választás. Nekem Speedmoddal legutóbbi töltés óta 23 órája megy a telefon, 65 %-on áll és 1 óra 30 perc kijelzőhasználat van benne meg egy-másfél óra zenehallgatás. Elvileg lekorlátoztam 1 GHz-re a cpu-t, de a cpuspy szerint ez nem sikerült.
Kell odin a sz.gépre, kell a kiválasztott kernel (mindkettő forrása az xda), Odin elindít, telefon géphez köt download módban (hang le + home + bekapcs hosszan egyszerre) alaplapi usb-re, pda sorba kernel betallóz, start. Pár pillanat alatt felrakja a kernelt, a telefon újraindul. Ezután viszont el kell tüntetni a sárga háromszöget a garancia miatt; ezt a Playről letölthető Triangle Awayjel lehet.
Mindenütt figyelmeztetéshegyek vannak, hogy csak saját felelősségre csináld!
Ha nagy marhaságot írtam/ kimaradt valami, javítsatok ki!

(#9966) djapor96 válasza nggabi (#9962) üzenetére


djapor96
őstag

ja, live with walkman.....mini CM el nagyon f@szányos kis telefon..... mondjuk éppen 3. hete szervízben van, mert a proximity sensor dobott egy hátast.... holnap megyek be a T-hez odabaszni, hogy legyen már valami....

Na ennél a telónál kell formázni a systemen cm9 előtt.... különben bootloop lesz....

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9967) nggabi válasza djapor96 (#9966) üzenetére


nggabi
nagyúr

nekünk jó lesz a gyári ics is kigyomlálva ;] egyébként se akarok bootloadert nyitni, csak root kell.

azt nem tudod véletlenül h cserélik e garanciában az előlapot ha pattog róla a festék? :R

"szenyor dzsíííí"

(#9968) Aerostar válasza -juc- (#9965) üzenetére


Aerostar
csendes tag

Szia!

Kész van, fujifilm1 javaslatára a Notecore v13-at tettem fel. Köszönöm az érthető leírást.

(#9969) DeathAdder válasza -juc- (#9965) üzenetére


DeathAdder
veterán

Triangle Awayel eltűntethető a sárga háromszög és a bináris számlálót is lenullázza? :Y

Én tavaly még úgy csináltam, hogy sgs2 bootloader fel, jig be-ki, sgn bootloader vissza.. voálááá :DDD
Ez mostmár barbár módszernek titulálható?

(#9970) nggabi válasza DeathAdder (#9969) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah, eléggé :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#9971) djapor96 válasza nggabi (#9967) üzenetére


djapor96
őstag

pattogást nem, és mini cm-hez nem kell bootloadert nyitni.... :)

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#9972) Polllen válasza DeathAdder (#9969) üzenetére


Polllen
nagyúr

Olyannyira, h a triangleaway leirasban is inkabb a JIG-t ajanljak, ha van;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9973) bence007


bence007
tag

Sziasztok!

A szervízfutár illetve a szervizes minden esetben szokta kérni a számlát is?vagy elég a garanciapapír?

(#9974) nggabi válasza bence007 (#9973) üzenetére


nggabi
nagyúr

elég csak a garjegy.

djapor96: :R

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#9975) -juc- válasza DeathAdder (#9969) üzenetére


-juc-
aktív tag

Jigem nincs... még! :-D

(#9976) Red Bull fan


Red Bull fan
aktív tag

Sziasztok!
A véleményeiteket szeretném megtudni pl. aki használta mindketőtt galaxy s2 ,galaxy note :F

(#9977) Cyberpunk válasza Red Bull fan (#9976) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nagyobb, s mindenben jobb a Note. Talán rom ügyileg jobban áll az SGS2 lényegesen.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9978) #68216320 válasza Red Bull fan (#9976) üzenetére


#68216320
törölt tag

Nekem S2 volt előtte. Először meg kellet szokni a Note-ot, de már nem tudnám az S2-t használni. A múltkor a kezembe került egy S2 és használata közben hiányzott a nagy kijelző.

(#9979) DeathAdder válasza #68216320 (#9978) üzenetére


DeathAdder
veterán

Azaz egy probléma, hogy Note után minden nagyon picike, főleg az S2. Mintha játéktelefon lenne :DDD

(#9972) Polllen - Mindenesetre azért megtartom a JIG-et :K

(#9980) #68216320 válasza DeathAdder (#9979) üzenetére


#68216320
törölt tag

Pontosan. Mondjuk az S2 elég fürge gyári rommal is, a Note nekem csak CM9-el érte el azt a szintet ami szükséges. Azzal viszont nagyon remek jószág :)

(#9981) Cyberpunk válasza #68216320 (#9980) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Persze mert lényegesen kevesebb pixelt kell megmozgatnia. ;] Viszont ahogy írták cserébe nagyobb kijelző, jobb kamera, s üzemidő.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9982) dave182


dave182
senior tag

Sziasztok,van egy ASUS TF101-esem és lehet h lenne lehetőségem elcserélni egy NOTE-ra...sztetek?megéri a cserét?esetleg kiváltja a NOTE a tabot?köszi a válaszokat

(#9983) Cyberpunk válasza dave182 (#9982) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha kompaktabb méret kell a hurcolás miatt, meg tablet és telefon egyben, akkor igen kiváltja.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9984) dave182 válasza Cyberpunk (#9983) üzenetére


dave182
senior tag

Köszi a választ...szívem szerint kéne mind2...de az se ARC-omra sokat kéne fizetnem egy note ért

(#9985) kchris78


kchris78
veterán

azért az szerintem egy kicsit tévhit hogy annyival jobb lenne üzemidőben a speedmod, a notecore célja sem elsősorban az overclock, van benne undervolt/etc is hogy az üzemideje is jobb legyen, 1-2 verzió (volt egy pár az elmúlt 2 hétben :DD ) igencsak jól muzsikált (a többi más tekintetben is rossz volt).

(#9986) Cyberpunk válasza kchris78 (#9985) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nálam a Notecore a best, a 32 bit-es kijelző mód miatt, így javult rendesen a sávosodás, már csak a black clipping-el kéne valamit tenni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9987) DeathAdder válasza #68216320 (#9980) üzenetére


DeathAdder
veterán

Csak ha sikerült elérni GS2 után a kívánt sebességet.
Remélem -ha meg lesz- nekem is sikerül ezt elérnem, mert tavaly GB-vel nem ment, ezért is adtam el :(

Egyébként ha tud valaki Note-t jól áron, annak várom jelentkezését :R

Tegnap került fel egy apróra 89k-ért, de mire észbekaptam már el is adták :( [link]

(#9988) Nazara


Nazara
őstag

Note 2? Nincs megerősitve, de nekem bejön. :K Talán csak a Home gomb ne lenne olyan, mintha átment volna rajta az úthenger... :W

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#9989) Cyberpunk válasza DeathAdder (#9987) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja jó áron kínálja valaki az hamar elmegy, én is elég gyorsan eladtam a Playbook-ot meg a DHD-t anno. Csak kicsit mentem a többi alá árban. De hamar elkeltek. Aszem erre mondják, vagy hirdetni akar az ember, vagy eladni. ;]

Nazara: várjuk, de photoshopolásnak tűnik nekem, a kiinduló az SGS3. :DDD Még ha ez a forma lesz is nem nagy cucc, csak ne az a gagyi hátlap könyörgök. ;] Viszont adná az Isten, hogy RGB-s legyen. Nem lenne baj, ha maradna a felbontás cserébe.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9990) WaterWave


WaterWave
veterán

ha úgy fog kinézni mint az s3, akkor nem lesz note-2 őm:(

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#9991) Cyberpunk válasza WaterWave (#9990) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Legrosszabb esetben rá egy tok azt kész, de akkor nagyon komolyat kell tudnia. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9992) WaterWave


WaterWave
veterán

amugy 100%, hogy úgy fog kinézni, szóval mindegy is...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#9993) DeathAdder válasza Nazara (#9988) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bakker ez lehet tényleg kenterbe fogja verni a GS3-at :DDD

Bár nekem kicsit sántít a dolog, meg hogy RGB matrix és SAMOLED... ez a kettő kizárja egymást ;]

(#9994) Carambola


Carambola
tag

Sziasztok!

Van olyan akinek T-mobos gyári 4.0.3 ramos notejára már lejött a 4.0.4 frissítés?
Nagyon gyorsan merül a Gingerbreadhez képest, állitólag az új ROM segit ezen.

[ Szerkesztve ]

(#9995) Cyberpunk válasza DeathAdder (#9993) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mért is? SGS2 is SAMOLED és RGB-s. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9996) Nazara válasza DeathAdder (#9993) üzenetére


Nazara
őstag

SAMOLED+ az RGB-s, a sima meg a PenTile-os, ha jól tudom? Mindenesetre, ha RGB-s lesz, rengeteg kritikus fog csendben maradni. (Majd fikázzák esetlegesen a hátlapot, a méretet stb. -csak a szokásos - irigyek ;] )

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#9997) DeathAdder válasza Cyberpunk (#9995) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az SAMOLED+ :)
Úgy tudom abban különbözik csak az a "Plus" jelző, hogy az már RGB matrixos, ami meg SAMOLED az pen tile :)

(#9998) #68216320 válasza DeathAdder (#9987) üzenetére


#68216320
törölt tag

ICS is javít már a dolgon, de hidd el CM9-el nem lesz gondod a sebességgel, az tuti.
Elég kritikus vagyok ilyen téren, elhiheted :)

(#9999) DeathAdder válasza #68216320 (#9998) üzenetére


DeathAdder
veterán

Elhiszem, ezen a téren akkor egyformák vagyunk :)

Már csak egy tuti eladót kell találnom ;)

(#10000) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

10000

szerk: ja és bug javítva. ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.